Wyniki

Wszystkie OPENSENIORZYDEBELKOBIETY

22 lutego 2020r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASILEWICZ Iga 4 4 4:0 24:9
2. KAŹMIERSKA Małgorzata 4 3 3:1 22:10
3. CHOŁUJ Małgorzata 4 2 2:2 19:16
4. MYCKA Paula 4 1 1:3 11:18
5. URBANIAK Kinga 4 0 0:4 1:24

8 lutego 2020r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
WÓJCIK Anna
2 2 2:0 18:7
2. MOKRZECKA Marzena 2 1 1:1 14:11
3. WILKOS Joanna 2 0 0:2 4:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
PIERWSZA Małgorzata
2 2 2:0 18:2
2. PIOTROWSKA Magdalena 2 1 1:1 11:11
3. NISKA Joanna 2 0 0:2 2:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JABŁOŃSKA Joanna 2 2 2:0 18:5
2. PACZOSKA Małgorzata 2 1 1:1 14:11
3.
[4]
BEJDA Agnieszka
2 0 0:2 2:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CICHOŃ Katarzyna 2 2 2:0 18:12
2.
[3]
KAŹMIERSKA Małgorzata
2 1 1:1 15:11
3. ADAMCZYK Joanna 2 0 0:2 8:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
6/1 
6/4  
        

18 stycznia 2020r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
PIERWSZA Małgorzata
2 2 2:0 18:6
2.
[4]
BEJDA Agnieszka
2 1 1:1 13:11
3. URBANIAK Kinga 2 0 0:2 4:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
GADAJ-ŚWIERŻEWSKA Monika
3 3 3:0 18:5
2.
[2]
KAŹMIERSKA Małgorzata
3 2 2:1 14:10
3. ADAMCZYK Joanna 3 1 1:2 10:17
4. KRUPA Izabela 3 0 0:3 9:19

Drabinka finałowa


31 grudnia 2019r.

Masters Kobiet Open
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 0, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOWALSKA Małgorzata 3 3 3:0 18:7
2. NEUMANN DE SPALLART Joanna 3 2 2:1 16:11
3. KOTULSKA Magda 3 1 1:2 10:16
4. JAROSZEK Marta 3 0 0:3 8:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOWALCZYK Katarzyna 3 3 3:0 18:3
2. PTAK Magda 3 2 2:1 15:9
3. ROWICKA Marzena 3 1 1:2 9:14
4. WÓJCIK Anna 3 0 0:3 2:18

Drabinka finałowa


28 grudnia 2019r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

O miejsce 3

Zobacz również Pocieszenie

15 grudnia 2019r.

Tcpoland
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TC Poland

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
CHOŁUJ Małgorzata
3 3 3:0 18:9
2. BEJDA Agnieszka 3 2 2:1 15:12
3. WALCZAK Anna 3 1 1:2 15:17
4. GAWRYLUK Magdalena 3 0 0:3 9:19

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
MAJKOWSKA Agnieszka
3 3 3:0 18:9
2. FARMUS Aldona 3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
13:15
(10:9)
3. BUJNOWSKA Agnieszka 3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
13:15
(9:9)
4. CHOŁUJ Natalia 3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
11:16
(9:10)

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
PIERWSZA Małgorzata
3 3 3:0 18:9
2. CHYLIŃSKA Eliza 3 2 2:1 16:16
3. ZIELIŃSKA Aneta 3 1 1:2 14:17
4. TOMASZEWSKA Agnieszka 3 0 0:3 14:20

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
        
6/3 
7/5 
        

23 listopada 2019r.

Singiel kobiet Open
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 2, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOWALCZYK Katarzyna 3 3 3:0 18:2
2. WILK Sylwia 3 2 2:1 12:9
3. ZDANOWICZ Iwona 3 1 1:2 9:18
4. MARTYNA Węgrzynowska 3 0 0:3 9:19
: :

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NEUMANN DE SPALLART Joanna 4 4 4:0 24:1
2. ŻYWIECKA Monika 4 3 3:1 19:8
3. DZEDZEJ Joanna 4 2 2:2 14:17
4. URBAŃSKA Marta 4 1 1:3 11:20
5. SKUBALSKA Katarzyna 4 0 0:4 2:24

17 listopada 2019r.

Tcpoland
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TC Poland

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
CHOŁUJ Małgorzata
2 2 2:0 12:2
2. GADAJ-ŚWIERŻEWSKA Monika 2 1 1:1 7:10
3. TOMASZEWSKA Agnieszka 2 0 0:2 5:12

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PIERWSZA Małgorzata 2 2 2:0 12:2
2.
[2]
MAJKOWSKA Agnieszka
2 1 1:1 7:6
3. GAWRYLUK Magdalena 2 0 0:2 1:12

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
WALCZAK Anna
2 2 2:0 12:3
2. BEJDA Agnieszka 2 1 1:1 9:8
3. CHOŁUJ Natalia 2 0 0:2 2:12

Drabinka finałowa


26 października 2019r.

Singiel kobiet Open
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 2, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOTULSKA Magda 4 4 4:0 24:4
2. LUCIŃSKA-KOZŁOWSKA Agnieszka 4 3 3:1 21:7
3. RUMIŃSKA Zofia 4 2 2:2 14:16
4. DZEDZEJ Joanna 4 1 1:3 10:18
5. FLORCZAK Marta 4 0 0:4 0:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DARASHUK Valeryia 3 3 3:0 18:2
2. WOJCIUK Agata 3 2 2:1 14:9
3. CHOŁUJ Małgorzata 3 1 1:2 8:14
4. ALEKSANDER Ewelina 3 0 0:3 3:18
: :

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WILK Sylwia 3 3 3:0 18:3
2. MADEJ Karolina 3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
11:12
(9:6)
3. CIEŚLIKOWSKA Agata 3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
9:15
(8:9)
4. BINIEWICZ Agata 3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
6:14
(6:8)
: :

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NEUMANN DE SPALLART Joanna 4 4 4:0 24:1
2. KRZEMIEŃ-ROMAŃSKA Agata 4 3 3:1 19:9
3. ŁUCZYŃSKA Anna 4 2 2:2 12:20
4. PIERWSZA Małgorzata 4 1 1:3 13:20
5. DYDERSKA Agnieszka 4 0 0:4 6:24

20 października 2019r.

Ula Cup
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 2, korty Szkoła Tenisa Break

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
KOTULSKA Magda
3 3 3:0 18:8
2.
[4]
JAROSZEK Marta
3 2 2:1 16:10
3. LUCIŃSKA-KOZŁOWSKA Agnieszka 3 1 1:2 12:12
4. JULIA Goetz 3 0 0:3 2:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
NEUMANN DE SPALLART Joanna
3 3 3:0 19:7
2.
[2]
PTAK Magda
3 2 2:1 18:7
3. ŻAK Zuzanna 3 1 1:2 7:14
4. OWCZAREK Magda 3 0 0:3 2:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
7/6 
9/4 
        
6/3 

13 września 2019r.

Letnie Mistrzostwa Warszawy
kategoria KOBIETY OPEN, ranga M, korty ---

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
6/0 6/0  
6/1 6/3 
6/0 6/0  
6/4 6/4 
6/0 6/0  
6/0 6/1  
PTAK M.[2]
6/1 6/1 
        
5/7 6/3 10:8  
6/3 6/1  
6/3 6/2  
PTAK M.[2]
6/2 6/0  
        
6/2 6/4  
PTAK M.[2]
6/1 6/2  
        
6/3 6/1  

13 września 2019r.

Letnie Mistrzostwa Warszawy
kategoria KOBIETY +40, ranga M, korty ---

Drabinka główna

1
2
3
4
        
6/0 6/0  
6/1 6/3  
        
6/1 6/3  

13 września 2019r.

Letnie Mistrzostwa Warszawy
kategoria KOBIETY +50, ranga M, korty ---

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
        
        
6/4 6/4  
6/0 6/0 walkower  
        
6/2 6/3  

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +35, ranga 0, korty Warszawianka

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
        
6/4 6/1 
6/2 6/2 
6/0 6/0 
6/3 6/4 
        
6/2 6/2 
6/1 6/0 
        
6/0 6/0 

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +40, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NEUMANN DE SPALLART Joanna 3 3 6:0 36:4
2. LINKEVICA Anastasija 3 2 4:2 29:21
3. LINKEVICA Julija 3 1 2:4 16:30
4. ŻYWIECKA Monika 3 0 0:6 12:38

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +45, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ROGULSKI Patricia 3 3 6:0 36:3
2. TRABANDT Katinka 3 2 4:3 27:25
3. LIEPELT Agnieszka 3 1 3:5 25:35
4. TEJCHMAN Małgorzata 3 0 1:6 14:39

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +50, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KONRAD Anna 2 2 4:1 28:14
2. BOROWY Beata 2 1 3:2 25:18
3. BRETES Ilona 2 0 0:4 3:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RAJSKA Monika 2 2 4:0 24:5
2. RAJTAR-KLEPUSZEWSKA Anna 2 1 2:2 16:15
3. HOLT Elena 2 0 0:4 4:24

Drabinka finałowa

1
2
        
6/2 6/3 

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +55, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. STANISŁAWSKA Anna 3 3 6:0 36:11
2. ROWICKA Marzena 3 2 4:2 31:17
3. KOŁODZIEJCZYK Ewa 3 1 2:4 21:24
4. GRZYBEK Małgorzata 3 0 0:6 0:36

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +60, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KORZEB Joanna 3 3 6:0 36:6
2. MADEJ Iwona 3 2 4:2 24:18
3. TRAWIŃSKA-WILK Ewa 3 1 2:5 24:31
4. KOIVISTO Maarit 3 0 1:6 10:39

23 sierpnia 2019r.

10th Warsaw Cup by Lexus
kategoria KOBIETY +65, ranga 0, korty Warszawianka

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RUMIŃSKA Zofia 2 2 4:0 24:6
2. SŁAWIK-ODOJ Gabriela 2 1 2:2 17:13
3. DYDERSKA Agnieszka 2 0 0:4 2:24

17 sierpnia 2019r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASILEWICZ Iga 4 4 4:0 24:3
2. WÓJCIK Anna 4 3 3:1 19:8
3. PIERWSZA Małgorzata 4 2 2:2 16:13
4. MUCHA Judyta 4 1 1:3 6:20
5. NISKA Joanna 4 0 0:4 3:24

10 sierpnia 2019r.

Ladies Cup by Strefa Tenisa
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 2, korty Pro-Play

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
NEUMANN DE SPALLART Joanna
2 2 2:0 18:1
2. WALKÓW Małgorzata 2 1 1:1 10:12
3. PATRYCJA Borkowska 2 0 0:2 3:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
WÓJCIK Anna
2 2 2:0 18:7
2. TUZIK Arletta 2 1 1:1 13:14
3. KOZIMOR Magdalena 2 0 0:2 8:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAMIEŃSKA Agata 2 2 2:0 18:5
2. RADECKA Katarzyna 2 1 1:1 13:13
3.
[3]
SOBIESZEK Małgorzata
2 0 0:2 5:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
KORCZAK Marta
3 3 3:0 18:4
2. RAJSKA Monika 3 2 2:1 17:11
3. ZHONG Yanning 3 1 1:2 11:14
4. KAMIENIARZ Ola 3 0 0:3 1:18

Drabinka finałowa


27 lipca 2019r.

Singiel kobiet Open
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 2, korty Spójnia Górna

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOTULSKA Magda 3 3 3:0 18:4
2. KOMOSIŃSKA Małgorzata 3 2 2:1 15:15
3. WRÓBEL Małgorzata 3 1 1:2 12:16
4. BINIEWICZ Agata 3 0 0:3 9:19
: :

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WRÓBLEWSKA Zuzanna 4 4 4:0 24:3
2. PTAK Magda 4 3 3:1 21:7
3. FORYŚ-RUTKOWSKA Mariola 4 2 2:2 12:17
4. MADEJ Karolina 4 1 1:3 10:20
5. MOJŻESZEK Malgorzata 4 0 0:4 4:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NEUMANN DE SPALLART Joanna 3 3 3:0 18:1
2. RADECKA Katarzyna 3 2 2:1 13:7
3. FRYDRYCH Małgorzata 3 1 1:2 8:17
4. MOKRZECKA Marzena 3 0 0:3 5:19
: :

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOWALSKA Małgorzata 3 3 3:0 18:0
2. KAMIEŃSKA Agata 3 2 2:1 12:8
3. WILK Sylwia 3 1 1:2 8:13
4. ZABOROWSKA Marta 3 0 0:3 1:18
: :

27 lipca 2019r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DERDAŚ-BARAŃSKA Magdalena 2 2 2:0 18:9
2.
[2]
CIEŚLIKOWSKA Agata
2 1 1:1 14:12
3. GÓRSKA-NIWIŃSKA Małgorzata 2 0 0:2 7:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
WÓJCIK Anna
2 2 2:0 18:11
2. JABŁOŃSKA Joanna 2 1 1:1 15:11
3. LELENIEWSKA Marta 2 0 0:2 7:18

Drabinka finałowa


6 lipca 2019r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RADECKA Katarzyna 3 3 3:0 18:1
2.
[1]
WÓJCIK Anna
3 2 2:1 13:9
3. KOŁCZ Gabriela 3 1 1:2 9:15
4. TYMIŃSKA Dorota 3 0 0:3 3:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MOLICKA Ewa 3 3 3:0 18:0
2.
[2]
PIERWSZA Małgorzata
3 2 2:1 12:9
3. LELENIEWSKA Marta 3 1 1:2 7:16
4. TAJCHMAN Izabela 3 0 0:3 6:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
6/0 
6/0 
        

16 czerwca 2019r.

Tcpoland
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TC Poland

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
MAJKOWSKA Agnieszka
2 2 2:0 12:1
2. BIEDACHA Agata 2 1 1:1 7:9
3. PIOTROWICZ Anna 2 0 0:2 3:12

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
CIEŚLIKOWSKA Agata
2 2 2:0 12:2
2. PIĘTOWSKA Małgorzata 2 1 1:1 7:9
3. GAWRYLUK Magdalena 2 0 0:2 4:12

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
WALCZAK Anna
2 2 2:0 12:4
2. TOMASZEWSKA Agnieszka 2 1 1:1 8:8
3. WILCZAK Zuza 2 0 0:2 4:12

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
        
6/1 
6/0 
        

8 czerwca 2019r.

Turniej Tenisowy o Puchar Akademii Tenisa Rakietą Ząbki
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 4, korty Rakietą Ząbki

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MIECZKOWSKA Kamila 3 3 3:0 18:1
2. KISIEL Anna 3 2 2:1 13:10
3. BIEDACHA Agata 3 1 1:2 10:13
4. WAŚ Agnieszka 3 0 0:3 1:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ROSSA Anna 2 2 2:0 12:3
2. BEJDA Agnieszka 2 1 1:1 8:6
3. GAJDA KATARZYNA 2 0 0:2 1:12
: :

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TWARDOWSKA Justyna 2 2 2:0 12:6
2. LELENIEWSKA Marta 2 1 1:1 8:10
3. BUJNOWSKA Agnieszka 2 0 0:2 8:12
: :

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
        
7/5 
6/1 
        

18 maja 2019r.

Ganador Open
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty Ganador Sport

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOKOŁOWSKA Katarzyna 2 2 2:0 2:0
2.
[1]
BIEDACHA Agata
2 1 1:1 1:1
3. JUSTYNA Gieruszyńska 2 0 0:2 0:2

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SIWEK Basia 2 2 2:0 2:0
2.
[2]
MOKRZECKA Marzena
2 1 1:1 1:1
3. SKARZYŃSKA Anna 2 0 0:2 0:2

Drabinka finałowa


12 maja 2019r.

Tcpoland
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TC Poland

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHOŁUJ Małgorzata 5 5 5:0 5:0
2. MAJKOWSKA Agnieszka 5 4 4:1 4:1
3. WALCZAK Anna 5 3 3:2 3:2
4. GAWRYLUK Magdalena 5 2 2:3 2:3
5. TOMASZEWSKA Agnieszka 5 1 1:4 1:4
6. CHOŁUJ Natalia 5 0 0:5 0:5

11 maja 2019r.

TENES CUP GPW OPEN
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 4, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
CIEŚLIKOWSKA Agata
2 2 2:0 18:5
2. MOKRZECKA Marzena 2 1 1:1 14:10
3.
[4]
BIEDACHA Agata
2 0 0:2 1:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIURDA Ewa 3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
18:11
(12:8)
2.
[3]
CICHOŃ Katarzyna
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
18:14
(12:13)
3.
[2]
ANIOŁKOWSKA Małgorzata
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
14:11
(8:11)
4. KAMIENIARZ Anna 3 0 0:3 4:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
7/5 
6/1