Ranking

x4
1. Wysocki Maciej Daniel
2. Górkier Tomasz
Wyzwany (#366)
3. Mielcarz Mikołaj
Urlop
4. Sitarz Rafał
Wyzwany (#374)
5. Jednacz Dariusz
Wyzywający (#366)
6. Kociszewski Sławomir
Wyzwany (#370)
7. Kaczmarski Grzegorz
Wyzwany (#362)
8. Juncewicz Przemysław
Wyzywający (#370)
9. Wawrzyniak Tomasz
Wyzwany (#364)
10. Dmoch Andrzej
Wyzwany (#371)
11. Chojecki Rafał
Wyzywający (#371)
12. Kałużny Adam
Wyzwany (#369)
13. Kłos Tomasz
Wyzywający (#374)
14. Sander Mirosław
Wyzwany (#368)
15. Górkier Maciej
Wyzywający (#362)
16. Bombik Maciej
Wyzwany (#365)
17. Brzusek Włodzimierz
Wyzywający (#364)
18. Dębski Maciej
Wyzywający (#369)
19. Sikora Maciej
Wyzwany (#376)
20. Gorczycki Bartek
Wyzywający (#368)
21. Węglarz Jacek
Wyzwany (#367)
22. Być Maciej
Wyzwany (#357)
23. Gajewicz Paweł
Wyzywający (#365)
24. Niewiadomski Michał
Wyzwany (#373)
25. Maya Oscar
Wyzywający (#367)
26. Mądry Artur
Wyzywający (#376)
27. Czerwiński Maciej
Wyzwany (#377)
28. Grabowski Paweł
Wyzwany (#363)
29. Bieńkowski P
Wyzwany (#372)
30. Sałaga Tomasz
Wyzywający (#357)
31. Jaczewski J
Wyzywający (#373)
32. Sochaczewski Marcin
Wyzywający (#377)
33. Pawluk Przemek
Wyzwany (#355)
34. Batorski Stanisław
Wygrany (#350)
35. Kalinowski Jacek
36. Kotulska Magda
37. Niewęgłowski Adam
38. Wojdan Rafał
Przegrany (#350)
39. Fabisiak Maciej
Wyzywający (#363)
40. Sewerynik Jakub
Wyzywający (#372)
41. Neumann De Spallart Joanna
42. Klimkiewicz Maciej
Wyzywający (#355)
43. Drabiuk Dariusz
44. Owczarek Adam
Wyzwany (#356)
45. Borowski Piotr
46. Nowacki Konrad
47. Paszkowski Adam
Wyzwany (#375)
48. Świerzbiński Waldemar
49. Baryłowski Krzysztof
50. Kubieniec Krzysztof
51. Kluk Tomasz
Wyzywający (#356)
52. Kanczew Marek
53. Dec Michał
54. Jesionek Jarosław
55. Maicki Michał
56. Thedy Michał
Wyzywający (#375)
57. Kunicki Tomasz
58. Czajkowski Bartosz
59. Węgorek Alfred
60. Erzepki Monika
61. Zając Tomasz
62. Strowski Jan
63. Rządkowski Jacek
64. Trębicki Jerzy
65. Kowalski Przemysław
66. Sopel Tomasz
67. Niedzielski Michal
68. Piekarczyk Paweł
69. Bieliński Tomasz
70. Stankius Maciej
71. Tomczyk Joanna
72. Dawidowicz Janusz
73. Kołodziejczak Emilia
74. Łukaszewicz Mariusz
75. Wilk Sylwia
76. Mazur Boguslaw
77. Sobocki Jacek
78. Kucinski Andrzej
79. Szymanowski Paweł
80. Cyronek Jan
81. Więckiewicz Robert
82. Bartnicki Wiktor
83. Aleksander Ewelina
84. Lepiarz Jacek
85. Białek Konrad
86. Boroń Jan
87. Forinton Stanislav
88. Kurek Wojciech
89. Polaszek #1 Antoni

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#377 Sochaczewski - Czerwiński wczoraj o godz. 18:50
#376 Mądry - Sikora wczoraj o godz. 00:03
#375 Thedy - Paszkowski 2 dni temu o godz. 21:05
#374 Kłos - Sitarz 2 dni temu o godz. 17:04
#373 Jaczewski - Niewiadomski 2 dni temu o godz. 11:12

Nadchodzące spotkania

#366 Jednacz - Górkier za 9 godz.
#367 Maya - Węglarz jutro o godz. 11:00
#356 Kluk - Owczarek jutro o godz. 14:00
#363 Fabisiak - Grabowski jutro o godz. 16:30
#357 Sałaga - Być jutro o godz. 19:00

Ostatnie wyniki

#350 Wojdan - Batorski 1/6 1/6
#354 Jaczewski - Sochaczewski 4/6 6/4 10/7
#361 Niewiadomski - Kłos 7/6(6) 0/6 17/19
#340 Kałużny - Wysocki 2/6 5/7
#283 Bieńkowski - Gajewicz 6/7(6) 3/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań