Ranking

1. Wawrzyniak Tomasz
Urlop
x2
2. Sander Mirosław
Wyzwany (#643)
x2
3. Wysocki Maciej Daniel
Wyzwany (#647)
4. Dębski Maciej
Urlop
5. Kaczmarski Grzegorz
Wyzywający (#643)
6. Kałużny Adam
Wygrany (#644)
7. Gajewicz Paweł
Wyzwany (#655)
x3
8. Sitarz Rafał
Wyzwany (#656)
9. Wysocki Robert
Wygrany (#653) Wkrótce urlop
10. Kociszewski Sławomir
Wygrany (#650)
11. Pawluk Przemek
Przegrany (#650)
12. Sikora Maciej
Wyzywający (#656)
13. Jaczewski J
Wyzywający (#647)
14. Niewiadomski Michał
Wyzywający (#655)
15. Petrusiewicz Artur
Wyzwany (#652)
16. Bombik Maciej
17. Kłos Tomasz
Wyzywający (#652)
18. Węglarz Jacek
19. Herbst Mikołaj
20. Batorski Stanisław
Wyzwany (#645)
21. Maya Oscar
Wyzwany (#648)
22. Sochaczewski Marcin
Wyzwany (#639)
23. Dmoch Andrzej
24. Sewerynik Jakub
Wyzwany (#654)
25. Brzusek Włodzimierz
Wyzwany (#632)
26. Wnękowski Daniel
27. Metelski Dominik
28. Grabowski Paweł
Urlop
29. Niewęgłowski Adam
Wyzywający (#648)
30. Wałowicz Eugeniusz
Wyzwany (#630)
31. Wojdan Rafał
Wyzywający (#645)
32. Czerwiński Maciej
Wyzywający (#654)
33. Erzepki Monika
Wyzwany (#642)
34. Staroń Arkadiusz
Wyzywający (#632)
35. Sałaga Tomasz
Wyzywający (#639)
36. Bieńkowski Piotr
37. Dejneka Mariusz
Wyzywający (#630)
38. Fabisiak Maciej
39. Kunicki Tomasz
40. Noskowiak Maciej
41. Kalinowski Jacek
42. Owczarek Adam
Wyzywający (#642)
43. Kubieniec Krzysztof
44. Rządkowski Jacek
45. Paszkowski Adam
46. Machcewicz Paweł
47. Klimkiewicz Maciej
48. Furmaniak Marek
49. Targowski Filip
Wyzwany (#635)
50. Węgorek Alfred
51. Nowacki Konrad
52. Kluk Tomasz
53. Kanczew Marek
54. Obijalski Mariusz
55. Thedy Michał
56. Baryłowski Krzysztof
57. Sosnowski Tomasz Jan
58. Jesionek Jarosław
59. Maicki Michał
60. Brewczuk Marcin
61. Zając Tomasz
62. Kowalski Przemysław
Wyzwany (#587)
63. Niedzielski Michal
64. Stankius Maciej
65. Tomczyk Joanna
66. Bartnicki Wiktor
67. Przychodzki Jarosław
68. Walawender Łukasz
69. Malendowicz Paweł
70. Trębicki Jerzy
71. Kołodziejczak Emilia
Wyzywający (#635)
72. Kurek Wojciech
73. Janicki Jan
Wyzywający (#587)
74. Postek Arkadiusz
75. Petri Maksymilian
76. Best Bradley
77. Zadrozny Adrian
78. Dąbrowski Bartosz
79. Kłos #1 Wojciech

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Legenda

wyzywający
wyzwany
wygrany
przegrany
urlop

Najnowsze wyzwania

#656 Sikora - Sitarz 1 godz. temu
#655 Niewiadomski - Gajewicz wczoraj o godz. 07:06
#654 Czerwiński - Sewerynik wczoraj o godz. 05:13
#653 Sikora - Wysocki 3 dni temu o godz. 22:10
#652 Kłos - Petrusiewicz 3 dni temu o godz. 19:33

Nadchodzące spotkania

#630 Dejneka - Wałowicz W trakcie...
#648 Niewęgłowski - Maya za 4 godz.
#647 Jaczewski - Wysocki jutro o godz. 09:00
#639 Sałaga - Sochaczewski jutro o godz. 20:00
#652 Kłos - Petrusiewicz pojutrze o godz. 08:00

Ostatnie wyniki

#650 Pawluk - Kociszewski 5/7 1/6
#644 Kałużny - Gajewicz 2/6 6/2 10:4
#653 Sikora - Wysocki 2/6 6/0 8:10
#651 Wnękowski - Herbst 6/0 6/7(6) 6:10
#619 Dmoch - Sewerynik 6/0 6/3

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych