Cykl turniejów Grand Prix Warszawy - kat. OPEN

Punkty od 2019/11/30 do 2020/11/29

Rozgrywki
# Data Nazwa rozgrywek Punkty
1 2020-11-27 Tsl Grupa B (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #685 (vs Wojtowicz G.) 6
2 2020-11-17 Tsl Grupa B (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #614 (vs Kijewska K.) 6
3 2020-11-12 Tsl Grupa B (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #647 (vs Nojszewski O.) 6
4 2020-11-10 Tsl Grupa B (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #618 (vs Szozda G.) 6
5 2020-11-03 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #502 (vs Kozłowska H.) 6
6 2020-10-03 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #247 (vs Jer P.) 6
7 2020-07-05 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #575 (vs Kordaczuk A.) 6
8 2020-07-01 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #582 (vs Wojtowicz G.) 6
9 2020-06-26 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #538 (vs Lisowski M.) 6
10 2020-06-19 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #498 (vs Wróblewska D.) 6
11 2020-06-16 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #459 (vs Budzalek A.) 6
12 2020-06-14 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #462 (vs Jer P.) 6
13 2020-06-04 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #390 (vs Sobolewska M.) 6
14 2020-05-17 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #304 (vs Trybusz M.) 6
15 2020-05-13 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #309 (vs Szozda G.) 6
16 2020-05-10 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #295 (vs Kozłowska H.) 6
17 2020-05-06 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #253 (vs Kisiel P.) 6
18 2020-03-08 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #196 (vs Wojtowicz G.) 6
19 2020-03-04 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #192 (vs Szysz A.) 6
20 2020-02-23 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #159 (vs Kisiel P.) 6
21 2020-02-22 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #152 (vs Kwiatkowski D.) 6
22 2020-02-09 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #68 (vs Kwiatkowski D.) 6
23 2020-02-08 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #96 (vs Szozda G.) 6
24 2019-12-01 Tsl Grupa B (7 Sezon 07.2019-01.2020) - #781 (vs Wojtowicz G.) 6
25 2020-10-19 Sezon Zima 2020/2021 - #43 (vs Boniński Krzysiek) 5
26 2020-06-29 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #382 (vs Widarski Łukasz) 5
27 2020-01-26 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #224 (vs Jer Przemek) 5
28 2020-01-02 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #171 (vs Widarski Łukasz) 5
29 2019-12-13 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #137 (vs Morawski Maciej) 5
30 2020-10-20 Sezon Zima 2020/2021 - #37 (vs Kozłowski Jerzy) 4
Punkty niezliczane
31 2020-10-18 Sezon Zima 2020/2021 - #38 (vs Czopek Dawid) 4
32 2020-10-17 Sezon Zima 2020/2021 - #20 (vs Bero Stanisław) 4
33 2020-11-29 Tsl Grupa B (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #681 (vs Skubalska K.) 1
34 2020-11-24 Tsl Grupa B (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #750 (vs Strowski J.) 1
35 2020-11-15 Tsl Grupa B (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #627 (vs Trybusz M.) 1
36 2020-11-08 Sezon Zima 2020/2021 - #87 (vs Kaźmierska Małgorzata) 1
37 2020-11-05 Sezon Zima 2020/2021 - #79 (vs Skałecki Grzegorz) 1
38 2020-10-25 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #402 (vs Szymańczak P.) 1
39 2020-10-22 Sezon Zima 2020/2021 - #45 (vs Morawski Maciej) 1
40 2020-10-18 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #258 (vs Gajdul P.) 1
41 2020-09-25 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #183 (vs Niwiński B.) 1
42 2020-09-22 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #520 (vs Jer Przemek) 1
43 2020-09-22 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #152 (vs Jer P.) 1
44 2020-09-18 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #516 (vs Wojtanowicz Dariusz) 1
45 2020-09-13 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #98 (vs Łukaszewicz M.) 1
46 2020-09-13 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #4 (vs Łukaszewicz M.) 1
47 2020-09-10 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #503 (vs Deć Przemysław) 1
48 2020-09-09 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #54 (vs Komorowski M.) 1
49 2020-09-07 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #497 (vs Bryłka Krzysztof) 1
50 2020-09-06 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #53 (vs Michta M.) 1
51 2020-09-03 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #3 (vs Karłowska A.) 1
52 2020-09-01 Tsl Grupa A (9 Sezon 09.2020-02.2021) - #2 (vs Chaber M.) 1
53 2020-08-28 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #474 (vs Michalski Kacper) 1
54 2020-08-25 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #887 (vs Woś K.) 1
55 2020-08-19 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #464 (vs Bryłka Krzysztof) 1
56 2020-08-13 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #823 (vs Bednarek I.) 1
57 2020-08-09 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #811 (vs Makarski T.) 1
58 2020-08-08 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #814 (vs Warmiński Ł.) 1
59 2020-08-06 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #810 (vs Szabłowski T.) 1
60 2020-08-01 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #435 (vs Bryłka Krzysztof) 1
61 2020-07-31 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #796 (vs Budzalek A.) 1
62 2020-07-31 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #795 (vs Zielińska D.) 1
63 2020-07-29 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #681 (vs Bednarek I.) 1
64 2020-07-25 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #434 (vs Maciąg Krzysztof) 1
65 2020-07-24 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #720 (vs Szabłowski T.) 1
66 2020-07-21 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #709 (vs Sztulpa K.) 1
67 2020-07-19 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #426 (vs Chmielnicki Tomasz) 1
68 2020-07-18 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #423 (vs Boniński Krzysiek) 1
69 2020-07-15 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #415 (vs Maciąg Krzysztof) 1
70 2020-07-11 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #407 (vs Badurka Katarzyna) 1
71 2020-07-08 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #631 (vs Srebrny M.) 1
72 2020-07-03 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #590 (vs Zawłocki J.) 1
73 2020-06-28 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #568 (vs Jer P.) 1
74 2020-06-20 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #231 (vs Skubalska K.) 1
75 2020-06-14 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #371 (vs Jer Przemek) 1
76 2020-06-11 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #361 (vs Boniński Krzysiek) 1
77 2020-06-09 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #434 (vs Przybył F.) 1
78 2020-06-07 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #440 (vs Jer P.) 1
79 2020-06-06 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #432 (vs Krausse M.) 1
80 2020-06-03 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #366 (vs Adamczewski T.) 1
81 2020-05-30 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #358 (vs Kijewska K.) 1
82 2020-05-29 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #372 (vs Sztulpa K.) 1
83 2020-05-27 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #333 (vs Warmiński Ł.) 1
84 2020-05-24 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #364 (vs Trybusz M.) 1
85 2020-05-22 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #349 (vs Szubski M.) 1
86 2020-05-19 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #332 (vs Zielińska D.) 1
87 2020-05-07 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #256 (vs Kordaczuk A.) 1
88 2020-05-04 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #248 (vs Makarski T.) 1
89 2020-03-14 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #238 (vs Michalczuk P.) 1
90 2020-03-11 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #220 (vs Bizan A.) 1
91 2020-03-07 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #218 (vs Mrozek J.) 1
92 2020-03-03 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #197 (vs Załuska L.) 1
93 2020-02-27 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #178 (vs Srebrny M.) 1
94 2020-02-25 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #161 (vs Bednarek I.) 1
95 2020-02-24 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #174 (vs Kisiel P.) 1
96 2020-02-13 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #110 (vs Pasternak M.) 1
97 2020-02-06 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #72 (vs Kozłowska H.) 1
98 2020-02-04 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #84 (vs Szabłowski T.) 1
99 2020-02-02 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #59 (vs Wojtowicz G.) 1
100 2020-02-01 Tsl Grupa B (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #54 (vs Pasternak M.) 1
101 2020-01-29 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #228 (vs Morawski Maciej) 1
102 2020-01-24 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #210 (vs Michalski Kacper) 1
103 2020-01-22 Tsl Grupa A (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #48 (vs Górska-Niwińska M.) 1
104 2020-01-21 Tsl Grupa A (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #59 (vs Chaber M.) 1
105 2020-01-18 Tsl Grupa A (8 Sezon 01.2020-06.2020) - #45 (vs Kołcz G.) 1
106 2020-01-14 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #189 (vs Szwałek Tomasz) 1
107 2020-01-05 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #182 (vs Jer Przemek) 1
108 2020-01-02 Tsl Grupa B (7 Sezon 07.2019-01.2020) - #853 (vs Wojtowicz G.) 1
109 2019-12-29 Tsl Grupa B (7 Sezon 07.2019-01.2020) - #847 (vs Szczepaniak J.) 1
110 2019-12-26 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #161 (vs Jer Przemek) 1
111 2019-12-20 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #154 (vs Kawka Ryszard) 1
112 2019-12-17 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #147 (vs Jer Przemek) 1
113 2019-12-14 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #142 (vs Badurka Katarzyna) 1
114 2019-12-08 Challenge Ganadorsport Open Zima 2019/2020 - #122 (vs Boniński Krzysiek) 1
115 2019-12-06 Tsl Grupa B (7 Sezon 07.2019-01.2020) - #811 (vs Kniaź M.) 1
Suma 30 najlepszych wyników 173
Łącznie
Suma punktów z 12 najlepszych wyników turniejowych 0
Suma punktów z turniejów Super Serii 0
Suma punktów z Ligi Klubowej 0
Suma punktów z 30 najlepszych wyników z rozgrywek typu challenge/liga 173
Razem 173