Wyniki

Wszystkie OPENDEBEL

26 lipca 2020r.

II Grand Prix Włocławka
kategoria OPEN, ranga 2, korty Włocławski Klub Tenisowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PIETRZAK Damian 3 3 3:0 18:7
2. SUSZEK Jacek 3 2 3:1 21:16
3. ADAMCZEWSKI Arkadiusz 3 1 1:3 14:19
4. WESOŁOWSKI Dariusz 3 0 0:3 7:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOBIERAJ Radosław 3 3 3:0 18:4
2. MICHAŁKIEWICZ Karol 3 2 2:1 13:8
3. MAZUR Roman 3 1 1:2 10:17
4. LIPIGÓRSKI Tomasz 3 0 0:3 7:19

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZMALC Paweł 3 3 3:0 18:3
2. OSTRÓWKA Paweł 3 2 2:1 13:11
3. KOTLEWSKI Jacek 3 1 1:2 9:14
4. KOTTAS Sebastian 3 0 0:3 6:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOWALSKI Rafał 3 3 3:0 18:8
2. DROZDOWSKI Marek 3 2 2:1 16:6
3. GRACZYK Radosław 3 1 1:2 7:16
4. KANIEWSKI Artur 3 0 0:3 7:18

Drabinka finałowa


7 września 2019r.

Masters Challenge Open
kategoria OPEN, ranga M, korty Włocławski Klub Tenisowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
DEMBEK Jarosław
3 3 3:0 27:1
2.
[8]
ADAMCZEWSKI Arkadiusz
3 2 2:1 18:17
3. DROZDOWSKI Marek 3 1 1:2 17:23
4.
[3]
KANIEWSKI Artur
3 0 0:3 6:27

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[6]
BIŃKOWSKI Jarosław
3 3 3:0 27:11
2. KOTLEWSKI Jacek 3 2 2:1 23:12
3.
[4]
LASOŃ Tomasz
3 1 1:2 14:26
4.
[7]
GOŁĘBIEWSKI Tomasz
3 0 0:3 12:27

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
6/0 7/5 
6/4 6/4 
        
6/0 6/4 

25 maja 2019r.

III Turniej o puchar Prezydenta Włocławka Pana Marka Wojtkowskiego
kategoria OPEN, ranga 2, korty Włocławski Klub Tenisowy

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SIATECKI Patryk 2 2 2:0 18:6
2. JAWORSKA Monika 2 1 1:1 11:17
3. WITCZAK Krzysztof 2 0 0:2 12:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LASOŃ Tomasz 1 1 1:0 9:0
2. SOSNOWSKI Bartłomiej 0 0 0:0 0:0
3. JAWORSKI Dawid 1 0 0:1 0:9

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GAŁĄZKIEWICZ Artur 2 2 2:0 18:7
2. MIKOŁAJCZAK Szymon 2 1 1:1 15:10
3. STYCZYŃSKI Seweryn 2 0 0:2 2:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DROZDOWSKI Marek 2 2 2:0 18:7
2. PODLASKI Paweł 2 1 1:1 16:9
3. KANIEWSKI Artur 2 0 0:2 0:18

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LIPIGÓRSKI Tomasz 2 2 2:0 12:1
2. JARLIŃSKI Paweł 2 1 1:1 5:12
3. PRZYBYLSKI Piotr 2 0 0:2 4:8

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BIŃKOWSKI Jarosław 1
(1)
1
(1)
1:0
(1:0)
9:3
(9:3)
2. GRZELAK Marek 2
(1)
1
(0)
1:1
(0:1)
12:16
(3:9)
3. NASTARZEWSKI Filip 1 0 0:1 7:9

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOTLEWSKI Jacek 1 1 1:0 9:4
2. STRZĘBKOWSKI Zbigniew 0 0 0:0 0:0
3. MALINOWSKI Piotr 1 0 0:1 4:9

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GAŁĄZKIEWICZ Witold 1 1 1:0 9:6
2. DEMBEK Jarosław 0 0 0:0 0:0
3. TRZCIŃSKI Jarosław 1 0 0:1 6:9
: :

Drabinka finałowa


27 kwietnia 2019r.

Masters Singiel 2019
kategoria OPEN, ranga M, korty Pensjonat MICHELIN

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
DEMBEK Jarosław
3 3 6:0 36:9
2. LASOŃ Tomasz 3 2 4:2 27:25
3. KRUSZYŃSKI Adam 3 1 2:4 26:32
4. SULEJ Michał 3 0 0:6 13:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
BIŃKOWSKI Jarosław
3 3 6:0 36:11
2. KOWALSKI Roger 3 2 4:3 33:31
3. KOTLEWSKI Jacek 3 1 3:4 23:35
4. PIETRZAK Damian 3 0 0:6 22:37

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
6/0 6/1 
6/3 3/6 7/6(2) 
        
Krecz Tomasz Lasoń