Ranking

1. Siemiątkowski Jakub
Wyzwany (#31)
2. Majchrowicz Maciej
Urlop
3. Radziejewski Michał
Wyzwany (#2)
4. Małolepszy Paweł
Wyzywający (#2)
5. Kaszubowski Wiesław
Wyzwany (#44)
6. Mikietyński Michał
Wyzywający (#31)
7. Guthmuller Julien
Wygrany (#37)
8. Grządka Karol
Wyzwany (#52)
9. Tymiński Michał
Wyzwany (#16)
10. Stoltmann Łukasz
Wyzwany (#49)
11. Szczepaniak Jakub
Urlop
12. Koberda Mateusz
Wyzywający (#44)
13. Sawicki Robert
Wyzwany (#38)
14. Gawecki Piotr
Wyzywający (#52)
15. Grycner Mikołaj
Wyzywający (#16)
16. Cieluch Arkadiusz
Wyzywający (#49)
17. Białecki Piotr
Wyzwany (#42)
18. Szyndler Krzysztof
Wyzwany (#43)
19. Kapłun Tomasz
Wyzywający (#42)
20. Sikorski Jarek
Wyzywający (#38)
21. Jerzak Jaromir
Wygrany (#36)
22. Nadwodnik Wojciech
23. Stachowicz Marcin
24. Sobczyński Patryk
Wyzwany (#39)
25. Lewkowicz Grzegorz
Wyzwany (#50)
26. Szarejko Marcin
Wyzwany (#28)
27. Wasilowicz Lukasz
Wyzwany (#46)
28. Chromiński Rafał
Wyzywający (#43)
29. Wasiłowicz Jakub
Wyzwany (#41)
30. Świstek Adam
Wyzywający (#50)
31. Wojciechowski Kamil
Wyzywający (#28)
32. Kaszubowski Tomasz
Urlop
33. Tymieniecki Marek
Wyzywający (#46)
34. Kazior Paweł
Wyzwany (#45)
35. Wielecki Oskar
Wyzywający (#39)
36. Gilewicz Arkadiusz
Wyzywający (#41)
37. Żukowski Maciej
Urlop
38. Litwic Rafał
Wyzwany (#40)
39. Piszczek Jacek
Wygrany (#34)
40. Bednarski Zbigniew
Przegrany (#34)
41. Jakubiak Andrzej
Urlop
42. Piotrowicz Wojtek
Wygrany (#32)
43. Kmiecik Marcin
44. Baran Daniel
45. Zywert Filip
Wyzywający (#45)
46. Janowski Rafał
Wyzywający (#40)
47. Stegienta Marek
48. Adamek Jan
Wyzwany (#47)
49. Bogucki Stanisław
50. Jaworski Łukasz
Wyzwany (#51)
51. Bogus Tomasz
Urlop
52. Stadnik Maciej
Wyzwany (#7)
53. Bafia Paweł
Wyzwany (#13)
54. Roćko Maciej
Wyzywający (#51)
55. Gościcki Paweł
56. Szmelczynski Tomasz
Wyzwany (#29)
57. Figacz Grzegorz
Wyzywający (#47)
58. Kurban Daniel
Wyzywający (#29)
59. Czerka Mateusz
Wyzywający (#7)
60. Zieliński Patryk
Wyzywający (#13)
61. Szyntar Paweł
Wyzwany (#48)
62. Magdoń Wojciech
Wyzywający (#48)
63. Radzik Łukasz

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#52 Gawecki - Grządka wczoraj o godz. 23:22
#51 Roćko - Jaworski wczoraj o godz. 22:50
#50 Świstek - Lewkowicz 2 dni temu o godz. 15:50
#49 Cieluch - Stoltmann 2 dni temu o godz. 15:03
#48 Magdoń - Szyntar 2 dni temu o godz. 14:40

Nadchodzące spotkania

#28 Wojciechowski - Szarejko za 57 min.
#29 Kurban - Szmelczynski jutro o godz. 08:30
#31 Mikietyński - Siemiątkowski jutro o godz. 10:00
#45 Zywert - Kazior jutro o godz. 20:30
#46 Tymieniecki - Wasilowicz jutro o godz. 21:00

Ostatnie wyniki

#34 Piszczek - Bednarski 6/2 6/2
#37 Guthmuller - Grządka 6/4 6/3
#32 Piotrowicz - Kmiecik 6/2 6/3
#5 Roćko - Gościcki 6/4 6/2
#19 Stachowicz - Gawecki 4/6 6/2 8:10

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych