Regulamin

CHALLENGE KIDS

zasady OGÓLNE:

 1. Ranking jest na podstawie kolejności zgłoszeń. Uczestnicy dogłaszający się będą dopisywani na końcu listy, chyba że organizator zdecyduje inacze
 2. Uczestnikami BREAK CHALLENGE mogą być wszystkie osoby w wieku 8-14lat bez względu na płeć, które zgłosiły swoje uczestnictwo oraz wniosły organizatorowi opłatę wpisową wysokości 50 PLN za sezon, płatne GOTÓWKĄ w kasie klubu. Challenge Kids jest przeznaczony dla dzieci grających pomarańczową lub zieloną lub żółtą piłką.
 3. Wpisowe wynosi 50 zł i upoważnia do udziału w rozgrywkach oraz do zniżki za wynajem kortu na mecz challenge. Wpisowe płatne gotówką w kasie klubu przed pierwszym meczem
 4. Zgłosić się można: ONLINE na stronie, SMS-em 604 962 229, e-mailem pawelc13@o2.pl. Zgłoszenie musi być na konto indywidualne, nie na rodzica. Korzystniej będzie aby był podany numer telefonu do rodzica, żeby rodzice mogli między sobą ustalić termin meczu.

ZNIŻKI:

 1. Wszyscy uczestnicy CHALLENGE Kids  otrzymują możliwość korzystania z promocji na opłatę za kort z której mogą korzystać podczas meczów. Zniżka wynosi 5 zł /os, czyli 10zł /1godz na mecz. Ze zniżki można korzystać w dowolnych godzinach grania. Zniżki nie obowiązują na godziny lekcji z trenerami KT Break oraz innymi trenerami. Nie można ich również łączyć z innymi promocjami i abonamentami KT Break. W skrócie: mecz challengowy (gra dwóch zawodników) – 10 zł zniżki na kort/godz

 

ZASADY WYZWAŃ:

 1. Zawodnicy grają w jednej grupie bez względu na wiek, płeć i rodzaj piłki jaką grają.
 2. Wszystkie mecze zaliczane do Challenge Kids mogą odbywać się wyłącznie na kortach KT Break Marysin, zgodnie z zasadą FAIR PLAY i obowiązującymi zasadami PZT, MZT.
 3. Mecze rozgrywane są w dowolny, ustalony wcześniej sposób. Można rozgrywać mecze: do wygrania dwóch setów, do jednego, na czas, do 6 gemów, do 4gemów, do 9gemów lub supertiebreaki. Jedyna zasada jest taka, że mecz musi być rozstrzygnięty na korzyść jednej z osób. Optymalny czas rezerwacji to 1,5godz, ale godzina dla dzieci też powinna wystarczyć.
 4. Uprasza się, by uczestnicy sami sędziowali i rozstrzygali sytuacje sporne. Uczy ich to samodzielności, która jest istotnym elementem wszelki rozgrywek tenisowych.
 5. Po wyzwaniu lub przed proszę ustalić z przeciwnikiem rodzaj piłek. Jeżeli nie uda się dojść do porozumienia w kwestii piłek proszę o zgłoszenie tego organizatorowi (604 962 229), który wycofa wyzwanie.
 6. Każda osoba będąca na liście Challenge Kids może „wyzwać” na mecz osobę sklasyfikowaną maksymalnie o pięć miejsc wyżej. W przypadku wygranej wyzywającego przesuwa się on na miejsce gracza wyżej sklasyfikowanego, które zajmował w chwili wywołania meczu, a pokonany oraz wszyscy zawodnicy znajdujący się pomiędzy nimi spadają o jedną lokatę w dół. W przypadku zwycięstwa wyzywanego lista pozostaje bez zmian. Zawodnik, który chce wejść na listę rozpoczyna z ostatniego miejsca i ma możliwość pierwszegonwyzwania o maksymalnie 20 miejsc.
 7. Wyzywający ma obowiązek "zapisać wyzwanie” oraz w tym samym dniu poinformować telefonicznie o tym fakcie WYZYWANEGO i po ustaleniu z nim terminu zarezerwować kort. Po meczu wygrana osoba podaje wynik organizatorowi SMS-em (Paweł Caruk 604 962 229)
 8. Jeśli zawodnik nie rozegra ani jednego meczu w przeciągu 3 miesięcy, organizator dopuszcza możliwość przesunięcia go na koniec listy.
 9. Opłata za korty wnosi każda strona po połowie
 10. WYZYWAJĄCY ma obowiązek dostarczyć na mecz minimum trzy nowe piłki lub używane ale tylko za zgodą przeciwnika.
 11. Challenge Kids trwa do 11.06.2021. Po zakończeniu rozgrywek możliwy będzie turniej Masters.

  

ZASADY - TERMINY

 1. Na ustalenie terminu spotkania jest 48godzin - po tym czasie zostaje przyznany walkower
 2. Na rozegranie meczu jest 10dni
 3. Po rozegraniu meczu wygrany ma obowiązek podanie SMS-em wyniku na numer 604 962 229
 4. Po rozegraniu spotkania przez 24godziny Wygrany nie może być wyzywany, a Przegrany nie może wyzywa
 5. Po rozegraniu spotaknie przez 72 godziny Przegrany nie może wyzywać Wygranego 

 

Podsumowanie

Challenge Kids jest stworzony by pobudzić dzieci do sportowej rywalizacji. Nauczyć je wygrywać, ale też przegrywać. By w życiu codziennym mieć ambicje, by stawać się lepszym i dążyć do celu.

 

 URLOP:

W sezonie 2020/2021 każdemu graczowi przysługuje 30dni urlopu

14 dni przed końcem rozgrywek NIE MOŻNA BRAĆ URLOPU

 

ORGANIZATOR:

KT Break           

INFO: Paweł Caruk 604 962 229 lub pawelc13@o2.pl

 

 • Uczestnicy biorą udział w rozgrywkach na własne ryzyko i odpowiedzialność. 
 • Sprawy nieuregulowane w niniejszym regulaminie rozstrzygają organizatorzy lub przepisy nadrzędne PZT.

 

 

BREAK CHALLENGE TECNIFIBRE 2020/2021

Grasz z nowymi osobami – nowe rywalizacje, nowe wyzywania.

ZYSKAJ TEŻ DODATKOWE ZNIŻKI NA KORT!

 

zasady OGÓLNE:

 1. PatronemTegorocznych rozgrywek jest firma Tecnifibre która ufunduje nagrody rzeczowe dla zwycięzców.
 2. Ranking jest na podstawie zeszłorocznych zgłoszeń. Uczestnicy w poszczególnych ligach zostają rozlosowani. Po rozpoczęciu rozgrywek nowe osoby zostaną dopisane na koniec listy, chyba że organizator zdecyduje inacze
 3. Uczestnikami BREAK CHALLENGE mogą być wszystkie osoby bez względu na płeć i wiek, które zgłosiły swoje uczestnictwo oraz wniosły organizatorowi opłatę wpisową wysokości 120 PLN za sezon, płatne GOTÓWKĄ w kasie klubu
 4. Wpisowe wynosi 120 zł i przechodzi do puli nagród do zdobycia przez zawodników. Wpisowe płatne w kasie klubu przed pierwszym meczem.
 • Zgłosić się można: SMS-em 604 962 229, e-mailem pawelc13@o2.pl lub ONLINE na stronie.
 • Przy zgłoszeniu proszę podać:

∙        Imię i Nazwisko

∙        Numer telefonu

∙        E – mail

 • Po zgłoszeniu otrzymają Państwo informację zwrotną z potwierdzeniem udziału oraz link do założenia konta w systemie on-line

 

ZNIŻKI:

 1. Wszyscy uczestnicy BREAK CHALLENGE TECNIFIBRE otrzymują możliwość korzystania z promocji na opłatę za kort z której mogą korzystać podczas meczów. Zniżka wynosi 5 zł /os, czyli 10zł /1godz na mecz. Ze zniżki można korzystać w dowolnych godzinach grania. Zniżki nie obowiązują na godziny lekcji z trenerami KT Break oraz innymi trenerami. Nie można ich również łączyć z innymi promocjami i abonamentami KT Break. W skrócie: mecz challengowy (gra dwóch zawodników) – 10 zł zniżki na kort/godz

 

ZASADY WYZWAŃ:

 1. Zawodnicy są podzieleni na TRZY ligi, bez podziału na kategorię wiekowe i płeć.
 2. Wszystkie mecze zaliczane do BREAK CHALLENGE TECNIFBRE mogą odbywać się wyłącznie na kortach KT Break Marysin, zgodnie z zasadą FAIR PLAY i obowiązującymi zasadami PZT.
 3. Mecze rozgrywane są do wygrania dwóch setów do 6 gemów. Za porozumieniem obu stron mecze mogą być rozgrywane w mniejszym formacie (np. do 9 gemów, jeden set lub dowolna ilość gemów ustalona między zawodnikami). Szczególnie polecamy też tzw. formułę „fast four” czyli dwa sety do 4 gemów (przy 3-3 tiebreak).
 4. Każda osoba będąca na liście BREAK CHALLENGE TECNIFIBRE może „wyzwać” na mecz osobę sklasyfikowaną maksymalnie o pięć miejsc. Dodatkowo osoba jeżeli jest taka możliwość można wyzywać osoby z lig powyżej. W przypadku wygranej wyzywającego przesuwa się on na miejsce gracza wyżej sklasyfikowanego, które zajmował w chwili wywołania meczu, a pokonany oraz wszyscy zawodnicy znajdujący się pomiędzy nimi spadają o jedną lokatę w dół. W przypadku zwycięstwa wyzywanego lista pozostaje bez zmian. Zawodnik, który chce wejść na listę rozpoczyna z ostatniego miejsca i ma możliwość 1 wyzwania o maksymalnie 20 miejsc.Organizator dysponuje dzikimi kartami na sezon, które pozwalają na start bezpośrednio w I lidze wedle uznania organizatora.
 5. Wyzywający ma obowiązek "zapisać wyzwanie” oraz w tym samym dniu poinformować telefonicznie o tym fakcie WYZYWANEGO i po ustaleniu z nim terminu zarezerwować kort. Po meczu wygrana osoba podaje wynik organizatorowi (Paweł Caruk 604 962 229)
 6. Jeśli zawodnik nie rozegra ani jednego meczu w przeciągu 3 miesięcy, organizator dopuszcza możliwość przesunięcia go na koniec listy.
 7. Opłata za korty wnosi każda strona po połowie
 8. WYZYWAJĄCY ma obowiązek dostarczyć na mecz minimum trzy nowe piłki lub używane ale tylko za zgodą przeciwnika. 
 9. Każdy z graczy ma prawo awansu do następnej ligi w dowolnej chwili pod warunkiem, że jego pozycja na to pozwala.
 10. Gracz awansujący pozbawia się szansy występu w MASTERSIE niższej ligi.

  

ZASADY - TERMINY

 1. Na ustalenie terminu spotkania jest 48godzin - po tym czasie zostaje przyznany walkower
 2. Na rozegranie meczu jest 10dni
 3. Po rozegraniu meczu wygrany ma obowiązek podanie SMS-em wyniku na numer 604 962 229
 4. Po rozegraniu spotkania przez 24godziny Wygrany nie może być wyzywany, a Przegrany nie może wyzywa
 5. Po rozegraniu spotaknie przez 72 godziny Przegrany nie może wyzywać Wygranego

 

TURNIEJ MASTERS 

W sezonie 2020/2021 są przewidziane trzy turnieje Masteres - dla każdej ligi jeden turniej

Za wygranie MASTERS BREAK CHALLENGE TECNIFIBRE zwycięzca oraz najlepsi zawodnicy otrzymują nagrody rzeczowe ufundowane przez firmę TECNIFIBRE oraz nagrody pieniężne - wartość zależy od ilości zgłoszeń. Podczas rozgrywek do zdobycia będą również nagrody specjalne. Np. dla najbardziej aktywnych zawodników, itp. 

 

25.04.2021 zostaną zablokowane spadki i awanse z Ligi do Ligi. Do tego momentu przechodzenie z ligi do ligi jest płynne. Po powyższym terminie Ligi zostają zablokowane i do 22.00 11.06.2021 walczymy o udział w Mastersie (12.06.2021)

Każda liga będzie miała swój turniej Masters. Do turnieju Masters kwalifikuję się pierwsze 6osób z każdej ligi.

W każdym turnieju Masters przewidywane są nagrody rzeczowe od sponsora tytularnego – firmy Tecnifibre, a także medale od organizatora.

Dodatkowo organizator przewiduję nagrody pieniężne w Mastersach - szczegóły niebawem

 

 

NAGRODY GŁÓWNE

 1. Nagrody główne uzależnione są tylko i wyłącznie od wyników w turnieju Masters.
 2. Uzysykanie pierwszych 6 miejsc w rankingu kwalfikuje do turnieju Masters, ale nie gwarantuje nagród.
 3. Wpisowe zebrane podczas zapisów jest przeznaczone w 100% na nagrody.
 4. Nagrody rzeczowe będą ufundowane przez firmę Tecnifibre dla Zwycięzców w turnieju Masters.

 

KONIEC ROZGRYWEK

Koniec rozgrywek prewidziany jest o 22.00 11.06.2021

Po zakończeniu rozgrywek będą rozzegrane turnieje Masters w terminie 12.06.2021

 

 URLOP:

W sezonie 2020/2021 każdemu graczowi przysługuje 30dni urlopu

14 dni przed końcem rozgrywek NIE MOŻNA BRAĆ URLOPU

 

ORGANIZATOR:

KT Break           

INFO: Paweł Caruk 604 962 229 lub pawelc13@o2.pl

 

 • Uczestnicy biorą udział w rozgrywkach na własne ryzyko i odpowiedzialność. 
 • Sprawy nieuregulowane w niniejszym regulaminie rozstrzygają organizatorzy Break CHALLENGE TECNIFIBRE lub przepisy nadrzędne PZT.