Wyniki

Wszystkie OPENSENIORZYDEBELKOBIETY

8 października 2020r.

Turniej Masters CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GALAS Daniel 3 3 6:1 35:22
2. KRASOWSKI Artur 3 2 4:2 30:26
3. JABŁONOWSKI Kamil 3 1 3:4 31:25
4. WASZKIEWICZ Jarosław 3 0 0:6 13:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 3
(1)
2
(1)
4:3
(2:0)
26:30
(13:7)
2. LISEK Wojciech 3
(1)
2
(0)
4:3
(0:2)
32:31
(7:13)
3. LECH Emanuel 3
(1)
1
(1)
4:5
(2:1)
32:33
(10:8)
4. LEMAŃSKI Waldemar 3
(1)
1
(0)
3:4
(1:2)
27:23
(8:10)

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
6/0 6/0 walkower 
2/6 6/3 10:4 
        
7/5 7/5 

19 września 2020r.

I Otwarty Turniej Amatorski
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Zobacz również Pocieszenie

19 września 2020r.

Suwalszczyzna Challenge Masters
kategoria OPEN, ranga 3, korty ---

Drabinka główna

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
        
6/4 6/0 
6/0 6/1 
6/4 6/4 
6/4 6/3 
        
        
6/0 6/3 
Zobacz również Eliminacje

12 września 2020r.

Jabłoń Cup 2020
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/4 6/2 
6/3 6/4 
6/4 6/3 
6/2 6/3 
6/4 6/3 
6/2 6/2 
6/2 6/2 
6/2 6/2 
        
7/5 2/6 10:6 
6/2 6/2 
7/5 5/7 10:7 
6/3 7/5 
        
6/2 7/5 
6/3 6/4 
        
6/2 6/2 

Drabinka do tyłu

        
        
        
bye
6/2 6/3 
bye
6/3 6/2 
bye
6/4 4/6 10:8 
bye
        
        
6/4 2/6 10:7 
bye
6/2 6/3 
bye
        
        
bye
6/3 6/2 
        

5 września 2020r.

Towarzyski Turniej Tenisa Ziemnego w Suwałkach
kategoria OPEN, ranga 3, korty OSIR Suwałki ceglane

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZYMAŃSKI Karol 3 3 3:0 18:8
2. NARTOWICZ Lukasz 3 2 2:1 16:11
3. BĄK Kamil 3 1 1:2 10:15
4. TARLECKI Karol 3 0 0:3 8:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CĄKAŁA Adam 3 3 3:0 19:5
2. POPŁAWSKI Robert 3 2 2:1 17:12
3. STARANOWICZ Janusz 3 1 1:2 9:13
4. DUDEK Kamil 3 0 0:3 3:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
        

4 września 2020r.

Turniej Singlowy
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNISZEWSKI Jacek 2 2 4:0 16:0
2. TUREK Mirosław 2 1 2:2 8:8
3. KONDRACIUK Kamil 2 0 0:4 0:16
: :

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 2 2 4:1 16:9
2. KRASZEWSKI Konrad 2 1 2:2 11:11
3. DĄBROWSKI Artur 2 0 1:4 9:16
: :

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LEMAŃSKI Waldemar 2 2 4:0 16:4
2. CZEMBROWSKI Piotr 2 1 2:3 9:13
3. MARKIEWICZ Andrzej 2 0 1:4 8:16
: :

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MATYCZAK Mateusz 2 2 4:0 16:5
2. WASZKIEWICZ Jarosław 2 1 2:2 10:9
3. RUTKOWSKI Leszek 2 0 0:4 4:16
: :

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BARANOWSKI Artur 2 2 4:1 25:14
2. TARASEWICZ Krzysztof 2 1 3:2 22:18
3. PAJĄK Kacper 2 0 0:4 1:16
: :

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASOWSKI Artur 2 2 4:0 16:4
2. TOPCZEWSKI Jan 2 1 2:3 7:14
3. CZEMBROWSKI Paweł 2 0 1:4 9:14
: :

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JABŁONOWSKI Kamil 3 3 6:0 24:5
2. GRYC Bartłomiej 3 2 4:2 19:15
3. BOŁTUĆ Piotr 3 1 2:5 13:21
4. ZIĘTKOWSKI Kacper 3 0 1:6 9:24

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GALAS Daniel 3 3 6:1 33:15
2. DMOCHOWSKI Rafał 2 1 2:2 8:13
3. MISZTALEWSKI Mirosław 1 0 1:2 14:17
4. NIESTEROWICZ Tadeusz 2 0 0:4 6:16

Drabinka finałowa


22 sierpnia 2020r.

Bitwa Tenisowa: Trójmiasto vs Mazury i Podlasie
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Drabinka główna

Drabinka do tyłu

bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
        
        
        
        
        
        
6/0 
6/0 
        
bye
6/0 
        

8 sierpnia 2020r.

XVI Turniej Solidarności w Ostrowi Mazowieckiej
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Drabinka główna


8 sierpnia 2020r.

Turniej w Olecku
kategoria OPEN, ranga 3, korty ---

Drabinka główna

Drabinka do tyłu

        
        
        
        
        
7/5 
bye
        

25 lipca 2020r.

Turniej Tenisa Ziemnego w Łomży
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Drabinka główna


18 lipca 2020r.

Mistrzostwa Kurpii 2020
kategoria OPEN, ranga 1, korty Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe


11 lipca 2020r.

Turniej Singlowy
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNISZEWSKI Jacek 2 2 4:0 16:4
2. CZEMBROWSKI Paweł 2 1 2:2 11:13
3. WASILUK Andrzej 2 0 0:4 6:16

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 2 2 4:0 16:4
2. CZEMBROWSKI Piotr 2 1 2:2 12:11
3. ZIĘTKOWSKI Kacper 2 0 0:4 3:16

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 2
(2)
1
(1)
2:2
(2:2)
12:8
(12:8)
2. SOKOŁOWSKI Szymon 2
(2)
1
(1)
2:2
(2:2)
11:12
(11:12)
3. LECH Emanuel 2
(2)
1
(1)
2:2
(2:2)
8:11
(8:11)

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. HOŚCIŁOWICZ Piotr 2 2 4:0 16:3
2. TOPCZEWSKI Jan 2 1 2:2 11:11
3. NIESTEROWICZ Tadeusz 2 0 0:4 3:16

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GALAS Daniel 2 2 4:0 16:1
2. DOKTÓR Ryszard 2 1 2:2 9:11
3. JABŁONOWSKI Leszek 2 0 0:4 3:16

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KUDYK Maciej 2 2 4:0 16:2
2. BARANOWSKI Artur 2 1 2:2 10:8
3. TUREK Mirosław 2 0 0:4 0:16

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LEMAŃSKI Waldemar 2 2 4:0 16:4
2. DYSZKIEWICZ Karol 2 1 2:2 10:10
3. ABRAMOWICZ Szymon 2 0 0:4 4:16

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JABŁONOWSKI Kamil 2 2 4:0 16:1
2. SKIBIŃSKI Marcin 2 1 2:2 8:13
3. RUTKOWSKI Leszek 2 0 0:4 6:16

Drabinka finałowa


5 lipca 2020r.

Turniej Singlowy na Kortach Ceglanych
kategoria OPEN, ranga 2, korty OSIR Suwałki ceglane


4 lipca 2020r.

Stanley Cup
kategoria OPEN, ranga 2, korty Stanley Ośrodek Tenisowy

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
        
4/0 4/1 
4/1 4/3 
4/1 4/3 
4/2 4/3 
        
4/0 4/1 
4/1 4/3 
        

Drabinka do tyłu

bye
bye
bye
bye
bye
        
        
        
        
4/0 4/0 w/o 
4/0 4/0 w/o 
        
6/4 
bye
        

4 lipca 2020r.

XVI Otwarty Singlowy Turniej Letni 2020
kategoria OPEN, ranga 2, korty Zambrowski Klub Tenisowy WINNER

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/3 6/2 
7/5 6/4 
6/2 6/3 
6/3 6/3 
5/7 7/6 10:5 
6/4 3/6 11:9 
6/2 6/3 
6/4 6/2 
        
6/2 6/2 
6/3 6/3 
7/6 6/3 
6/3 7/5 
        
6/2 6/3 
6/2 6/4 
        
6/3 6/1 
Zobacz również Pocieszenie

4 lipca 2020r.

Turniej Singlowy Mężczyzn
kategoria OPEN, ranga 3, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WDZIĘKOŃSKI Szymon 2 2 4:1 23:15
2. ZIĘTKOWSKI Kacper 2 1 3:3 26:29
3. GŁOWACKI Daniel 2 0 1:4 18:23

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SĄDEL Maciej 2 2 4:0 16:1
2. FIEDUCIK Łukasz 2 1 2:3 16:19
3. BARTOSZUK Rafał 2 0 1:4 12:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RUTKOWSKI Leszek 2 2 4:1 25:16
2. KAKAREKO Maciej 2 1 3:2 21:21
3. KRASZEWSKI Jakub 2 0 0:4 7:16

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BOŁTUĆ Piotr 2 2 4:0 16:3
2. TWARDOWSKI Marcin 2 1 2:2 11:10
3. BORZYM Piotr 2 0 0:4 2:16

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
4/2 4/2 
3/4 4/2 10/8 
4/0 4/2 
4/1 4/2 
        
4/0 4/3 
0/4 4/2 10/7 
        
4/1 4/0 

4 lipca 2020r.

Nocny Turniej Tenisa na Kortach Trawiastych
kategoria OPEN, ranga 3, korty OSIR Suwałki trawiaste


28 czerwca 2020r.

XX Turniej o Wielki Sękacz Olecki
kategoria OPEN, ranga 4, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BĄK Kamil 0 0 0:0 0:0
2. GÓRAL Marcin 0 0 0:0 0:0
3. PYTEL Robert 0 0 0:0 0:0
4. CZAPLEJEWICZ Lena 0 0 0:0 0:0

27 czerwca 2020r.

Mistrzostwa Ostrołęki 2020 O Puchar Prezydenta Ostrołęki
kategoria OPEN, ranga 1, korty Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
6/2 6/2 
6/2 6/3 
6/3 6/4 
6/4 6/3 
3/6 6/4 5/3 kr 
6/3 6/3 
6/2 6/2 
6/4 7/6 
6/3 6/3 
6/3 6/3 
6/4 6/2 
6/2 6/2 
6/2 6/2 
6/3 6/2 
        
6/0 6/0 w/o 
7/5 6/2 
6/3 6/4 
6/3 6/4 
6/3 6/2 
6/3 6/3 
4/2 krecz 
6/2 6/2 
        
7/6 4/3 kr 
7/5 7/6 
6/3 6/3 
6/3 6/4 
        
7/5 kr 
6/2 6/4 
        
6/4 6/2 

27 czerwca 2020r.

Puchar Prezesa Suwalskiego Towarzystwa Tenisowego
kategoria OPEN, ranga 2, korty OSIR Suwałki ceglane

Drabinka do tyłu

bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
bye
        
        
        
        
6/2 
6/3 
4/0 krecz 
walkower 
        
        
walkower 
walkower 
        
bye
6/4 
        

20 czerwca 2020r.

Amatorskie Otwarte Mistrzostwa Węgorzewa
kategoria OPEN, ranga 1, korty ---

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
6/2 6/2 
6/3 6/4 
6/4 6/4 
6/2 6/2 
6/0 6/0 w/o 
6/4 6/2 
        
6/2 6/2 
6/2 6/4 
6/4 6/2 
6/3 6/3 
        
4/6 7/6 7/5 
6/4 6/4 
        
6/4 6/2 

Drabinka do tyłu

        
        
6/0 w/o 
6/2 
6/3 
6/4 
        
        
6/4  
6/0 
        
6/4 
bye
        

20 czerwca 2020r.

Turniej klubowy CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNISZEWSKI Jacek 2 2 4:0 16:2
2. HOŚCIŁOWICZ Piotr 2 1 2:3 18:12
3. NIESTEROWICZ Tadeusz 2 0 1:4 5:25

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 2
(2)
1
(1)
3:2
(3:2)
23:19
(23:19)
2. CZEMBROWSKI Paweł 2
(2)
1
(1)
3:3
(3:3)
27:30
(27:30)
3. CZEMBROWSKI Piotr 2
(2)
1
(1)
2:3
(2:3)
17:18
(17:18)

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASOWSKI Artur 2 2 4:0 16:4
2. TOPCZEWSKI Jan 2 1 2:3 20:18
3. BUTRUK Jacek 2 0 1:4 10:24

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASZKIEWICZ Jarosław 2 2 4:0 16:2
2. MAKAL Marek 2 1 2:2 10:10
3. BIELSKI Rafał 2 0 0:4 2:16

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZPAKOWICZ Paweł 2 2 4:0 16:6
2. SOKOŁOWSKI Szymon 2 1 2:2 11:8
3. DYSZKIEWICZ Karol 2 0 0:4 3:16

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GALAS Daniel 2 2 4:0 16:4
2. BOŁTUĆ Piotr 1 0 0:2 3:8
3. IGNACIUK Paweł 1 0 0:2 1:8

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TARASEWICZ Krzysztof 2 2 4:0 16:3
2. ABRAMOWICZ Szymon 2 1 2:2 11:10
3. GŁOWACKI Daniel 2 0 0:4 2:16

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TICHONIUK Wiesław 3 3 6:0 24:3
2. GRYC Bartłomiej 3 2 4:2 18:10
3. ZIĘTKOWSKI Kacper 3 0 1:4 4:17
4. LEWCZUK Natalia 3 0 0:5 2:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
4/0 4/0 
4/1 1/4 10/6 
4/1 4/2 
4/2 4/2 
4/3 4/1 
4/0 4/3 
4/2 1/4 10/8 
4/1 4/3 
        
4/0 4/1 
4/0 4/0 
4/0 4/3 
4/0 4/1 
        
4/0 4/0 
2/4 4/1 10/8 
        

20 czerwca 2020r.

Turniej Otwarcia
kategoria OPEN, ranga 2, korty Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
6/2 6/2 
6/2 6/3 
6/2 6/2 
6/2 6/3 
6/2 6/2 
6/3 6/2 
6/2 6/2 
6/3 6/2 
7/5 7/5 
6/2 6/2 
6/2 7/6 
        
6/2 6/2 
6/3 6/3 
6/3 6/3 
6/3 kr 
6/3 6/2 
6/3 6/3 
6/2 6/2 
4/6 6/4 10:7 
        
6/2 6/2 
4/6 6/4 10:7 
7/5 7/5 
6/2 6/4 
        
6/3 7/5 
7/6 7/6 
        
6/0 6/3 

5 czerwca 2020r.

XXII Zambrów Open 2020
kategoria OPEN, ranga 0, korty Zambrowski Klub Tenisowy WINNER

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
        
        
6/2 6/2 
6/7 6/3 10:8 
6/4 6/4 
6/3 6/4 
6/2 6/3 
6/4 6/4 
6/2 6/2 
6/3 6/3 
6/0 6/0 w/o 
6/2 6/2 
6/2 6/3 
6/2 6/2 
6/2 6/2 
3/6 6/3 10:8 
6/2 6/3 
6/2 6/2 
        
6/2 6/2 
6/4 6/4 
6/2 6/2 
6/2 6/4 
6/2 4/6 10:2 
6/4 6/2 
6/2 6/2 
6/2 6/2 
        
6/ 6/ 
2/6 7/6 6/3 
6/1 6/1 
7/6 6/0 
        
6/3 3/6 10:6 
6/2 6/3 
        
6/2 6/3 

30 maja 2020r.

Turniej Otwarcia Sezonu 2020
kategoria OPEN, ranga 3, korty Zambrowski Klub Tenisowy WINNER

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/2 6/4 
6/3 6/4 
6/2 6/3 
6/3 7/5 
4/6 6/3 11:9 
6/3 6/3 
6/4 6/4 
6/2 6/2 
        
6/2 6/3 
6/3 6/2 
6/3 7/5  
6/2 6/3 
        
6/3 2/6 10:2 
6/3 7/5 
        
6/3 6/3 

7 marca 2020r.

Importex Cup III
kategoria OPEN, ranga 1, korty ---

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CĄKAŁA Adam 0 0 0:0 0:0
2. TERLECKI Karol 0 0 0:0 0:0
3. RYDZEWSKI Robert 0 0 0:0 0:0

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHAŁKO Paweł 0 0 0:0 0:0
2. OSOWSKI Andrzej 0 0 0:0 0:0
3. KOTARSKI Krzysztof 0 0 0:0 0:0

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NARTOWICZ Lukasz 0 0 0:0 0:0
2. LISEK Wojciech 0 0 0:0 0:0
3. ŚLIWOWSKI Konrad 0 0 0:0 0:0

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNISZEWSKI Jacek 0 0 0:0 0:0
2. BORKOWSKI Mateusz 0 0 0:0 0:0
3. TYDMAN Mateusz 0 0 0:0 0:0

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZYMAŃSKI Karol 0 0 0:0 0:0
2. TERTEL Tomasz 0 0 0:0 0:0
3. LUTO Hubert 0 0 0:0 0:0

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOKÓŁ Tomasz 0 0 0:0 0:0
2. FRYDRYCH Bogdan 0 0 0:0 0:0
3. STARANOWICZ Janusz 0 0 0:0 0:0

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNIALIS Paweł 0 0 0:0 0:0
2. SIEKLUCKI Grzegorz 0 0 0:0 0:0
3. PAWŁOWICZ Fryderyk 0 0 0:0 0:0

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WRZYSZCZ Szymon 0 0 0:0 0:0
2. CZEPIEL Paweł 0 0 0:0 0:0
3. BĄK Kamil 0 0 0:0 0:0

Drabinka finałowa


8 lutego 2020r.

Turniej Debiutantów
kategoria OPEN, ranga 5, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GAŁUSZEWSKI Krzysztof 3
(1)
2
(1)
2:1
(1:0)
17:13
(6:2)
2. ROGOWSKI Michał 3
(1)
2
(0)
2:1
(0:1)
14:14
(2:6)
3. CHWIEDUK Jacek 3
(1)
1
(1)
1:2
(1:0)
15:18
(7:6)
4. BARTOSZUK Rafał 3
(1)
1
(0)
1:2
(0:1)
17:18
(6:7)

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TWARDOWSKI Marcin 3 3 3:0 18:4
2. FIEDUCIK Łukasz 3 2 2:1 13:9
3. KACPER Ziętkowski 3 1 1:2 9:14
4. DENKIEWICZ Rafał 3 0 0:3 5:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GŁOWACKI Daniel 2 2 2:0 12:2
2. KRASZEWSKI Jakub 2 2 2:0 12:6
3. BRZÓZKO Adam 3 1 1:2 10:13
4. LECH Bartosz 3 0 0:3 5:18

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. IGNACIUK Paweł 2 2 2:0 18:5
2. KAKAREKO Maciej 2 1 1:1 12:12
3. BORZYM Piotr 2 0 0:2 3:16
: :

25 stycznia 2020r.

Grand Prix Podlasia i Mazur 1/2020
kategoria OPEN, ranga 1, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Piotr 3 3 3:0 18:5
2. NIESTEROWICZ Tadeusz 3 2 2:1 17:12
3. TARASEWICZ Krzysztof 3 1 1:2 11:14
4. ŚLIŻEWSKI Piotr 3 0 0:3 3:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNISZEWSKI Jacek 3 3 3:0 16:3
2. HOŚCIŁOWICZ Piotr 3 2 2:1 14:8
3. LISEK Wojciech 3 1 1:2 9:12
4. GRYC Bartłomiej 3 0 0:3 0:16

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DANILUK Kamil 3 3 3:0 19:12
2. GALAS Daniel 3 2 2:1 17:11
3. CZEPIEL Paweł 3 1 1:2 10:17
4. TUREK Mirosław 3 0 0:3 13:19

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASZKIEWICZ Jarosław 3 3 3:0 18:4
2. MAKAL Marek 3 2 2:1 12:11
3. TOPCZEWSKI Jan 3 1 1:2 12:12
4. LEWCZUK Natalia 3 0 0:3 3:18

31 października 2019r.

Masters TOP Challenge Białystok
kategoria OPEN, ranga 0, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Paweł 2 2 4:0 24:2
2. SOKÓŁ Tomasz 2 1 2:2 13:14
3. WASZKIEWICZ Jarosław 2 0 0:4 3:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Piotr 2 2 4:0 24:4
2. CZERNISZEWSKI Jacek 2 1 2:2 13:12
3. BORKOWSKI Mateusz 2 0 0:4 3:24

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
6/2 6/1 
6/1 6/1 
        
nie rozegrany 

31 października 2019r.

Masters AMATORZY Challenge Białystok
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 0 0 0:0 0:0
2. KRASZEWSKI Konrad 0 0 0:0 0:0
3. GRYC Bartłomiej 0 0 0:0 0:0

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JELENIEWSKI Andrzej 0 0 0:0 0:0
2. DMOCHOWSKI Rafał 0 0 0:0 0:0
3. DAKOWICZ Piotr 0 0 0:0 0:0