Ranking

x9
1. Siemiątkowski Jakub
2. Koberda Mateusz
3. Wach Jakub
4. Pić Tomasz
5. Stegienta Marek
6. Mikietyński Michał
7. Chmielecki Marcin
8. Radziejewski Michał
9. Janowski Rafał
10. Koprowski Adam
11. Małolepszy Paweł
12. Figacz Grzegorz
13. Grycner Mikołaj
14. Chromiński Rafał
15. Kaszubowski Wiesław
16. Majchrowicz Maciej
17. Guthmuller Julien
18. Sawicki Robert
19. Sikorski Jarek
20. Tymiński Michał
21. Piotrowska Dagmara
22. Baranowski Mateusz
23. Jerzak Jaromir
24. Białecki Piotr
25. Putko Pawe
26. Szarejko Marcin
27. Szyndler Krzysztof
28. Becla Piotr
29. Kaszubowski Tomasz
30. Lewkowicz Grzegorz
31. Stoltmann Łukasz
32. Wasilowicz Lukasz
33. Kapłun Tomasz
34. Wojciechowski Kamil
35. Łasowski Piotr
36. Gawecki Piotr
37. Grabowski Grzegorz
38. Wasiłowicz Jakub
39. Kotłowski Łukasz
40. Piotrowicz Wojtek
41. Pielaszkiewicz Tomasz
42. Szyntar Paweł
43. Bruhn Tomasz
44. Świstek Adam
45. Sobierajewicz Michał
46. Tymieniecki Marek
47. Stachowicz Marcin
48. Komsta Monika
49. Jadach Cezary
50. Andryszak Jakub
51. Zywert Filip
52. Wilk Kosma
53. Kramarz Jacek
54. Jaworska Monika
55. Magdoń Wojciech
56. Gilewicz Arkadiusz
57. Nadwodnik Wojciech
58. Jakubiak Andrzej
59. Adamek Jan
60. Czerka Mateusz
61. Jastrzębski Bernard
62. Kleina Adam
63. Górny Dominik
64. Boniaszczuk Maciej
65. Kmiecik Marcin
66. Stadnik Maciej
67. Królikowska Maja
68. Michaluk Tomasz
69. Andryszak Anna
70. Jesionowski Krystian
71. Pieniak Waldemar
72. Klein Paula
73. Garzombke Michał
74. Jaworski Łukasz
75. Gorczewski Krzysztof
76. Dąbrowski Piotr
77. Kusinski Hubert
78. Bafia Paweł
79. Litwic Rafał
80. Radzik Łukasz
81. Przekwas Damian
82. Sarnowski Marcin
83. Dehnadi Sina
84. Brzozowski Marcin
85. Babenko Vladyslav
86. Arolski Daniel
87. Rado Tom
88. Sławiński Jakub
89. Frąckiewicz Sylwester
90. Seredyn Bartosz
91. Andrzejewski Konrad
92. Dubieniecki Marcin
93. Zwara Łukasz
94. Podhorski Jerzy

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#580 Jesionowski - Jastrzębski 8 września o godz. 21:54
#579 Stegienta - Wach 8 września o godz. 14:44
#578 Nadwodnik - Komsta 6 września o godz. 22:35
#577 Boniaszczuk - Magdoń 6 września o godz. 21:58
#576 Stoltmann - Piotrowska 6 września o godz. 21:50

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#573 Kapłun - Szyndler anulowany
#577 Boniaszczuk - Magdoń anulowany
#578 Nadwodnik - Komsta anulowany
#580 Jesionowski - Jastrzębski anulowany
#576 Stoltmann - Piotrowska anulowany

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań