Oferta

Concept Tennis Club powered by Krzysztof Potoniec


> szkolenie tenisowe na poziomie zawodniczym oraz rekreacyjnym na wszystkich poziomach zaawansowania | 
> obozy tenisowo - rowerowo - sportowe nad morzem |
> obozy tenisowo - narciarsko- sportowe w górach|
> półkolonie tenisowo - sportowe |
> serwis sprzętu tenis - squash - badminton |
> akcje charytatywne na rzecz sportowego rozwoju dzieci 
> eventy tenisowo - sportowe |
> turnieje tenisowe PZT Polskiego Związku Tenisowego i ITF International Tennis Federation |
> sklep tenisowy 
> main representative companies : Wilson - Salomon - Luxilon - Atomic - Sunnto - Precor - Mavic

Zajęcia w Concept Tennis Club prowadzą trenerzy i instruktorzy z aktualnymi uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego oraz wieloletnim doświadczeniem.

Naszymi priorytetami są od zawsze : wysoki poziom świadczonych usług, nauka przez zabawę oraz troska o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży. Nasz wykwalifikowany zespół kompetentnie i z uśmiechem przekazuje swoją wiedzę.

Poziom zajęć zawsze dostosowujemy do umiejętności i oczekiwań Klienta.

Sport jest naszą pasją od najmłodszych lat - oferujemy Państwu wiele możliwości rozwoju sportowego.

Posiadamy bogatą ofertę zajęciową w przystępnych i atrakcyjnych cenach, wzięliśmy w niej pod uwagę zarówno dzieci i młodzież jak i osoby dorosłe.

Założycielem Concept Tennis Club jest mgr Krzysztof Potoniec, absolwent katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, pedagog i wieloletni trener tenisa ziemnego.

Concept Tennis Club to jedne z piękniejszych ośrodków tenisowych, usytuowane zarówno w Warszawie jak i w Gliwicach i Kozłowie k|Gliwic, w pobliżu malowniczych lasów, w sąsiedztwie kompleksu sportowego, jeziora. Bezpieczne, zdrowe otoczenie czyni z Concept Tennis Club doskonałe miejsce do rozwijania tenisowej pasji oraz kultywowania zdrowego trybu życia przez całe rodziny.

Concept Tennis Club dysponuje łącznie 18 kortami tenisowymi. Na terenie obiektów znajdują się również m.in. domek klubowy, przed którym usytuowane jest przestronne zadaszone miejsce do odpoczynku po grze oraz największa w Gliwicach i Zabrzu ściana tenisowa, na której nieodpłatnie mogą Państwo podnosić swoje umiejętności tenisowe.

Concept Tennis Club bardzo aktywnie zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży. Z myślą o nich przygotowany został ciekawy program szkoleniowy, turniejowy, a także możliwość aktywnego wypoczynku w postaci letnich i zimowych obozów oraz półkolonii tenisowo - sportowych.

Zajęcia w Concept Tennis Club prowadzą trenerzy i instruktorzy z aktualnymi uprawnieniami Polskiego Związku Tenisowego oraz wieloletnim doświadczeniem. Naszymi priorytetami są od zawsze : wysoki poziom świadczonych usług, nauka przez zabawę oraz troska o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dzieci i młodzieży.

Nasz wykwalifikowany zespół kompetentnie i z uśmiechem przekazuje swoją wiedzę. Poziom zajęć zawsze dostosowujemy do umiejętności i oczekiwań Klienta. Sport jest naszą pasją od najmłodszych lat - oferujemy Państwu wiele możliwości rozwoju sportowego. Posiadamy bogatą ofertę zajęciową w przystępnych i atrakcyjnych cenach, wzięliśmy w niej pod uwagę zarówno dzieci i młodzież jak i osoby dorosłe.

Od 2014 roku Concept Tennis Club jest gospodarzem i współorganizatorem prestiżowego turnieju Toyota Tennis Cup. www.toyotatenniscup.pl Na naszym obiekcie odbywają się liczne imprezy tenisowe oraz profesjonalna liga tenisowa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy  

zespół Concept Tennis Club


Zdjęcie 1 Zdjęcie 2 Zdjęcie 3

Kontakt

Concept Tennis Club
Batorego 10
02-591 Warszawa
Telefon: 577971032
E-mail: concept.tennis.club@gmail.com
Strona internetowa: https://www.facebook.com/ConceptTennisClub/