Ranking

x2
1. Sander Mirosław
Urlop
2. Dębski Maciej
Wyzwany (#68)
3. Kaczmarski Grzegorz
Wyzwany (#61)
4. Batorski Stanisław
Wyzwany (#71)
5. Wawrzyniak Tomasz
Wyzwany (#72)
6. Sochaczewski Marcin
Wyzywający (#61)
7. Gajewicz Paweł
Urlop
8. Niewiadomski Michał
Urlop
9. Sikora Maciej
Wyzwany (#63)
10. Maya Oscar
Wyzywający (#71)
11. Petrusiewicz Artur
Wyzwany (#59)
12. Metelski Dominik
Wyzywający (#68)
13. Wysocki Robert
Wyzwany (#67)
14. Sitarz Rafał
Urlop
15. Pawluk Przemek
Wyzywający (#72)
16. Zadrozny Adrian
Wygrany (#50)
17. Kłos Tomasz
Przegrany (#50)
18. Sewerynik Jakub
19. Kałużny Adam
20. Grotowski Tadeusz
Wyzywający (#63)
21. Niewęgłowski Adam
Urlop
22. Węglarz Jacek
Wyzywający (#59)
23. Herbst Mikołaj
Wyzwany (#56)
24. Dmoch Andrzej
Wyzwany (#66)
25. Jaczewski J
Wyzywający (#66)
26. Bombik Maciej
Wyzwany (#62)
27. Postek Arkadiusz
28. Campos Nicolas
Wyzywający (#67)
29. Ryński Krzysztof
Wygrany (#64)
30. Sałaga Tomasz
Przegrany (#64)
31. Brzusek Włodzimierz
Wyzwany (#70)
32. Fabisiak Maciej
Wyzwany (#69)
33. Morawski Janusz
Wyzywający (#56)
34. Wałowicz Eugeniusz
Urlop
35. Erzepki Monika
Wyzywający (#69)
36. Grabowski Paweł
37. Owczarek Adam
Wyzywający (#70)
38. Czerwiński Maciej
39. Wnękowski Daniel
Wyzwany (#65)
40. Fryc Artur
Wyzywający (#62)
41. Bieńkowski Piotr
42. Wojdan Rafał
43. Rządkowski Jacek
44. Kluk Tomasz
45. Dejneka Mariusz
46. Staroń Arkadiusz
Wyzywający (#65)
47. Kunicki Tomasz
48. Noskowiak Maciej
49. Kalinowski Jacek
50. Paszkowski Adam
51. Machcewicz Paweł
52. Klimkiewicz Maciej
53. Furmaniak Marek
54. Targowski Filip
55. Węgorek Alfred
56. Nowacki Konrad
57. Kanczew Marek
58. Obijalski Mariusz
59. Thedy Michał
60. Baryłowski Krzysztof
61. Sosnowski Tomasz Jan
62. Jesionek Jarosław
63. Maicki Michał
64. Brewczuk Marcin
65. Zając Tomasz
66. Kowalski Przemysław
67. Niedzielski Michal
68. Stankius Maciej
69. Tomczyk Joanna
70. Bartnicki Wiktor
71. Przychodzki Jarosław
72. Walawender Łukasz
73. Malendowicz Paweł
74. Kołodziejczak Emilia
75. Kurek Wojciech
76. Janicki Jan
77. Petri Maksymilian
78. Kozimor Katarzyna
79. Best Bradley
80. Dąbrowski Bartosz
81. Kłos Wojciech
82. Warowny Tomasz
83. Grudziński Wojciech
84. Zwierzchowski Krystian
85. Masny Hanna

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#72 Pawluk - Wawrzyniak wczoraj o godz. 11:57
#71 Maya - Batorski wczoraj o godz. 10:16
#70 Owczarek - Brzusek wczoraj o godz. 08:55
#69 Erzepki - Fabisiak 2 dni temu o godz. 22:15
#68 Metelski - Dębski 2 dni temu o godz. 14:16

Nadchodzące spotkania

#66 Jaczewski - Dmoch za 1 godz.
#56 Morawski - Herbst pojutrze o godz. 09:00
#68 Metelski - Dębski za 3 dni o godz. 08:00
#65 Staroń - Wnękowski za 3 dni o godz. 13:00
#62 Fryc - Bombik za 3 dni o godz. 15:00

Ostatnie wyniki

#64 Ryński - Sałaga 4/6 7/5 10/5
#50 Zadrozny - Kłos 6/3 4/6 10/5
#42 Postek - Pawluk 6/4 2/6 9:11
#47 Sewerynik - Maya 2/6 6/2 8:10
#53 Fabisiak - Kałużny 6/4 2/6 9/11

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań