Wyniki

Wszystkie OPENDEBEL

24 sierpnia 2019r.

Grand Prix #4
kategoria OPEN, ranga , korty ---

Zobacz również Pocieszenie

6 lipca 2019r.

Grand Prix #3
kategoria OPEN, ranga , korty ---

Zobacz również Pocieszenie

8 czerwca 2019r.

Grand Prix #2
kategoria OPEN, ranga Turniejowa, korty Korty Tenisowe Arturówek

Zobacz również Pocieszenie

11 maja 2019r.

Grand Prix #1
kategoria OPEN, ranga Turniejowa, korty Pomorska Tenis Park

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[1]
TURZAŃSKI Paweł
2 2 4:0 24:9
2. STREJCZEK Dariusz 2 1 2:2 18:22
3. OLEJNICZAK Kamil 2 0 0:4 14:25

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[2]
KRAKOWIECKI Czarek
2 2 4:0 24:10
2. ERKIERT Waldek 2 1 2:2 17:18
3. DAMBROSIO Francesco 2 0 0:4 11:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MACHAŁA Wojciech 2 2 4:1 21:14
2. KOŁODZIEJCZAK Łukasz 2 1 2:3 14:22
3.
[3]
MIROSŁAWSKI Mateusz
2 0 2:4 20:19

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1.
[4]
PEŁKA Basia
2 2 4:1 24:17
2. STUDZIŃSKA Amelia 2 1 3:2 23:19
3. KREKORA Maciej 2 0 0:4 13:24

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
 6/2 6/3
 6/2 6/7 10:8
        
 6/4 6/2

11 maja 2019r.

Grand Prix #1
kategoria KOBIETY OPEN, ranga Turniejowa, korty Pomorska Tenis Park

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MACHAŁA Karolina 4 4 8:2 54:30
2. WANNATIM Ola 4
(1)
2
(1)
5:4
(2:0)
42:40
(12:6)
3. PALIESIKA Liudmyla 4
(1)
2
(0)
5:4
(0:2)
43:40
(6:12)
4. SZTENDEL Alinka 3 1 2:4 25:32
5. NORDYŃSKA Joanna 3 0 0:6 15:37

11 maja 2019r.

Grand Prix #1
kategoria KOBIETY +45, ranga Turniejowa, korty Pomorska Tenis Park


11 maja 2019r.

Grand Prix #1
kategoria SENIORZY +35, ranga Turniejowa, korty Pomorska Tenis Park

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. MACHAŁA Paweł 2 2 4:0 24:8
2. KLESZCZEWSKI Marcin 2 1 2:3 17:23
3. JANKOWSKI Piotr 2 0 1:4 15:25

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. NATORFF Norbert 2 2 4:0 26:16
2. KOŚKA Łukasz 2 1 2:2 23:19
3. DROZD Andrzej 2 0 0:4 10:24

Grupa C

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. STASIAK Piotr 2 2 4:0 24:11
2. WAŁĘSA Adrian 2 1 2:2 18:19
3. CZERW Przemysław 2 0 0:4 13:25

Grupa D

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. TROĆ Darek 2 2 4:0 24:9
2. ŚLUSARSKI Piotr 2 1 2:2 16:18
3. NORDYŃSKI Tomasz 2 0 0:4 11:24

Drabinka finałowa

1
2
3
4
        
 7/6 6/7 10:8
 6/2 6/3
        
 6/2 6/3

11 maja 2019r.

Grand Prix #1
kategoria SENIORZY +55, ranga Turniejowa, korty Pomorska Tenis Park

Grupa A

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. JELLINEK Tomasz 2 2 4:1 34:25
2. KOT Leszek 2 1 3:2 31:28
3. SUŁKOWSKI Romuald 2 0 0:4 12:24

Grupa B

# Uczestnik M. W. SETY GEMY
1. RATAJ Bogdan 3 3 6:1 36:21
2. WERBICKI Bogdan 3 2 4:2 29:27
3. BOBCZYŃSKI Paweł 3 1 2:4 26:33
4. SOLECKI Zbyszek 3 0 1:6 28:38

Drabinka finałowa

1
2
        
 6/4 6/2