Wyniki

#35
2019/10/21 23:00
Nikołajuk Jarosław - Staroń Marcin (41/39)
7/6 3/6 6/7
Zobacz wyzwanie
#24
2019/10/21 22:54
Kroczewski Piotr - Zbyrasz Krzysztof (3/1)
7/5 6/3
Zobacz wyzwanie
#34
2019/10/21 22:15
Kalinowski Rafał - Kania Mirosław (26/22)
6/4 6/2
Zobacz wyzwanie
#32
2019/10/21 21:55
Kuta Michał - Osiński Mariusz (37/31)
2/6 6/1 7:10
Zobacz wyzwanie
#45
2019/10/20 21:23
Rapkiewicz Maciej - Ogonowski Dominik (14/7)
1/6 2/6
Zobacz wyzwanie
#40
2019/10/20 16:00
Zalewski Marek - Szałowski Tomasz (9/4)
2/6 1/6
Zobacz wyzwanie
#15
2019/10/20 14:59
Bartoszewicz Robert - Pacholczyk Piotr (11/5)
7/6 2/6 4/6
Zobacz wyzwanie
#30
2019/10/20 14:03
Gonciara Marcel - Ehrenhalt Grzegorz (25/19)
2/6 5/7
Zobacz wyzwanie
#18
2019/10/20 12:22
Sośnicki Maciej - Janzen Grzegorz (17/12)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#29
2019/10/19 15:02
Wójcicki Andrzej - Ungier Igor (50/44)
4/6 3/6
Zobacz wyzwanie
#26
2019/10/19 12:06
Pałczyński Jan - Pytel Cezary (23/18)
6/2 7/5
Zobacz wyzwanie
#10
2019/10/18 22:23
Siwek Ireneusz - Rapkiewicz Maciej (21/15)
5/7 6/4 8:10
Zobacz wyzwanie
#3
2019/10/18 21:34
Sokołowski Adam - Kalinowski Jacek (6/2)
1/6 3/6
Zobacz wyzwanie
#27
2019/10/18 16:00
Trzpioła Krzysiek - Koczy Aleksander (30/24)
1/6 4/2 krecz/1
Zobacz wyzwanie
#7
2019/10/17 20:06
Sadowski Grzegorz - Zawadzka Daria (43/37)
4/6 3/6
Zobacz wyzwanie
#8
2019/10/17 19:19
Gonet Sebastian - Kwasiborski Piotr (32/28)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#31
2019/10/17 19:15
Rakowski Mikołaj - Bujnowski Rafał (36/35)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#6
2019/10/16 22:45
Gębuś Waldemar - Cholewinski Sławomir (48/45)
6/3 6/1
Zobacz wyzwanie
#16
2019/10/15 23:00
Litwiński Filip - Nikołajuk Jarosław (47/42)
3/6 5/7
Zobacz wyzwanie
#28
2019/10/15 11:00
Szałowski Tomasz - Nowakowski Janusz (7/4)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#2
2019/10/14 22:57
Sadowski Patryk - Zalewski Marek (16/9)
6/3 3/6 1/6
Zobacz wyzwanie
#33
2019/10/14 19:01
Szwałek Tomasz - Kowalski Marcin (51/46)
6/3 6/1
Zobacz wyzwanie
#11
2019/10/13 18:17
Maj Tomasz - Kalinowski Rafał (31/25)
6/7 6/1 8:10
Zobacz wyzwanie
#5
2019/10/13 11:06
Iwańczuk Jarosław - Kania Mirosław (26/22)
0/6 0/6
Zobacz wyzwanie
#14
2019/10/13 10:00
Trzpioła Krzysiek - Osiński Mariusz (34/29)
6/0 6/0 walkower
Zobacz wyzwanie
#22
2019/10/13 01:33
Ungier Igor - Jabłoński Paweł (44/38)
0/6 0/6 walkower
Zobacz wyzwanie
#23
2019/10/12 19:03
Pałczyński Jan - Koczy Aleksander (27/23)
6/1 6/0
Zobacz wyzwanie
#19
2019/10/12 14:21
Szałowski Tomasz - Ogonowski Dominik (10/7)
6/2 6/1
Zobacz wyzwanie
#4
2019/10/11 21:17
Rakowski Mikołaj - Kuta Michał (41/36)
7/5 6/3
Zobacz wyzwanie
#1
2019/10/11 21:08
Pałczyński Jan - Metzger Andrzej (33/27)
6/0 6/2
Zobacz wyzwanie
#20
2019/10/11 17:31
Mąka Mariusz - Kroczewski Piotr (8/3)
0/6 0/6 walkower
Zobacz wyzwanie
#13
2019/10/10 19:35
Kulikowski Michał - Jachimek Tomasz (20/14)
0/6 0/6 walkower
Zobacz wyzwanie
#12
2019/10/08 21:45
Ungier Igor - Jer Przemek (49/44)
6/0 6/0
Zobacz wyzwanie