Wyniki

Wszystkie OPENSENIORZYDEBELKOBIETY

13 września 2019r.

Letnie Mistrzostwa Warszawy
kategoria KOBIETY OPEN, ranga M, korty ---

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
 6/0 6/0
 6/1 6/3
 6/0 6/0
 6/4 6/4
 6/0 6/0
 6/0 6/1
PTAK M. [2]
 6/1 6/1
        
 5/7 6/3 10:8
 6/3 6/1
 6/3 6/2
PTAK M. [2]
 6/2 6/0
        
 6/2 6/4
PTAK M. [2]
 6/1 6/2
        

13 września 2019r.

Letnie Mistrzostwa Warszawy
kategoria KOBIETY +40, ranga M, korty ---

Drabinka główna

1
2
3
4
        
 6/0 6/0
 6/1 6/3
        
 6/1 6/3

13 września 2019r.

Letnie Mistrzostwa Warszawy
kategoria KOBIETY +50, ranga M, korty ---

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
        
        
 6/4 6/4
 6/0 6/0 walkower
        
 6/2 6/3

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +35, ranga 0, korty Warszawianka

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
        
 6/4 6/1
 6/2 6/2
 6/0 6/0
 6/3 6/4
        
 6/2 6/2
 6/1 6/0
        
 6/0 6/0

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +40, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NEUMANN DE SPALLART Joanna 3 3 6:0 36:4
2. LINKEVICA Anastasija 3 2 4:2 29:21
3. LINKEVICA Julija 3 1 2:4 16:30
4. ŻYWIECKA Monika 3 0 0:6 12:38

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +45, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ROGULSKI Patricia 3 3 6:0 36:3
2. TRABANDT Katinka 3 2 4:3 27:25
3. LIEPELT Agnieszka 3 1 3:5 25:35
4. TEJCHMAN Małgorzata 3 0 1:6 14:39

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +50, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KONRAD Anna 2 2 4:1 28:14
2. BOROWY Beata 2 1 3:2 25:18
3. BRETES Ilona 2 0 0:4 3:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RAJSKA Monika 2 2 4:0 24:5
2. RAJTAR-KLEPUSZEWSKA Anna 2 1 2:2 16:15
3. HOLT Elena 2 0 0:4 4:24

Drabinka finałowa

1
2
        
 6/2 6/3

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +55, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. STANISŁAWSKA Anna 3 3 6:0 36:11
2. ROWICKA Marzena 3 2 4:2 31:17
3. KOŁODZIEJCZYK Ewa 3 1 2:4 21:24
4. GRZYBEK Małgorzata 3 0 0:6 0:36

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +60, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KORZEB Joanna 3 3 6:0 36:6
2. MADEJ Iwona 3 2 4:2 24:18
3. TRAWIŃSKA-WILK Ewa 3 1 2:5 24:31
4. KOIVISTO Maarit 3 0 1:6 10:39

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +65, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RUMIŃSKA Zofia 2 2 4:0 24:6
2. SŁAWIK-ODOJ Gabriela 2 1 2:2 17:13
3. DYDERSKA Agnieszka 2 0 0:4 2:24

17 sierpnia 2019r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASILEWICZ Iga 4 4 4:0 24:3
2. WÓJCIK Anna 4 3 3:1 19:8
3. PIERWSZA Małgorzata 4 2 2:2 16:13
4. MUCHA Judyta 4 1 1:3 6:20
5. NISKA Joanna 4 0 0:4 3:24

10 sierpnia 2019r.

Ladies Cup by Strefa Tenisa
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 2, korty Pro-Play

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
NEUMANN DE SPALLART Joanna
2 2 2:0 18:1
2. WALKÓW Małgorzata 2 1 1:1 10:12
3. PATRYCJA Borkowska 2 0 0:2 3:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
WÓJCIK Anna
2 2 2:0 18:7
2. TUZIK Arletta 2 1 1:1 13:14
3. KOZIMOR Magdalena 2 0 0:2 8:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAMIEŃSKA Agata 2 2 2:0 18:5
2. RADECKA Katarzyna 2 1 1:1 13:13
3.
[3]
SOBIESZEK Małgorzata
2 0 0:2 5:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
KORCZAK Marta
3 3 3:0 18:4
2. RAJSKA Monika 3 2 2:1 17:11
3. ZHONG Yanning 3 1 1:2 11:14
4. KAMIENIARZ Ola 3 0 0:3 1:18

Drabinka finałowa


27 lipca 2019r.

Singiel kobiet Open
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 2, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOTULSKA Magda 3 3 3:0 18:4
2. KOMOSIŃSKA Małgorzata 3 2 2:1 15:15
3. WRÓBEL Małgorzata 3 1 1:2 12:16
4. BINIEWICZ Agata 3 0 0:3 9:19
: :

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WRÓBLEWSKA Zuzanna 4 4 4:0 24:3
2. PTAK Magda 4 3 3:1 21:7
3. FORYŚ-RUTKOWSKA Mariola 4 2 2:2 12:17
4. MADEJ Karolina 4 1 1:3 10:20
5. MOJŻESZEK Malgorzata 4 0 0:4 4:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NEUMANN DE SPALLART Joanna 3 3 3:0 18:1
2. RADECKA Katarzyna 3 2 2:1 13:7
3. FRYDRYCH Małgorzata 3 1 1:2 8:17
4. MOKRZECKA Marzena 3 0 0:3 5:19
: :

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOWALSKA Małgorzata 3 3 3:0 18:0
2. KAMIEŃSKA Agata 3 2 2:1 12:8
3. WILK Sylwia 3 1 1:2 8:13
4. ZABOROWSKA Marta 3 0 0:3 1:18
: :

27 lipca 2019r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DERDAŚ-BARAŃSKA Magdalena 2 2 2:0 18:9
2.
[2]
CIEŚLIKOWSKA Agata
2 1 1:1 14:12
3. GÓRSKA-NIWIŃSKA Małgorzata 2 0 0:2 7:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
WÓJCIK Anna
2 2 2:0 18:11
2. JABŁOŃSKA Joanna 2 1 1:1 15:11
3. LELENIEWSKA Marta 2 0 0:2 7:18

Drabinka finałowa


6 lipca 2019r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RADECKA Katarzyna 3 3 3:0 18:1
2.
[1]
WÓJCIK Anna
3 2 2:1 13:9
3. KOŁCZ Gabriela 3 1 1:2 9:15
4. TYMIŃSKA Dorota 3 0 0:3 3:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MOLICKA Ewa 3 3 3:0 18:0
2.
[2]
PIERWSZA Małgorzata
3 2 2:1 12:9
3. LELENIEWSKA Marta 3 1 1:2 7:16
4. TAJCHMAN Izabela 3 0 0:3 6:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
 6/0
 6/0
        

16 czerwca 2019r.

Tcpoland
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TC Poland

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
MAJKOWSKA Agnieszka
2 2 2:0 12:1
2. BIEDACHA Agata 2 1 1:1 7:9
3. PIOTROWICZ Anna 2 0 0:2 3:12

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
CIEŚLIKOWSKA Agata
2 2 2:0 12:2
2. PIĘTOWSKA Małgorzata 2 1 1:1 7:9
3. GAWRYLUK Magdalena 2 0 0:2 4:12

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
WALCZAK Anna
2 2 2:0 12:4
2. TOMASZEWSKA Agnieszka 2 1 1:1 8:8
3. WILCZAK Zuza 2 0 0:2 4:12

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
        
 6/1
 6/0
        

8 czerwca 2019r.

Turniej Tenisowy o Puchar Akademii Tenisa Rakietą Ząbki
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 4, korty Rakietą Ząbki

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MIECZKOWSKA Kamila 3 3 3:0 18:1
2. KISIEL Anna 3 2 2:1 13:10
3. BIEDACHA Agata 3 1 1:2 10:13
4. WAŚ Agnieszka 3 0 0:3 1:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ROSSA Anna 2 2 2:0 12:3
2. BEJDA Agnieszka 2 1 1:1 8:6
3. GAJDA KATARZYNA 2 0 0:2 1:12
: :

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TWARDOWSKA Justyna 2 2 2:0 12:6
2. LELENIEWSKA Marta 2 1 1:1 8:10
3. BUJNOWSKA Agnieszka 2 0 0:2 8:12
: :

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
        
 7/5
 6/1
        

18 maja 2019r.

Ganador Open
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty Ganador Sport

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOKOŁOWSKA Katarzyna 2 2 2:0 2:0
2.
[1]
BIEDACHA Agata
2 1 1:1 1:1
3. JUSTYNA Gieruszyńska 2 0 0:2 0:2

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SIWEK Basia 2 2 2:0 2:0
2.
[2]
MOKRZECKA Marzena
2 1 1:1 1:1
3. SKARZYŃSKA Anna 2 0 0:2 0:2

Drabinka finałowa


12 maja 2019r.

Tcpoland
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TC Poland

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHOŁUJ Małgorzata 5 5 5:0 5:0
2. MAJKOWSKA Agnieszka 5 4 4:1 4:1
3. WALCZAK Anna 5 3 3:2 3:2
4. GAWRYLUK Magdalena 5 2 2:3 2:3
5. TOMASZEWSKA Agnieszka 5 1 1:4 1:4
6. CHOŁUJ Natalia 5 0 0:5 0:5

11 maja 2019r.

TENES CUP GPW OPEN
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 4, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
CIEŚLIKOWSKA Agata
2 2 2:0 18:5
2. MOKRZECKA Marzena 2 1 1:1 14:10
3.
[4]
BIEDACHA Agata
2 0 0:2 1:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIURDA Ewa 3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
18:11
(12:8)
2.
[3]
CICHOŃ Katarzyna
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
18:14
(12:13)
3.
[2]
ANIOŁKOWSKA Małgorzata
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
14:11
(8:11)
4. KAMIENIARZ Anna 3 0 0:3 4:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
 7/5
 6/1
        
 6/2

27 kwietnia 2019r.

Singiel kobiet
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 2, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOTULSKA Magda 3 3 3:0 18:6
2. KRZEMIEŃ-ROMAŃSKA Agata 3 2 2:1 16:9
3. KABULSKA Agnieszka 3 1 1:2 11:12
4. KAROLINA Mielcarz 3 0 0:3 0:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BINIEWICZ Agata 3 3 3:0 18:5
2. ŁUCZYŃSKA Anna 3 2 2:1 14:11
3. FORYŚ-RUTKOWSKA Mariola 2 0 0:2 6:12
4. MOJŻESZEK Malgorzata 2 0 0:2 2:12

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ŻYWIECKA Monika 3 3 3:0 18:8
2. FRYDRYCH Małgorzata 3 2 2:1 18:17
3. MAJKOWSKA Agnieszka 3 1 1:2 14:16
4. SOBIESZEK Małgorzata 3 0 0:3 10:19

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PTAK Magda 3 3 3:0 18:6
2. PERZYŃSKA Elżbieta 3 2 2:1 16:10
3. ZDANOWICZ Iwona 3 1 1:2 8:17
4. MADEJ Karolina 3 0 0:3 10:19

Drabinka finałowa


13 kwietnia 2019r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
WASILEWICZ Iga
4 4 4:0 24:8
2. WĘGRZYNOWSKA Martyna 4 3 3:1 20:13
3.
[2]
MAJKOWSKA Agnieszka
4 2 2:2 20:16
4. ANIOŁKOWSKA Małgorzata 4 1 1:3 12:20
5. DZIURDA Ewa 4 0 0:4 5:24

13 kwietnia 2019r.

MASTERS MERA&PROPLAY CHALLENGE by BABOLAT
kategoria KOBIETY OPEN (LEJDIS), ranga 3, korty WKT Mera

Drabinka główna

1
2
        

7 kwietnia 2019r.

Tcpoland
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TC Poland

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHOŁUJ Natalia 3 3 3:0 18:8
2. MAKOWSKA-JANIAK Sylwia 3 2 2:1 16:7
3.
[1]
PIERWSZA Małgorzata
3 1 1:2 11:12
4. MOKRZECKA Marzena 3 0 0:3 0:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
CHOŁUJ Małgorzata
3 3 3:0 18:5
2. WALCZAK Anna 3 2 2:1 14:8
3. ZIELIŃSKA Aneta 3 1 1:2 10:16
4. GAWRYLUK Magdalena 3 0 0:3 5:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
MAJKOWSKA Agnieszka
3 3 3:0 18:1
2. PIĘTOWSKA Małgorzata 3 2 2:1 13:8
3. TOMASZEWSKA Agnieszka 3 1 1:2 8:12
4. PIOTROWICZ Anna 3 0 0:3 0:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
        
 6/2
 6/2
        

16 marca 2019r.

Singiel kobiet Open
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 2, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ROWICKA Marzena 3 3 3:0 18:1
2. RUMIŃSKA Zofia 3 2 2:1 12:8
3. PIERWSZA Małgorzata 3 1 1:2 9:13
4. MAMCARZ Karolina 3 0 0:3 1:18
: :

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRZEMIEŃ-ROMAŃSKA Agata 3 3 3:0 19:8
2. PTAK Magda 3 2 2:1 18:9
3. MADEJ Karolina 3 1 1:2 8:14
4. FRYDRYCH Małgorzata 3 0 0:3 4:18
: :

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WRÓBLEWSKA Zuzanna 3 3 3:0 18:1
2. WILK Sylwia 3 2 2:1 13:7
3. ŚLIWIŃSKA Anna 3 1 1:2 7:18
4. MOKRZECKA Marzena 3 0 0:3 7:19
: :

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NEUMANN DE SPALLART Joanna 4 4 4:0 24:2
2. LUCIŃSKA-KOZŁOWSKA Agnieszka 4 3 3:1 19:9
3. ZARZYCKA Anna 4 2 2:2 15:18
4. BINIEWICZ Agata 4 1 1:3 12:20
5. ŁUCZYŃSKA Anna 4 0 0:4 3:24

9 marca 2019r.

Turniej Pań
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty Ganador Sport

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GRYBSKA Agnieszka 4 4 4:0 4:0
2. DYDERSKA Agnieszka 4 3 3:1 3:1
3. RUTKOWSKA Mariola 4 2 2:2 2:2
4. GABRIELA Schittek 4 1 1:3 1:3
5. JOANNA Mroczek 4 0 0:4 0:4

9 marca 2019r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 5, korty TENES Klub Sportowy

Grupa

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIURDA Ewa 2 2 4:0 24:13
2.
[1]
ANIOŁKOWSKA Małgorzata
2 1 2:2 20:12
3. KAMIENIARZ Anna 2 0 0:4 5:24

3 marca 2019r.

Tcpoland
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TC Poland

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MAJKOWSKA Agnieszka 2 2 2:0 13:5
2.
[1]
PIERWSZA Małgorzata
2 1 1:1 12:12
3. MOKRZECKA Marzena 2 0 0:2 5:13

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
CHOŁUJ Małgorzata
3 3 3:0 18:4
2. WALCZAK Anna 3 2 2:1 13:13
3. PIĘTOWSKA Małgorzata 3 1 1:2 13:12
4. TOMASZEWSKA Agnieszka 3 0 0:3 3:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
 6/2
 7/5
        

22 lutego 2019r.

Zimowe Mistrzostwa Warszawy
kategoria KOBIETY OPEN, ranga M, korty ---

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
 6/0 6/0
 6/0 6/0
 2/6 7/6(4) 13:11
 6/0 3/0 krecz
 3/6 6/2 12:10
PTAK M. [6]
BOROWY B. [7]
 6/4 6/1
 6/0 6/0
        
 4/6 7/6 10:0
 6/0 6/2
 6/2 6/1
 6/1 6/0
 6/4 6/3
PTAK M. [6]
 6/0 6/0
BOROWY B. [7]
 2/6 7/5 10:7
 7/5 1/6 10:4
        
 4/6 6/1 10:6
 6/2 7/5
PTAK M. [6]
 6/2 6/4
 6/0 6/1
        
 4/1 krecz
 6/3 6/4
        
 2/6 7/6 14:12

22 lutego 2019r.

Zimowe Mistrzostwa Warszawy
kategoria KOBIETY +40, ranga M, korty ---

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
        
 6/0 6/0
 6/1 6/0
 6/1 6/2
 6/4 1/6 10:6
        
 6/0 6/0 walkower
 6/0 6/0