Nadchodzące

#548
Brak terminu.
Buna Michał - Zygmunt Rafał (74/71)

Zobacz wyzwanie
#546
Brak terminu.
Terreno Simone - Galik Łukasz (39/37)

Zobacz wyzwanie
#544
Brak terminu.
Wesołowski Jarosław - Moczek Tomasz (11/6)

Zobacz wyzwanie
#542
Brak terminu.
Nowak Maciej - Michalik Maciej (29/24)

Zobacz wyzwanie
#539
Brak terminu.
Tarasin Tadeusz - Bojarski Tomasz (55/47)

Zobacz wyzwanie
#536
Brak terminu.
Błaszczyk Hubert - Sarnecki Sebastian (70/65)

Zobacz wyzwanie
#532
Brak terminu.
Gorloff Filip - Zbyrasz Krzysztof (36/34)

Zobacz wyzwanie
#530
Brak terminu.
Załubski Wojciech - Latos Dominik (56/50)

Zobacz wyzwanie
#503
Piątek, 17 stycznia 2020r. 13:00
Rajska Monika - Witczak Mariusz (80/77)

Zobacz wyzwanie
#523
Piątek, 17 stycznia 2020r. 19:00
Kurman Rafal - Reit Paweł (84/82)

Zobacz wyzwanie
#506
Piątek, 17 stycznia 2020r. 19:00
Wrzesień Leszek - Wrzyszcz Szymon (23/19)

Zobacz wyzwanie
#494
Piątek, 17 stycznia 2020r. 20:00
Kujawska-Dziworska Aleksandra - Niedziela Artur (34/32)

Zobacz wyzwanie
#535
Piątek, 17 stycznia 2020r. 21:00
Pałczyński Jan - Waraksa Piotr (51/45)

Zobacz wyzwanie
#512
Sobota, 18 stycznia 2020r. 07:30
Jakubowski Tomasz - Kaźmierczak Jacek (77/73)

Zobacz wyzwanie
#526
Sobota, 18 stycznia 2020r. 11:30
Szkopek Krzysztof - Gawędzki Radosław (43/40)

Zobacz wyzwanie
#502
Sobota, 18 stycznia 2020r. 13:00
Gąsior Oskar - Laskowski Piotr (5/3)

Zobacz wyzwanie
#519
Sobota, 18 stycznia 2020r. 14:00
Marciniak Łukasz - Mańk Maks (42/39)

Zobacz wyzwanie
#537
Sobota, 18 stycznia 2020r. 16:00
Kijak Daniel - Tyniec Paweł (20/15)

Zobacz wyzwanie
#514
Niedziela, 19 stycznia 2020r. 09:00
Dejneka Mariusz - Bruzge Sarunas (69/67)

Zobacz wyzwanie
#509
Niedziela, 19 stycznia 2020r. 13:00
Mrugacz Krzysztof - Haładyna Wojciech (69/65)

Zobacz wyzwanie
#527
Niedziela, 19 stycznia 2020r. 15:00
Gembarowski Piotr - Wojciechowski Rafael (48/46)

Zobacz wyzwanie
#520
Niedziela, 19 stycznia 2020r. 19:00
Kaczmarczyk Łukasz - Zdeb Adam (29/27)

Zobacz wyzwanie
#517
Niedziela, 19 stycznia 2020r. 19:00
Stanisławski Maciek - Tomaszunas Jakub (68/63)

Zobacz wyzwanie
#522
Niedziela, 19 stycznia 2020r. 19:30
Kośka Piotr - Naumowicz Piotr (28/23)

Zobacz wyzwanie
#545
Niedziela, 19 stycznia 2020r. 21:00
Pyk Małgorzata - Jabłoński Andrzej (88/85)

Zobacz wyzwanie
#478
Niedziela, 19 stycznia 2020r. 21:30
Kamiński Marcin - Kaczmara Jakub (89/85)

Zobacz wyzwanie
#549
Poniedziałek, 20 stycznia 2020r. 10:00
Woźniak Tomasz - Turanovic Adnan (90/87)

Zobacz wyzwanie
#510
Wtorek, 21 stycznia 2020r. 10:00
Paliński Rafał - Zychowicz Andrzej (9/7)

Zobacz wyzwanie
#495
Wtorek, 21 stycznia 2020r. 13:30
Samojłowicz Maksymilian - Górka Oskar (4/2)

Zobacz wyzwanie
#533
Wtorek, 21 stycznia 2020r. 14:00
Skórski Piotr - Dębicki Mateusz (63/59)

Zobacz wyzwanie
#538
Środa, 22 stycznia 2020r. 13:30
Kałużny Adam - Szajna Janusz (19/17)

Zobacz wyzwanie
#547
Czwartek, 23 stycznia 2020r. 22:00
Iwaniuk Hubert - Sinkiewicz Marek (61/53)

Zobacz wyzwanie
#540
Piątek, 24 stycznia 2020r. 21:00
Lipiński Marek - Kurek Michał (16/15)

Zobacz wyzwanie
#543
Piątek, 24 stycznia 2020r. 22:00
Łuczak Maciej - Gałecki Wojciech (13/10)

Zobacz wyzwanie
#531
Niedziela, 26 stycznia 2020r. 17:30
Siekierka Albert - Sander Mirosław (35/32)

Zobacz wyzwanie
#525
Niedziela, 26 stycznia 2020r. 19:00
Bojdo Filip - Pszczółkowski Marek (86/82)

Zobacz wyzwanie