Wyniki

15 grudnia 2019r.

CTN singiel 40+
kategoria SENIORZY +40, ranga Standard, korty Lubelski Klub Tenisowy

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
6/3/ 6/3 
6/2 6/2 
6/4 7/5 
3/6 6/4 10:1 
6/4 4/6 10:5 
7/5 6/4 
3/6 7/6 10:4 
2/6 6/3 10:8 
        
6/2 6/2 
6/3 6/4 
7/5 6/4 
6/2 6/2 
        
6/2 6/3 
6/3 i krecz 
        
6/2 2/6 10:6 
Zobacz również Pocieszenie

14 grudnia 2019r.

CTS singiel open
kategoria OPEN, ranga Standard, korty Lubelski Klub Tenisowy

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/2 6/4 
6/3 3/6 12:10 
6/3 7/6 
7/5 6/3 
6/2 4/6 10:2 
6/4 6/2 
6/4 4/6 10:3 
7/6 6/3 
        
6/2 6/3 
6/4 6/4 
6/7 7/5 10:5 
7/6 5/7 10:8 
        
7/6 6/4 
6/4 6/3 
        
6/2 7/5 
Zobacz również Pocieszenie

1 grudnia 2019r.

CTN debel 40+
kategoria DEBEL +40, ranga Standard, korty Lubelski Klub Tenisowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZUBARA Marek
DUSZYŃSKI Marek
2 2 4:0 25:14
2. KLIMKIEWICZ Bogusław
BRONIEK Andrzej
2 1 2:3 19:25
3. FRONC Mariusz
MICHAŁOWSKI Andrzej
2 0 1:4 18:23

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ADAMKIEWICZ Jacek
CELIŃSKI Zbigniew
2 2 4:0 25:17
2. BORZĘCKI Mirosław
ŚMIGIELSKI Krzysztof
2 1 2:3 22:25
3. BURY Jacek
KULCZYŃSKI Radosław
2 0 1:4 20:25

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WOJCIUK Agata
MIELCARZ Paweł
2 2 4:2 24:18
2. BICKI Robert
RUTKOWSKI Krzysztof
2 1 3:3 18:19
3. MAJ Marek
WIŚNIEWSKI Marek
2 0 2:4 17:22

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BASIEWICZ Piotr
WINIARSKI Jerzy
2 2 4:1 23:14
2. BARAŃSKI Miłosz
SŁANIA Artur
2 1 3:2 22:17
3. LECH Jarosław
SOWIŃSKI Tomasz
2 0 0:4 10:24
Zobacz również Eliminacje

30 listopada 2019r.

CTS debel open
kategoria DEBEL, ranga Standard, korty Lubelski Klub Tenisowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
CIĘSZCZYK Mikołaj
BUDZYŃSKI Bartosz
2 2 4:0 24:9
2. DUSZYŃSKI Marek
DUSZYŃSKI Maciej
2 1 2:2 18:20
3. FRONC Mariusz
SANOCKI Adam
2 0 0:4 12:25

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
SŁANIA Artur
DAWID Kamil
2 2 4:0 25:13
2. TURSKI Piotr
BRZEZIŃSKI Maciej
2 1 2:2 20:20
3. SZYBA Piotr
JANCZAK Emil
2 0 0:4 12:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KARWAT Raphael
KARWAT Michel
2 2 4:1 24:17
2.
[3]
CZUBARA Marek
WILK Jan
2 1 2:2 21:18
3.
[4]
DWORAK Norbert
PIEKARZ Marek
2 0 1:4 13:23

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ORATOWSKI Marek
BARAŃSKI Miłosz
2 2 4:0 24:8
2. BREWCZAK Marcin
MARKOWSKI Marcin
2 1 2:2 16:18
3. GDULA Sebastian
SOBCZAK Marcin
2 0 0:4 10:24
Zobacz również Eliminacje

17 listopada 2019r.

CTN singiel 40+
kategoria SENIORZY +40, ranga Standard, korty Lubelski Klub Tenisowy

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
7/5 6/3 
4/6 6/3 12:10 
6/2 6/4 
6/2 6/3 
6/4 6/2 
6/3 6/4 
6/3 6/2 
6/0 6/0 W/O 
        
6/2 6/2 
6/4 6/2 
6/4 6/3 
7/6(0) 3/6 12:10 
        
7/5 6/2 
6/4 6/4 
        
7/5 6/3 
Zobacz również Eliminacje Pocieszenie

16 listopada 2019r.

CTS singiel open
kategoria OPEN, ranga Standard, korty Lubelski Klub Tenisowy

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/4 7/5 
6/3 6/3 
5/7 6/3 12:10 
6/2 6/3 
6/4 6/2 
6/4 6/3 
6/4 6/3 
KOT M.[2]
7/5 6/4 
        
6/4 6/7(1) 10:5 
6/3 6/4 
3/6 7/6 10:6 
KOT M.[2]
6/7(5) 6/4 10:8 
        
7/5 6/2 
6/3 6/3 
        
6/3 6/4 
Zobacz również Eliminacje Pocieszenie

20 października 2019r.

CTN debel 40+
kategoria DEBEL +40, ranga Standard, korty Lubelski Klub Tenisowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BICKI Robert
RUTKOWSKI Krzysztof
2 2 4:1 24:15
2. ŚMIGIELSKI Krzysztof
BORZĘCKI Mirosław
2 1 3:2 23:19
3. KOMARZENIEC Jakub
SKIBA Daniel
2 0 0:4 11:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. FRONC Mariusz
KLIBER Przemysław
2 2 4:1 23:18
2. DUSZYŃSKI Marek
CZUBARA Marek
2 1 3:2 24:15
3. SOWIŃSKI Tomasz
LECH Jarosław
2 0 0:4 10:24

19 października 2019r.

CTS debel open
kategoria DEBEL, ranga Standard, korty Lubelski Klub Tenisowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ADAMIAK Piotr
KOWAL Marcin
2 2 4:0 24:11
2. KULCZYŃSKI Radosław
BURY Jacek
2 1 2:2 19:19
3. DWORAK Norbert
PIEKARZ Marek
2 0 0:4 11:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BUDZYŃSKI Bartosz
CIĘSZCZYK Mikołaj
2 2 4:0 25:14
2. FRONC Mariusz
KLIBER Przemysław
2 1 2:2 21:20
3. SZYMANEK Kamil
SZYBA Piotr
2 0 0:4 12:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NOWOSAD Jarosław
SPOZ Robert
2 2 4:0 24:10
2. GDULA Sebastian
GAŃSKI Robert
2 1 2:2 16:19
3. WIERZCHOWSKI Tomasz
ZABOROWSKI Tomasz
2 0 0:4 13:24

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SŁANIA Artur
DAWID Kamil
2 2 4:0 24:13
2. WILK Jan
CZUBARA Marek
2 1 2:2 19:19
3. JANCZAK Emil
KOWALIK Bruno
2 0 0:4 13:24

13 października 2019r.

CTN singiel 40+
kategoria SENIORZY +40, ranga Standard, korty Lubelski Klub Tenisowy

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/3 6/2 
4.6 6.2 10:5 
6/2 7/6(5) 
6/3 6/4 
7/5 3/6 10:2 
6/2 2/6 10:7 
4/6 6/4 10:6 
6/7 6/3 10:6 
        
6/3 6/3 
5/7 7/5 14:12 
6/3 6/4 
6/2 7/5 
        
6/2 7/5 
6/4 6/3 
        
6/3 6/4 
Zobacz również Eliminacje Pocieszenie

12 października 2019r.

CTS singiel open
kategoria OPEN, ranga Standard, korty Lubelski Klub Tenisowy

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/2 7/5 
6/2 6/3 
4/6 6/4 10:6 
6/4 7/5 
6/2 6/3 
6/2 6/3 
WILK J.[3]
6/4 6/2 
        
6/3 3/6 10:7 
6/4 7/6 (4) 
6/4 7/5 
6/4 6/2 
        
6/3 6/2 
7/6 6/4 
        
2/6 6/4 7/5 
Zobacz również Eliminacje Pocieszenie