Wyniki

Wszystkie OPENSENIORZYDEBELKOBIETY

7 września 2019r.

Cykl turniejów tenisowych o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Południe
kategoria DEBEL, ranga 2, korty TKKF Olszynka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
ŻEBROWSKI Marcin
MARKOWSKI Jakub
3 3 3:0 18:4
2.
[4]
BARWIKOWSKI Marcin
KACZMAREK Tymoteusz
3 2 2:1 12:8
3. SOKOŁOWSKI Wojciech
GUZEK Kamil
3 1 1:2 10:13
4. ROSIAK Marek
PIEKUT Rafał
3 0 0:3 3:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
MALENDOWICZ Paweł
SIPEREK Marcin
3 3 3:0 18:4
2. SYPNIEWSKI Maciej
KACZMARCZYK Łukasz
3 2 2:1 16:10
3. JACH Łukasz
PIOTROWSKI Jan
3 1 1:2 9:16
4.
[3]
ŚWISTELNICKI Robert
ADRJANOWSKI Jan
3 0 0:3 5:18

24 sierpnia 2019r.

Cykl turniejów tenisowych o Puchar Burmistrza Dzielnicy Praga Południe
kategoria DEBEL, ranga 2, korty TKKF Olszynka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
DUCHNOWSKI Jan
GRELA Sebastian
4 4 4:0 24:7
2. STYCZEŃ Jarosław
SZAMOCKI Marek
4 3 3:1 19:12
3.
[2]
SOSZKA Grzegorz
ROSIAK Marek
4 2 2:2 17:19
4. SZTWIERTNIA Łukasz
KAMIŃSKI Marcin
4 1 1:3 16:20
5. KOSY Krzysztof
JANAS Tomasz
4 0 0:4 6:24

18 sierpnia 2019r.

Mikst 40+ Wars Summer Cup'19
kategoria DEBEL MIKST +40, ranga 2, korty TKKF Wars

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LIEPELT Agnieszka
LIEPELT Artur
3 3 3:0 18:8
2. BOROWY Beata
ROSIAK Marek
3 2 2:1 14:8
3. LUTKOWSKA Małgorzata
HENTOSZ Janusz
3 1 1:2 9:15
4. SACZUK Anna
SACZUK Piotr
3 0 0:3 8:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WOJCIUK Agata
MIELCARZ Paweł
3 3 3:0 18:7
2. ŻYWIECKA Monika
MAJDA Hubert
3 2 2:1 16:9
3. LAINER Esther
LAINER Christian
3 1 1:2 9:15
4. SZYMAŃSKA Mirosława
SZYMAŃSKI Zbigniew
3 0 0:3 6:18

17 sierpnia 2019r.

SEROCK CUP
kategoria DEBEL, ranga 4, korty Centrum Szkoleniowe Orange

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JANKOWSKI Robert
KAŁUŻA Krzysztof
4 4 4:0 36:14
2. PYTEL Cezary
KORSZEŃ Marek
4 3 3:1 29:15
3. CIEPŁUCHA Marcin
ZGORZYK Artur
4 2 2:2 25:32
4. OSTROWSKI Piotr
MATEJKO Krzysztof
4 1 1:3 22:34
5. DZIEDZIC Kuba
DZIEDZIC Paweł
4 0 0:4 19:36

10 sierpnia 2019r.

The Mixt Royale in Otwock
kategoria DEBEL MIKST, ranga 2, korty Otwocka Akademia Tenisa PrestigeCourt

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIURDA Maja
PIORUN Mariusz
2 2 2:0 2:0
2. KOZŁOWSKA Beata
BARABASZ Zygmunt
2 1 1:1 1:1
3. SYGA Anna
MAX Osman
2 0 0:2 0:2

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NIEMIEC Anna
MĄDRY Artur
2 2 2:0 2:0
2. TOCZYSKA Dorota
WOJCIECHOWSKI Jakub
2 1 1:1 1:1
3. MOCZULSKA Renata
MOCZULSKI Rafał
2 0 0:2 0:2

3 sierpnia 2019r.

SEROCK CUP
kategoria DEBEL, ranga 4, korty Centrum Szkoleniowe Orange

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JACZEWSKI Jacek
ROSIAK Marek
4 4 4:0 24:12
2. PIORUN Mariusz
KLEPUSZEWSKI Artur
4 3 3:1 21:11
3. KORSZEŃ Marek
STYCZEŃ Jarosław
4 2 2:2 18:14
4. DZIEDZIC Adam
ŁOPUCH Łukasz
4 1 1:3 13:19
5. JANKOWSKA Aneta
JANKOWSKI Robert
4 0 0:4 4:24

28 lipca 2019r.

TENES Debel CUP
kategoria DEBEL, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAPUŚCIŃSKI Mikołaj
MATYSIAK Przemysław
4 4 4:0 25:9
2. OWCZAREK Wiktor
ŁOWCZAK Marcin
4 3 3:1 24:13
3. MOKRZYCKI Piotr
BOGIEL Marcin
4 2 2:2 16:13
4. KOSOWICZ Łukasz
RADZKI Jan
4 1 1:3 10:19
5. WŁASTOWSKI Tomasz
OWCZAREK Szymon
4 0 0:4 3:24

28 lipca 2019r.

Summer Cup
kategoria DEBEL MIKST, ranga 2, korty Szkoła Tenisa Break


21 lipca 2019r.

Mikst 40+ Wars Summer Cup'19
kategoria DEBEL MIKST +40, ranga 2, korty TKKF Wars

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WOJCIUK Agata
MIELCARZ Paweł
4 4 4:0 25:11
2. SOBSTYL Ines
LASKOWSKI Robert
4 3 3:1 22:16
3. PĄGOWSKA Anna
ROSIAK Marek
4 2 2:2 18:15
4. RAJTAR-KLEPUSZEWSKA Anna
KLEPUSZEWSKI Artur
4 1 1:3 20:21
5. SACZUK Anna
SACZUK Piotr
4 0 0:4 2:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BOROWY Beata
LUTKOWSKI Radosław
3 3 3:0 18:6
2. LAINER Esther
LAINER Christian
3 2 2:1 15:10
3. LUTKOWSKA Małgorzata
JUREK Wojciech
3 1 1:2 11:16
4. KOŁODZIEJCZYK Ewa
ŚWIERGALSKI Tomasz
3 0 0:3 6:18

20 lipca 2019r.

SEROCK CUP
kategoria DEBEL, ranga 4, korty Centrum Szkoleniowe Orange

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PALUSZEWSKI Artur
ZAKOLSKI Sławomir
3 3 6:1 44:24
2. ŻYTKIEWICZ Maciej
KAMIŃSKI Andrzej
3
(2)
1
(1)
4:4
(3:2)
37:43
(25:24)
3. PACZOSKA Małgorzata
MATEJKO Krzysztof
3
(2)
1
(1)
3:5
(3:3)
46:47
(41:35)
4. DZIEDZIC Adam
BŁOCKI Przemysław
3
(2)
1
(1)
2:5
(2:3)
34:47
(27:34)

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WRÓBLEWSKA Zuzanna
SMYREK Piotr
3 3 6:0 31:12
2. SOSZKA Grzegorz
WENHAM John
3 2 4:2 28:23
3. DZIEDZIC Kuba
LEWCZUK Adam
3 1 2:4 23:29
4. LESZKO Gerard
NAWROCKI Mateusz
3 0 0:6 13:31

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAŁUŻA Krzysztof
JANKOWSKI Robert
3 3 6:0 37:17
2. STYCZEŃ Jarosław
ZALEWSKI Mirosław
3 2 4:2 30:27
3. URBAŃSKI Piotr
KRAKOWIAK Jan
3 1 2:4 26:33
4. DZIEDZIC Paweł
DZIEDZIC Marcin
3 0 0:6 20:36

14 lipca 2019r.

The First Prestige Debel Cup
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Otwocka Akademia Tenisa PrestigeCourt

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PALUSZEWSKI Artur
PIOTROWSKI Aleksander
3 3 3:0 3:0
2. MĄDRY Artur
BOMBIK Maciej
3 2 2:1 2:1
3. DAWID Strzelecki
FĄFARA Rafał
3 1 1:2 1:2
4. POKORA Tomasz
PTASIŃSKI Janusz
3 0 0:3 0:3

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOKCZYŃSKI Tymoteusz
JASIEŃSKI Maciej
3 3 3:0 3:0
2. MALENDOWICZ Paweł
SIPEREK Marcin
3 2 2:1 2:1
3. WASILEWSKI Marek
BARABASZ Zygmunt
3 1 1:2 1:2
4. JACEK Cepiak
CEPIAK Michał
3 0 0:3 0:3

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WIŚNIEWSKI Łukasz
MRÓZ Paweł
3 3 3:0 3:0
2. WOJCIECHOWSKI Jakub
MODRZEJEWSKI Piotr
3 2 2:1 2:1
3. KOSY Krzysztof
JANAS Tomasz
3 1 1:2 1:2
4. KUSKOWSKI Krzysztof
ZAWISTOWSKI Jerzy
3 0 0:3 0:3

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZAJNA Janusz
KOCHAŃSKI Maurycy
3 3 3:0 3:0
2. ZBROJA Piotr
JASTRZĘBSKI Grzegorz
3 2 2:1 2:1
3. MISIEWICZ Mateusz
SZYMAŃSKI Piotr
3 1 1:2 1:2
4. JACZEWSKI Jacek
IGOR Astaszew
3 0 0:3 0:3

14 lipca 2019r.

Debel 40+ Wars Summer Cup\'19
kategoria DEBEL +40, ranga 2, korty TKKF Wars

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JUREK Wojciech
LUTKOWSKI Radosław
2 2 2:0 18:15
2. NIEWIADOMSKI Marek
KLEPUSZEWSKI Artur
2 1 1:1 16:11
3. LIEPELT Artur
MAGIERA Igor
2 0 0:2 10:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRAJEWSKI Zbigniew
WAWRZYNIAK Tomasz
3 3 3:0 20:15
2. SOSZKA Grzegorz
ROSIAK Marek
3 2 2:1 17:11
3. SACZUK Piotr
FRANCZAK Leszek
3 1 1:2 15:15
4. ORŁOWSKI Paweł
ORŁOWSKI Norbert
3 0 0:3 7:18

13 lipca 2019r.

TENES Mikst CUP
kategoria DEBEL MIKST, ranga 2, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
DZIURDA Maja
BOGIEL Marcin
3 3 3:0 18:3
2. BIENIEK Marietta
BIENIEK Paweł
3 2 2:1 13:6
3. DALEWSKA Ewa
DALEWSKI Rafał
3 1 1:2 7:13
4. MIGDAŁ Aleksandra
SAWICKI Mikołaj
3 0 0:3 2:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
ŻYWIECKA Monika
MAJDA Hubert
2 2 2:0 18:5
2. KOŹLUK Patrycja
WOJCIECHOWSKI Jakub
2 1 1:1 12:12
3. ZAMBRZYCKA Magdalena
WOJCIECHOWSKI Maciej
2 0 0:2 5:18
: :

7 lipca 2019r.

Debel kobiet 40+ Wars Summer Cup '19
kategoria DEBEL KOBIETY +40, ranga 2, korty TKKF Wars

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
CHOJNACKA Iza
WOJCIUK Agata
2 2 2:0 2:0
2. LAINER Esther
SACZUK Anna
2 1 1:1 1:1
3.
[4]
PĄGOWSKA Anna
LUTKOWSKA Małgorzata
2 0 0:2 0:2

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
ŻYWIECKA Monika
LIEPELT Agnieszka
3 3 3:0 3:0
2.
[3]
NEUMANN DE SPALLART Joanna
ZDANOWICZ Iwona
3 2 2:1 2:1
3. RAJTAR-KLEPUSZEWSKA Anna
KOŁODZIEJCZYK Ewa
3 1 1:2 1:2
4. KATARZYNA Byczkowska
BOCZKOWSKA Krystyna
3 0 0:3 0:3

6 lipca 2019r.

SEROCK CUP
kategoria DEBEL, ranga 4, korty Centrum Szkoleniowe Orange

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PIORUN Mariusz
LAINER Christian
3 3 6:1 45:24
2. DZIEDZIC Kuba
LEWCZUK Adam
3 2 5:2 36:32
3. PACZOSKA Małgorzata
OSTROWSKI Piotr
3 1 2:4 24:33
4. KOPKA Piotr
WRÓBEL Wojciech
3 0 0:6 21:37

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAŁUŻA Krzysztof
STYCZEŃ Jarosław
2 2 4:0 24:7
2. PYTEL Cezary
PYTEL Nikola
2 1 2:2 16:14
3. DZIEDZIC Marcin
DZIEDZIC Paweł
2 0 0:4 5:24

6 lipca 2019r.

Debel Kobiet
kategoria DEBEL KOBIETY, ranga 3, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NEUMANN DE SPALLART Joanna
KOWALSKA Małgorzata
4 4 4:0 24:2
2. WILK Sylwia
TRAWIŃSKA-WILK Ewa
4 3 3:1 18:13
3. KOŁODZIEJCZYK Ewa
RAJTAR-KLEPUSZEWSKA Anna
4
(2)
1
(1)
1:3
(1:1)
17:20
(12:8)
4. LUCIŃSKA-KOZŁOWSKA Agnieszka
GAŁUSZKA-GARNUSZEK Joanna
4
(2)
1
(1)
1:3
(1:1)
8:20
(7:8)
5. SACZUK Anna
LAINER Esther
4
(2)
1
(1)
1:3
(1:1)
12:24
(9:12)

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOTULSKA Magda
WRÓBLEWSKA Zuzanna
3 3 3:0 27:4
2. KORZEB Joanna
OSTROWSKA-GĘSINA Bożena
3 2 2:1 19:20
3. BINIEWICZ Agata
FRYDRYCH Małgorzata
3 1 1:2 16:24
4. ŁUCZYŃSKA Anna
MADEJ Karolina
3 0 0:3 13:27
: :

29 czerwca 2019r.

Mixt Open
kategoria DEBEL MIKST, ranga 2, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RAFALSKA Wiktoria
WARAKSA Piotr
3 3 3:0 27:11
2. PEŁKA Basia
JABŁOŃSKI Filip
3 2 2:1 23:17
3. SZYMAŃSKA Mirosława
SZYMAŃSKI Zbigniew
3 1 1:2 13:22
4. BINIEWICZ Agata
ZARZYCKI Krzysztof Jr
3 0 0:3 14:27

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. FRYDRYCH Małgorzata
GUZEK Kamil
3 3 3:0 27:11
2. KAMIEŃSKA Agata
GRABIŃSKI Adam
3 2 2:1 23:19
3. KOŹLUK Patrycja
LEWANDOWSKI Dariusz
3 1 1:2 21:21
4. MARGOT Cornily
MAJEWSKI Mariusz
3 0 0:3 7:27

23 czerwca 2019r.

Serock Cup
kategoria DEBEL, ranga 4, korty Centrum Szkoleniowe Orange

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JACZEWSKI Jacek
ARKADIUSZ Rudnicki
3 3 6:1 44:25
2. TYCZYŃSKI Adam
TYCZYŃSKI Krzysztof
3 2 4:3 39:37
3. MATRAS Piotr
RAK Adam
3 1 3:4 31:41
4. KORSZEŃ Marek
MARCHWIŃSKI Włodzimierz
3 0 1:6 35:46

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOSZKA Grzegorz
WENHAM John
3 3 6:1 35:19
2. PYTEL Cezary
PACHOLCZYK Piotr
3 2 5:2 34:22
3. KOPKA Piotr
WRÓBEL Wojciech
3 1 2:5 29:40
4. URBAŃSKI Piotr
KLEJMENT Konrad
3 0 1:6 27:44

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAŁUŻA Krzysztof
JANKOWSKI Robert
3 3 6:2 45:38
2. OLEJNICZAK Kamil
ROBAK Jakub
3 2 4:3 41:35
3. KRZYŻAŃSKI Piotr
METZGER Andrzej
3 1 4:5 54:56
4. PACZOSKA Małgorzata
OSTROWSKI Piotr
3 0 2:6 32:43

16 czerwca 2019r.

Mikst 40+ Wars Summer Cup'19
kategoria DEBEL MIKST +40, ranga 2, korty TKKF Wars


26 maja 2019r.

Mikst 40+ Wars Summer Cup'19
kategoria DEBEL MIKST +40, ranga 2, korty TKKF Wars

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SACZUK Anna
SACZUK Piotr
3 3 3:0 19:12
2. KABULSKA Agnieszka
GRUDZIŃSKI Marcin
3 2 2:1 17:13
3. BOROWY Beata
NASKRĘCKI Leszek
3 1 1:2 12:12
4. MAJKOWSKA Agnieszka
MAJKOWSKI Tomasz
3 0 0:3 7:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WOJCIUK Agata
MIELCARZ Paweł
3 3 3:0 19:8
2. CHOJNACKA Iza
LEWANDOWSKI Dariusz
3 2 2:1 14:10
3. ŻYWIECKA Monika
MAJDA Hubert
3 1 1:2 16:15
4. BOGUSKA Ilona
HICKEIWICZ Adam
3 0 0:3 2:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RAJTAR-KLEPUSZEWSKA Anna
KLEPUSZEWSKI Artur
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
15:7
(9:7)
2. LIEPELT Agnieszka
LIEPELT Artur
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
13:8
(7:8)
3. LUTKOWSKA Małgorzata
WAWRZYNIAK Tomasz
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
14:9
(8:9)
4. PĄGOWSKA Anna
UFNAL Adam
3 0 0:3 0:18

25 maja 2019r.

Mixt
kategoria DEBEL MIKST, ranga 2, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOWALSKA Małgorzata
MALENDOWICZ Paweł
3 3 3:0 18:6
2. WRÓBLEWSKA Zuzanna
SIPEREK Marcin
3 2 2:1 16:10
3. OLIINYK Daria
JABŁOŃSKI Rafał
3 1 1:2 8:15
4. OWCZAREK Magda
WARAKSA Piotr
3 0 0:3 7:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PTAK Magda
SYPNIEWSKI Maciej
2 2 2:0 18:1
2. KORZEB Joanna
EDWARD Okińczyc
2 1 1:1 10:13
3. MARGOT Cornily
MAJEWSKI Mariusz
2 0 0:2 4:18
: :

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KUJAWSKA Aleksandra
ŻEBROWSKI Marcin
2 2 2:0 18:4
2. FRYDRYCH Małgorzata
GUZEK Kamil
2 1 1:1 13:10
3. MAJKOWSKA Agnieszka
MAJKOWSKI Tomasz
2 0 0:2 1:18
: :

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOTULSKA Magda
MORAWSKI Andrzej
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
16:9
(10:8)
2. KOWALCZYK Katarzyna
LASKOWSKI Robert
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
17:12
(11:11)
3. NEUMANN DE SPALLART Joanna
SŁODOWNIK Rafał
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
15:14
(9:11)
4. SOŁTYS-MATERA Marta
LEWANDOWSKI Dariusz
3 0 0:3 5:18

18 maja 2019r.

GPW DEBEL OPEN 2 kategorii
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Tenis Point

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GRELA Sebastian
DŁUGOZIMA Jakub
2 2 4:0 24:6
2. LEWANDOWSKI Dariusz
ŚWISTELNICKI Robert
2 1 2:2 15:13
3. MAJCZYNA Barbara
MAJCZYNA Grzegorz
2 0 0:4 4:24

11 maja 2019r.

Debel Kobiet
kategoria DEBEL KOBIETY, ranga 2, korty Spójnia Górna


28 kwietnia 2019r.

DEBEL TENES CUP - TURNIEJ MASTERS
kategoria DEBEL, ranga 2, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PIORUN Mariusz
KLEPUSZEWSKI Artur
2 2 2:0 18:2
2. DZIURDA Maja
DZIURDA Waldemar
2 1 1:1 11:15
3. REIT Paweł
PECHT Łukasz
2 0 0:2 6:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MOKRZYCKI Piotr
BOGIEL Marcin
2 2 2:0 18:7
2. DALEWSKA Ewa
DALEWSKI Rafał
2 1 1:1 11:14
3. ŚWISTELNICKI Robert
ROMINKIEWICZ Konrad
2 0 0:2 10:18

Grupa finałowa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PIORUN Mariusz
KLEPUSZEWSKI Artur
2 2 2:0 18:11
2. MOKRZYCKI Piotr
BOGIEL Marcin
2 1 1:1 17:14
3. DALEWSKA Ewa
DALEWSKI Rafał
2 0 0:2 8:18

Grupa finałowa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ŚWISTELNICKI Robert
ROMINKIEWICZ Konrad
2 2 2:0 15:9
2. REIT Paweł
PECHT Łukasz
2 1 1:1 10:8
3. DZIURDA Maja
DZIURDA Waldemar
2 0 0:2 7:15

14 kwietnia 2019r.

Debel Mikst 40+ Wars Ballon Cup '18/19 - Finał Masters
kategoria DEBEL MIKST +40, ranga 2, korty TKKF Wars

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHOJNACKA Iza
SACZUK Piotr
3
(1)
2
(1)
2:1
(1:0)
15:14
(6:4)
2. BOROWY Beata
ZABŁOTNIAK Andrzej
3
(1)
2
(0)
2:1
(0:1)
16:10
(4:6)
3. MIKUŁA Dorota
NIEWIADOMSKI Marek
3
(1)
1
(1)
1:2
(1:0)
13:13
(6:1)
4. SACZUK Anna
KLEPUSZEWSKI Artur
3
(1)
1
(0)
1:2
(0:1)
8:15
(1:6)

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WOJCIUK Agata
MIELCARZ Paweł
3 3 3:0 18:9
2. LIEPELT Agnieszka
LIEPELT Agnieszka
3 2 2:1 14:12
3. LAINER Esther
LAINER Christian
3 1 1:2 12:18
4. RAJTAR-KLEPUSZEWSKA Anna
LEWANDOWSKI Dariusz
3 0 0:3 14:19

7 kwietnia 2019r.

Debel 50+ Wars Balloon Cup '18/19 - Finał Masters
kategoria DEBEL +50, ranga 2, korty TKKF Wars

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LIEPELT Artur
BATORSKI Stanisław
6 6 6:0 36:13
2. NASKRĘCKI Leszek
IŻYŃSKI Piotr
6 5 5:1 35:25
3. SOSZKA Grzegorz
WENHAM John
6
(1)
3
(1)
3:3
(1:0)
27:26
(6:2)
4. RYŃSKI Krzysztof
GOŁAWSKI Cezary
6
(1)
3
(0)
3:3
(0:1)
27:27
(2:6)
5. KLEPUSZEWSKI Artur
SACZUK Piotr
6
(1)
2
(1)
2:4
(1:0)
24:30
(7:5)
6. JUREK Wojciech
LAINER Christian
6
(1)
2
(0)
2:4
(0:1)
27:31
(5:7)
7. ŚWIERZBIŃSKI Waldemar
JESIONEK Mariusz
6 0 0:6 12:36

31 marca 2019r.

MASTERS WARS BALLOON CUP 18/19 debel pań 40+
kategoria DEBEL KOBIETY +40, ranga 2, korty TKKF Wars

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
CHOJNACKA Iza
KOWALCZYK Katarzyna
3 3 3:0 3:0
2.
[3]
NEUMANN DE SPALLART Joanna
PASZKIEWICZ Joanna
3 2 2:1 2:1
3. PĄGOWSKA Anna
JABŁOŃSKA Joanna
3 1 1:2 1:2
4. DYDERSKA Agnieszka
TRAWIŃSKA-WILK Ewa
3 0 0:3 0:3

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
LIEPELT Agnieszka
MIKUŁA Dorota
3 3 3:0 3:0
2.
[4]
LAINER Esther
MYSZKOWSKA Małgorzata
3 2 2:1 2:1
3. KABULSKA Agnieszka
ZDANOWICZ Iwona
3 1 1:2 1:2
4. GRYBSKA Agnieszka
FORYŚ-RUTKOWSKA Mariola
3 0 0:3 0:3

30 marca 2019r.

Mixt
kategoria DEBEL MIKST, ranga 2, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CARUK Marika
CARUK Michał
4
(1)
3
(1)
3:1
(1:0)
32:22
(9:5)
2. KOWALCZYK Katarzyna
LASKOWSKI Robert
4
(1)
3
(0)
3:1
(0:1)
32:19
(5:9)
3. WILK Sylwia
SOŁOWIŃSKI Maciej
4
(1)
2
(1)
2:2
(1:0)
26:30
(9:8)
4. BOGUSZEWICZ Monika
KRYŃSKI Marek
4
(1)
2
(0)
2:2
(0:1)
32:24
(8:9)
5. OSTROWSKA-GĘSINA Bożena
HINZ Krzysztof
4 0 0:4 9:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NEUMANN DE SPALLART Joanna
SŁODOWNIK Rafał
4 4 4:0 36:14
2. FRYDRYCH Małgorzata
GUZEK Kamil
4 3 3:1 29:14
3. OLIINYK Daria
JABŁOŃSKI Rafał
4 2 2:2 28:27
4. BINIEWICZ Agata
ADAMUS Łukasz
4 1 1:3 16:33
5. DZIURDA Maja
JANKOWSKI Karol
4 0 0:4 15:36

23 marca 2019r.

Deblowe Mistrzostwa Warszawy
kategoria DEBEL (DEBEL OPEN), ranga M, korty Spójnia Górna

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
        
        
        

23 marca 2019r.

Deblowe Mistrzostwa Warszawy
kategoria DEBEL +40, ranga M, korty Spójnia Górna