Ranking

1. Kłos Tomasz
Wyzwany (#417)
2. Sitarz Rafał
Wygrany (#392)
x2
3. Jednacz Dariusz
Wyzwany (#428)
4. Wysocki Maciej Daniel
Wyzwany (#401)
5. Sander Mirosław
Wyzwany (#412)
6. Chojecki Rafał
Wygrany (#380)
7. Wrzyszcz Szymon
8. Mielcarz Mikołaj
Wyzywający (#412)
x2
9. Juncewicz Przemysław
Wyzywający (#401)
10. Krajewski Zbigniew
Wyzwany (#425)
11. Gajewicz Paweł
Wyzwany (#422)
12. Sikora Maciej
Wyzywający (#428)
13. Ryński Krzysztof
Wyzwany (#429)
14. Bombik Maciej
Wyzwany (#415)
15. Węglarz Jacek
16. Kaczmarski Grzegorz
Wyzywający (#417)
17. Dmoch Andrzej
Urlop
18. Dębski Maciej
Wyzywający (#422)
19. Batorski Stanisław
20. Grotowski Tadeusz
Wyzwany (#420)
21. Sochaczewski Marcin
Wyzywający (#415)
22. Być Maciej
Urlop
23. Gorczycki Bartek
Wyzywający (#420)
24. Bieńkowski P
Wyzywający (#425)
25. Kowalczyk Beata
Wyzwany (#423)
26. Jażdrzyk Dariusz
Wyzwany (#416)
27. Jaczewski J
Wyzywający (#429)
28. Neumann De Spallart Joanna
Wyzwany (#427)
29. Maya Oscar
Wyzywający (#423)
30. Kaliniak Janusz
Wyzwany (#424)
31. Pawluk Przemek
Urlop
32. Grabowski Paweł
Wyzywający (#427)
33. Brzusek Włodzimierz
Urlop
34. Mądry Artur
Wyzywający (#416)
35. Sarnowski Ludwik
Wyzwany (#419)
36. Wawrzyniak Tomasz
Wyzwany (#400)
37. Sobolewski Piotr
Wyzwany (#413)
38. Sałaga Tomasz
Przegrany (#408) Urlop
39. Kowalski Przemysław
Wyzywający (#419)
40. Kalinowski Jacek
Wyzwany (#426)
41. Kowalczyk Artur
Wyzwany (#421)
42. Kociszewski Sławomir
Wyzywający (#424)
43. Jesionek Jarosław
44. Słodownik Cezary
Urlop
45. Kurek Michał
Wyzywający (#400)
46. Kotulska Magda
Wyzywający (#413)
47. Klimkiewicz Maciej
Wyzwany (#418)
48. Czerwiński Maciej
Wyzywający (#426)
49. Drabiuk Dariusz
Wyzywający (#421)
50. Mielcarz Jarosław
Urlop
51. Chojnowski Robert
52. Owczarek Adam
53. Paszkowski Adam
54. Czajkowski Bartosz
55. Sopel Tomasz
Wyzywający (#418)
56. Rządkowski Jacek
Urlop
57. Fryc A
Przegrany (#405)
58. Borowski Piotr
Wygrany (#402)
59. Kunicki Tomasz
Przegrany (#402)
60. Sewerynik Jakub
61. Łukaszewicz Mariusz
62. Baryłowski Krzysztof
Wyzwany (#430)
63. Trębicki Jerzy
64. Opaliński Mariusz
Wyzwany (#409)
65. Kanczew Marek
Wygrany (#410)
66. Niewęgłowski Adam
67. Wilk Sylwia
68. Erzepki Monika
Wyzywający (#409)
69. Węgorek Alfred
70. Samsel R
71. Tomczyk Joanna
72. Strowski Jan
Wyzywający (#430)
73. Niedzielski Michal
74. Kluk Tomasz
75. Mazur Boguslaw
76. Sobocki Jacek
77. Zając Tomasz
78. Stankius Maciej
79. Szymanowski Paweł
80. Piekarczyk Paweł
81. Leszczyński Kamil
82. Dawidowicz Janusz
83. Tauzowski Tomasz
84. Kowalska Małgorzata
85. Cyronek Jan
86. Kołodziejczak Emilia
87. Januszkiewicz Marcin
88. Bęś Paweł
89. Więckiewicz Robert
90. Bartnicki Wiktor
91. Grudziński Wojciech
92. Aleksander Ewelina
93. Bieliński Tomasz
94. Lepiarz Jacek

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#430 Strowski - Baryłowski wczoraj o godz. 20:56
#429 Jaczewski - Ryński wczoraj o godz. 20:49
#428 Sikora - Jednacz wczoraj o godz. 20:48
#427 Grabowski - Neumann De Spallart wczoraj o godz. 20:00
#426 Czerwiński - Kalinowski wczoraj o godz. 13:10

Nadchodzące spotkania

#401 Juncewicz - Wysocki za 3 godz.
#400 Kurek - Wawrzyniak za 14 godz.
#409 Erzepki - Opaliński jutro o godz. 10:00
#413 Kotulska - Sobolewski jutro o godz. 12:00
#426 Czerwiński - Kalinowski jutro o godz. 19:00

Ostatnie wyniki

#406 Sikora - Ryński 6/4 6/0
#408 Sałaga - Grabowski 5/7 3/6
#392 Sitarz - Jednacz 6/1 6/3
#402 Borowski - Kunicki 6/4 6/4
#405 Fryc - Czerwiński 6/7(2) 4/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych