Nadchodzące

#326
Brak terminu.
Sinkiewicz Marek - Felter Mateusz (65/61)

Zobacz wyzwanie
#325
Brak terminu.
Dejneka Mariusz - Skórski Piotr (67/64)

Zobacz wyzwanie
#322
Brak terminu.
Pyk Małgorzata - Buna Michał (86/84)

Zobacz wyzwanie
#321
Brak terminu.
Witczak Mariusz - Jakubowski Tomasz (80/76)

Zobacz wyzwanie
#319
Brak terminu.
Klimkowski Rafal - Galik Łukasz (40/35)

Zobacz wyzwanie
#316
Brak terminu.
Górka Ireneusz - Nowak Wojciech (9/6)

Zobacz wyzwanie
#314
Brak terminu.
Ulanowski Hubert - Smolak Piotr (113/109)

Zobacz wyzwanie
#313
Brak terminu.
Gąsior Oskar - Zychowicz Andrzej (5/3)

Zobacz wyzwanie
#309
Brak terminu.
Gembarowski Piotr - Zajka Przemysław (57/54)

Zobacz wyzwanie
#308
Brak terminu.
Grotowski Tadeusz - Terreno Simone (46/42)

Zobacz wyzwanie
#305
Brak terminu.
Kamiński Marcin - Farid Pawel (110/108)

Zobacz wyzwanie
#259
Sobota, 7 grudnia 2019r. 12:30
Załubski Wojciech - Bojarski Tomasz (59/54)

Zobacz wyzwanie
#270
Niedziela, 8 grudnia 2019r. 20:00
Zygmunt Rafał - Kaźmierczak Jacek (72/67)

Zobacz wyzwanie
#303
Poniedziałek, 9 grudnia 2019r. 12:30
Szkopek Krzysztof - Klimkiewicz Szymon (53/51)

Zobacz wyzwanie
#311
Poniedziałek, 9 grudnia 2019r. 20:00
Osadca Filip - Bruzge Sarunas (74/69)

Zobacz wyzwanie
#288
Poniedziałek, 9 grudnia 2019r. 21:00
Sochaczewski Marcin - Wojciechowski Rafael (51/47)

Zobacz wyzwanie
#278
Poniedziałek, 9 grudnia 2019r. 22:00
Kujawska-Dziworska Aleksandra - Pałczyński Jan (52/47)
6/0 6/0 walkower - czeka na wdrożenie
Zobacz wyzwanie
#279
Wtorek, 10 grudnia 2019r. 11:00
Górka Oskar - Moczek Tomasz (4/1)

Zobacz wyzwanie
#281
Wtorek, 10 grudnia 2019r. 11:30
Waraksa Piotr - Gorloff Filip (44/41)

Zobacz wyzwanie
#289
Wtorek, 10 grudnia 2019r. 21:00
Haładyna Wojciech - Sarnecki Sebastian (65/59)

Zobacz wyzwanie
#296
Wtorek, 10 grudnia 2019r. 21:30
Błaszczyk Hubert - Kurman Rafal (86/81)

Zobacz wyzwanie
#283
Środa, 11 grudnia 2019r. 11:00
Tyniec Paweł - Paliński Rafał (19/14)

Zobacz wyzwanie
#310
Środa, 11 grudnia 2019r. 13:00
Pszczółkowski Marek - Mechelewski Christopher (89/88)

Zobacz wyzwanie
#302
Środa, 11 grudnia 2019r. 21:00
Naumowicz Piotr - Wrzyszcz Szymon (20/16)

Zobacz wyzwanie
#301
Środa, 11 grudnia 2019r. 21:00
Popławski Piotr - Praszałek Jacek (63/58)

Zobacz wyzwanie
#293
Czwartek, 12 grudnia 2019r. 11:00
Łuczak Maciej - Samojłowicz Maksymilian (17/12)

Zobacz wyzwanie
#323
Czwartek, 12 grudnia 2019r. 19:00
Stanisławski Maciek - Kaczmara Jakub (83/79)

Zobacz wyzwanie
#318
Czwartek, 12 grudnia 2019r. 21:00
Maciukiewicz Piotr - Rajska Monika (80/76)

Zobacz wyzwanie
#271
Czwartek, 12 grudnia 2019r. 22:00
Mańk Maks - Nowak Maciej (38/32)

Zobacz wyzwanie
#315
Piątek, 13 grudnia 2019r. 20:30
Gałecki Wojciech - Szajna Janusz (15/10)

Zobacz wyzwanie
#300
Piątek, 13 grudnia 2019r. 21:30
Niedziela Artur - Zdeb Adam (30/25)

Zobacz wyzwanie
#320
Sobota, 14 grudnia 2019r. 16:00
Marciniak Łukasz - Gawędzki Radosław (45/43)

Zobacz wyzwanie
#324
Niedziela, 15 grudnia 2019r. 12:00
Turanovic Adnan - Mrugacz Krzysztof (91/85)

Zobacz wyzwanie
#304
Niedziela, 15 grudnia 2019r. 19:00
Kaczmarczyk Łukasz - Kośka Piotr (31/27)

Zobacz wyzwanie
#317
Poniedziałek, 16 grudnia 2019r. 22:00
Laskowski Piotr - Stempień Krzysztof (7/2)

Zobacz wyzwanie