Nadchodzące

#22
Wtorek, 12 października 2021r. 18:30
Jabłoński Andrzej - Galik Łukasz (50/45)

Zobacz wyzwanie
#85
Niedziela, 17 października 2021r. 14:30
Kosmider Rafal - Buna Michał (96/92)

Zobacz wyzwanie
#89
Poniedziałek, 18 października 2021r. 16:00
Gembarowski Piotr - Detko Adam (46/41)

Zobacz wyzwanie
#76
Poniedziałek, 18 października 2021r. 20:00
Turanovic Adnan - Sopel Tomasz (85/81)

Zobacz wyzwanie
#113
Wtorek, 19 października 2021r. 10:00
Kołodziejski Paweł - Lipiński Marek (37/32)

Zobacz wyzwanie
#65
Wtorek, 19 października 2021r. 14:00
Skórski Piotr - Popławski Piotr (60/56)

Zobacz wyzwanie
#79
Wtorek, 19 października 2021r. 19:00
Sanchez Julian - Stanisławski Maciek (82/77)

Zobacz wyzwanie
#54
Wtorek, 19 października 2021r. 22:00
Bauć Janusz - Zajka Przemysław (123/58)

Zobacz wyzwanie
#57
Środa, 20 października 2021r. 09:00
Samojłowicz Maksymilian - Klukowski Bartosz (10/6)

Zobacz wyzwanie
#15
Środa, 20 października 2021r. 09:30
Łuczak Maciej - Staśkowiak Filip (3/1)

Zobacz wyzwanie
#78
Środa, 20 października 2021r. 11:00
Mechelewski Christopher - Dziworski Kornel (87/86)

Zobacz wyzwanie
#105
Środa, 20 października 2021r. 14:30
Ulanowski Hubert - Klimkiewicz Szymon (50/45)

Zobacz wyzwanie
#87
Środa, 20 października 2021r. 21:00
Kujawska-Dziworska Aleksandra - Zakrzewski Mateusz (39/35)

Zobacz wyzwanie
#114
Czwartek, 21 października 2021r. 11:30
Kałużny Adam - Marciniak Łukasz (36/34)

Zobacz wyzwanie
#67
Czwartek, 21 października 2021r. 14:00
Pyrzak Robert - Polit Mateusz (71/68)

Zobacz wyzwanie
#103
Czwartek, 21 października 2021r. 20:00
Bruzge Sarunas - Żuliński Artur (76/71)

Zobacz wyzwanie
#91
Czwartek, 21 października 2021r. 20:00
Siekierka Albert - Adrjanowski Jan (21/17)

Zobacz wyzwanie
#98
Czwartek, 21 października 2021r. 20:30
Moczek Tomasz - Gorloff Filip (13/11)

Zobacz wyzwanie
#92
Czwartek, 21 października 2021r. 22:00
Tylicki Marek - Klimkowski Rafal (43/38)

Zobacz wyzwanie
#112
Piątek, 22 października 2021r. 11:00
Chukhray Serhiy - Błaszczyk Hubert (58/55)

Zobacz wyzwanie
#77
Piątek, 22 października 2021r. 18:00
Majda Hubert - Gąsior Oskar (30/26)

Zobacz wyzwanie
#107
Piątek, 22 października 2021r. 20:00
Kaźmierczak Jacek - Woźniak Tomasz (68/63)

Zobacz wyzwanie
#99
Piątek, 22 października 2021r. 20:00
Stajszczak Nikita - Kijak Daniel (123/29)

Zobacz wyzwanie
#93
Sobota, 23 października 2021r. 11:00
Dejneka Mariusz - Cano Adrian (65/64)

Zobacz wyzwanie
#102
Sobota, 23 października 2021r. 16:00
Gawędzki Radosław - Latos Dominik (54/49)

Zobacz wyzwanie
#104
Niedziela, 24 października 2021r. 20:00
Koniarek Marcin - Maciukiewicz Piotr (98/90)

Zobacz wyzwanie
#100
Wtorek, 26 października 2021r. 08:30
Ancewicz Kamil - Zdeb Adam (5/3)

Zobacz wyzwanie
#111
Środa, 27 października 2021r. 15:00
Kaczmarczyk Łukasz - Niedziela Artur (28/24)

Zobacz wyzwanie
#121
Brak terminu.
Michalik Maciej - Jednacz Leon (18/16)

Zobacz wyzwanie
#120
Brak terminu.
Bryniak Szymon - Prech Bartosz (125/117)

Zobacz wyzwanie
#119
Brak terminu.
Pszczółkowski Marek - Ungier Igor (80/75)

Zobacz wyzwanie
#118
Brak terminu.
Daszkiewicz Szymon - Laskowski Piotr (14/12)

Zobacz wyzwanie
#117
Brak terminu.
Smal Tobiasz - Stępień Franciszek (130/110)

Zobacz wyzwanie
#116
Brak terminu.
Rajska Monika - Frydrych Piotr (75/70)

Zobacz wyzwanie
#115
Brak terminu.
Wysocki Maciej - Stafijowski Franciszek (128/59)

Zobacz wyzwanie
#110
Brak terminu.
Kłos Kacper - Nowak Maciej (44/38)

Zobacz wyzwanie
#109
Brak terminu.
Pyk Małgorzata - Reit Paweł (81/79)

Zobacz wyzwanie
#101
Brak terminu.
Tyniec Paweł - Ptasiński Paweł (23/19)

Zobacz wyzwanie