Nadchodzące

#63
Środa, 28 października 2020r. 14:00
Staśkowiak Filip - Górka Oskar (18/14)

Zobacz wyzwanie
#95
Sobota, 31 października 2020r. 17:00
Ulanowski Hubert - Sinkiewicz Marek (57/53)

Zobacz wyzwanie
#102
Sobota, 31 października 2020r. 19:00
Siekierka Albert - Gąsior Oskar (18/15)

Zobacz wyzwanie
#110
Sobota, 31 października 2020r. 21:30
Stanisławski Maciek - Polewiak Michał (59/56)

Zobacz wyzwanie
#101
Niedziela, 1 listopada 2020r. 09:00
Klimkiewicz Szymon - Sochaczewski Marcin (43/41)

Zobacz wyzwanie
#114
Niedziela, 1 listopada 2020r. 10:00
Sopel Tomasz - Buna Michał (89/84)

Zobacz wyzwanie
#84
Niedziela, 1 listopada 2020r. 13:00
Turanovic Adnan - Dziworski Kornel (77/76)

Zobacz wyzwanie
#112
Niedziela, 1 listopada 2020r. 16:00
Szajna Janusz - Marciniak Łukasz (28/23)

Zobacz wyzwanie
#111
Niedziela, 1 listopada 2020r. 16:00
Sanchez Julian - Kowalczyk Mariusz (88/83)

Zobacz wyzwanie
#104
Niedziela, 1 listopada 2020r. 17:00
Tomaszunas Jakub - Kujawska-Dziworska Aleksandra (44/42)

Zobacz wyzwanie
#92
Poniedziałek, 2 listopada 2020r. 09:00
Polit Mateusz - Reit Paweł (69/65)

Zobacz wyzwanie
#57
Poniedziałek, 2 listopada 2020r. 11:00
Dejneka Mariusz - Haładyna Wojciech (69/64)

Zobacz wyzwanie
#96
Poniedziałek, 2 listopada 2020r. 11:30
Jednacz Dariusz - Partyga Aleksander (20/13)

Zobacz wyzwanie
#109
Poniedziałek, 2 listopada 2020r. 21:00
Pietrasiak Karol - Łuczak Maciej (12/10)

Zobacz wyzwanie
#105
Wtorek, 3 listopada 2020r. 13:00
Zajka Przemysław - Skórski Piotr (48/46)

Zobacz wyzwanie
#83
Wtorek, 3 listopada 2020r. 21:00
Tylicki Marek - Kamiński Marcin (37/32)

Zobacz wyzwanie
#108
Wtorek, 3 listopada 2020r. 22:00
Jakubowski Tomasz - Pyla Mateusz (77/71)

Zobacz wyzwanie
#113
Środa, 4 listopada 2020r. 06:00
Laskowski Piotr - Zychowicz Andrzej (2/1)

Zobacz wyzwanie
#103
Czwartek, 5 listopada 2020r. 22:00
Mańk Maks - Galik Łukasz (40/38)

Zobacz wyzwanie
#119
Piątek, 6 listopada 2020r. 12:00
Ancewicz Kamil - Woźniak Tomasz (80/78)

Zobacz wyzwanie
#89
Piątek, 6 listopada 2020r. 15:00
Pyk Małgorzata - Bojdo Filip (63/58)

Zobacz wyzwanie
#123
Sobota, 7 listopada 2020r. 16:00
Pszczółkowski Marek - Mrugacz Krzysztof (72/68)

Zobacz wyzwanie
#120
Sobota, 7 listopada 2020r. 20:00
Błaszczyk Hubert - Gawędzki Radosław (52/48)

Zobacz wyzwanie
#124
Brak terminu.
Adrjanowski Jan - Nowojski Bartosz (74/70)

Zobacz wyzwanie
#122
Brak terminu.
Tyniec Paweł - Baranowski Dawid (27/22)

Zobacz wyzwanie
#121
Brak terminu.
Praszałek Jacek - Latos Dominik (54/50)

Zobacz wyzwanie
#118
Brak terminu.
Stempień Krzysztof - Gorloff Filip (11/7)

Zobacz wyzwanie
#117
Brak terminu.
Czerniszewski Jacek - Klimkowski Rafal (155/29)

Zobacz wyzwanie
#116
Brak terminu.
Kałużny Adam - Wrzesień Leszek (24/19)

Zobacz wyzwanie
#115
Brak terminu.
Sander Mirosław - Górka Ireneusz (30/25)

Zobacz wyzwanie