Ranking

x2
1. Zbyrasz Krzysztof
Wyzwany (#165)
2. Szałowski Tomasz
Wyzwany (#159)
3. Pałczyński Jan
Wyzwany (#160)
4. Ogonowski Dominik
Wyzwany (#163)
5. Pacholczyk Piotr
Wyzywający (#165)
6. Cherka Bartłomiej
Wyzywający (#160)
7. Zalewski Marek
Wygrany (#161)
8. Sadowski Patryk
Przegrany (#161)
9. Bartoszewicz Robert
Wyzywający (#163)
10. Siwek Ireneusz
Wyzywający (#159)
11. Janzen Grzegorz
Wyzwany (#172)
12. Mąka Mariusz
Wyzywający (#172)
13. Ehrenhalt Grzegorz
Wyzwany (#169)
14. Sośnicki Maciej
Wygrany (#171)
15. Nowakowski Janusz
Przegrany (#171) Urlop
16. Rapkiewicz Maciej
Wyzwany (#173)
17. Sokołowski Adam
Wyzywający (#169)
18. Kulikowski Michał
19. Pytel Cezary
20. Siudek Kamil
Wyzywający (#173)
21. Zawadzka Daria
Wyzwany (#152)
22. Kwasiborski Piotr
Urlop
23. Maj Tomasz
Wyzwany (#168)
24. Koczy Aleksander
Wyzwany (#170)
25. Kania Mirosław
Wyzwany (#167)
26. Gonet Sebastian
Wyzywający (#152)
27. Skiendzielewski Szymon
Wyzywający (#168)
28. Balcerowski Tomasz
29. Sadowski Grzegorz
Wyzywający (#170)
30. Kalinowski Rafał
Wyzwany (#174)
31. Kalinowski Jacek
32. Wiktorowicz Marcin
33. Kurek Michał
Wyzywający (#167)
34. Pawlik Tomasz
35. Iwańczuk Jarosław
Wyzywający (#174)
36. Gomowski Michał
Wyzwany (#166)
37. Mencwel Stanisław
Wyzwany (#175)
38. Sokołowski Tomasz
39. Cholewinski Sławomir
Wyzywający (#166)
40. Wójcicki Andrzej
41. Kuta Michał
42. Prasek Gerard
Wyzywający (#175)
43. Prasek Julian
44. Siudek #1 Sławomir
45. Jer Przemek
Urlop
46. Bartoszewicz Jakub
47. Gronau Mateusz
48. Chmielnicki Tomasz
49. Pikora Mariusz
50. Niedzwiedz Marek
51. Sokołowski Slawomir
52. Różewicki #1 Marek

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#175 Prasek - Mencwel wczoraj o godz. 14:36
#174 Iwańczuk - Kalinowski 2 dni temu o godz. 15:38
#173 Siudek - Rapkiewicz 2 dni temu o godz. 12:25
#172 Mąka - Janzen 2 dni temu o godz. 12:23
#171 Nowakowski - Sośnicki 2 dni temu o godz. 10:39

Nadchodzące spotkania

#159 Siwek - Szałowski za 12 godz.
#167 Kurek - Kania jutro o godz. 07:00
#165 Pacholczyk - Zbyrasz jutro o godz. 19:00
#173 Siudek - Rapkiewicz jutro o godz. 21:00
#152 Gonet - Zawadzka pojutrze o godz. 15:00

Ostatnie wyniki

#161 Zalewski - Sadowski 7/5 6/4
#171 Nowakowski - Sośnicki 0/6 0/6 walkower
#157 Sadowski - Kalinowski 6/0 6/0 walkower
#164 Kalinowski - Wiktorowicz 6/4 6/4
#147 Mąka - Ehrenhalt 6/4 2/6 10:7

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych