Lista wyzwań

#109
Sobota, 16 listopada 2019r. 13:00
Cholewinski Sławomir - Kuta Michał (45/39)

Zobacz wyzwanie
#108
Poniedziałek, 18 listopada 2019r. 11:00
Gębuś Waldemar - Staroń Marcin (43/42)

Zobacz wyzwanie
#107
Brak terminu.
Zalewski Marek - Sokołowski Adam (13/9)

Zobacz wyzwanie
#106
Wtorek, 19 listopada 2019r. 21:00
Bartoszewicz Robert - Sadowski Patryk (8/5)

Zobacz wyzwanie
#105
Niedziela, 17 listopada 2019r. 10:00
Sośnicki Maciej - Zbyrasz Krzysztof (7/2)

Zobacz wyzwanie
#104
Sobota, 16 listopada 2019r. 16:00
Gonciara Marcel - Kalinowski Rafał (29/23)

Zobacz wyzwanie
#103
2019/11/12 11:35
Cholewinski Sławomir - Świerzbiński Adam (48/45)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#102
Brak terminu.
Kalinowski Jacek - Kroczewski Piotr (3/1)

Zobacz wyzwanie
#101
Piątek, 15 listopada 2019r. 19:00
Filipowicz Grzegorz - Wiktorowicz Marcin (47/44)

Zobacz wyzwanie
#100
Piątek, 15 listopada 2019r. 20:00
Sadowski Grzegorz - Rakowski Mikołaj (38/35)

Zobacz wyzwanie
#99
Niedziela, 17 listopada 2019r. 18:00
Zawadzka Daria - Kulikowski Michał (27/21)

Zobacz wyzwanie
#98
Sobota, 16 listopada 2019r. 10:00
Metzger Andrzej - Mąka Mariusz (16/11)

Zobacz wyzwanie
#97
Sobota, 16 listopada 2019r. 13:00
Ungier Igor - Gerstmann Sebastian (40/34)

Zobacz wyzwanie
#96
Piątek, 15 listopada 2019r. 20:00
Pałczyński Jan - Szałowski Tomasz (10/4)

Zobacz wyzwanie
#95
2019/11/09 18:50
Szwałek Tomasz - Staroń Marcin (48/41)
7/6 1/6 5:11
Zobacz wyzwanie
#94
Piątek, 15 listopada 2019r. 21:00
Litwiński Filip - Osiński Mariusz (37/33)

Zobacz wyzwanie
#93
Niedziela, 17 listopada 2019r. 11:00
Maj Tomasz - Siwek Ireneusz (24/21)

Zobacz wyzwanie
#92
2019/11/09 14:58
Zalewski Marek - Sośnicki Maciej (12/7)
0/6 2/6
Zobacz wyzwanie
#91
2019/11/10 19:00
Zawadzka Daria - Koczy Aleksander (31/26)
6/1 6/2
Zobacz wyzwanie
#90
Czwartek, 14 listopada 2019r. 20:00
Bujnowski Rafał - Kwasiborski Piotr (36/30)

Zobacz wyzwanie
#89
2019/11/08 12:04
Filipowicz Grzegorz - Cholewinski Sławomir (50/47)
6/2 6/3
Zobacz wyzwanie
#88
2019/11/12 20:29
Ogonowski Dominik - Pacholczyk Piotr (9/6)
6/3 6/2
Zobacz wyzwanie
#87
2019/11/10 18:31
Sadowski Grzegorz - Kuta Michał (45/38)
6/2 6/3
Zobacz wyzwanie
#86
2019/11/10 16:11
Sadowski Patryk - Kalinowski Jacek (5/3)
6/7 3/6
Zobacz wyzwanie
#85
Środa, 13 listopada 2019r. 20:00
Pytel Cezary - Tokarski Maciej (18/15)

Zobacz wyzwanie
#84
2019/11/11 19:15
Bartoszewicz Robert - Sokołowski Adam (12/7)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#83
2019/11/08 19:45
Szałowski Tomasz - Kroczewski Piotr (4/1)
4/6 6/3 12:14
Zobacz wyzwanie
#82
2019/11/11 10:52
Nikołajuk Jarosław - Gonciara Marcel (32/27)
6/1 2/6 2/6
Zobacz wyzwanie
#81
2019/11/06 22:58
Ungier Igor - Litwiński Filip (40/36)
0/6 6/2 4/6
Zobacz wyzwanie
#80
2019/11/03 14:01
Wójcicki Andrzej - Jabłoński Paweł (46/39)
4/6 3/6
Zobacz wyzwanie
#79
2019/11/09 08:52
Metzger Andrzej - Jachimek Tomasz (23/16)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#78
2019/11/05 09:22
Pałczyński Jan - Mąka Mariusz (13/9)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#76
2019/10/31 21:07
Wiktorowicz Marcin - Kuta Michał (42/37)
2/6 2/6
Zobacz wyzwanie
#75
2019/11/02 09:12
Nikołajuk Jarosław - Osiński Mariusz (37/32)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#73
2019/11/08 21:36
Gonet Sebastian - Janzen Grzegorz (19/14)
1/6 2/6
Zobacz wyzwanie
#72
2019/11/05 23:21
Maj Tomasz - Kania Mirosław (28/24)
6/1 3/6 6/3
Zobacz wyzwanie
#71
2019/11/03 18:12
Kwasiborski Piotr - Koczy Aleksander (31/26)
6/3 4/6 9:11
Zobacz wyzwanie
#70
2019/10/28 16:10
Gonet Sebastian - Ehrenhalt Grzegorz (25/19)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#69
2019/10/31 22:03
Wójcicki Andrzej - Cholewinski Sławomir (51/47)
5/7 6/1 10:4
Zobacz wyzwanie
#68
2019/10/29 15:40
Zawadzka Daria - Osiński Mariusz (35/32)
6/3 6/1
Zobacz wyzwanie
#67
2019/10/31 22:11
Gębuś Waldemar - Bujnowski Rafał (40/36)
6/4 3/6 4:10
Zobacz wyzwanie
#66
2019/10/28 19:48
Wiktorowicz Marcin - Świerzbiński Adam (46/41)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#65
2019/11/10 16:12
Rakowski Mikołaj - Iwańczuk Jarosław (34/29)
4/6 1/6
Zobacz wyzwanie
#64
2019/10/30 12:52
Mąka Mariusz - Szałowski Tomasz (9/4)
1/6 0/6
Zobacz wyzwanie
#63
2019/11/03 18:11
Szwałek Tomasz - Sadowski Grzegorz (48/44)
1/6 2/6
Zobacz wyzwanie
#62
2019/11/03 20:28
Zalewski Marek - Ogonowski Dominik (10/7)
2/6 3/6
Zobacz wyzwanie
#61
2019/10/30 22:56
Ungier Igor - Staroń Marcin (44/39)
6/3 6/4
Zobacz wyzwanie
#60
2019/11/03 15:51
Sadowski Patryk - Pacholczyk Piotr (8/5)
6/3 6/1
Zobacz wyzwanie
#59
2019/10/29 20:10
Kalinowski Jacek - Kroczewski Piotr (3/1)
5/7 7/5 4:10
Zobacz wyzwanie
#58
2019/11/04 22:52
Kalinowski Rafał - Kulikowski Michał (22/20)
3/6 6/3 1/6
Zobacz wyzwanie
#57
2019/10/29 09:49
Nikołajuk Jarosław - Jabłoński Paweł (41/38)
2/6 6/2 10:8
Zobacz wyzwanie
#56
2019/10/28 20:55
Metzger Andrzej - Kania Mirosław (28/23)
6/4 7/5
Zobacz wyzwanie
#55
2019/10/29 22:41
Litwiński Filip - Kuta Michał (42/36)
6/2 6/3
Zobacz wyzwanie
#54
2019/10/25 22:20
Bartoszewicz Robert - Zalewski Marek (10/9)
3/6 6/7
Zobacz wyzwanie
#53
2019/10/25 21:48
Osiński Mariusz - Gonciara Marcel (31/26)
5/7 4/6
Zobacz wyzwanie
#52
2019/10/25 21:48
Szałowski Tomasz - Zbyrasz Krzysztof (4/2)
4/6 4/6
Zobacz wyzwanie
#51
2019/10/24 23:17
Filipowicz Grzegorz - Wójcicki Andrzej (52/50)
6/7 6/3 10:6
Zobacz wyzwanie
#50
2019/10/23 15:22
Szwałek Tomasz - Ungier Igor (46/43)
0/6 0/6 walkower
Zobacz wyzwanie
#49
2019/11/03 12:09
Siwek Ireneusz - Pytel Cezary (21/18)
1/6 6/3 9:11
Zobacz wyzwanie
#48
2019/10/22 23:50
Ogonowski Dominik - Kalinowski Jacek (7/2)
0/6 0/6 walkower
Zobacz wyzwanie
#47
2019/11/02 17:47
Sośnicki Maciej - Sokołowski Adam (11/6)
6/2 6/3
Zobacz wyzwanie
#46
2019/10/27 20:55
Pałczyński Jan - Janzen Grzegorz (17/12)
6/3 6/2
Zobacz wyzwanie
#45
2019/10/20 21:23
Rapkiewicz Maciej - Ogonowski Dominik (14/7)
1/6 2/6
Zobacz wyzwanie
#44
2019/10/26 17:08
Gonet Sebastian - Koczy Aleksander (29/24)
6/7 7/5 10:0
Zobacz wyzwanie
#43
2019/10/27 20:11
Zawadzka Daria - Bujnowski Rafał (37/35)
6/1 6/3
Zobacz wyzwanie
#42
2019/10/23 22:39
Litwiński Filip - Sadowski Grzegorz (48/42)
6/1 7/6
Zobacz wyzwanie
#41
2019/10/23 23:02
Rakowski Mikołaj - Metzger Andrzej (34/27)
0/6 1/6
Zobacz wyzwanie
#40
2019/10/20 16:00
Zalewski Marek - Szałowski Tomasz (9/4)
2/6 1/6
Zobacz wyzwanie
#39
2019/10/26 12:11
Gębuś Waldemar - Świerzbiński Adam (44/40)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#38
2019/10/25 20:07
Wiktorowicz Marcin - Cholewinski Sławomir (49/45)
6/1 6/3
Zobacz wyzwanie
#37
2019/10/24 09:52
Sadowski Patryk - Mąka Mariusz (15/8)
7/5 6/1
Zobacz wyzwanie
#36
2019/10/27 12:02
Maj Tomasz - Iwańczuk Jarosław (32/26)
6/3 6/2
Zobacz wyzwanie
#35
2019/10/21 23:00
Nikołajuk Jarosław - Staroń Marcin (41/39)
7/6 3/6 6/7
Zobacz wyzwanie
#34
2019/10/21 22:15
Kalinowski Rafał - Kania Mirosław (26/22)
6/4 6/2
Zobacz wyzwanie
#33
2019/10/14 19:01
Szwałek Tomasz - Kowalski Marcin (51/46)
6/3 6/1
Zobacz wyzwanie
#32
2019/10/21 21:55
Kuta Michał - Osiński Mariusz (37/31)
2/6 6/1 7:10
Zobacz wyzwanie
#31
2019/10/17 19:15
Rakowski Mikołaj - Bujnowski Rafał (36/35)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#30
2019/10/20 14:03
Gonciara Marcel - Ehrenhalt Grzegorz (25/19)
2/6 5/7
Zobacz wyzwanie
#29
2019/10/19 15:02
Wójcicki Andrzej - Ungier Igor (50/44)
4/6 3/6
Zobacz wyzwanie
#28
2019/10/15 11:00
Szałowski Tomasz - Nowakowski Janusz (7/4)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#27
2019/10/18 16:00
Trzpioła Krzysiek - Koczy Aleksander (30/24)
1/6 4/2 krecz/1
Zobacz wyzwanie
#26
2019/10/19 12:06
Pałczyński Jan - Pytel Cezary (23/18)
6/2 7/5
Zobacz wyzwanie
#24
2019/10/21 22:54
Kroczewski Piotr - Zbyrasz Krzysztof (3/1)
7/5 6/3
Zobacz wyzwanie
#23
2019/10/12 19:03
Pałczyński Jan - Koczy Aleksander (27/23)
6/1 6/0
Zobacz wyzwanie
#22
2019/10/13 01:33
Ungier Igor - Jabłoński Paweł (44/38)
0/6 0/6 walkower
Zobacz wyzwanie
#20
2019/10/11 17:31
Mąka Mariusz - Kroczewski Piotr (8/3)
0/6 0/6 walkower
Zobacz wyzwanie
#19
2019/10/12 14:21
Szałowski Tomasz - Ogonowski Dominik (10/7)
6/2 6/1
Zobacz wyzwanie
#18
2019/10/20 12:22
Sośnicki Maciej - Janzen Grzegorz (17/12)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#16
2019/10/15 23:00
Litwiński Filip - Nikołajuk Jarosław (47/42)
3/6 5/7
Zobacz wyzwanie
#15
2019/10/20 14:59
Bartoszewicz Robert - Pacholczyk Piotr (11/5)
7/6 2/6 4/6
Zobacz wyzwanie
#14
2019/10/13 10:00
Trzpioła Krzysiek - Osiński Mariusz (34/29)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#13
2019/10/10 19:35
Kulikowski Michał - Jachimek Tomasz (20/14)
0/6 0/6 walkower
Zobacz wyzwanie
#12
2019/10/08 21:45
Ungier Igor - Jer Przemek (49/44)
6/0 6/0
Zobacz wyzwanie
#11
2019/10/13 18:17
Maj Tomasz - Kalinowski Rafał (31/25)
6/7 6/1 8:10
Zobacz wyzwanie
#10
2019/10/18 22:23
Siwek Ireneusz - Rapkiewicz Maciej (21/15)
5/7 6/4 8:10
Zobacz wyzwanie
#8
2019/10/17 19:19
Gonet Sebastian - Kwasiborski Piotr (32/28)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#7
2019/10/17 20:06
Sadowski Grzegorz - Zawadzka Daria (43/37)
4/6 3/6
Zobacz wyzwanie
#6
2019/10/16 22:45
Gębuś Waldemar - Cholewinski Sławomir (48/45)
6/3 6/1
Zobacz wyzwanie
#5
2019/10/13 11:06
Iwańczuk Jarosław - Kania Mirosław (26/22)
0/6 0/6
Zobacz wyzwanie
#4
2019/10/11 21:17
Rakowski Mikołaj - Kuta Michał (41/36)
7/5 6/3
Zobacz wyzwanie
#3
2019/10/18 21:34
Sokołowski Adam - Kalinowski Jacek (6/2)
1/6 3/6
Zobacz wyzwanie
#2
2019/10/14 22:57
Sadowski Patryk - Zalewski Marek (16/9)
6/3 3/6 1/6
Zobacz wyzwanie
#1
2019/10/11 21:08
Pałczyński Jan - Metzger Andrzej (33/27)
6/0 6/2
Zobacz wyzwanie