Nadchodzące

#94
Brak terminu.
Wardak Jacek - Kusinski Hubert (84/75)

Zobacz wyzwanie
#46
Czwartek, 21 października 2021r. 20:00
Gawecki Piotr - Szyndler Krzysztof (28/27)

Zobacz wyzwanie
#62
Piątek, 22 października 2021r. 08:00
Klein Paula - Jastrzębski Bernard (68/60)

Zobacz wyzwanie
#68
Sobota, 23 października 2021r. 16:00
Szyntar Paweł - Łasowski Piotr (42/36)

Zobacz wyzwanie
#70
Wtorek, 26 października 2021r. 20:00
Becla Piotr - Piotrowska Dagmara (29/22)

Zobacz wyzwanie
#87
Czwartek, 28 października 2021r. 12:00
Radziejewski Michał - Siemiątkowski Jakub (2/1)

Zobacz wyzwanie
#85
Czwartek, 28 października 2021r. 21:00
Jaworska Monika - Szarejko Marcin (36/27)

Zobacz wyzwanie
#76
Piątek, 29 października 2021r. 12:30
Sawicki Robert - Małolepszy Paweł (18/12)

Zobacz wyzwanie
#78
Piątek, 29 października 2021r. 20:30
Baranowski Mateusz - Wach Jakub (15/3)

Zobacz wyzwanie
#98
Sobota, 30 października 2021r. 09:00
Frąckiewicz Sylwester - Komsta Monika (56/47)

Zobacz wyzwanie
#104
Sobota, 30 października 2021r. 16:00
Stadnik Maciej - Jakubiak Andrzej (64/58)

Zobacz wyzwanie
#82
Niedziela, 31 października 2021r. 10:00
Jadach Cezary - Świstek Adam (49/45)

Zobacz wyzwanie
#99
Niedziela, 31 października 2021r. 10:30
Kleina Adam - Gilewicz Arkadiusz (53/52)

Zobacz wyzwanie
#92
Niedziela, 31 października 2021r. 12:00
Jesionowski Krystian - Tymieniecki Marek (49/40)

Zobacz wyzwanie
#105
Niedziela, 31 października 2021r. 12:30
Piotrowicz Wojtek - Kaszubowski Wiesław (26/18)

Zobacz wyzwanie
#103
Niedziela, 31 października 2021r. 15:00
Bruhn Tomasz - Kramarz Jacek (44/40)

Zobacz wyzwanie
#96
Niedziela, 31 października 2021r. 15:30
Szmelczynski Tomasz - Garzombke Michał (78/69)

Zobacz wyzwanie
#101
Wtorek, 2 listopada 2021r. 12:00
Wasiłowicz Jakub - Kaszubowski Tomasz (39/33)

Zobacz wyzwanie
#102
Piątek, 5 listopada 2021r. 14:00
Janowski Rafał - Grycner Mikołaj (11/6)

Zobacz wyzwanie
#91
Piątek, 5 listopada 2021r. 20:00
Chromiński Rafał - Mikietyński Michał (14/8)

Zobacz wyzwanie
#90
Sobota, 6 listopada 2021r. 13:00
Arolski Daniel - Pałys Dawid (83/73)

Zobacz wyzwanie
#109
Brak terminu.
Pielaszkiewicz Tomasz - Stoltmann Łukasz (42/36)

Zobacz wyzwanie
#108
Brak terminu.
Nadwodnik Wojciech - Zywert Filip (54/50)

Zobacz wyzwanie
#107
Brak terminu.
Stachowicz Marcin - Jerzak Jaromir (33/26)

Zobacz wyzwanie
#106
Brak terminu.
Podhorski Jerzy - Sarnowski Marcin (89/80)

Zobacz wyzwanie
#100
Brak terminu.
Roćko Maciej - Sławiński Jakub (92/85)

Zobacz wyzwanie
#97
Brak terminu.
Michaluk Tomasz - Magdoń Wojciech (55/46)

Zobacz wyzwanie
#95
Brak terminu.
Stegienta Marek - Pić Tomasz (8/7)

Zobacz wyzwanie