Ranking

1. Siemiątkowski Jakub
Wygrany (#31)
2. Majchrowicz Maciej
Urlop
3. Radziejewski Michał
Wygrany (#2)
4. Małolepszy Paweł
Przegrany (#2)
5. Kaszubowski Wiesław
Wyzwany (#44)
6. Mikietyński Michał
Wyzwany (#56)
7. Guthmuller Julien
Wyzywający (#56)
8. Grządka Karol
Wyzwany (#52)
9. Tymiński Michał
Wyzwany (#16)
10. Stoltmann Łukasz
Wyzwany (#49)
11. Szczepaniak Jakub
Urlop
12. Koberda Mateusz
Wyzywający (#44)
13. Sawicki Robert
Wyzwany (#38)
14. Gawecki Piotr
Wyzywający (#52)
15. Grycner Mikołaj
Wyzywający (#16)
16. Cieluch Arkadiusz
Wyzywający (#49)
17. Białecki Piotr
Wyzwany (#42)
18. Szyndler Krzysztof
Wyzwany (#43)
19. Kapłun Tomasz
Wyzywający (#42)
20. Sikorski Jarek
Wyzywający (#38)
21. Jerzak Jaromir
Wyzwany (#53)
22. Nadwodnik Wojciech
Wyzwany (#55)
23. Stachowicz Marcin
Wyzywający (#53)
24. Sobczyński Patryk
Wyzwany (#39)
25. Lewkowicz Grzegorz
Wyzwany (#50)
26. Szarejko Marcin
Wyzywający (#55)
27. Tymieniecki Marek
Wygrany (#46) Wkrótce urlop
28. Wasilowicz Lukasz
Wyzwany (#58)
29. Chromiński Rafał
Wyzywający (#43)
30. Wasiłowicz Jakub
Wygrany (#41)
31. Świstek Adam
Wyzywający (#50)
32. Wojciechowski Kamil
Wyzwany (#54)
33. Kaszubowski Tomasz
Urlop
34. Kazior Paweł
Wyzwany (#45)
35. Wielecki Oskar
Wyzywający (#39)
36. Gilewicz Arkadiusz
Wyzwany (#60)
37. Żukowski Maciej
Urlop
38. Litwic Rafał
Wyzwany (#40)
39. Piszczek Jacek
Wyzywający (#58)
40. Bednarski Zbigniew
Wyzywający (#60)
41. Jakubiak Andrzej
Urlop
42. Piotrowicz Wojtek
Wyzywający (#54)
43. Kmiecik Marcin
44. Baran Daniel
45. Zywert Filip
Wyzywający (#45)
46. Janowski Rafał
Wyzywający (#40)
47. Stegienta Marek
Wyzwany (#57)
48. Adamek Jan
Wyzwany (#47)
49. Bogucki Stanisław
50. Jaworski Łukasz
Wyzwany (#51)
51. Bogus Tomasz
Urlop
52. Stadnik Maciej
Wyzwany (#7)
53. Bafia Paweł
Wyzwany (#13)
54. Roćko Maciej
Wyzywający (#51)
55. Gościcki Paweł
Wyzwany (#59)
56. Szmelczynski Tomasz
Wyzywający (#57)
57. Figacz Grzegorz
Wyzywający (#47)
58. Kurban Daniel
Wyzywający (#59)
59. Czerka Mateusz
Wyzywający (#7)
60. Zieliński Patryk
Wyzywający (#13)
61. Szyntar Paweł
Wyzwany (#48)
62. Magdoń Wojciech
Wyzywający (#48)
63. Radzik Łukasz

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#60 Bednarski - Gilewicz 3 godz. temu
#59 Kurban - Gościcki 6 godz. temu
#58 Piszczek - Wasilowicz wczoraj o godz. 22:57
#57 Szmelczynski - Stegienta wczoraj o godz. 22:15
#56 Guthmuller - Mikietyński wczoraj o godz. 12:31

Nadchodzące spotkania

#40 Janowski - Litwic za 1 godz.
#43 Chromiński - Szyndler za 1 godz.
#13 Zieliński - Bafia za 2 godz.
#16 Grycner - Tymiński za 2 godz.
#7 Czerka - Stadnik jutro o godz. 13:00

Ostatnie wyniki

#41 Gilewicz - Wasiłowicz 7/5 3/6 10:12
#2 Małolepszy - Radziejewski 1/6 4/6
#46 Tymieniecki - Wasilowicz 6/7 6/4 10:6
#31 Mikietyński - Siemiątkowski 4/6 6/7
#29 Kurban - Szmelczynski 2/6 6/3 8:10

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń