Szczegóły wydarzenia #721

Obóz Muszyna z GawlowskiTennisAcademy

Zapewniamy profesjonalne treningi na najwyższym poziomie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych sportowców. Wysoki poziom zajęć zapewnia wyszkoleni instruktorzy. Każdy uczestnik ma zagwarantowane treningi na kortach ziemnych lub ze sztucznej trawy.

TRENINGI TENISOWY

Trening tenisowy2,5 godz. dziennie w grupach 4 lub 6 osób, zastosowanie nowoczesnych materiałów szkoleniowych, udział w sparingach, meczach kontrolnych i turniejach tenisowych z nagrodami. Grupy są dobrane pod względem umiejętności. Organizator zapewnia rakiety tenisowe i piłki. Poza tenisem uczestnicy spędzają czas na zajęciach zaczerpniętych z programu "Frabryka adrenaliny"

Zajęcia przy muzyce: (co drugi dzień po 1,5 godz.)- czyli dobra zabawa w rytmie muzyki. Zajęcia linowe (co drugi dzień po 1,5 godz.)- budowa wieży, mosty tybetańskie, tyrolka, wspinanie po specjalnie przygotowanym drzewie, slackline, drabina sznurowa. Gry zespołowe ( co drugi dzień po 1,5 godz. ). Zajęcia z poszczególnych dyscyplin: piłka nożna, koszykówka, piłka plażowa. Rowery górskie: dwa razy w turnusie wycieczka w góry w terenie o różnej skali trudności.Orientering ( co drugi dzień po 1,5 godz.)- wyprawa na skałki korytem rzeki, nauka czytania mapy, posługiwanie się kompasem i krótkofalówką, bieg na orientacje, podchody.Survival: dwa razy w turnusie po 1,5 godz.- czyli jak przetrwać w trudnych warunkach: budowanie szałasu, rozpalanie ogniska bez użycia zapałek, przeprawy rzeczne,filtrowanie wody itp. Strzelanie ( 2 razy w turnusie po 1,5 godz.)- strzelanie z broni pneumatycznej na strzelnicy polowej (karabin i pistolet) do tarczy, do celów ruchomych, strzelanie z łuku. Paintball (1 raz w turnusie 1,5 godz. ok. 200 kulek na osobę). Quady (1 raz w turnusie po 1,5 godz. ). Pierwsza pomoc (2 razy w turnusie po 1,5 godz.)- podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy. Pisza wycieczka do " Bacówki nad Wierchomlą" położonej na wysokości 887 m n.p.m. - 1 raz w turnusie.

Wyślij swoje zgłoszenie
Aby zapisać się na wydarzenie należy się zalogować.