Ranking

x4
1. Szuba Marek
Wyzwany (#251)
2. Bembnowicz Miroslaw
Wyzwany (#250)
3. Chrzanowski Hubert
Wyzwany (#249)
4. Sowa Tomasz
Urlop
5. Kowalczyk Artur
Wyzwany (#252)
6. Kargol Mieczysław
Wyzywający (#249)
7. Popis Jacek
Wyzywający (#251)
8. Kowalczyk Beata
Wyzywający (#250)
9. Cudny Wiesław
Wyzwany (#244)
10. Słodownik Cezary
Wyzwany (#241)
11. Gołowicz Dariusz
Wyzywający (#252)
12. Księżopolski Karol
Wyzwany (#253)
13. Bartnicki Wiktor
Wyzywający (#244)
14. Gołowicz Marcin
Wygrany (#245)
15. Wasilonek Bogdan
Przegrany (#245)
16. -Kkossakowski Kajtek
17. Wojdak Dariusz
Wygrany (#236)
18. Rokicki Tomasz
Wyzywający (#253)
19. Królak Michał
Urlop
20. Rola Kamil
21. Rowicki Mariusz
Urlop
22. Świerżewski Daniel
Wyzywający (#241)
23. Kakolewska Anna
Wygrany (#242)
24. Sadowski Maciej
25. Nowakowski Roman
Wkrótce urlop
26. Mostowski Konrad
27. Bereda Leszek
28. Kusak Radosław
Wygrany (#243)
29. Kulka Janusz
Przegrany (#242)
30. Szymczykowski Grzegorz
31. Kurek Wojciech
32. Gliwińska Emilia
33. Kielak Jan
Wygrany (#248)
34. Gadaj-Świerżewska Monika
35. Pawlica Hanna
36. Michalak Marcin
37. Krupa Iza
38. Bęś Paweł
39. Helinska Marlena
40. Zając Leszek
41. Kaczmarczyk Wieslaw
42. Jarzębski Jacek
43. Ostrowski Robert
44. Porębski Karol
45. Roslon Zbigniew
46. Prządka Hubert
47. Witos Marcin
48. Kluj Wojtek
49. Kwass Stefan
50. Mazek Remigiusz
51. Wróblewski Irek
52. Pawlica Wojtek
53. Izdebski Tomasz
54. Kąkolewski Mateusz
55. Makos Michał
56. Żbikowski Jacek
57. Korczynski Wojciech
58. Brzozowska Anna
59. Lis Andrzej
60. Kielan Krystian
61. Karpiński Szymon
x6
62. Wiśniewski Rafał
63. Cudna-Cyran Agnieszka
64. Jacórzyński Łukasz
65. Gadomski Krzysiek
66. Trzeciak Ryszard

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#253 Rokicki - Księżopolski wczoraj o godz. 15:27
#252 Gołowicz - Kowalczyk wczoraj o godz. 15:02
#251 Popis - Szuba 2 dni temu o godz. 18:11
#250 Kowalczyk - Bembnowicz 2 dni temu o godz. 16:06
#249 Kargol - Chrzanowski 3 dni temu o godz. 21:35

Nadchodzące spotkania

#250 Kowalczyk - Bembnowicz pojutrze o godz. 13:00
#244 Bartnicki - Cudny pojutrze o godz. 20:00
#249 Kargol - Chrzanowski za 3 dni o godz. 16:00
#251 Popis - Szuba za 4 dni o godz. 15:30
#241 Świerżewski - Słodownik za 4 dni o godz. 17:00

Ostatnie wyniki

#245 Gołowicz - Wasilonek 6/2 6/1
#233 Gołowicz - Księżopolski 6/2 6/4
#242 Kulka - Kakolewska 7/6 2/6 7:10
#243 Gadaj-Świerżewska - Kusak 6/7(1) 7/6(5) 4:10
#247 Nowakowski - Rokicki 4/6 6/2 10/12

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań