Cykl turniejów Grand Prix Warszawy - kat. OPEN

Punkty od 2020/07/29 do 2021/07/28

Rozgrywki
# Data Nazwa rozgrywek Punkty
1 2021-07-10 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #313 (vs Okuniewicz T.) 6
2 2021-06-26 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #714 (vs Wysoczański M.) 6
3 2021-06-19 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #426 (vs Maliszewska M.) 6
4 2021-06-11 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #549 (vs Rot T.) 6
5 2021-06-01 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #427 (vs Cieślikowska A.) 6
6 2021-05-28 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #429 (vs Standera R.) 6
7 2021-05-25 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #375 (vs Zakrzewski P.) 6
8 2021-05-24 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #355 (vs Simionato E.) 6
9 2021-05-22 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #338 (vs Cieślikowska A.) 6
10 2021-05-21 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #303 (vs Wareluk J.) 6
11 2021-05-15 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #253 (vs Michta J.) 6
12 2021-05-14 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #258 (vs Mitchell A.) 6
13 2021-05-11 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #240 (vs Żółtowska A.) 6
14 2021-05-07 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #141 (vs Machon A.) 6
15 2021-05-06 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #194 (vs Adamczak R.) 6
16 2021-05-05 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #163 (vs Zakrzewski P.) 6
17 2021-05-03 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #160 (vs Wysoczański M.) 6
18 2021-04-30 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #66 (vs Cieślikowska A.) 6
19 2021-02-22 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #964 (vs Cieślikowska A.) 6
20 2021-02-12 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #952 (vs Cieślikowska A.) 6
21 2020-12-20 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #887 (vs Kordaczuk A.) 6
22 2020-12-09 Zimowa Liga Tenisowa Rakietą Ząbki Zima 2019/2020 - #54 (vs Kacperczyk D.) 6
23 2020-12-03 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #730 (vs Pyłka P.) 6
24 2020-12-02 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #721 (vs Kisiel P.) 6
25 2020-11-28 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #710 (vs Wysoczański M.) 6
26 2020-11-25 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #634 (vs Łuczyńska A.) 6
27 2020-11-17 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #625 (vs Mikołajczuk K.) 6
28 2020-10-29 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #450 (vs Standera R.) 6
29 2020-10-14 Zimowa Liga Tenisowa Rakietą Ząbki Zima 2019/2020 - #50 (vs Gruchała A.) 6
30 2020-10-14 Zimowa Liga Tenisowa Rakietą Ząbki Zima 2019/2020 - #51 (vs Sajko R.) 6
Punkty niezliczane
31 2020-10-06 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #242 (vs Lutoborska Z.) 6
32 2020-09-30 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #203 (vs Kisiel P.) 6
33 2020-09-26 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #167 (vs Zawłocki J.) 6
34 2020-09-24 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #161 (vs Rosół M.) 6
35 2020-09-09 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #54 (vs Mędelski-Guz M.) 6
36 2021-07-12 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #852 (vs Warmiński Ł.) 1
37 2021-07-09 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #843 (vs Leszczyński K.) 1
38 2021-07-08 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #829 (vs Gniewosz T.) 1
39 2021-07-07 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #817 (vs Kalamus A.) 1
40 2021-07-06 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #678 (vs Wojciechowski F.) 1
41 2021-07-06 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #812 (vs Wojciechowski F.) 1
42 2021-06-30 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #750 (vs Rot T.) 1
43 2021-06-27 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #696 (vs Kisiel P.) 1
44 2021-06-17 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #548 (vs Wojciechowski F.) 1
45 2021-04-25 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #69 (vs Siudek K.) 1
46 2021-04-22 Tsl Grupa A (Sezon X, 04-10.2021) - #10 (vs Leszczyński K.) 1
47 2021-03-05 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #1084 (vs Ryłko W.) 1
48 2021-03-04 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #1074 (vs Malawski J.) 1
49 2021-02-21 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #1003 (vs Ryłko W.) 1
50 2021-02-13 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #955 (vs Szabłowski T.) 1
51 2020-12-22 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #914 (vs Frankowska M.) 1
52 2020-12-18 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #893 (vs Żółtowska A.) 1
53 2020-12-16 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #866 (vs Szajna M.) 1
54 2020-12-14 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #811 (vs Strugacz J.) 1
55 2020-11-28 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #600 (vs Wysoczański M.) 1
56 2020-11-22 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #659 (vs Skiendzielewski S.) 1
57 2020-11-17 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #581 (vs Mikołajczuk K.) 1
58 2020-11-02 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #451 (vs Guzowski L.) 1
59 2020-11-01 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #483 (vs Pyłka P.) 1
60 2020-10-07 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #202 (vs Warmiński Ł.) 1
61 2020-10-07 Zimowa Liga Tenisowa Rakietą Ząbki Zima 2019/2020 - #49 (vs Gołaszewski B.) 1
62 2020-10-02 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #237 (vs Jędral P.) 1
63 2020-09-22 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #141 (vs Kisiel P.) 1
64 2020-09-16 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #108 (vs Warmiński Ł.) 1
Suma 30 najlepszych wyników 180
Łącznie
Suma punktów z 12 najlepszych wyników turniejowych 0
Suma punktów z turniejów Super Serii 0
Suma punktów z Ligi Klubowej 0
Suma punktów z 30 najlepszych wyników z rozgrywek typu challenge/liga 180
Razem 180