Wyniki

Wszystkie PROOPENJUNIOR

11 kwietnia 2021r.

Beach Tennis Tarnowskie Góry
kategoria OPEN, ranga ELMP, korty ---


22 sierpnia 2020r.

Finał Mistrzostw Polski
kategoria PRO MĘŻCZYŹNI, ranga MP, korty ---


8 sierpnia 2020r.

Mistrzostwa Polski Juniorów
kategoria JUNIORZY, ranga MP, korty ---


27 czerwca 2020r.

Eliminacje Mistrzostw Polski w Tenisie Plażowym - Kozerki
kategoria PRO MĘŻCZYŹNI, ranga ELMP, korty Tenis Kozerki

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
PASIEKA Nikodem
NOWICKI Maciej
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
KRUPSKI Paweł
TOKARZ Jakub
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
HAJDUK Janusz
ADAMIAK Piotr
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
KULKA Andrzej
KLIBER Przemysław
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
WIĘCEK Michał
CICHACZEWSKI Paweł
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
MIĘKUS Jakub
GRELA Sebastian
0 0 0:0 0:0
7.
[7]
GORZKOWSKI Tomasz
MIROSŁAWSKI Maciej
0 0 0:0 0:0
8.
[8]
RAPEŁA Adam
SOSULSKI Tomasz
0 0 0:0 0:0

27 czerwca 2020r.

Eliminacje Mistrzostw Polski w Tenisie Plażowym - Kozerki
kategoria PRO KOBIETY, ranga ELMP, korty Tenis Kozerki

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
ROBOK Alina
KAŁASZ Magdalena
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
LEWIŃSKA Natalia
PRZYBYLSKA Dorota
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
WALCZAK Daria
MORKOWSKA Anna
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
CYMANEK Zuzanna
RUDZKA Magdalena
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
PODLIŃSKA Marcelina
BORZĘCKA Nicole
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
PAWŁOWSKA Marta
ADAMSKA Aleksandra
0 0 0:0 0:0

27 czerwca 2020r.

Eliminacje Mistrzostw Polski w Tenisie Plażowym - Kozerki
kategoria OPEN, ranga ELMP, korty Tenis Kozerki

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
NOWICKI Arkadiusz
WURST Waldemar
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
ŁYNIEWSKI Jakub
PAWLIK-KNAPIK Wojciech
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
PAWŁOWSKA Marta
KULKA Andrzej
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
GŁADYSZAK Robert
POPŁONYK Wojciech
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
ŻARSKI Marcin
SZCZYGIEŁ Michał
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
JAZNEN Szymon
JANZEN Grzegorz
0 0 0:0 0:0
7.
[7]
TOMASZEWSKI Jacek
KRUPA Anna
0 0 0:0 0:0
8.
[8]
SZCZEGÓŁA Antoni
SIKORSKA Helena
0 0 0:0 0:0
9.
[9]
MORKOWSKA Anna
BORZĘCKA Nicole
0 0 0:0 0:0
10.
[10]
GROCHOWSKA Julia
CYMANEK Jędrzej
0 0 0:0 0:0
11.
[11]
PASIEKA Nadia
PLEBANKIEWICZ Bartosz
0 0 0:0 0:0
12.
[12]
KASZUBA Amelia
ZAJĄC Oskar
0 0 0:0 0:0
13.
[13]
PIÓRKOWSKI Marcin
GÓRNIK Maciej
0 0 0:0 0:0
14.
[14]
NOWAK Łukasz
SZCZEGÓŁA Agnieszka
0 0 0:0 0:0
15.
[15]
SZCZEGÓŁA Adam
ADAMSKA Barbara
0 0 0:0 0:0
16.
[16]
RASPONIN Robert
DOMAŃSKA Weronika
0 0 0:0 0:0

27 czerwca 2020r.

Eliminacje Mistrzostw Polski w Tenisie Plażowym - Kozerki
kategoria JUNIORZY, ranga ELMP, korty Tenis Kozerki

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
PASIEKA Nikodem
NOWICKI Maciej
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
PAWLIK-KNAPIK Wojciech
ŁYNIEWSKI Jakub
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
CYMANEK Jędrzej
ŻARSKI Marcin
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
ZAJĄC Oskar
SZCZEGÓŁA Antoni
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
SYPNIEWSKI Adrian
BOCZKOWSKI Dawid
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
SZCZYGIEŁ Michał
PLEBANKIEWICZ Bartosz
0 0 0:0 0:0

27 czerwca 2020r.

Eliminacje Mistrzostw Polski w Tenisie Plażowym - Kozerki
kategoria JUNIORKI, ranga ELMP, korty Tenis Kozerki

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
PASIEKA Nadia
GROCHOWSKA Julia
2 2 2:0 2:0
2.
[1]
DOMAŃSKA Weronika
BORZĘCKA Nicole
2 1 1:1 1:1
3.
[3]
SIKORSKA Helena
KASZUBA Amelia
2 0 0:2 0:2

20 czerwca 2020r.

PFTP OPEN - Sosnowiec
kategoria OPEN, ranga ELMP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
NOWICKI Arkadiusz
WURST Waldemar
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
WIĘCEK Michał
KULKA Andrzej
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
HAMULSKI Tomasz
KANIA Jan
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
NOWAK Łukasz
GÓRNIK Maciej
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
KASZUBA Amelia
SIKORSKA Helena
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
GIZA Kamil
PAPAJ Dawid
0 0 0:0 0:0
7.
[7]
PAWŁOWSKA Marta
PANEK Bartosz
0 0 0:0 0:0
8.
[8]
RABUS Julia
MROZEK Natalia
0 0 0:0 0:0
9.
[9]
TOMASZEWSKI Jacek
KRUPA Anna
0 0 0:0 0:0

13 czerwca 2020r.

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Beach Tennisie - Wrocław
kategoria PRO MĘŻCZYŹNI, ranga ELMP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
PASIEKA Nikodem
NOWICKI Maciej
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
HAJDUK Janusz
ADAMIAK Piotr
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
MIROSŁAWSKI Maciej
GORZKOWSKI Tomasz
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
KLIBER Przemysław
GRELA Sebastian
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
SIDELNIK Michał
STASZKIEWICZ Paweł
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
ŁYNIEWSKI Jakub
PAWLIK-KNAPIK Wojciech
0 0 0:0 0:0
7.
[7]
RAPEŁA Adam
KAŁUŻNY Sebastian
0 0 0:0 0:0
8.
[8]
SOSULSKI Tomasz
BOŃCZA-PIÓRO Michał
0 0 0:0 0:0
9.
[9]
CICHACZEWSKI Paweł
WIĘCEK Michał
0 0 0:0 0:0
10.
[10]
ADAMEK Makary
MARCINIAK Jacek
0 0 0:0 0:0
11.
[11]
SAMULSKI Krystian
GŁÓD Piotr
0 0 0:0 0:0
12.
[12]
GAŁUSZKA Krzysztof
NOWAK Marcin
0 0 0:0 0:0

13 czerwca 2020r.

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Beach Tennisie - Wrocław
kategoria PRO KOBIETY, ranga ELMP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
ADAMSKA Aleksandra
MIKOŁAJCZUK Sylwia
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
LEWIŃSKA Natalia
PRZYBYLSKA Dorota
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
ROBOK Alina
KAŁASZ Magdalena
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
BORZĘCKA Nicole
KLUSKA Adrianna
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
CYMANEK Zuzanna
RUDZKA Magdalena
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
MIROSŁAWSKA Ewa
PISZCZ Martyna
0 0 0:0 0:0
7.
[7]
ZARÓWNA Klaudyna
MORKOWSKA Anna
0 0 0:0 0:0
8.
[8]
STASZKIEWICZ Anna
MOLIŃSKA Marlena
0 0 0:0 0:0
9.
[9]
KOSTIUK Marjana
HAJDUK Magdalena
0 0 0:0 0:0
10.
[10]
OLSZEWSKA-PUSZCZYK Ewa
LEŚNIKOWSKA Anna
0 0 0:0 0:0

13 czerwca 2020r.

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Beach Tennisie - Wrocław
kategoria PRO MIKST, ranga ELMP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
KAŁASZ Magdalena
ADAMIAK Piotr
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
RUDZKA Magdalena
GORZKOWSKI Tomasz
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
LEWIŃSKA Natalia
SIDELNIK Michał
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
BORZĘCKA Nicole
NOWICKI Maciej
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
PRZYBYLSKA Dorota
ŁYNIEWSKI Jakub
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
CYMANEK Zuzanna
WYDMUCH Waldemar
0 0 0:0 0:0
7.
[7]
PISZCZ Martyna
SOSULSKI Tomasz
0 0 0:0 0:0
8.
[8]
KLUSKA Adrianna
PASIEKA Nikodem
0 0 0:0 0:0
9.
[9]
MIROSŁAWSKA Ewa
MIROSŁAWSKI Maciej
0 0 0:0 0:0
10.
[10]
PASIEKA Nadia
SZCZEGÓŁA Antoni
0 0 0:0 0:0
11.
[11]
MIKOŁAJCZUK Sylwia
KAŁUŻNY Sebastian
0 0 0:0 0:0
12.
[12]
MOLIŃSKA Marlena
MOLIŃSKI Jacek
0 0 0:0 0:0
13.
[13]
MORKOWSKA Anna
RAPEŁA Adam
0 0 0:0 0:0
14.
[14]
NIEDBAŁA
BOŃCZA-PIÓRO Michał
0 0 0:0 0:0
15.
[15]
JASTRAM
PAWLIK-KNAPIK Wojciech
0 0 0:0 0:0
16.
[16]
POZLEWICZ
PIOTROWSKI
0 0 0:0 0:0
17.
[17]
ZARÓWNA Klaudyna
GAŁUSZKA Krzysztof
0 0 0:0 0:0
18.
[18]
KOSTIUK Marjana
KOTOWSKI
0 0 0:0 0:0
19.
[19]
SZCZEGÓŁA Agnieszka
MIĘKUS Jakub
0 0 0:0 0:0
20.
[20]
KNURA Ona
KNURA On
0 0 0:0 0:0

13 czerwca 2020r.

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Beach Tennisie - Wrocław
kategoria OPEN, ranga ELMP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
NOWICKI Arkadiusz
WURST Waldemar
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
VALENTI Daniele
GŁĘBOCKI Jakub
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
WYDMUCH Romuald
WYDMUCH Szymon
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
BASIŃSKI Artur
CIEŚLAK Mariusz
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
KONOPKA Tomasz
HASZEK Paweł
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
ROMINKIEWICZ Konrad
KORNACKI Kamil
0 0 0:0 0:0
7.
[7]
PAWŁOWSKA Marta
GIZA Kamil
0 0 0:0 0:0
8.
[8]
BURY Grzegorz
KOTOWSKI Marcin
0 0 0:0 0:0
9.
[9]
BIAŁY Jakub
MOLIŃSKI Jacek
0 0 0:0 0:0
10.
[10]
PASIEKA Nadia
WAWER Marta
0 0 0:0 0:0

13 czerwca 2020r.

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Beach Tennisie - Wrocław
kategoria JUNIORZY, ranga ELMP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
PASIEKA Nikodem
NOWICKI Maciej
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
PAWLIK-KNAPIK Wojciech
ŁYNIEWSKI Jakub
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
SZCZYGIEŁ Michał
SZCZEGÓŁA Antoni
0 0 0:0 0:0

13 czerwca 2020r.

Otwarte Mistrzostwa Wrocławia w Beach Tennisie - Wrocław
kategoria JUNIORKI, ranga ELMP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
KLUSKA Adrianna
BORZĘCKA Nicole
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
WAWER Marta
PASIEKA Nadia
0 0 0:0 0:0

31 sierpnia 2019r.

Mistrzostwa Polski w Tenisie Plażowym 2019
kategoria PRO MĘŻCZYŹNI, ranga MP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
MALMIGA Tomasz
KRUPSKI Paweł
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
TOKARZ Jakub
CZUJKO Damian
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
KLIBER Przemysław
ADAMIAK Piotr
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
GORZKOWSKI Tomasz
MIROSŁAWSKI Maciej
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
CICHACZEWSKI Paweł
STASZKIEWICZ Paweł
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
SIDELNIK Michał
GRELA Sebastian
0 0 0:0 0:0
7.
[7]
PASIEKA Nikodem
PAWLIK-KNAPIK Wojciech
0 0 0:0 0:0
8.
[8]
NOWICKI Maciej
NOWICKI Arkadiusz
0 0 0:0 0:0
9.
[9]
SOSULSKI Tomasz
BOŃCZA-PIÓRO Michał
0 0 0:0 0:0
10.
[10]
WIĘCEK Michał
ŁYNIEWSKI Jakub
0 0 0:0 0:0
11.
[11]
HAJDUK Janusz
MIĘKUS Jakub
0 0 0:0 0:0
12.
[12]
GROCHOWSKI Marek
KASZUBA Dariusz
0 0 0:0 0:0
13.
[13]
PASIEKA Arkadiusz
RAPELA Adrian
0 0 0:0 0:0
14.
[14]
WRONA Filip
WRONA Wojciech
0 0 0:0 0:0
15.
[15]
PIOTROWSKI Jakub
SIDELNIK Tomasz
0 0 0:0 0:0

31 sierpnia 2019r.

Mistrzostwa Polski w Tenisie Plażowym 2019
kategoria PRO KOBIETY, ranga MP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
ADAMSKA Aleksandra
MIKOŁAJCZUK Sylwia
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
KAŁASZ Magdalena
CYMANEK Zuzanna
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
RUDZKA Magdalena
LEWIŃSKA Natalia
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
MIROSŁAWSKA Ewa
PISZCZ Martyna
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
PAWŁOWSKA Marta
STASZKIEWICZ Anna
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
LEŚNIKOWSKA Anna
PRZYBYLSKA Dorota
0 0 0:0 0:0
7.
[7]
KOSTIUK Marjana
HAJDUK Magdalena
0 0 0:0 0:0
8.
[8]
BORZĘCKA Nicole
RABUS Julia
0 0 0:0 0:0
9.
[9]
KLIMEK Monika
STAROSTA Monika
0 0 0:0 0:0
10.
[10]
MORKOWSKA Ewa
MORKOWSKA Anna
0 0 0:0 0:0

31 sierpnia 2019r.

Mistrzostwa Polski w Tenisie Plażowym 2019
kategoria PRO MIKST, ranga MP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
KAŁASZ Magdalena
ADAMIAK Piotr
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
PRZYBYLSKA Dorota
KLIBER Przemysław
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
LEWIŃSKA Natalia
SIDELNIK Michał
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
RUDZKA Magdalena
GORZKOWSKI Tomasz
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
MOLIŃSKA Marlena
BOŃCZA-PIÓRO Michał
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
MIKOŁAJCZUK Sylwia
KAŁUŻNY Sebastian
0 0 0:0 0:0
7.
[7]
PISZCZ Martyna
MIROSŁAWSKI Maciej
0 0 0:0 0:0
8.
[8]
CYMANEK Zuzanna
HAJDUK Janusz
0 0 0:0 0:0
9.
[9]
MORKOWSKA Ewa
CICHACZEWSKI Paweł
0 0 0:0 0:0
10.
[10]
ADAMSKA Aleksandra
KRUPSKI Paweł
0 0 0:0 0:0
11.
[11]
LEŚNIKOWSKA Anna
SOSULSKI Tomasz
0 0 0:0 0:0
12.
[12]
KOSTIUK Marjana
BYKOWSKI Adam
0 0 0:0 0:0
13.
[13]
MORKOWSKA Anna
RAPEŁA Adam
0 0 0:0 0:0

31 sierpnia 2019r.

Mistrzostwa Polski w Tenisie Plażowym 2019
kategoria JUNIORZY, ranga MP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
NOWICKI Maciej
WRONA Filip
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
SZCZYGIEŁ Michał
ZAJĄC Oskar
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
WIĘCEK Michał
ŁYNIEWSKI Jakub
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
CYMANEK Jędrzej
ŻARSKI Marcin
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
PASIEKA Nikodem
PAWLIK-KNAPIK Wojciech
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
NOWODWORSKI Bartosz
SZCZEGÓŁA Antoni
0 0 0:0 0:0
7.
[7]
PIOTROWSKI Jakub
BYKOWSKI Adam
0 0 0:0 0:0
8.
[8]
PLEBANKIEWICZ Bartosz
LEŚNIKOWSKI Franciszek
0 0 0:0 0:0
9.
[9]
KLIBER Bartosz
CWENAR Michał
0 0 0:0 0:0

31 sierpnia 2019r.

Mistrzostwa Polski w Tenisie Plażowym 2019
kategoria JUNIORKI, ranga MP, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
KLUSKA Adrianna
SIWAKOWSKA Karolina
0 0 0:0 0:0
2.
[2]
BORZĘCKA Nicole
RABUS Julia
0 0 0:0 0:0
3.
[3]
KASZUBA Amelia
SIKORSKA Helena
0 0 0:0 0:0
4.
[4]
GROCHOWSKA Julia
CHODOROWSKA Zuzanna
0 0 0:0 0:0
5.
[5]
WAWER Marta
PASIEKA Nadia
0 0 0:0 0:0
6.
[6]
KLIBER Katarzyna
MARCINEK Marcelina
0 0 0:0 0:0