Ranking

1. Nowak Wojciech
2. Paliński Rafał
3. Zychowicz Andrzej
4. Moczek Tomasz
5. Gąsior Oskar
6. Laskowski Piotr
7. Górka Oskar
8. Stempień Krzysztof
9. Szajna Janusz
10. Kurek Michał
11. Gałecki Wojciech
12. Antczak Bartłomiej
13. Wesołowski Jarosław
14. Łuczak Maciej
15. Majda Hubert
16. Samojłowicz Maksymilian
17. Michalik Maciej
18. Wrzyszcz Szymon
19. Tyniec Paweł
20. Lipiński Marek
21. Nowak Maciej
22. Niedziela Artur
23. Staśkowiak Filip
24. Tylicki Marek
25. Naumowicz Piotr
26. Kałużny Adam
27. Bess Damian
28. Górka Ireneusz
29. Zdeb Adam
30. Sander Mirosław
31. Pałczyński Jan
32. Galik Łukasz
33. Terreno Simone
34. Kaczmarczyk Łukasz
35. Klimkowski Rafal
36. Kijak Daniel
37. Waraksa Piotr
38. Wrzesień Leszek
39. Zbyrasz Krzysztof
40. Wojciechowski Rafael
41. Gawędzki Radosław
42. Grotowski Tadeusz
43. Bojarski Tomasz
44. Kujawska-Dziworska Aleksandra
45. Klimkiewicz Szymon
46. Ostrowski Tomasz
47. Zajka Przemysław
48. Gembarowski Piotr
49. Bek Michał
50. Marciniak Łukasz
51. Felter Mateusz
52. Tarasin Tadeusz
53. Sochaczewski Marcin
54. Praszałek Jacek
55. Gawroński Maciej
56. Dębicki Mateusz
57. Haładyna Wojciech
58. Skórski Piotr
59. Sarnecki Sebastian
60. Mańk Maks
61. Latos Dominik
62. Dejneka Mariusz
63. Bruzge Sarunas
64. Popławski Piotr
65. Rajska Monika
66. Iwaniuk Hubert
67. Gorloff Filip
68. Jakubowicz Jacek
69. Osadca Filip
70. Salak Marek
71. Kaźmierczak Jacek
72. Zygmunt Rafał
73. Wolniewicz Piotr
74. Witczak Mariusz
75. Pyk Małgorzata
76. Reit Paweł
77. Mrugacz Krzysztof
78. Maciukiewicz Piotr
79. Kowalczyk Mariusz
80. Jakubowski Tomasz
81. Turanovic Adnan
82. Wójcik Anna
83. Kloka Marek
84. Pszczółkowski Marek
85. Błaszczyk Hubert
86. Kurman Rafal
87. Kaczmara Jakub
88. Frydrych Piotr
89. Bojdo Filip
90. Hołówko Wacław
91. Woźniak Tomasz
92. Wawreczko Denis
93. Drezno Jakub
94. Rybarczyk Dawid
95. Jesionek Jarosław
96. Czyżewski Karol
97. Stanisławski Maciek
98. Melnyk Oleksii
99. Banaś Mikołaj
100. Sosnowski Paweł
101. Więckowski Marcin
102. Święch Michał
103. Farid Pawel
104. Filipiuk Artur
105. Senderowicz Julia
106. Mokrzecka Marzena
107. Majkowski Błażej
108. Kaleta Agnieszka
109. Przybyłkowski Aleksander
110. Kłos Kamil
111. Sanchez Julian
112. Wrzesiński Jacek
113. Orlowski Norbert
114. Leśniewski Michał
115. Bogacki Wojciech
116. Karłowska Alicja
117. Szóstak Wojciech
118. Świtalski Łukasz
119. Soboń Adam
120. Biernacki Jerzy
121. Płaskowicki Piotr
122. Andrukajtis Maciej
123. Kośka Piotr
124. Kubiński Filip
125. Mroczek Andrzej
126. Tomaszewski Łukasz
127. Grudzień Grzegorz
128. Koziarski Amadeusz
129. Dębski Konrad
130. Ptak Dawid
131. Rojek Wojtek
132. Pastryk Katarzyna
133. Rutkowski Krzysztof
134. Skowroński Marcin
135. Pastorica Eugenio
136. Siekierka Albert
137. Smolak Piotr
138. Jabłoński Andrzej

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

Brak wyzwań.

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

Brak wyzwań.

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Brak uczestników.

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych