Wyniki

Wszystkie OPENDEBEL

15 września 2019r.

Masters Grand Prix Włocławka debel open
kategoria DEBEL, ranga M, korty OSiR Włocławek

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
KOTLEWSKI Jacek
PIETRZAK Damian
3 3 6:1 33:20
2. WITCZAK Krzysztof
BOROWICZ Robert
3 2 4:4 29:33
3. DROZDOWSKI Marek
RYBACKI Marcin
3 1 4:4 32:29
4. MALINOWSKI Piotr
ADAMCZEWSKI Arkadiusz
3 0 1:6 24:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WOJTOWICZ Michał
OSTRÓWKA Paweł
3 3 6:1 37:25
2.
[3]
KOWALSKI Rafał
GOŁĘBIEWSKI Tomasz
3 2 5:2 35:23
3.
[2]
LASOŃ Tomasz
STRZĘBKOWSKI Zbigniew
3 1 2:5 25:35
4.
[4]
TRZCIŃSKI Jarosław
WASZKIEWICZ Krzysztof
3 0 1:6 23:37

7 września 2019r.

Masters Challenge Open
kategoria OPEN, ranga M, korty OSiR Włocławek

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
DEMBEK Jarosław
3 3 3:0 27:1
2.
[8]
ADAMCZEWSKI Arkadiusz
3 2 2:1 18:17
3. DROZDOWSKI Marek 3 1 1:2 17:23
4.
[3]
KANIEWSKI Artur
3 0 0:3 6:27

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[6]
BIŃKOWSKI Jarosław
3 3 3:0 27:11
2. KOTLEWSKI Jacek 3 2 2:1 23:12
3.
[4]
LASOŃ Tomasz
3 1 1:2 14:26
4.
[7]
GOŁĘBIEWSKI Tomasz
3 0 0:3 12:27

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
DEMBEK J. [1]
 6/0 7/5
 6/4 6/4
        
 6/0 6/4

25 sierpnia 2019r.

III Grand Prix Włocławka na kortach OSiR
kategoria DEBEL, ranga 2, korty OSiR Włocławek


28 lipca 2019r.

II Grand Prix Włocławka na kortach OSiR
kategoria DEBEL, ranga 2, korty OSiR Włocławek

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GOŁĘBIEWSKI Tomasz
KOWALSKI Rafał
3 3 6:0 38:18
2. SZMALC Paweł
SZMALC Waldemar
3 2 4:2 33:23
3. LASOŃ Tomasz
SADZIŃSKI Sebastian
3 1 2:4 29:26
4.
[3]
MALINOWSKI Piotr
WOJCIECHOWSKI Grzegorz
3 0 0:6 3:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. OSTRÓWKA Paweł
WOJTOWICZ Michał
3 3 6:0 36:10
2. ADAMCZEWSKI Arkadiusz
STRZĘBKOWSKI Zbigniew
3 2 4:3 26:28
3.
[1]
GRZELAK Marek
LIPIGÓRSKI Tomasz
3 1 3:5 25:28
4.
[2]
DROZDOWSKI Marek
SIATECKI Patryk
3 0 1:6 15:36

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOTLEWSKI Jacek
PIETRZAK Damian
2 2 4:0 24:7
2. WASZKIEWICZ Krzysztof
TRZCIŃSKI Jarosław
2 1 2:2 13:17
3. ROGOWSKI Teodor
BOROWICZ Robert
2 0 0:4 11:24

29 czerwca 2019r.

I Letnie Grand Prix Włocławek na kortach OSiR Włocławek
kategoria DEBEL, ranga 2, korty OSiR Włocławek

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WOJTOWICZ Michał
OSTRÓWKA Paweł
5
(1)
4
(1)
4:1
(1:0)
29:19
(7:5)
2. KOWALSKI Rafał
GOŁĘBIEWSKI Tomasz
5
(1)
4
(0)
4:1
(0:1)
30:17
(5:7)
3. TYRLIK Zbigniew
GRZELAK Marek
5
(1)
3
(1)
3:2
(1:0)
25:24
(6:4)
4. KOTLEWSKI Jacek
PIETRZAK Damian
5
(1)
3
(0)
3:2
(0:1)
28:22
(4:6)
5. PODLASKI Paweł
STRZĘBKOWSKI Zbigniew
5 1 1:4 16:28
6. WASZKIEWICZ Krzysztof
WITCZAK Krzysztof
5 0 0:5 12:30

25 maja 2019r.

III Turniej o puchar Prezydenta Włocławka Pana Marka Wojtkowskiego
kategoria OPEN, ranga 2, korty OSiR Włocławek

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SIATECKI Patryk 2 2 2:0 18:6
2. JAWORSKA Monika 2 1 1:1 11:17
3. WITCZAK Krzysztof 2 0 0:2 12:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LASOŃ Tomasz 1 1 1:0 9:0
2. SOSNOWSKI Bartłomiej 0 0 0:0 0:0
3. JAWORSKI Dawid 1 0 0:1 0:9

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GAŁĄZKIEWICZ Artur 2 2 2:0 18:7
2. MIKOŁAJCZAK Szymon 2 1 1:1 15:10
3. STYCZYŃSKI Seweryn 2 0 0:2 2:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DROZDOWSKI Marek 2 2 2:0 18:7
2. PODLASKI Paweł 2 1 1:1 16:9
3. KANIEWSKI Artur 2 0 0:2 0:18

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LIPIGÓRSKI Tomasz 2 2 2:0 12:1
2. JARLIŃSKI Paweł 2 1 1:1 5:12
3. PRZYBYLSKI Piotr 2 0 0:2 4:8

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BIŃKOWSKI Jarosław 1
(1)
1
(1)
1:0
(1:0)
9:3
(9:3)
2. GRZELAK Marek 2
(1)
1
(0)
1:1
(0:1)
12:16
(3:9)
3. NASTARZEWSKI Filip 1 0 0:1 7:9

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOTLEWSKI Jacek 1 1 1:0 9:4
2. STRZĘBKOWSKI Zbigniew 0 0 0:0 0:0
3. MALINOWSKI Piotr 1 0 0:1 4:9

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GAŁĄZKIEWICZ Witold 1 1 1:0 9:6
2. DEMBEK Jarosław 0 0 0:0 0:0
3. TRZCIŃSKI Jarosław 1 0 0:1 6:9
: :

Drabinka finałowa


27 kwietnia 2019r.

Masters Singiel 2019
kategoria OPEN, ranga M, korty Pensjonat MICHELIN

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
DEMBEK Jarosław
3 3 6:0 36:9
2. LASOŃ Tomasz 3 2 4:2 27:25
3. KRUSZYŃSKI Adam 3 1 2:4 26:32
4. SULEJ Michał 3 0 0:6 13:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
BIŃKOWSKI Jarosław
3 3 6:0 36:11
2. SADZIŃSKI Sebastian 3 2 4:3 33:31
3. KOTLEWSKI Jacek 3 1 3:4 23:35
4. PIETRZAK Damian 3 0 0:6 22:37

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
DEMBEK J. [1]
 6/0 6/1
 6/3 3/6 7/6(2)
        
 Krecz Tomasz Lasoń

14 kwietnia 2019r.

Masters GPWłocławka 2019
kategoria DEBEL, ranga M, korty Pensjonat MICHELIN

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LASOŃ Tomasz
SADZIŃSKI Sebastian
4 4 8:0 51:23
2. KRZYŻANOWICZ Mariusz
ANDRZEJEWSKI Radosław
4 3 6:2 46:35
3. KOTLEWSKI Jacek
PIETRZAK Damian
4 2 4:5 37:40
4. SIATECKI Patryk
TRZCIŃSKI Jarosław
4 1 2:6 31:45
5. ADAMCZEWSKI Arkadiusz
MALINOWSKI Piotr
4 0 1:8 29:51

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ADAMCZUK Artur
KRYSIAK Marcin
3 3 6:0 37:17
2. SZMALC Paweł
SZMALC Waldemar
3 2 4:3 30:32
3. KOWALSKI Rafał
STRZĘBKOWSKI Zbigniew
3 1 3:4 31:35
4. BIŃKOWSKI Jarosław
GOŁĘBIEWSKI Tomasz
3 0 0:6 24:38

16 marca 2019r.

VIII Grand Prix Włocławka
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Pensjonat MICHELIN

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
KOWALSKI Rafał
KILANOWSKI Dariusz
3 3 6:0 39:25
2. DEMBEK Jarosław
JABŁOŃSKI Jacek
3 2 4:2 35:30
3.
[1]
LASOŃ Tomasz
STRZĘBKOWSKI Zbigniew
3 1 2:4 28:31
4. JASZCZAK Adam
LEWANDOWSKI Paweł
3 0 0:6 21:37

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
SZMALC Paweł
SZMALC Waldemar
2 2 4:0 24:9
2.
[2]
KOTLEWSKI Jacek
PIETRZAK Damian
2 1 2:2 18:14
3. OLEJNICZAK Kamil
ROBAK Jakub
2 0 0:4 5:24
: :

Drabinka finałowa


16 lutego 2019r.

VII Grand Prix Włocławka
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Pensjonat MICHELIN

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
SZMALC Paweł
SZMALC Waldemar
4 4 8:1 48:30
2.
[4]
KOWALSKI Rafał
ADAMCZUK Artur
4 3 6:3 42:31
3. MIKUŁA Dawid
WASILEWSKI Piotr
4 2 5:4 42:36
4. MIKOŁAJCZAK Tomasz
MIKOŁAJCZAK Szymon
4 1 2:6 26:41
5. JASZCZAK Adam
LEWANDOWSKI Paweł
4 0 1:8 28:48

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
KOTLEWSKI Jacek
PIETRZAK Damian
4
(2)
3
(1)
7:2
(3:2)
49:30
(25:20)
2. BIŃKOWSKI Jarosław
GOŁĘBIEWSKI Tomasz
4
(2)
3
(1)
6:3
(2:2)
46:37
(21:17)
3. STRZĘBKOWSKI Zbigniew
SZYCHULSKI Arkadiusz
4
(2)
3
(1)
6:3
(2:3)
39:35
(15:24)
4. GRZELAK Marek
TRZCIŃSKI Jarosław
4 1 3:7 36:47
5. KANIEWSKI Artur
LASOŃ Tomasz
4 0 1:8 28:49

Drabinka finałowa


26 stycznia 2019r.

VI Grand Prix Włocławka
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Pensjonat MICHELIN

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
DEMBEK Jarosław
LASOŃ Tomasz
3 3 6:1 37:20
2.
[3]
SZMALC Paweł
SZMALC Waldemar
3 2 5:2 35:29
3. KRZYŻANOWICZ Mariusz
MIKUŁA Dawid
3 1 2:4 27:36
4. KANIEWSKI Artur
SADZIŃSKI Sebastian
3 0 0:6 25:39

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
KOWALSKI Rafał
KILANOWSKI Dariusz
4 4 8:0 48:25
2.
[2]
KOTLEWSKI Jacek
PIETRZAK Damian
4 3 6:2 42:28
3. SIATECKI Patryk
SZYCHULSKI Arkadiusz
4 2 4:4 38:35
4. BINIEWICZ Agata
BĄCZYK Zbigniew
4 1 2:6 28:43
5. LEWANDOWSKI Paweł
JASZCZAK Adam
4 0 0:8 23:48

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
 4/6 7/5 10:6
 7/5 6/3
        
 3/6 6/0 10:7

4 stycznia 2019r.

V Grand Prix Włocławka
kategoria DEBEL, ranga 1, korty Pensjonat MICHELIN


14 grudnia 2018r.

IV Grand Prix Włocławka Memoriał Piotra Bieniasa
kategoria DEBEL (Debel), ranga 0, korty Pensjonat MICHELIN

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
DEMBEK Jarosław
LIPIGÓRSKI Tomasz
3 3 6:0 39:25
2. SZMALC Paweł
MICHAŁKIEWICZ Karol
3 2 4:3 34:30
3. KOWALSKI Rafał
LASKOWSKI Dominik
3 1 3:4 33:35
4. GRZELAK Marek
TRZCIŃSKI Jarosław
3 0 0:6 20:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOTLEWSKI Jacek
STRZĘBKOWSKI Zbigniew
3 3 6:1 36:24
2. MIKOŁAJCZAK Tomasz
MIKOŁAJCZAK Szymon
3 2 4:2 30:26
3. KRZYŻANOWICZ Mariusz
ANDRZEJEWSKI Radosław
3 1 3:4 30:32
4. BINIEWICZ Agata
BĄCZYK Zbigniew
3 0 0:6 25:39

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[3]
LASOŃ Tomasz
NOWAK Wojciech
3 3 6:0 36:19
2. KRYSIAK Marcin
ADAMCZUK Artur
3 2 4:2 31:21
3. BABIŃSKI Radosław
WASZKIEWICZ Krzysztof
3 1 2:4 24:28
4. KANIEWSKI Artur
SZYCHULSKI Arkadiusz
3 0 0:6 13:36

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
BIENIAS Paweł
WASILEWICZ Grzegorz
3 3 6:0 37:17
2. KOWALSKI Maciej
NASTARZEWSKI Filip
3 2 4:2 34:25
3. SZCZEPANIAK Krzysztof
JANICKI Karol
3 1 2:5 22:33
4. MALINOWSKI Piotr
WIELENGOWSKI Paweł
3 0 1:6 16:34

24 listopada 2018r.

III Grand Prix Włocławka
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Pensjonat MICHELIN

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
KOTLEWSKI Jacek
PIETRZAK Damian
3 3 6:0 38:20
2. ROGALEWICZ Piotr
SZYCHULSKI Arkadiusz
3 2 4:2 33:20
3. JASZCZAK Adam
LEWANDOWSKI Paweł
3 1 2:5 14:34
4. MIKOŁAJCZAK Tomasz
MIKOŁAJCZAK Szymon
3 0 1:6 21:32

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
DEMBEK Jarosław
LIPIGÓRSKI Tomasz
3 3 6:0 37:12
2. STRZĘBKOWSKI Zbigniew
LASOŃ Tomasz
3 2 5:2 29:19
3. BIŃKOWSKI Jarosław
GOŁĘBIEWSKI Tomasz
3 1 2:5 26:28
4. WIELENGOWSKI Paweł
MALINOWSKI Piotr
3 0 0:6 3:36

3 listopada 2018r.

II Grand Prix Włocławka
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Pensjonat MICHELIN


28 września 2018r.

I Grand Prix Włocławka:Turniej Deblowy o Puchar Prezesa Firmy Maxel
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Pensjonat MICHELIN

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DEMBEK Jarosław
GOŁĘBIEWSKI Tomasz
4 4 8:0 48:25
2. STRZĘBKOWSKI Zbigniew
GAŁĄZKIEWICZ Witold
4
(2)
2
(1)
5:4
(3:2)
41:35
(23:18)
3. TRZCIŃSKI Jarosław
GRZELAK Marek
4
(2)
2
(1)
5:5
(3:3)
41:39
(21:23)
4. LASOŃ Tomasz
SADZIŃSKI Sebastian
4
(2)
2
(1)
4:6
(2:3)
38:45
(19:22)
5. KANIEWSKI Artur
SZYCHULSKI Arkadiusz
4 0 1:8 25:49

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LIPIGÓRSKI Tomasz
WITCZAK Krzysztof
4 4 8:0 51:32
2. JASZCZAK Adam
LEWANDOWSKI Paweł
4 3 6:2 43:28
3. MIKOŁAJCZAK Tomasz
MIKOŁAJCZAK Szymon
4 2 4:5 36:42
4. BIENIAS Paweł
PRZYBYLSKI Piotr
4 1 3:6 38:44
5. KULIŃSKI Wojciech
PIOTROWSKI Dariusz
4 0 0:8 27:49

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KOTLEWSKI Jacek
PIETRZAK Damian
4 4 8:0 48:20
2. DROZDOWSKI Marek
RYBACKI Marcin
4 3 6:2 41:30
3. MALINOWSKI Piotr
ANDRZEJEWSKI Janusz
4 2 4:5 33:41
4. SIATECKI Patryk
KOWALSKI Waldemar
4 1 2:6 33:41
5. ANDRZEJEWSKI Gracjan
WICHROWSKI Krzysztof
4 0 1:8 23:46