Wyniki

Wszystkie OPENSENIORZYDEBELKOBIETY

18 lipca 2020r.

Turniej Deblowy
kategoria DEBEL, ranga 1, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec


11 lipca 2020r.

Turniej Deblowy OST
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PODOLAK Bogumił
SADO Adam
2 2 4:1 33:25
2. DAWIDCZYK Marek
WYSZKOWSKI Wiesław
2 1 3:3 41:35
3. MAZUCH Mirosław
MIEŻUŃSKI Jakub
2 0 1:4 20:34

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MROZEK Piotr
WOŹNIAK Kamil
2 2 4:1 33:26
2. SZABŁOWSKI Tomasz
MISZTALEWSKI Mirosław
2 1 3:2 31:24
3. SZKOPEK Roman
LASKOWSKI Marcin
2 0 0:4 11:25

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. PIERSA Kamil
BORYSZEWSKI Rafał
2 2 4:1 35:28
2. BAR Grzegorz
GRZYB Karol
2 1 3:2 34:27
3. NISKA Joanna
GRABOWSKA Edyta
2 0 0:4 10:24

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. STYŁA Adam
BUŁKOWSKI Krzysztof
2 2 4:0 27:20
2. NOWAK Bartosz
CZAPSKI Jordan
2 1 2:2 24:22
3. BIENIECKI Stefan
ŻUBROWSKI Adnrzej
2 0 0:4 17:26

20 czerwca 2020r.

Amatorskie Otwarte Mistrzostwa Węgorzewa
kategoria DEBEL, ranga 1, korty ---


13 czerwca 2020r.

Turniej Deblowy z okazji "Powrotu do gry"
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec


1 lutego 2020r.

Turniej Deblowy - Tedy Cup
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASZEWSKI Konrad
WASILUK Andrzej
4 4 4:0 25:10
2. WASZKIEWICZ Jarosław
KLIMASZEWSKI Jacek
4 3 3:1 20:11
3. LEMAŃSKI Waldemar
TARASEWICZ Krzysztof
4 2 2:2 21:16
4. IGNACIUK Hanna
IGNACIUK Paweł
4 1 1:3 13:24
5. KRASZEWSKI Jakub
WDZIĘKOŃSKI Karol
4 0 0:4 7:25

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Piotr
NIESTEROWICZ Tadeusz
4 4 4:0 24:6
2. BORKOWSKI Mateusz
CZEPIEL Paweł
4 3 3:1 20:10
3. KRASOWSKI Artur
KARALUS Ryszard
4 2 2:2 15:20
4. PTAK Krzysztof
RUTKOWSKI Leszek
4 1 1:3 13:19
5. LECH Emanuel
BIELSKI Rafał
4 0 0:4 7:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. STYŁA Adam
BUŁKOWSKI Krzysztof
4 4 4:0 24:14
2. KAZBERUK Łukasz
SIENKIEWICZ Andrzej
4 3 3:1 22:9
3. MOZOLEWSKI Zdzisław
RUSIŁOWICZ Piotr
4 2 2:2 17:16
4. IGNACIUK Aleksandra
DOPIERAŁA Michał
4 1 1:3 13:18
5. LEWCZUK Natalia
NOS Dawid
4 0 0:4 5:24

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BUTRUK Jacek
LISEK Wojciech
4 4 4:0 25:12
2. MISZTALEWSKI Mirosław
WYSZYŃSKI Marek
4 3 3:1 19:14
3. MILAN
RENE
4 2 2:2 20:17
4. ŚLIŻEWSKI Piotr
BOŁTUĆ Piotr
4 1 1:3 15:23
5. ZABOROWSKA Marta
MATYCZAK Mateusz
4 0 0:4 12:25

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Paweł
GRYC Bartłomiej
4 4 4:0 24:3
2. MYKA Stanisław
PAWŁUSZEWICZ Bogdan
4
(1)
2
(1)
2:2
(1:0)
18:22
(6:4)
3. SOKOŁOWSKI Szymon
TOPCZEWSKI Jan
4
(1)
2
(0)
2:2
(0:1)
18:19
(4:6)
4. JABŁONOWSKI Kamil
TUREK Mirosław
4
(1)
1
(1)
1:3
(1:0)
16:25
(7:6)
5. MAKAL Marek
DOKTÓR Ryszard
4
(1)
1
(0)
1:3
(0:1)
16:23
(6:7)

28 grudnia 2019r.

Świąteczno-noworoczny Turniej Deblowy
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LEMAŃSKI Waldemar
PERKOWSKI Andrzej
5 5 5:0 30:15
2. KAZBERUK Łukasz
SIENKIEWICZ Andrzej
5
(2)
3
(1)
3:2
(1:1)
26:20
(10:9)
3. KOZŁOWSKI Maciej
SIEKLUCKI Grzegorz
5
(2)
3
(1)
3:2
(1:1)
25:22
(9:9)
4. SOKOŁOWSKI Szymon
TOPCZEWSKI Jan
5
(2)
3
(1)
3:2
(1:1)
25:22
(9:10)
5. KONDRACIUK Kamil
NIESTEROWICZ Tadeusz
5 1 1:4 19:29
6. NOS Dawid
NOS Marcin
5 0 0:5 13:30

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SILWANOWICZ Karolina
TARASEWICZ Krzysztof
5 5 5:0 30:14
2. MARCZUK Andrzej
PTAK Krzysztof
5
(1)
3
(1)
3:2
(1:0)
24:23
(7:5)
3. GOMULINSKI Adam
STYŁA Adam
5
(1)
3
(0)
3:2
(0:1)
27:24
(5:7)
4. KLIMASZEWSKI Jacek
WASZKIEWICZ Jarosław
5
(1)
2
(1)
2:3
(1:0)
26:29
(6:4)
5. DZIKIEWICZ Izabela
CZEMBROWSKI Piotr
5
(1)
2
(0)
2:3
(0:1)
22:24
(4:6)
6. SZABŁOWSKI Tomasz
ZALEWSKI Kacper
5 0 0:5 16:31

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BUTRUK Jacek
LISEK Wojciech
5 5 5:0 32:20
2. KRASZEWSKI Konrad
WASILUK Andrzej
5 4 4:1 31:19
3. MOZOLEWSKI Zdzisław
RUSIŁOWICZ Piotr
5 3 3:2 24:21
4. MYKA Stanisław
PAWŁUSZEWICZ Bogdan
5 2 2:3 27:28
5. DAKOWICZ Piotr
HOŚCIŁOWICZ Piotr
5 1 1:4 20:27
6. BARTOSZUK Rafał
BORZYM Piotr
5 0 0:5 11:30

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BORKOWSKI Mateusz
CZEPIEL Paweł
5 5 5:0 30:17
2. PAJĄK Michał
SOKÓŁ Tomasz
5 4 4:1 29:21
3. MISZTALEWSKI Mirosław
WYSZYŃSKI Marek
5
(2)
2
(1)
2:3
(1:1)
26:25
(12:10)
4. GRYC Bartłomiej
GALAS Daniel
5
(2)
2
(1)
2:3
(1:1)
23:23
(9:8)
5. CZEMBROWSKI Paweł
TUREK Mirosław
5
(2)
2
(1)
2:3
(1:1)
23:26
(9:12)
6. DOMURAT Marian
IGNACIUK Paweł
5 0 0:5 11:30