Nadchodzące

#220
Brak terminu.
Wrzyszcz Szymon - Michalik Maciej (9/5)

Zobacz wyzwanie
#217
Brak terminu.
Sander Mirosław - Wójcik Tomasz (23/21)

Zobacz wyzwanie
#216
Brak terminu.
Zajka Przemysław - Iwaniuk Hubert (61/60)

Zobacz wyzwanie
#212
Brak terminu.
Gembarowski Piotr - Kijak Daniel (42/37)

Zobacz wyzwanie
#207
Brak terminu.
Salak Marek - Grabarczyk Jan (62/56)

Zobacz wyzwanie
#206
Brak terminu.
Turanovic Adnan - Kloka Marek (78/75)

Zobacz wyzwanie
#201
Brak terminu.
Rybarczyk Dawid - Gruchal Grzegorz (122/119)

Zobacz wyzwanie
#196
Brak terminu.
Majda Hubert - Górka Oskar (4/1)

Zobacz wyzwanie
#180
Wtorek, 18 czerwca 2019r. 21:00
Terreno Simone - Latos Dominik (43/41)

Zobacz wyzwanie
#169
Wtorek, 18 czerwca 2019r. 21:00
Pałczyński Jan - Bek Michał (56/51)

Zobacz wyzwanie
#189
Wtorek, 18 czerwca 2019r. 22:00
Dejneka Mariusz - Wójcik Anna (76/72)

Zobacz wyzwanie
#178
Środa, 19 czerwca 2019r. 11:00
Zychowicz Andrzej - Laskowski Piotr (7/2)

Zobacz wyzwanie
#194
Środa, 19 czerwca 2019r. 13:00
Szajna Janusz - Nowak Maciej (25/19)

Zobacz wyzwanie
#219
Środa, 19 czerwca 2019r. 19:30
Gawroński Maciej - Frydrych Piotr (93/88)

Zobacz wyzwanie
#208
Środa, 19 czerwca 2019r. 20:00
Gawędzki Radosław - Skórski Piotr (48/43)

Zobacz wyzwanie
#188
Środa, 19 czerwca 2019r. 21:00
Kurek Michał - Stempień Krzysztof (17/13)

Zobacz wyzwanie
#184
Środa, 19 czerwca 2019r. 21:00
Wolniewicz Piotr - Dębicki Mateusz (72/68)

Zobacz wyzwanie
#197
Czwartek, 20 czerwca 2019r. 07:30
Gałecki Wojciech - Gąsior Oskar (6/3)

Zobacz wyzwanie
#205
Czwartek, 20 czerwca 2019r. 19:00
Mańk Maks - Haładyna Wojciech (74/70)

Zobacz wyzwanie
#200
Czwartek, 20 czerwca 2019r. 22:00
Hołówko Wacław - Jakubowicz Jacek (89/85)

Zobacz wyzwanie
#192
Piątek, 21 czerwca 2019r. 11:30
Antczak Bartłomiej - Wesołowski Jarosław (21/15)

Zobacz wyzwanie
#204
Piątek, 21 czerwca 2019r. 14:00
Kaczmara Jakub - Kurman Rafal (86/81)

Zobacz wyzwanie
#202
Piątek, 21 czerwca 2019r. 18:00
Felter Mateusz - Praszałek Jacek (55/50)

Zobacz wyzwanie
#181
Sobota, 22 czerwca 2019r. 08:00
Tyniec Paweł - Naumowicz Piotr (26/24)

Zobacz wyzwanie
#203
Sobota, 22 czerwca 2019r. 19:00
Lipiński Marek - Klimkowski Rafal (36/32)

Zobacz wyzwanie
#218
Niedziela, 23 czerwca 2019r. 16:00
Staśkowiak Filip - Partyga Aleksander (28/27)

Zobacz wyzwanie
#209
Niedziela, 23 czerwca 2019r. 18:00
Tylicki Marek - Witczak Mariusz (38/34)

Zobacz wyzwanie
#198
Poniedziałek, 24 czerwca 2019r. 21:00
Grotowski Tadeusz - Sarnecki Sebastian (52/49)

Zobacz wyzwanie
#213
Wtorek, 25 czerwca 2019r. 14:00
Niedziela Artur - Moczek Tomasz (18/13)

Zobacz wyzwanie
#199
Wtorek, 25 czerwca 2019r. 20:00
Woźniak Tomasz - Bogacki Wojciech (123/120)

Zobacz wyzwanie
#183
Wtorek, 25 czerwca 2019r. 20:30
Pyk Małgorzata - Jakubowski Tomasz (84/81)

Zobacz wyzwanie
#214
Wtorek, 25 czerwca 2019r. 21:00
Kujawska-Dziworska Aleksandra - Reit Paweł (82/76)

Zobacz wyzwanie