Lista wyzwań

#92
Brak terminu.
Wojciechowski Kamil - Adamek Jan (52/40)

Zobacz wyzwanie
#91
Czwartek, 5 listopada 2020r. 21:00
Magdoń Wojciech - Szyndler Krzysztof (43/34)

Zobacz wyzwanie
#90
Brak terminu.
Woźniacki Piotr - Przekwas Damian (72/62)

Zobacz wyzwanie
#89
Czwartek, 5 listopada 2020r. 11:30
Stoltmann Łukasz - Gawecki Piotr (22/14)

Zobacz wyzwanie
#88
Brak terminu.
Mikietyński Michał - Sawicki Robert (9/8)

Zobacz wyzwanie
#87
2020/10/30 10:06
Wojciechowski Kamil - Jaworski Łukasz (62/53)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#86
Niedziela, 8 listopada 2020r. 20:00
Czerwiński Romuald - Litwic Rafał (70/60)

Zobacz wyzwanie
#85
2020/10/29 16:12
Koprowski Adam - Szyndler Krzysztof (43/34)
6/1 6/2
Zobacz wyzwanie
#84
2020/10/29 13:15
Tymieniecki Marek - Czerka Mateusz (41/32)
6/2 3/6 7/10
Zobacz wyzwanie
#83
Niedziela, 1 listopada 2020r. 08:00
Cieluch Arkadiusz - Becla Piotr (31/25)

Zobacz wyzwanie
#82
Niedziela, 1 listopada 2020r. 13:00
Jerzak Jaromir - Białecki Piotr (24/15)

Zobacz wyzwanie
#80
2020/10/30 09:53
Zywert Filip - Świstek Adam (32/23)
0/6 3/6
Zobacz wyzwanie
#79
2020/10/25 09:44
Koprowski Adam - Magdoń Wojciech (54/43)
6/0 6/1
Zobacz wyzwanie
#78
Wtorek, 3 listopada 2020r. 14:00
Pić Tomasz - Janowski Rafał (10/2)

Zobacz wyzwanie
#77
Środa, 4 listopada 2020r. 21:00
Koberda Mateusz - Siemiątkowski Jakub (3/1)

Zobacz wyzwanie
#76
Poniedziałek, 2 listopada 2020r. 08:00
Stachowicz Marcin - Chromiński Rafał (17/6)

Zobacz wyzwanie
#74
2020/10/26 13:38
Cieluch Arkadiusz - Czerka Mateusz (34/31)
6/2 6/1
Zobacz wyzwanie
#73
Piątek, 30 października 2020r. 20:00
Wach Jakub - Szarejko Marcin (29/18)

Zobacz wyzwanie
#72
Czwartek, 5 listopada 2020r. 09:00
Jaworska Monika - Kaszubowski Tomasz (46/38)

Zobacz wyzwanie
#71
2020/10/22 20:58
Jesionowski Krystian - Wrosz Krzysztof (73/67)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#70
Piątek, 30 października 2020r. 20:00
Sobczyński Patryk - Wasilowicz Lukasz (36/28)

Zobacz wyzwanie
#69
2020/10/23 10:22
Cieluch Arkadiusz - Sikorski Jarek (47/34)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#68
2020/10/28 14:18
Gawecki Piotr - Mikietyński Michał (14/9)
6/7 3/6
Zobacz wyzwanie
#67
2020/10/25 14:30
Tymieniecki Marek - Zywert Filip (41/32)
1/6 4/6
Zobacz wyzwanie
#66
2020/10/23 22:53
Koprowski Adam - Magdoń Wojciech (54/43)
0/6 0/6 walkower
Zobacz wyzwanie
#65
2020/10/25 21:45
Jerzak Jaromir - Becla Piotr (30/23)
6/3 6/3
Zobacz wyzwanie
#64
Sobota, 24 października 2020r. 19:00
Sobierajewicz Michał - Szmelczynski Tomasz (36/25)

Zobacz wyzwanie
#63
2020/10/24 20:50
Kaszubowski Wiesław - Pić Tomasz (18/10)
5/7 6/2 7:10
Zobacz wyzwanie
#62
Piątek, 30 października 2020r. 20:00
Szyntar Paweł - Lewkowicz Grzegorz (34/26)

Zobacz wyzwanie
#61
2020/10/30 11:35
Pielaszkiewicz Tomasz - Sarnowski Marcin (66/60)
6/0 6/1
Zobacz wyzwanie
#60
2020/10/23 10:47
Guthmuller Julien - Koberda Mateusz (8/3)
6/3 3/4 krecz/2
Zobacz wyzwanie
#59
2020/10/25 21:35
Białecki Piotr - Sawicki Robert (16/9)
4/6 1/6
Zobacz wyzwanie
#58
2020/10/27 11:00
Wojciechowski Kamil - Przekwas Damian (73/64)
6/3 6/1
Zobacz wyzwanie
#57
Piątek, 30 października 2020r. 19:00
Kuzora Piotr - Figacz Grzegorz (28/21)

Zobacz wyzwanie
#56
2020/10/20 15:43
Sobierajewicz Michał - Kaszubowski Tomasz (46/37)
7/6 6/3
Zobacz wyzwanie
#55
Sobota, 31 października 2020r. 16:00
Małolepszy Paweł - Baranowski Mateusz (12/4)

Zobacz wyzwanie
#53
2020/10/20 17:48
Czyżo Sebastian - Jaworski Łukasz (63/53)
2/6 4/6
Zobacz wyzwanie
#52
2020/10/16 13:43
Sobierajewicz Michał - Kurban Daniel (56/46)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#51
2020/10/24 18:14
Kramarz Jacek - Gilewicz Arkadiusz (52/42)
7/6 3/6 4/6
Zobacz wyzwanie
#50
2020/10/22 09:56
Stachowicz Marcin - Szarejko Marcin (25/18)
7/6 7/6
Zobacz wyzwanie
#49
Piątek, 30 października 2020r. 11:00
Tymiński Michał - Radziejewski Michał (17/13)

Zobacz wyzwanie
#48
2020/10/16 22:19
Jerzak Jaromir - Szmelczynski Tomasz (30/26)
6/7 6/7
Zobacz wyzwanie
#47
2020/10/21 12:20
Cieluch Arkadiusz - Kmiecik Marcin (58/48)
6/3 6/2
Zobacz wyzwanie
#46
2020/10/18 20:07
Figacz Grzegorz - Białecki Piotr (21/16)
4/6 2/6
Zobacz wyzwanie
#45
2020/10/18 12:02
Kuzora Piotr - Wasilowicz Lukasz (30/27)
6/1 7/6
Zobacz wyzwanie
#44
2020/10/18 21:39
Szyntar Paweł - Becla Piotr (35/24)
2/6 0/6
Zobacz wyzwanie
#43
2020/10/22 11:54
Chromiński Rafał - Siemiątkowski Jakub (7/1)
3/6 6/7
Zobacz wyzwanie
#41
2020/10/18 20:16
Guthmuller Julien - Sawicki Robert (11/8)
6/3 3/6 12:10
Zobacz wyzwanie
#40
2020/10/24 21:28
Świstek Adam - Kapłun Tomasz (23/19)
1/6 4/6
Zobacz wyzwanie
#39
Niedziela, 1 listopada 2020r. 13:00
Stegienta Marek - Grycner Mikołaj (14/6)

Zobacz wyzwanie
#38
2020/10/15 11:28
Koprowski Adam - Sobierajewicz Michał (65/55)
6/2 6/4
Zobacz wyzwanie
#37
2020/10/13 00:44
Babenko Vladyslav - Szyntar Paweł (45/35)
0/6 0/6 walkower
Zobacz wyzwanie
#36
2020/10/21 10:25
Czerka Mateusz - Zywert Filip (38/31)
6/7 7/5 7/5
Zobacz wyzwanie
#35
2020/10/09 20:00
Babenko Vladyslav - Andryszak Jakub (53/45)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#34
2020/10/13 09:23
Czyżo Sebastian - Przekwas Damian (68/64)
6/4 6/3
Zobacz wyzwanie
#33
2020/10/21 10:23
Jaworska Monika - Sobczyński Patryk (47/36)
4/6 4/6
Zobacz wyzwanie
#31
2020/10/19 11:12
Mikietyński Michał - Pić Tomasz (9/8)
6/4 2/6 11:9
Zobacz wyzwanie
#30
2020/10/11 12:20
Tymieniecki Marek - Nadwodnik Wojciech (41/39)
6/2 2/6 8:10
Zobacz wyzwanie
#29
2020/10/14 16:23
Gilewicz Arkadiusz - Szyndler Krzysztof (40/32)
0/6 2/6
Zobacz wyzwanie
#28
2020/10/11 18:58
Kapłun Tomasz - Guthmuller Julien (19/10)
6/3 4/6 3:10
Zobacz wyzwanie
#27
2020/10/13 11:42
Kaszubowski Tomasz - Jerzak Jaromir (36/29)
6/2 4/6 9:11
Zobacz wyzwanie
#26
2020/10/09 21:23
Zywert Filip - Wasilowicz Lukasz (31/27)
1/6 1/6
Zobacz wyzwanie
#25
2020/10/20 16:12
Wach Jakub - Kaszubowski Wiesław (27/18)
6/7 6/3 3:10
Zobacz wyzwanie
#24
2020/10/07 12:08
Jerzak Jaromir - Kapłun Tomasz (28/19)
1/6 2/6
Zobacz wyzwanie
#23
2020/10/09 10:59
Cieluch Arkadiusz - Bafia Paweł (68/60)
6/3 6/0
Zobacz wyzwanie
#22
2020/10/10 18:14
Magdoń Wojciech - Adamek Jan (43/39)
3/6 6/2 6:10
Zobacz wyzwanie
#21
2020/10/14 10:43
Jadach Cezary - Bogucki Stanisław (67/59)
2/6 6/1 8:10
Zobacz wyzwanie
#20
2020/10/08 10:49
Jaworska Monika - Kmiecik Marcin (57/48)
6/2 6/2
Zobacz wyzwanie
#19
2020/10/05 11:30
Jaworska Monika - Wrosz Krzysztof (68/58)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#18
2020/10/08 17:38
Czerka Mateusz - Nadwodnik Wojciech (47/38)
6/1 3/6 10:7
Zobacz wyzwanie
#17
2020/10/05 10:26
Zywert Filip - Szyndler Krzysztof (42/31)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#16
2020/10/06 11:28
Tymieniecki Marek - Jerzak Jaromir (40/29)
3/6 4/6
Zobacz wyzwanie
#15
2020/10/06 14:42
Wach Jakub - Wasiłowicz Jakub (34/28)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#14
2020/10/07 18:41
Szyntar Paweł - Sobczyński Patryk (43/36)
7/6 4/6 11:9
Zobacz wyzwanie
#13
2020/10/06 20:39
Lewkowicz Grzegorz - Wasilowicz Lukasz (35/27)
6/4 4/6 10:6
Zobacz wyzwanie
#12
2020/10/15 10:16
Tymiński Michał - Szarejko Marcin (20/17)
3/6 6/4 10:5
Zobacz wyzwanie
#11
2020/10/13 23:04
Stachowicz Marcin - Szmelczynski Tomasz (33/26)
6/3 1/6 6/3
Zobacz wyzwanie
#10
2020/10/06 21:00
Pić Tomasz - Mikietyński Michał (12/8)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#9
2020/10/11 20:40
Chromiński Rafał - Sawicki Robert (13/7)
0/6 6/3 10:6
Zobacz wyzwanie
#8
2020/10/14 18:55
Radziejewski Michał - Baranowski Mateusz (11/4)
3/6 4/6
Zobacz wyzwanie
#7
2020/10/18 22:25
Majchrowicz Maciej - Janowski Rafał (5/2)
0/6 0/6 walkower
Zobacz wyzwanie
#6
2020/10/11 21:39
Becla Piotr - Białecki Piotr (25/16)
3/6 2/6
Zobacz wyzwanie
#5
2020/10/09 22:19
Świstek Adam - Stegienta Marek (24/14)
3/6 6/4 7:10
Zobacz wyzwanie
#4
2020/10/16 22:10
Małolepszy Paweł - Koberda Mateusz (10/3)
1/6 6/7
Zobacz wyzwanie
#3
2020/10/21 12:25
Stoltmann Łukasz - Gawecki Piotr (23/15)
4/6 6/4 11:13
Zobacz wyzwanie
#2
2020/10/12 19:38
Kuzora Piotr - Figacz Grzegorz (30/21)
6/7 6/3 6:10
Zobacz wyzwanie
#1
2020/10/11 11:39
Grycner Mikołaj - Siemiątkowski Jakub (6/1)
4/6 3/6
Zobacz wyzwanie