Ranking

1. Siemiątkowski Jakub
Wygrany (#292)
x4
2. Janowski Rafał
Urlop
3. Majchrowicz Maciej
Wyzwany (#294)
4. Grycner Mikołaj
Wyzwany (#314) Urlop
5. Sawicki Robert
Wygrany (#289)
6. Pić Tomasz
Wyzwany (#319)
7. Guthmuller Julien
Urlop
8. Baranowski Mateusz
Urlop
9. Radziejewski Michał
Urlop
10. Gawecki Piotr
Wyzwany (#307)
11. Białecki Piotr
Urlop
12. Mikietyński Michał
Wyzywający (#319)
13. Małolepszy Paweł
Wyzywający (#314)
14. Szarejko Marcin
Wkrótce urlop
15. Kaszubowski Wiesław
Wyzwany (#315)
16. Koberda Mateusz
Wyzywający (#294)
17. Figacz Grzegorz
18. Chromiński Rafał
Wyzwany (#320)
19. Stegienta Marek
Wyzywający (#307)
20. Grządka Karol
Wyzwany (#312)
21. Świstek Adam
Wyzywający (#320)
22. Kapłun Tomasz
Wyzwany (#317)
23. Wasiłowicz Jakub
Wyzwany (#302)
24. Jerzak Jaromir
Urlop
25. Kuzora Piotr
Wyzywający (#312)
26. Szyndler Krzysztof
Wyzywający (#317)
27. Babenko Vladyslav
Wyzwany (#321)
28. Tymiński Michał
Wyzwany (#316)
29. Cieluch Arkadiusz
Urlop
30. Sobczyński Patryk
Wyzywający (#315)
31. Wasilowicz Lukasz
Wyzywający (#302)
32. Stachowicz Marcin
Wyzywający (#321)
33. Szmelczynski Tomasz
Przegrany (#313) Urlop
34. Sikorski Jarek
Wyzwany (#304)
35. Becla Piotr
Urlop
36. Lewkowicz Grzegorz
Wyzywający (#316)
37. Wach Jakub
Wyzywający (#304)
38. Stoltmann Łukasz
Wygrany (#299)
39. Adamek Jan
Wygrany (#310) Wkrótce urlop
40. Nadwodnik Wojciech
Wygrany (#300)
41. Opaliński Mariusz
Urlop
42. Tymieniecki Marek
Urlop
43. Czerka Mateusz
Wyzwany (#309)
44. Szyntar Paweł
Urlop
45. Gilewicz Arkadiusz
Przegrany (#310)
46. Zywert Filip
Wyzwany (#311)
47. Kmiecik Marcin
Przegrany (#299)
48. Pieniak Waldemar
Urlop
49. Kaszubowski Tomasz
Wyzywający (#309)
50. Kurban Daniel
Wyzwany (#318)
51. Baran Daniel
Urlop
52. Magdoń Wojciech
Wyzywający (#311)
53. Kramarz Jacek
54. Andryszak Jakub
Wkrótce urlop
55. Jakubiak Andrzej
Wkrótce urlop
56. Jaworski Łukasz
Wyzywający (#318)
57. Plech Michał
58. Sobierajewicz Michał
59. Wrosz Krzysztof
60. Litwic Rafał
Wyzwany (#305)
61. Jastrzębski Bernard
Wyzywający (#305)
62. Bogucki Stanisław
63. Radzik Łukasz
64. Bafia Paweł
65. Kowalski Kamil
66. Sarnowski Marcin
67. Przekwas Damian
68. Ziemblewicz Marek
69. Koprowski Adam
70. Buze Michał

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#321 Stachowicz - Babenko 12 godz. temu
#320 Świstek - Chromiński wczoraj o godz. 23:59
#319 Mikietyński - Pić wczoraj o godz. 22:53
#318 Jaworski - Kurban wczoraj o godz. 21:59
#317 Szyndler - Kapłun wczoraj o godz. 20:43

Nadchodzące spotkania

#307 Stegienta - Gawecki jutro o godz. 10:30
#302 Wasilowicz - Wasiłowicz pojutrze o godz. 17:00
#304 Wach - Sikorski pojutrze o godz. 18:30
#305 Jastrzębski - Litwic za 3 dni o godz. 09:00
#309 Kaszubowski - Czerka za 4 dni o godz. 10:00

Ostatnie wyniki

#299 Kmiecik - Stoltmann 0/6 1/6
#310 Gilewicz - Adamek 2/6 6/1 5:10
#313 Stachowicz - Szmelczynski 3/6 6/3 6/2
#308 Świstek - Babenko 6/0 6/0 walkower
#297 Mikietyński - Chromiński 6/0 6/0 walkower

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań