Nadchodzące

#39
Czwartek, 22 października 2020r. 21:30
Stegienta Marek - Grycner Mikołaj (14/6)

Zobacz wyzwanie
#60
Piątek, 23 października 2020r. 09:00
Guthmuller Julien - Koberda Mateusz (8/3)

Zobacz wyzwanie
#40
Piątek, 23 października 2020r. 20:00
Świstek Adam - Kapłun Tomasz (23/19)

Zobacz wyzwanie
#51
Sobota, 24 października 2020r. 16:00
Kramarz Jacek - Gilewicz Arkadiusz (52/42)

Zobacz wyzwanie
#63
Sobota, 24 października 2020r. 18:30
Kaszubowski Wiesław - Pić Tomasz (18/10)

Zobacz wyzwanie
#64
Sobota, 24 października 2020r. 19:00
Sobierajewicz Michał - Szmelczynski Tomasz (36/25)

Zobacz wyzwanie
#62
Niedziela, 25 października 2020r. 18:00
Szyntar Paweł - Lewkowicz Grzegorz (34/26)

Zobacz wyzwanie
#65
Niedziela, 25 października 2020r. 20:00
Jerzak Jaromir - Becla Piotr (30/23)

Zobacz wyzwanie
#59
Niedziela, 25 października 2020r. 20:00
Białecki Piotr - Sawicki Robert (16/9)

Zobacz wyzwanie
#58
Poniedziałek, 26 października 2020r. 22:00
Wojciechowski Kamil - Przekwas Damian (73/64)

Zobacz wyzwanie
#61
Piątek, 30 października 2020r. 10:00
Pielaszkiewicz Tomasz - Sarnowski Marcin (66/60)

Zobacz wyzwanie
#49
Piątek, 30 października 2020r. 11:00
Tymiński Michał - Radziejewski Michał (17/13)

Zobacz wyzwanie
#57
Piątek, 30 października 2020r. 19:00
Kuzora Piotr - Figacz Grzegorz (28/21)

Zobacz wyzwanie
#70
Piątek, 30 października 2020r. 20:00
Sobczyński Patryk - Wasilowicz Lukasz (36/28)

Zobacz wyzwanie
#55
Sobota, 31 października 2020r. 16:00
Małolepszy Paweł - Baranowski Mateusz (12/4)

Zobacz wyzwanie
#73
Brak terminu.
Wach Jakub - Szarejko Marcin (29/18)

Zobacz wyzwanie
#72
Brak terminu.
Jaworska Monika - Kaszubowski Tomasz (46/38)

Zobacz wyzwanie
#69
Brak terminu.
Cieluch Arkadiusz - Sikorski Jarek (47/34)

Zobacz wyzwanie
#68
Brak terminu.
Gawecki Piotr - Mikietyński Michał (14/9)

Zobacz wyzwanie
#67
Brak terminu.
Tymieniecki Marek - Zywert Filip (41/32)

Zobacz wyzwanie
#66
Brak terminu.
Koprowski Adam - Magdoń Wojciech (54/43)

Zobacz wyzwanie