Wyniki

Wszystkie OPENSENIORZYDEBELKOBIETY

20 kwietnia 2019r.

GPW OPEN 2 rangi
kategoria OPEN, ranga 2, korty Tenis Point

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
        
 9/1
 9/5
 wo.
 9/8(7/4)
        
 9/3
 9/3
        
Zobacz również Pocieszenie

20 kwietnia 2019r.

GPW 3 ranga Casa ristoranti
kategoria OPEN, ranga 3, korty Spójnia Górna


14 kwietnia 2019r.

Grand Prix Warszawy
kategoria OPEN, ranga 3, korty ST NET

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
WĘGLARZ Jacek
2 2 2:0 18:8
2.
[6]
GRABIŃSKI Adam
2 1 1:1 14:12
3. STEFANIAK Grzegorz 2 0 0:2 6:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
STOSIO Michał
3 3 3:0 18:11
2. RYBAK Paweł 3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
16:16
(12:10)
3. NGUYEN Hai Tung 3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
12:16
(9:10)
4.
[5]
JAKUBOWICZ Jacek
3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
15:18
(11:12)

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
WYSOCKI Robert
3 3 3:0 19:8
2. BUCZYŃSKI Olgierd 3
(1)
1
(0)
1:1
(0:0)
8:9
(0:0)
3. MRÓWCZYŃSKI Maurycy 3
(1)
1
(0)
1:1
(0:0)
12:8
(0:0)
4.
[4]
WÓJCIK Anna
3 0 0:3 4:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
STOSIO M. [2]
 6/1
 6/4
        
STOSIO M. [2]
 9/8
 9/8
        
 6/3 6/2

14 kwietnia 2019r.

Gpw 4 ranga
kategoria OPEN, ranga 4, korty Spójnia Górna


14 kwietnia 2019r.

Debel Mikst 40+ Wars Ballon Cup '18/19 - Finał Masters
kategoria DEBEL MIKST +40, ranga 2, korty TKKF Wars

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHOJNACKA Iza
SACZUK Piotr
3
(1)
2
(1)
2:1
(1:0)
15:14
(6:4)
2. BOROWY Beata
ZABŁOTNIAK Andrzej
3
(1)
2
(0)
2:1
(0:1)
16:10
(4:6)
3. MIKUŁA Dorota
NIEWIADOMSKI Marek
3
(1)
1
(1)
1:2
(1:0)
13:13
(6:1)
4. SACZUK Anna
KLEPUSZEWSKI Artur
3
(1)
1
(0)
1:2
(0:1)
8:15
(1:6)

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WOJCIUK Agata
MIELCARZ Paweł
3 3 3:0 18:9
2. LIEPELT Agnieszka
LIEPELT Agnieszka
3 2 2:1 14:12
3. LAINER Esther
LAINER Christian
3 1 1:2 12:18
4. RAJTAR-KLEPUSZEWSKA Anna
LEWANDOWSKI Dariusz
3 0 0:3 14:19

13 kwietnia 2019r.

MASTERS MERA&PROPLAY CHALLENGE by BABOLAT
kategoria OPEN, ranga 1, korty WKT Mera

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
ZYCHOWICZ Andrzej
3 3 6:1 35:16
2. GÓRKA Oskar 3 2 5:3 26:22
3.
[1]
PALIŃSKI Rafał
3 1 3:4 26:27
4. GAŁECKI Wojciech 3 0 0:6 15:37

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
MOCZEK Tomasz
3 3 6:0 36:10
2. GĄSIOR Oskar 3 2 4:3 23:23
3.
[2]
LASKOWSKI Piotr
3 1 3:4 24:25
4. SAMOJŁOWICZ Maksymilian 3 0 0:6 11:36

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
 6/1 6/4
MOCZEK T. [3]
 6/0 6/0
        
 7/6 6/3

O miejsce 3

1
2
        
 4/6 6/4 10:7

13 kwietnia 2019r.

Gpw 2 ranga
kategoria OPEN, ranga 2, korty Spójnia Górna


13 kwietnia 2019r.

MASTERS MERA&PROPLAY CHALLENGE by BABOLAT
kategoria OPEN (AMATORZY), ranga 2, korty WKT Mera

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
        
 7/6(3) 4/6 11:9
KUREK M. [4]
 6/2 6/0
 6/1 6/1
 6/3 6/7(3) 4/4 krecz
        
KUREK M. [4]
 6/0 6/4
 5/4 6/2
        
 7/5 7/6(3)

O miejsce 3

1
2
        
 6/0 6/0 walkower

13 kwietnia 2019r.

MASTERS MERA&PROPLAY CHALLENGE by BABOLAT
kategoria OPEN (2 LIGA), ranga 3, korty WKT Mera

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
        
 6/0 6/0 walkower
 6/7(10) 6/3 10:8
 6/4 6/1
 6/2 6/4
        
 5/7 6/2 11:9
 6/4 6/3
        
 6/3 6/3

O miejsce 3

1
2
        
 6/2 6/1

13 kwietnia 2019r.

TENES CUP
kategoria OPEN, ranga 4, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PAŁCZYŃSKI Jan 4 4 4:0 24:6
2. MAJKOWSKI Tomasz 4
(2)
2
(1)
2:2
(1:1)
17:18
(10:9)
3. WOJCIECHOWSKI Paweł 4
(2)
2
(1)
2:2
(1:1)
18:18
(10:10)
4. ROWICKA Marzena 4
(2)
2
(1)
2:2
(1:1)
17:21
(9:10)
5. DZIURDA Waldemar 4 0 0:4 12:25

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TUZIK Adrian 3 3 3:0 18:9
2. MINCEWICZ Sławomir 3 2 2:1 16:13
3. STOSIO Mateusz 3 1 1:2 12:13
4. DZIURDA Jakub 3 0 0:3 7:18

Drabinka finałowa


13 kwietnia 2019r.

MASTERS MERA&PROPLAY CHALLENGE by BABOLAT
kategoria OPEN (3 LIGA), ranga 4, korty WKT Mera

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
        
 6/3 2/6 10:5
 6/0 6/0 walkower
 7/5 6/2
 7/6 6/3
        
 6/0 6/0 walkower
        
 3/6 7/6(3) 10:8

O miejsce 3

1
2
        
 6/0 6/0 walkower

13 kwietnia 2019r.

TENES CUP
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TENES Klub Sportowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
WASILEWICZ Iga
4 4 4:0 24:8
2. WĘGRZYNOWSKA Martyna 4 3 3:1 20:13
3.
[2]
MAJKOWSKA Agnieszka
4 2 2:2 20:16
4. ANIOŁKOWSKA Małgorzata 4 1 1:3 12:20
5. DZIURDA Ewa 4 0 0:4 5:24

13 kwietnia 2019r.

MASTERS MERA&PROPLAY CHALLENGE by BABOLAT
kategoria KOBIETY OPEN (LEJDIS), ranga 3, korty WKT Mera

Drabinka główna

1
2
        

13 kwietnia 2019r.

MASTERS MERA&PROPLAY CHALLENGE by BABOLAT
kategoria SENIORZY +35, ranga 1, korty WKT Mera

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
        
MAJDA H. [1]
 4/6 6/0 10:7
 6/2 6/3
 7/6(2) 7/6(2)
 6/1 6/1
        
 7/6 1/6 10:7
 6/2 6/1
        
 6/7 7/6 10:3

O miejsce 3

1
2
        
 6/4 6/2

12 kwietnia 2019r.

Masters Warsaw Open League
kategoria OPEN, ranga 3, korty Tennis Spot

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GIERADA Paweł 3 3 6:0 36:16
2. DĘBIEC Roman 3 2 4:3 27:24
3. DZIEDZIC Adam 3 1 3:4 27:25
4. BEŁDYGA Zbigniew 3 0 0:6 11:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. POLIT Mateusz 3 3 6:0 37:12
2. FRANAS Tomasz 3 2 4:2 26:22
3. SZCZEPANIAK Marcin 3 1 2:5 26:32
4. PASZTELAN Adam 3 0 1:6 13:36

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
 6/2 6/0
 6/4 6/3
        
 6/1 6/2
Zobacz również Eliminacje

7 kwietnia 2019r.

Gpw 4 ranga
kategoria OPEN, ranga 4, korty Spójnia Górna


7 kwietnia 2019r.

Tcpoland
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 3, korty TC Poland

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHOŁUJ Natalia 3 3 3:0 18:8
2. MAKOWSKA-JANIAK Sylwia 3 2 2:1 16:7
3.
[1]
PIERWSZA Małgorzata
3 1 1:2 11:12
4. MOKRZECKA Marzena 3 0 0:3 0:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
CHOŁUJ Małgorzata
3 3 3:0 18:5
2. WALCZAK Anna 3 2 2:1 14:8
3. ZIELIŃSKA Aneta 3 1 1:2 10:16
4. GAWRYLUK Magdalena 3 0 0:3 5:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
MAJKOWSKA Agnieszka
3 3 3:0 18:1
2. PIĘTOWSKA Małgorzata 3 2 2:1 13:8
3. TOMASZEWSKA Agnieszka 3 1 1:2 8:12
4. PIOTROWICZ Anna 3 0 0:3 0:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
        
 6/2
 6/2
        

7 kwietnia 2019r.

Debel 50+ Wars Balloon Cup '18/19 - Finał Masters
kategoria DEBEL +50, ranga 2, korty TKKF Wars

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LIEPELT Artur
BATORSKI Stanisław
6 6 6:0 36:13
2. NASKRĘCKI Leszek
IŻYŃSKI Piotr
6 5 5:1 35:25
3. SOSZKA Grzegorz
WENHAM John
6
(1)
3
(1)
3:3
(1:0)
27:26
(6:2)
4. RYŃSKI Krzysztof
GOŁAWSKI Cezary
6
(1)
3
(0)
3:3
(0:1)
27:27
(2:6)
5. KLEPUSZEWSKI Artur
SACZUK Piotr
6
(1)
2
(1)
2:4
(1:0)
24:30
(7:5)
6. JUREK Wojciech
LAINER Christian
6
(1)
2
(0)
2:4
(0:1)
27:31
(5:7)
7. ŚWIERZBIŃSKI Waldemar
JESIONEK Mariusz
6 0 0:6 12:36

7 kwietnia 2019r.

Turniej tenisowy o Puchar Piekarni Cukierni GRZYBKI
kategoria JUNIORZY, ranga 5, korty Szkoła Tenisa Break

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JULIA Nalevajko 3 3 3:0 30:13
2. SZYMON Pyra 3 2 2:1 23:21
3.
[1]
FRANEK Drozd
3 1 1:2 18:25
4. GÓRSKI MAKS 3 0 0:3 18:30

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
POLA Zawiślańska
3 3 3:0 30:4
2. MICHAŁ Skulimowski 3 2 2:1 22:15
3. MATEUSZ Kruszewicz 3 1 1:2 16:23
4. JANEK Karasiński 3 0 0:3 4:30

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MIKOŁAJ Karpiński 3 3 3:0 30:11
2. TYMON Kowalczyk 3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
19:24
(19:14)
3.
[3]
LAURA Caruk
3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
23:24
(14:14)
4. ANIA Bochwic 3
(2)
1
(1)
1:2
(1:1)
16:29
(14:19)

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. VLADISLAV Dalbusin 4 4 4:0 40:7
2.
[4]
JANEK CARUK
4 3 3:1 32:21
3. KALINA STASIAK 4 2 2:2 29:26
4. STEFAN Savov 4 1 1:3 20:39
5. KONRAD Siuda 4 0 0:4 12:40

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
 4/0
POLA Z. [2]
 4/0
 4/0
 4/0
        
POLA Z. [2]
 4/1
 4/1
        

7 kwietnia 2019r.

Turniej tenisowy o Puchar Piekarni Cukierni GRZYBKI
kategoria JUNIORZY, ranga 5, korty Szkoła Tenisa Break

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
OWRAMKO Mikołaj
3 3 3:0 30:10
2. MICHAŁ Krasowski 3 2 2:1 24:18
3. MIKOŁAJ Antoszewski 3 1 1:2 17:28
4. MARYSIA Bochwic 3 0 0:3 15:30

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
JAN Urbański
3 3 3:0 30:16
2. KUBA Walewski 3 2 2:1 27:15
3. KAROLINA Szmyd 3 1 1:2 19:24
4. OSKAR Pogoda 3 0 0:3 9:30

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
VINCENT Koper
3 3 3:0 30:14
2. KARPIŃSKI Szymon 3 2 2:1 29:28
3. PAULINA Piasecka 3 1 1:2 25:29
4. ZOSIA Zdanowicz 3 0 0:3 17:30

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BASIA Zdanowicz 3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
29:22
(19:18)
2. PERY JANEK 3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
29:22
(19:19)
3.
[4]
SANDRA Knapik
3
(2)
2
(1)
2:1
(1:1)
27:22
(17:18)
4. JAN Ostapiuk 3 0 0:3 11:30
: :

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
        
 4/0
        
 4/1

6 kwietnia 2019r.

1 ranga Gpw CASA RISTORANTI
kategoria OPEN, ranga 1, korty Spójnia Górna


6 kwietnia 2019r.

Tcpoland
kategoria OPEN, ranga 4, korty TC Poland

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
WYSOCKI Waldemar
3 3 3:0 3:0
2. KWIATKOWSKI Jan 3 2 2:1 2:1
3. MAJKOWSKI Tomasz 3 1 1:2 1:2
4. KALUS Maciej 3 0 0:3 0:3

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
ADRJANOWSKI Jan
3 3 3:0 3:0
2. KALINOWSKI Jacek 3 2 2:1 2:1
3. ZIÓŁKOWSKI Rafał 3 1 1:2 1:2
4. MATUSZEWSKI Grzegorz 3 0 0:3 0:3

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
 6/4
 6/2
        
 7/6

6 kwietnia 2019r.

Amatorskie Grand Prix
kategoria OPEN, ranga 4, korty Tennis Spot

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
        
STOSIO M. [1]
 6/0 6/1
 6/3 6/1
 6/3 6/4
POLIT M. [2]
 6/3 6/1
        
STOSIO M. [1]
 6/2 6/1
POLIT M. [2]
 6/1 6/1
        
Zobacz również Pocieszenie

6 kwietnia 2019r.

Strefa Tenisa Cup
kategoria OPEN, ranga 4, korty Pro-Play

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JARASZEK Robert 3
(1)
2
(1)
2:1
(1:0)
13:12
(6:2)
2. WÓJCIK Anna 3
(1)
2
(0)
2:1
(0:1)
15:11
(2:6)
3. ARLETTA Tuzik 3
(1)
1
(1)
1:2
(1:0)
15:13
(6:0)
4.
[1]
LIPIŃSKI Marek
3
(1)
1
(0)
1:2
(0:1)
6:13
(0:6)

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
WITCZAK Mariusz
3 3 3:0 18:2
2. OSIŃSKI Mariusz 3 2 2:1 13:10
3. TRĘBICKI Jerzy 3 1 1:2 9:12
4. KULAWIK Piotr 3 0 0:3 2:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
 6/0
 6/1
        
 6/4

6 kwietnia 2019r.

GANADOR SPORT OPEN
kategoria SENIORZY +40, ranga 3, korty Ganador Sport

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SIWEK Ireneusz 2 2 2:0 2:0
2. SADOWSKI Grzegorz 2 1 1:1 1:1
3. WÓJCICKI Andrzej 2 0 0:2 0:2

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JABŁOŃSKI Paweł 2 2 2:0 2:0
2. MAŃK Marek 2 1 1:1 1:1
3. MORAWSKI Maciej 2 0 0:2 0:2

Drabinka finałowa

Zobacz również Pocieszenie

31 marca 2019r.

GPW 3 ranga
kategoria OPEN, ranga 3, korty Spójnia Górna


31 marca 2019r.

GPW Kortland Cup
kategoria OPEN, ranga 4, korty ---

Zobacz również Pocieszenie

31 marca 2019r.

MASTERS WARS BALLOON CUP 18/19 debel pań 40+
kategoria DEBEL KOBIETY +40, ranga 2, korty TKKF Wars

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
CHOJNACKA Iza
KOWALCZYK Katarzyna
3 3 3:0 3:0
2.
[3]
NEUMANN DE SPALLART Joanna
PASZKIEWICZ Joanna
3 2 2:1 2:1
3. PĄGOWSKA Anna
JABŁOŃSKA Joanna
3 1 1:2 1:2
4. DYDERSKA Agnieszka
TRAWIŃSKA-WILK Ewa
3 0 0:3 0:3

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
LIEPELT Agnieszka
MIKUŁA Dorota
3 3 3:0 3:0
2.
[4]
LAINER Esther
MYSZKOWSKA Małgorzata
3 2 2:1 2:1
3. KABULSKA Agnieszka
ZDANOWICZ Iwona
3 1 1:2 1:2
4. GRYBSKA Agnieszka
FORYŚ-RUTKOWSKA Mariola
3 0 0:3 0:3

30 marca 2019r.

Strefa Tenisa CUP
kategoria OPEN, ranga 2, korty Pro-Play

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
 9/5
 9/2
 9/3
SITARZ R. [4]
 9/0
 9/5
 9/3
 9/3
 9/6
        
 9/0
SITARZ R. [4]
 9/2
 9/7
 9/5
        
SITARZ R. [4]
 9/3
 9/5
        
 4/6 7/6(9) 10:5
Zobacz również Pocieszenie

30 marca 2019r.

Amatorskie Grand Prix
kategoria OPEN, ranga 4, korty Tennis Spot

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
 6/2 6/0
 7/5 6/4
 6/2 6/4
 6/1 6/0
 6/3 6/3
 6/1 6/3
 6/4 3/6 10:7
 0/6 7/5 10:8
        
  6/0 6/0
 6/3 6/4
 7/5 6/2
 7/5 6/1
        
 6/1 6/0
 6/4 7/5
        
 6/2 6/1
Zobacz również Pocieszenie