Nadchodzące

#9
Środa, 21 października 2020r. 10:30
Klimkowski Rafal - Bojarski Tomasz (35/31)

Zobacz wyzwanie
#37
Środa, 21 października 2020r. 12:00
Mechelewski Christopher - Pastorica Eugenio (114/109)

Zobacz wyzwanie
#33
Środa, 21 października 2020r. 22:00
Detko Adam - Mańk Maks (48/43)

Zobacz wyzwanie
#14
Środa, 21 października 2020r. 22:00
Niedziela Artur - Kitliński Maciej (32/28)

Zobacz wyzwanie
#29
Czwartek, 22 października 2020r. 06:00
Pietrasiak Karol - Nowak Maciej (20/16)

Zobacz wyzwanie
#52
Czwartek, 22 października 2020r. 09:00
Baranowski Dawid - Zdeb Adam (158/26)
6/0 6/0 walkower - czeka na wdrożenie
Zobacz wyzwanie
#10
Czwartek, 22 października 2020r. 13:00
Laskowski Piotr - Zychowicz Andrzej (2/1)

Zobacz wyzwanie
#44
Czwartek, 22 października 2020r. 14:00
Gąsior Oskar - Bedra Michał (14/9)

Zobacz wyzwanie
#34
Piątek, 23 października 2020r. 08:00
Praszałek Jacek - Gawędzki Radosław (54/49)

Zobacz wyzwanie
#42
Piątek, 23 października 2020r. 13:00
Ancewicz Kamil - Sanchez Julian (139/90)

Zobacz wyzwanie
#23
Piątek, 23 października 2020r. 21:00
Polewiak Michał - Kaczmara Jakub (58/54)

Zobacz wyzwanie
#22
Piątek, 23 października 2020r. 21:00
Zbyrasz Krzysztof - Kujawska-Dziworska Aleksandra (45/40)

Zobacz wyzwanie
#17
Piątek, 23 października 2020r. 21:00
Wojciechowski Rafael - Sander Mirosław (36/33)

Zobacz wyzwanie
#18
Sobota, 24 października 2020r. 14:00
Kamiński Marcin - Szajna Janusz (34/29)

Zobacz wyzwanie
#50
Sobota, 24 października 2020r. 16:30
Gembarowski Piotr - Sinkiewicz Marek (59/54)

Zobacz wyzwanie
#48
Sobota, 24 października 2020r. 20:00
Turanovic Adnan - Jakubowski Tomasz (83/80)

Zobacz wyzwanie
#54
Sobota, 24 października 2020r. 22:00
Stempień Krzysztof - Łuczak Maciej (11/10)

Zobacz wyzwanie
#56
Niedziela, 25 października 2020r. 07:00
Bruzge Sarunas - Kurman Rafal (88/83)

Zobacz wyzwanie
#55
Niedziela, 25 października 2020r. 07:00
Kołodziejski Paweł - Tyniec Paweł (154/27)

Zobacz wyzwanie
#43
Niedziela, 25 października 2020r. 12:00
Jednacz Leon - Cyrański Łukasz (6/3)

Zobacz wyzwanie
#51
Niedziela, 25 października 2020r. 19:00
Bojdo Filip - Frydrych Piotr (62/61)

Zobacz wyzwanie
#30
Niedziela, 25 października 2020r. 20:00
Pyk Małgorzata - Reit Paweł (71/67)

Zobacz wyzwanie
#61
Niedziela, 25 października 2020r. 21:00
Jabłoński Andrzej - Tarasin Tadeusz (68/63)

Zobacz wyzwanie
#26
Niedziela, 25 października 2020r. 21:00
Adrjanowski Jan - Witczak Mariusz (86/82)

Zobacz wyzwanie
#47
Poniedziałek, 26 października 2020r. 10:00
Ulanowski Hubert - Błaszczyk Hubert (60/57)

Zobacz wyzwanie
#41
Wtorek, 27 października 2020r. 14:00
Rajska Monika - Polit Mateusz (77/72)

Zobacz wyzwanie
#40
Wtorek, 27 października 2020r. 21:00
Zajka Przemysław - Latos Dominik (52/51)

Zobacz wyzwanie
#49
Środa, 28 października 2020r. 10:00
Capron Laurent - Żuliński Artur (97/92)

Zobacz wyzwanie
#11
Piątek, 30 października 2020r. 12:00
Woźniak Tomasz - Pszczółkowski Marek (81/76)

Zobacz wyzwanie
#64
Brak terminu.
Jednacz Dariusz - Marciniak Łukasz (25/22)

Zobacz wyzwanie
#63
Brak terminu.
Staśkowiak Filip - Górka Oskar (18/14)

Zobacz wyzwanie
#62
Brak terminu.
Siekierka Albert - Wrzesień Leszek (23/19)

Zobacz wyzwanie
#60
Brak terminu.
Sochaczewski Marcin - Lipiński Marek (42/38)

Zobacz wyzwanie
#58
Brak terminu.
Partyga Aleksander - Samojłowicz Maksymilian (13/8)

Zobacz wyzwanie
#57
Brak terminu.
Dejneka Mariusz - Haładyna Wojciech (69/64)

Zobacz wyzwanie