Wyniki

Wszystkie OPENSENIORZYDEBELKOBIETY

9 października 2021r.

Masters Suwalszczyzna Challenge
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Drabinka główna


28 września 2021r.

Masters CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 3 3 6:1 34:22
2. GALAS Daniel 3 2 5:2 34:20
3. LISEK Wojciech 3 1 2:4 30:28
4. GRYC Bartłomiej 3 0 0:6 8:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASZKIEWICZ Jarosław 3
(2)
2
(1)
5:2
(3:2)
33:30
(21:22)
2. LECH Emanuel 3
(2)
2
(1)
5:3
(3:3)
34:24
(22:17)
3. CZEMBROWSKI Piotr 3
(2)
2
(1)
4:3
(2:3)
31:29
(18:22)
4. SZPAKOWICZ Paweł 3 0 0:6 22:37

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
6/2 6/0 
        

26 września 2021r.

Towarzyski Turniej Tenisa Ziemnego w Suwałkach
kategoria OPEN, ranga 3, korty OSIR Suwałki ceglane

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZYMAŃSKI Karol 3 3 3:0 18:2
2. RUSANOWSKI Szymon 3 2 2:1 13:10
3. STARANOWICZ Janusz 3 1 1:2 10:13
4. CZYGIER Adrian 3 0 0:3 2:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CĄKAŁA Adam 3 3 3:0 18:1
2. PRELEWICZ Fryderyk 3 2 2:1 14:13
3. CHERUBIN Wacław 3 1 1:2 12:16
4. GOLUB Rafał 3 0 0:3 4:18

Drabinka finałowa


25 września 2021r.

LAND ROVER NORD AUTO CUP
kategoria OPEN, ranga 0, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RAJSKI Maciej 3 3 6:0 36:13
2. LEVIN Usevalad 3 2 4:3 30:33
3. SOKÓŁ Tomasz 3 1 3:4 28:30
4. CZEMBROWSKI Paweł 3 0 0:6 19:37

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Piotr 3 3 6:0 37:18
2. KOSOWSKI Wiktor 3 2 4:2 31:24
3. CZEMBROWSKI Piotr 3 1 2:4 25:29
4. WDZIĘKOŃSKI Szymon 3 0 0:6 14:36

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Paweł 3 3 6:0 36:12
2. LISEK Wojciech 3 2 4:2 29:25
3. GINTER Filip 3 1 2:4 21:24
4. ZIĘTKOWSKI Kacper 3 0 0:6 12:37

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZPAKOWICZ Paweł 2 2 4:1 21:15
2. MITROSZEWSKI Aleksander 2 1 2:2 18:19
3. SAMOJŁOWICZ Maksymilian 0 0 0:0 0:0
4. LEBEJKO Andrzej 2 0 1:4 16:21

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
6/0 6/0 
7/6(4) 3/6 10:8 
6/4 6/2 
6/0 6/0 walkower 
        
6/1 6/0 
6/1 6/1 
        
6/2 6/1 

5 września 2021r.

Turniej trzech kortów
kategoria OPEN, ranga 2, korty OSIR Suwałki ceglane

Zobacz również Pocieszenie

4 września 2021r.

Turniej trzech kortów
kategoria DEBEL, ranga 2, korty OSIR Suwałki trawiaste

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNIALIS Paweł
NARTOWICZ Lukasz
3 3 3:0 18:4
2. WRZYSZCZ Szymon
ANDRZEJ Karniej
3 2 2:1 14:10
3. SADŁOWSKI Daniel
SADŁOWSKI Piotr
3 1 1:2 9:16
4. PRELEWICZ Fryderyk
STACHOWICZ Michal
3 0 0:3 7:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHAŁKO Paweł
CĄKAŁA Adam
3 3 3:0 19:8
2. STARANOWICZ Janusz
ANDREI Haidamovich
3 2 2:1 16:16
3. LUTO Hubert
FRYDRYCH Bogdan
3 1 1:2 17:15
4. GOLUB Rafał
RUSANOWSKI Szymon
3 0 0:3 5:18

3 września 2021r.

4. Turniej Grand Prix CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GALAS Daniel 2 2 4:0 16:1
2. BARANOWSKI Artur 2 1 2:3 6:13
3. PAJĄK Michał 2 0 1:4 5:13

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 2 2 4:0 16:4
2. CZEMBROWSKI Paweł 2 1 2:2 11:11
3. WILDNER Kacper 2 0 0:4 4:16

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASZKIEWICZ Jarosław 2 2 4:0 16:4
2. MITROSZEWSKI Aleksander 2 1 2:3 11:12
3. MARKIEWICZ Andrzej 2 0 1:4 5:16

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 2 2 4:0 16:3
2. KARBOWSKI Miłosz 2 1 2:2 11:9
3. GINTER Filip 2 0 0:4 1:16

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GAIŃSKI Paweł 2 2 4:1 16:8
2. LECH Emanuel 2 1 3:2 15:12
3. GRYC Bartłomiej 2 0 0:4 5:16

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JABŁONOWSKI Kamil 2 2 4:0 16:6
2. HOŚCIŁOWICZ Piotr 2 1 2:2 12:11
3. PAJĄK Kacper 2 0 0:4 5:16

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZEMBROWSKI Piotr 2 2 4:0 16:7
2. KOWALSKI Jan Tomasz 2 1 2:3 10:13
3. LEBEJKO Andrzej 2 0 1:4 8:14

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASOWSKI Artur 3 3 6:1 24:7
2. ZIĘTKOWSKI Kacper 3 2 4:2 17:14
3. DĄBROWSKI Artur 3 1 3:5 15:22
4. WDZIĘKOŃSKI Szymon 3 0 1:6 10:23

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
4/0 4/1 
4/2 4/2 
4/2 4/2 
4/1 4/3 
2/4 4/1 10:8 
4/2 4/2 
4/2 4/2 
4/1 4/1 
        
4/0 4/0 walkower 
4/1 4/0 
4/1 4/0 
4/2 4/1 
        
3/4 4/1 10:6 
4/1 4/1 
        
2/4 4/0 11:9 

28 sierpnia 2021r.

Turniej o Puchar 3. Ligi CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 4, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WOŁEJSZO Sebastian 3 3 6:1 24:8
2. TWARDOWSKI Marcin 3 2 5:2 21:11
3. ZAJĄC Sylwester 3 1 2:5 8:20
4. ŚWIRYDOWICZ Michał 3 0 1:6 7:21

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GINTER Filip 3 3 6:1 23:12
2. JELENIEWSKI Bartek 3 2 5:3 19:15
3. WDZIĘKOŃSKI Szymon 3 1 3:4 20:16
4. LEVIN Sergey 3 0 0:6 5:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DRYL Paweł 2 2 4:0 16:3
2. FIEDUCIK Łukasz 2 1 2:2 8:11
3. GŁOWACKI Daniel 2 0 0:4 6:16

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WILDNER Kacper 2
(2)
1
(1)
3:2
(3:2)
14:11
(14:11)
2. MIROŃCZUK Jarosław 2
(2)
1
(1)
2:2
(2:2)
12:11
(12:11)
3. BIEDRZYCKI Adam 2
(2)
1
(1)
2:3
(2:3)
10:14
(10:14)

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
4/1 4/0 
4/2 4/1 
4/2 4/2 
0/4 4/3 11:9 
        
1/4 4/3 13:11 
4/2 4/2 
        
4/1 4/2 

15 sierpnia 2021r.

Active Festival Olecko 2021
kategoria OPEN, ranga 3, korty MOSIR Olecko

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZYMAŃSKI Karol 4 4 4:0 24:2
2. GÓRZYŃSKI Grzegorz 4 3 3:1 20:9
3. GÓRSKI Krzysztof 4 2 2:2 13:18
4. MACHNIKOWSKI Adam 4 1 1:3 12:21
5. SZEREMETA Maciej 4 0 0:4 5:24

13 sierpnia 2021r.

3. Turniej Grand Prix CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 2 2 4:1 15:5
2. SOBOLEWSKI Maciej 2 1 3:2 13:9
3. MITROSZEWSKI Aleksander 2 0 0:4 2:16

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 2 2 4:0 16:7
2. BOŁTUĆ Piotr 2 1 2:2 12:13
3. WOŁEJSZO Sebastian 2 0 0:4 8:16

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASOWSKI Artur 2 2 4:0 16:4
2. HOŚCIŁOWICZ Piotr 2 1 2:2 11:8
3. WILDNER Kacper 2 0 0:4 1:16

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZEMBROWSKI Piotr 2 2 4:1 15:11
2. WASZKIEWICZ Jarosław 2 1 3:3 14:14
3. LEVIN Usevalad 2 0 1:4 11:15

Grupa E

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GRYC Bartłomiej 2 2 4:1 13:7
2. TOPCZEWSKI Jan 2 1 3:2 15:5
3. DOBROWOLSKI Marcin 2 0 0:4 0:16

Grupa F

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MATYCZAK Mateusz 2 2 4:0 16:2
2. ZIĘTKOWSKI Kacper 2 1 2:2 8:9
3. WDZIĘKOŃSKI Szymon 2 0 0:4 3:16

Grupa G

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LECH Emanuel 2 2 4:0 16:2
2. NIESTEROWICZ Tadeusz 2 1 2:2 10:11
3. FABISIAK Adam 2 0 0:4 3:16

Grupa H

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZEMBROWSKI Paweł 2 2 4:1 13:6
2. DYSZKIEWICZ Karol 2 1 3:2 13:5
3. LEVIN Sergey 2 0 0:4 1:16

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
        
4/3 4/2 
4/3 4/3 
0/4 4/3(6) 10:5 
4/1 4/0 
4/0 4/0 
4/0 4/2 
4/2 4/1 
4/0 4/0 walkower 
        
1/4 4/2 10:8 
4/3 1/4 10:8 
4/3 4/1 
4/0 4/1 
        
4/1 0/4 10:8 
0/4 4/0 10:3 
        

7 sierpnia 2021r.

Mazury CUP Ełk
kategoria OPEN, ranga 1, korty ---


6 sierpnia 2021r.

Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Gier Podwójnych
kategoria DEBEL, ranga 1, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec


6 sierpnia 2021r.

Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Gier Podwójnych
kategoria DEBEL KOBIETY, ranga 1, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. IGNACIUK Aleksandra
IGNACIUK Hanna
2 2 4:0 24:10
2. BIBUŁOWICZ Monika
SYLWIA Kowalewicz
2 1 2:2 18:17
3. BOŁTUĆ Zuzanna
PIEKARSKA Julia
2 0 0:4 9:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BŁAŻKO Monika
NAUMNIK-JASCHIK Katarzyna
2 2 4:0 24:11
2. BRYK-DAJNOWICZ Karina
DZIKOWSKA Paula
2 1 2:2 19:21
3. NIKITIUK Basia
TOŁSTOJ Julia
2 0 0:4 14:25

6 sierpnia 2021r.

Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Gier Podwójnych
kategoria DEBEL MIKST, ranga 1, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKOWSKA Paula
SIENKIEWICZ Andrzej
3 3 3:0 18:5
2. ROGOWSKA Joanna
GŁOWACKI Daniel
3 2 2:1 15:10
3. KULIK Sylwia
BOŁTUĆ Piotr
3 1 1:2 12:17
4. KUCZKOWSKA Małgorzata
SKORULSKI Hubert
3 0 0:3 6:19

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. IGNACIUK Hanna
LEBEJKO Andrzej
3 3 3:0 19:5
2. BŁAŻKO Monika
KOSZCZUK Daniel
3 2 2:1 17:11
3. ŁAPINSKA Anna
LEMAŃSKI Waldemar
3 1 1:2 7:15
4. SĄDEL Krystyna
SĄDEL Maciej
3 0 0:3 6:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. ZIĘTKOWSKI Kacper
IGNACIUK Aleksandra
4 4 4:0 25:6
2. TOŁSTOJ Julia
LEVIN Usevalad
4 3 3:1 23:13
3. NAUMNIK-JASCHIK Katarzyna
KAMIŃSKI Maciej
4 2 2:2 17:18
4. NIKITIUK Basia
WOŁEJSZO Sebastian
4 1 1:3 14:24
5. BRYK-DAJNOWICZ Karina
LEVIN Sergey
4 0 0:4 7:25

16 lipca 2021r.

2. Turniej Grand Prix CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASOWSKI Artur 3 3 6:1 23:16
2. SZPAKOWICZ Paweł 3 2 5:3 21:15
3. KAZBERUK Łukasz 3 1 3:4 18:17
4. RUTKOWSKI Leszek 3 0 0:6 10:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. WASZKIEWICZ Jarosław 3 3 6:0 24:5
2. MITROSZEWSKI Aleksander 3 2 4:3 14:18
3. CHAŁKO Paweł 3 1 2:5 14:22
4. GRYC Bartłomiej 3 0 2:6 13:20

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LECH Emanuel 3 3 6:0 24:5
2. LISEK Wojciech 3 2 4:2 20:9
3. NIESTEROWICZ Tadeusz 3 1 2:4 10:16
4. DYSZKIEWICZ Karol 3 0 0:6 0:24

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MATYCZAK Mateusz 3 3 6:0 24:5
2. CZERNIALIS Paweł 3 2 4:2 19:15
3. LUTO Hubert 3 1 2:4 15:18
4. ZAJĄC Sylwester 3 0 0:6 4:24

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
4/3(9) 4/2 
4/0 4/1 
4/3(1) 4/3(6) 
4/1 4/2 
        
4/0 4/1 
4/0 4/2 
        
4/1 4/1 

10 lipca 2021r.

Turniej Deblowy CT Zwierzyniec
kategoria DEBEL, ranga 3, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZEMBROWSKI Piotr
ZIĘTKOWSKI Kacper
4
(1)
3
(1)
7:4
(2:1)
49:47
(11:11)
2. DZIKIEWICZ Piotr
SOSNOWSKI Hubert
4
(1)
3
(0)
7:4
(1:2)
46:37
(11:11)
3. MOZOLEWSKI Zdzisław
RUSIŁOWICZ Piotr
4
(1)
2
(1)
5:4
(2:0)
43:37
(12:8)
4. KRASZEWSKI Konrad
WASILUK Andrzej
4
(1)
2
(0)
4:6
(0:2)
40:45
(8:12)
5. DYSZKIEWICZ Karol
LISEK Wojciech
4 0 3:8 32:44

19 czerwca 2021r.

1. Turniej Grand Prix CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GALAS Daniel 3 3 6:0 24:6
2. GRYC Bartłomiej 3 2 4:2 17:17
3. SĄDEL Maciej 3 1 2:5 15:21
4. TUREK Mirosław 3 0 1:6 11:23

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. BOŁTUĆ Piotr 3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
18:9
(10:9)
2. CZEMBROWSKI Piotr 3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
19:10
(11:10)
3. BARANOWSKI Artur 3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
17:16
(9:11)
4. WILDNER Kacper 3 0 0:6 5:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASZEWSKI Konrad 3 3 6:0 24:6
2. PRZYSTAŚ Aleksander 3 2 4:2 20:14
3. NIESTEROWICZ Tadeusz 3 1 2:4 11:20
4. MAGNUSZEWSKI Przemysław 3 0 0:6 9:24

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LEBEJKO Andrzej 3
(2)
2
(1)
5:2
(3:2)
22:16
(14:13)
2. SOKOŁOWSKI Szymon 3
(2)
2
(1)
4:2
(2:2)
22:13
(14:11)
3. HOŚCIŁOWICZ Piotr 3
(2)
2
(1)
4:3
(2:3)
18:18
(10:14)
4. ZAJĄC Sylwester 3 0 0:6 9:24

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
4/1 2/0 krecz 
2/4 4/2 10:5 
4/0 4/0 
3/4 4/3 12:10 
        
4/3 4/0 
4/0 4/0 
        
4/1 4/2 

19 czerwca 2021r.

Otwarte Mistrzostwa Węgorzewa
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---


29 maja 2021r.

Masters Suwalszczyzna Challenge
kategoria OPEN, ranga 2, korty OSIR Suwałki trawiaste

Drabinka główna

Drabinka do tyłu

        
        
walkower 
6/3 
6/3 
6/4 
        
        
        
6/1 
bye
        

1 maja 2021r.

Tenisowa Majówka Olecko 2021
kategoria OPEN, ranga 2, korty MOSIR Olecko

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CHAŁKO Paweł 3 3 3:0 18:5
2. LUTO Hubert 3 2 2:1 15:8
3. TERTEL Tomasz 3 1 1:2 9:16
4. STARANOWICZ Janusz 3 0 0:3 5:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZYMAŃSKI Karol 3 3 3:0 18:7
2. TARLECKI Karol 3 2 2:1 17:11
3. GŁOWICKI Konrad 3 1 1:2 14:14
4. ESSEN Marcin 3 0 0:3 1:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
        

O III miejsce

1
2
        
7/5 

13 lutego 2021r.

Tady Cup 2021
kategoria DEBEL, ranga 1, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SOKÓŁ Tomasz
CZERNIALIS Paweł
4 4 4:0 26:17
2. KAZBERUK Łukasz
SIENKIEWICZ Andrzej
4 3 3:1 23:15
3. BARUCH Mariusz
LISEK Wojciech
4 2 2:2 19:15
4. MOZOLEWSKI Zdzisław
ŚLIŻEWSKI Piotr
4 1 1:3 13:20
5. CZEMIEL Leszek
RUTKOWSKI Leszek
4 0 0:4 10:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Paweł
IGNACIUK Aleksandra
4
(1)
3
(1)
3:1
(1:0)
22:14
(6:3)
2. GRYC Bartłomiej
SZPAKOWICZ Paweł
4
(1)
3
(0)
3:1
(0:1)
22:16
(3:6)
3. LEMAŃSKI Waldemar
GŁUSZUK Witold
4
(1)
2
(1)
2:2
(1:0)
17:17
(6:4)
4. WASZKIEWICZ Jarosław
KLIMASZEWSKI Jacek
4
(1)
2
(0)
2:2
(0:1)
21:17
(4:6)
5. HOŚCIŁOWICZ Piotr
KARBOWSKI Miłosz
4 0 0:4 6:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZEMBROWSKI Piotr
ZIĘTKOWSKI Kacper
4 4 4:0 26:15
2. DZIKIEWICZ Piotr
IGNACIUK Hanna
4 3 3:1 22:13
3. GALAS Daniel
LECH Emanuel
4 2 2:2 21:19
4. KRASOWSKI Artur
NIESTEROWICZ Tadeusz
4 1 1:3 18:24
5. PTAK Krzysztof
WALESZCZYK Jan
4 0 0:4 9:25

31 grudnia 2020r.

TURNIEJ MASTERS GRAND PRIX PODLASIA I MAZUR
kategoria OPEN, ranga 0, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CZERNISZEWSKI Jacek 3 3 3:0 18:5
2. MATYCZAK Mateusz 3 2 2:1 13:14
3. BUŁKOWSKI Krzysztof 3 1 1:2 11:14
4. WOŹNIAK Kamil 3 0 0:3 9:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Paweł 3 3 3:0 18:3
2. SOKÓŁ Tomasz 3 2 2:1 13:11
3. CZEMBROWSKI Piotr 3 1 1:2 10:14
4. LEMAŃSKI Waldemar 3 0 0:3 5:18

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. DZIKIEWICZ Piotr 3 3 3:0 18:5
2. GALAS Daniel 3 2 2:1 14:14
3. CZEMBROWSKI Paweł 3 1 1:2 12:12
4. WASZKIEWICZ Jarosław 3 0 0:3 4:17

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. LISEK Wojciech 3 3 3:0 20:13
2. CHAŁKO Paweł 3 2 2:1 19:16
3. SZYMAŃSKI Karol 3 1 1:2 17:14
4. GRYC Bartłomiej 3 0 0:3 5:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4
5
6
7
8
        
9/6 
9/0 walkower 
9/0 
9/0 walkower 
        
        
6/4 1/6 11:9 

8 października 2020r.

Turniej Masters CT Zwierzyniec
kategoria OPEN, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. GALAS Daniel 3 3 6:1 35:22
2. KRASOWSKI Artur 3 2 4:2 30:26
3. JABŁONOWSKI Kamil 3 1 3:4 31:25
4. WASZKIEWICZ Jarosław 3 0 0:6 13:36

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KAZBERUK Łukasz 3
(1)
2
(1)
4:3
(2:0)
26:30
(13:7)
2. LISEK Wojciech 3
(1)
2
(0)
4:3
(0:2)
32:31
(7:13)
3. LECH Emanuel 3
(1)
1
(1)
4:5
(2:1)
32:33
(10:8)
4. LEMAŃSKI Waldemar 3
(1)
1
(0)
3:4
(1:2)
27:23
(8:10)

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
6/0 6/0 walkower 
2/6 6/3 10:4 
        
7/5 7/5 

1 października 2020r.

Play Off Liga Kobiet CT Zwierzyniec
kategoria KOBIETY OPEN, ranga 1, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
        
6/0 6/0 
6/1 6/2 
6/3 6/3 
6/3 6/2 
        
2/6 6/4 10:8 
1/6 6/2 10:8 
        
7/5 1/6 13/11 

1 października 2020r.

Play Off Liga Deblowa CT Zwierzyniec
kategoria DEBEL, ranga 2, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec


19 września 2020r.

I Otwarty Turniej Amatorski
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Zobacz również Pocieszenie

19 września 2020r.

Suwalszczyzna Challenge Masters
kategoria OPEN, ranga 3, korty ---

Drabinka główna

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
        
6/4 6/0 
6/0 6/1 
6/4 6/4 
6/4 6/3 
        
        
6/0 6/3 
Zobacz również Eliminacje

19 września 2020r.

Klubowy Turniej Deblowy
kategoria DEBEL, ranga 3, korty Centrum Tenisowe Zwierzyniec

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KLIMASZEWSKI Jacek
WASZKIEWICZ Jarosław
0 0 0:0 0:0
2. KAZBERUK Łukasz
GŁUSZUK Witold
0 0 0:0 0:0
3. PTAK Krzysztof
RUTKOWSKI Leszek
0 0 0:0 0:0
4. MAGNUSZEWSKI Przemysław
SĄDEL Maciej
0 0 0:0 0:0

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. KRASZEWSKI Konrad
WASILUK Andrzej
0 0 0:0 0:0
2. MOZOLEWSKI Zdzisław
RUSIŁOWICZ Piotr
0 0 0:0 0:0
3. FARBISZEWSKI Jacek
PERKOWSKI Andrzej
0 0 0:0 0:0
4. IGNACIUK Aleksandra
IGNACIUK Hanna
0 0 0:0 0:0

12 września 2020r.

Jabłoń Cup 2020
kategoria OPEN, ranga 2, korty ---

Drabinka główna

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
        
        
6/4 6/2 
6/3 6/4 
6/4 6/3 
6/2 6/3 
6/4 6/3 
6/2 6/2 
6/2 6/2 
6/2 6/2 
        
7/5 2/6 10:6 
6/2 6/2 
7/5 5/7 10:7 
6/3 7/5 
        
6/2 7/5 
6/3 6/4 
        
6/2 6/2 

Drabinka do tyłu

        
        
        
bye
6/2 6/3 
bye
6/3 6/2 
bye
6/4 4/6 10:8 
bye
        
        
6/4 2/6 10:7 
bye
6/2 6/3 
bye
        
        
bye
6/3 6/2 
        

5 września 2020r.

Towarzyski Turniej Tenisa Ziemnego w Suwałkach
kategoria OPEN, ranga 3, korty OSIR Suwałki ceglane

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. SZYMAŃSKI Karol 3 3 3:0 18:8
2. NARTOWICZ Lukasz 3 2 2:1 16:11
3. BĄK Kamil 3 1 1:2 10:15
4. TARLECKI Karol 3 0 0:3 8:18

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. CĄKAŁA Adam 3 3 3:0 19:5
2. POPŁAWSKI Robert 3 2 2:1 17:12
3. STARANOWICZ Janusz 3 1 1:2 9:13
4. DUDEK Kamil 3 0 0:3 3:18

Drabinka finałowa

1
2
3
4