# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Bielawski Przemysław 15 11 25:11 165:97 48.00
2 Gąsior Stanisław 11 11 22:1 131:42 43.00
3 Aszyk Arkadiusz 14 10 21:10 143:100 43.00
4 Pek Damian 8 8 16:0 99:39 32.00
5 Malanowski Wojtek 10 7 17:8 106:69 32.00
6 Skurczynski Darek 8 7 14:3 88:48 28.00
7 Strzelczyk Michał 9 5 11:9 84:75 24.00
8 Wojciuk Kamil 10 4 9:12 92:91 23.00
9 Kaszubowski Wiesław 6 4 9:5 57:35 18.00
10 Siwek Piotr 10 2 4:17 58:102 15.00
11 Kohnke Piotr 9 2 4:15 55:91 14.00
12 Kulbikowski Sebastian 4 3 6:2 45:26 13.00
13 Dylewski Marian 5 2 5:7 42:46 11.00
14 Wroński Jan 6 2 5:8 48:51 11.00
15 Osiński Łukasz 7 1 3:12 30:71 11.00
16 Bertrand Krzysztof 4 1 3:6 27:35 8.00
17 Bartelik Rafał 5 1 2:8 34:49 8.00
18 Maciejewski Maciej 5 1 2:8 29:50 8.00
19 Gawecki Piotr 1 1 2:0 12:0 4.00
20 Pertkiewicz Wojciech 19 0 0:38 0:228 -19.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4pkt.
  • 2:0 w/o - 4pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - -1pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2018/10/24 23:00 Aszyk Arkadiusz - Siwek Piotr 6/4 6/2 Zobacz
2 2018/10/27 16:54 27 października 2018r. 14:00 (Sob.) Wroński Jan - Maciejewski Maciej 6/1 6/3 Zobacz
3 2018/10/29 11:03 29 października 2018r. 09:00 (Pon.) Gąsior Stanisław - Maciejewski Maciej 6/2 6/0 Zobacz
4 2018/10/30 12:25 30 października 2018r. 10:30 (Wt.) Pek Damian - Wroński Jan 6/3 7/6(4) Zobacz
5 2018/10/31 21:03 31 października 2018r. 19:00 (Śr.) Aszyk Arkadiusz - Bartelik Rafał 6/0 6/3 Zobacz
6 2018/11/02 12:15 2 listopada 2018r. 10:00 (Pt.) Pek Damian - Kulbikowski Sebastian 7/5 6/3 Zobacz
7 2018/11/03 15:25 3 listopada 2018r. 12:00 (Sob.) Wroński Jan - Aszyk Arkadiusz 6/2 6/7(6) 4:10 Zobacz
8 2018/11/07 13:14 7 listopada 2018r. 10:00 (Śr.) Gąsior Stanisław - Kohnke Piotr 6/3 6/2 Zobacz
9 2018/11/08 16:19 8 listopada 2018r. 12:30 (Czw.) Bielawski Przemysław - Osiński Łukasz 6/2 6/0 Zobacz
10 2018/11/08 17:36 8 listopada 2018r. 15:00 (Czw.) Wojciuk Kamil - Kohnke Piotr 6/3 6/4 Zobacz
11 2018/11/09 22:56 9 listopada 2018r. 20:00 (Pt.) Aszyk Arkadiusz - Osiński Łukasz 6/1 6/2 Zobacz
12 2018/11/14 22:37 14 listopada 2018r. 20:00 (Śr.) Bielawski Przemysław - Siwek Piotr 6/4 6/1 Zobacz
13 2018/11/19 12:00 19 listopada 2018r. 09:00 (Pon.) Gąsior Stanisław - Dylewski Marian 6/2 7/6(5) Zobacz
14 2018/11/19 14:18 19 listopada 2018r. 12:00 (Pon.) Siwek Piotr - Kaszubowski Wiesław 1/6 0/6 Zobacz
15 2018/11/22 07:18 21 listopada 2018r. 20:00 (Śr.) Skurczynski Darek - Malanowski Wojtek 7/6(6) 2/6 10:8 Zobacz
16 2018/11/24 15:01 24 listopada 2018r. 13:00 (Sob.) Aszyk Arkadiusz - Pertkiewicz Wojciech 6/0 6/0 walkower Zobacz
17 2018/11/26 10:51 25 listopada 2018r. 08:00 (Niedz.) Wojciuk Kamil - Bartelik Rafał 6/4 6/4 Zobacz
18 2018/11/26 11:46 26 listopada 2018r. 09:00 (Pon.) Gąsior Stanisław - Bertrand Krzysztof 6/0 6/2 Zobacz
19 2018/11/28 23:01 28 listopada 2018r. 20:00 (Śr.) Aszyk Arkadiusz - Strzelczyk Michał 6/2 6/3 Zobacz
20 2018/12/02 18:14 2 grudnia 2018r. 18:15 (Niedz.) Kaszubowski Wiesław - Dylewski Marian 6/2 6/2 Zobacz
21 2018/12/04 17:32 4 grudnia 2018r. 15:00 (Wt.) Bielawski Przemysław - Maciejewski Maciej 7/5 6/0 Zobacz
22 2018/12/05 23:38 5 grudnia 2018r. 20:00 (Śr.) Osiński Łukasz - Siwek Piotr 0/6 6/4 6:10 Zobacz
23 2018/12/08 16:50 8 grudnia 2018r. 14:00 (Sob.) Aszyk Arkadiusz - Maciejewski Maciej 6/0 7/6(4) Zobacz
24 2018/12/10 11:53 10 grudnia 2018r. 09:00 (Pon.) Bielawski Przemysław - Bertrand Krzysztof 6/0 6/1 Zobacz
25 2018/12/12 12:18 12 grudnia 2018r. 10:00 (Śr.) Gąsior Stanisław - Kaszubowski Wiesław 6/0 6/1 Zobacz
26 2018/12/13 10:41 Siwek Piotr - Strzelczyk Michał 4/6 3/6 Zobacz
27 2018/12/16 11:26 16 grudnia 2018r. 09:00 (Niedz.) Bielawski Przemysław - Kohnke Piotr 6/2 6/1 Zobacz
28 2018/12/18 15:51 18 grudnia 2018r. 12:30 (Wt.) Pek Damian - Kohnke Piotr 6/1 6/2 Zobacz
29 2018/12/19 12:48 19 grudnia 2018r. 10:00 (Śr.) Gąsior Stanisław - Osiński Łukasz 6/1 6/0 Zobacz
30 2018/12/20 17:36 20 grudnia 2018r. 14:00 (Czw.) Pek Damian - Siwek Piotr 6/4 6/1 Zobacz
31 2018/12/22 16:06 22 grudnia 2018r. 14:00 (Sob.) Aszyk Arkadiusz - Wojciuk Kamil 6/4 7/5 Zobacz
32 2019/01/01 19:14 1 stycznia 2019r. 17:00 (Wt.) Strzelczyk Michał - Wojciuk Kamil 3/6 6/3 10:8 Zobacz
33 2019/01/05 20:04 5 stycznia 2019r. 18:00 (Sob.) Aszyk Arkadiusz - Kohnke Piotr 6/0 6/2 Zobacz
34 2019/01/10 13:16 10 stycznia 2019r. 09:30 (Czw.) Pek Damian - Osiński Łukasz 6/0 6/3 Zobacz
35 2019/01/12 22:31 12 stycznia 2019r. 18:00 (Sob.) Skurczynski Darek - Wojciuk Kamil 6/3 6/2 Zobacz
36 2019/01/14 07:46 13 stycznia 2019r. 15:00 (Niedz.) Skurczynski Darek - Kohnke Piotr 6/4 6/3 Zobacz
37 2019/01/17 08:46 19 stycznia 2019r. 14:00 (Sob.) Gąsior Stanisław - Wojciuk Kamil anulowany Zobacz
38 2019/01/24 14:06 Pertkiewicz Wojciech - Strzelczyk Michał 0/6 0/6 walkower Zobacz
39 2019/01/24 14:06 Pertkiewicz Wojciech - Kulbikowski Sebastian 0/6 0/6 walkower Zobacz
40 2019/01/24 14:06 Pertkiewicz Wojciech - Pek Damian 0/6 0/6 walkower Zobacz
41 2019/01/24 14:15 Pertkiewicz Wojciech - Skurczynski Darek 0/6 0/6 walkower Zobacz
42 2019/01/24 14:15 Pertkiewicz Wojciech - Wroński Jan 0/6 0/6 walkower Zobacz
43 2019/01/24 14:15 Pertkiewicz Wojciech - Bartelik Rafał 0/6 0/6 walkower Zobacz
44 2019/01/24 14:16 Pertkiewicz Wojciech - Malanowski Wojtek 0/6 0/6 walkower Zobacz
45 2019/01/24 14:16 Pertkiewicz Wojciech - Maciejewski Maciej 0/6 0/6 walkower Zobacz
46 2019/01/24 14:17 Pertkiewicz Wojciech - Gawecki Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
47 2019/01/24 14:17 Pertkiewicz Wojciech - Bielawski Przemysław 0/6 0/6 walkower Zobacz
48 2019/01/24 14:17 Pertkiewicz Wojciech - Gąsior Stanisław 0/6 0/6 walkower Zobacz
49 2019/01/24 14:18 Pertkiewicz Wojciech - Kaszubowski Wiesław 0/6 0/6 walkower Zobacz
50 2019/01/24 14:19 Pertkiewicz Wojciech - Bertrand Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
51 2019/01/24 14:20 Pertkiewicz Wojciech - Wojciuk Kamil 0/6 0/6 walkower Zobacz
52 2019/01/24 14:20 Pertkiewicz Wojciech - Kohnke Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
53 2019/01/24 14:21 Pertkiewicz Wojciech - Osiński Łukasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
54 2019/01/24 14:21 Pertkiewicz Wojciech - Dylewski Marian 0/6 0/6 walkower Zobacz
55 2019/01/24 14:21 Pertkiewicz Wojciech - Siwek Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
56 2019/01/27 21:29 27 stycznia 2019r. 15:00 (Niedz.) Skurczynski Darek - Wroński Jan 6/0 6/3 Zobacz
57 2019/02/02 19:26 2 lutego 2019r. 15:00 (Sob.) Skurczynski Darek - Osiński Łukasz 6/0 6/3 Zobacz
58 2019/02/05 13:08 2 lutego 2019r. 17:00 (Sob.) Wojciuk Kamil - Siwek Piotr 6/4 6/0 Zobacz
59 2019/02/06 12:44 6 lutego 2019r. 10:00 (Śr.) Gąsior Stanisław - Siwek Piotr 6/1 6/0 Zobacz
60 2019/02/09 13:32 9 lutego 2019r. 10:00 (Sob.) Gąsior Stanisław - Wojciuk Kamil 6/4 6/4 Zobacz
61 2019/02/15 23:24 15 lutego 2019r. 21:00 (Pt.) Skurczynski Darek - Siwek Piotr 6/2 6/4 Zobacz
62 2019/02/20 21:13 20 lutego 2019r. 16:30 (Śr.) Strzelczyk Michał - Skurczynski Darek 6/4 6/2 Zobacz
63 2019/03/13 22:34 13 marca 2019r. 20:00 (Śr.) Bielawski Przemysław - Malanowski Wojtek 6/1 3/6 7:10 Zobacz
64 2019/03/14 09:40 9 marca 2019r. 18:00 (Sob.) Malanowski Wojtek - Bertrand Krzysztof 7/6 3/6 10:5 Zobacz
65 2019/03/19 13:57 19 marca 2019r. 11:30 (Wt.) Bielawski Przemysław - Kaszubowski Wiesław 7/5 2/6 10:5 Zobacz
66 2019/03/20 22:07 20 marca 2019r. 20:00 (Śr.) Bielawski Przemysław - Strzelczyk Michał 6/2 3/6 10:5 Zobacz
67 2019/03/23 18:31 23 marca 2019r. 16:00 (Sob.) Bielawski Przemysław - Dylewski Marian 6/3 5/7 7:10 Zobacz
68 2019/03/24 19:17 24 marca 2019r. 17:00 (Niedz.) Strzelczyk Michał - Kohnke Piotr 7/6 6/1 Zobacz
69 2019/03/25 12:34 25 marca 2019r. 09:30 (Pon.) Gąsior Stanisław - Bielawski Przemysław 6/2 3/6 10:7 Zobacz
70 2019/03/26 13:14 26 marca 2019r. 10:30 (Wt.) Bielawski Przemysław - Kulbikowski Sebastian 4/6 5/7 Zobacz
71 2019/03/27 22:22 27 marca 2019r. 20:00 (Śr.) Bielawski Przemysław - Aszyk Arkadiusz 4/6 6/4 10:7 Zobacz
72 2019/03/28 16:35 Wojciuk Kamil - Malanowski Wojtek 5/7 3/6 Zobacz
73 2019/03/30 19:06 30 marca 2019r. 14:00 (Sob.) Aszyk Arkadiusz - Malanowski Wojtek 1/6 4/6 Zobacz
74 2019/03/31 12:24 31 marca 2019r. 10:00 (Niedz.) Bielawski Przemysław - Wojciuk Kamil 6/3 6/2 Zobacz
75 2019/04/06 16:23 6 kwietnia 2019r. 14:00 (Sob.) Aszyk Arkadiusz - Dylewski Marian 3/6 6/1 10:4 Zobacz
76 2019/04/10 10:29 9 kwietnia 2019r. 14:00 (Wt.) Kohnke Piotr - Malanowski Wojtek 6/0 2/6 10:8 Zobacz
77 2019/04/10 17:37 10 kwietnia 2019r. 15:00 (Śr.) Aszyk Arkadiusz - Kulbikowski Sebastian 1/6 3/6 Zobacz
78 2019/04/11 14:32 11 kwietnia 2019r. 11:30 (Czw.) Bielawski Przemysław - Bartelik Rafał 6/3 6/2 Zobacz
79 2019/04/11 15:31 13 kwietnia 2019r. 12:00 (Sob.) Aszyk Arkadiusz - Gąsior Stanisław anulowany Zobacz
80 2019/04/16 21:23 Malanowski Wojtek - Strzelczyk Michał 6/4 6/3 Zobacz
81 2019/04/16 21:33 Malanowski Wojtek - Wroński Jan 6/0 6/0 walkower Zobacz
82 2019/04/18 13:00 Malanowski Wojtek - Kaszubowski Wiesław 2/6 6/2 5:10 Zobacz
83 2019/04/19 14:51 19 kwietnia 2019r. 10:00 (Pt.) Pek Damian - Bartelik Rafał 7/5 6/1 Zobacz
84 2019/04/20 11:38 20 kwietnia 2019r. 10:00 (Sob.) Gąsior Stanisław - Aszyk Arkadiusz 6/3 6/3 Zobacz
85 2019/04/22 21:14 22 kwietnia 2019r. 19:00 (Pon.) Pek Damian - Strzelczyk Michał 6/3 6/2 Zobacz
  1. Kolejka 1 - 20.10.2018-31.10.2018
  2. Kolejka 2 - 01.11.2018-10.11.2018
  3. Kolejka 3 - 11.10.2018-20.11.2018
  4. Kolejka 4 - 21.11.2018-30.11.2018
  5. Kolejka 5 - 01.12.2018- 10.12.2018
  6. Kolejka 6 - 11.12.2018-20.12.2018
  7. Kolejka 7 - 21.12.2018 -31.10.2018
  8. Kolejka 8 - 01.01.2019- 10.01.2019
  9. Kolejka 9 - 11.01.2019 – 20.01.2019
  10. Kolejka 10 -21.01.2019 – 31.01.2019
  11. Kolejka 11 – 01.02.2018 - 10.02.2019
  12. Kolejka 12 – 11.02.2019 – 20.02.2019
  13. Kolejka 13 – 21.02.2019 – 28.02.2019
  14. Kolejka 14 – 01.03.2019 – 10.03.2019
  15. Kolejka 15 – 11.03.2019 – 20.03.2019
  16. Kolejka 16 - 21.03.2019 – 31.03.2019
  17. Kolejka 17 – 01.04.2019 – 10.04.2019
  18. Kolejka 18 – 11.04.2019 – 20.04.2019
  19. Kolejka 19 – 21.04.2019 – 30.04.2019
Kolejka 1
Kohnke Piotr - Malanowski Wojtek 6/0 2/6 10:8 Zobacz
Gąsior Stanisław - Bielawski Przemysław 6/2 3/6 10:7 Zobacz
Strzelczyk Michał - Siwek Piotr 6/4 6/3 Zobacz
Bertrand Krzysztof - Aszyk Arkadiusz
Kaszubowski Wiesław - Skurczynski Darek
Gawecki Piotr - Wojciuk Kamil
Bartelik Rafał - Maciejewski Maciej
Pertkiewicz Wojciech - Pek Damian 0/6 0/6 walkower Zobacz
Kulbikowski Sebastian - Dylewski Marian
Wroński Jan - Osiński Łukasz
Kolejka 2
Osiński Łukasz - Malanowski Wojtek
Dylewski Marian - Wroński Jan
Pek Damian - Kulbikowski Sebastian 7/5 6/3 Zobacz
Maciejewski Maciej - Pertkiewicz Wojciech 6/0 6/0 walkower Zobacz
Wojciuk Kamil - Bartelik Rafał 6/4 6/4 Zobacz
Skurczynski Darek - Gawecki Piotr
Aszyk Arkadiusz - Kaszubowski Wiesław
Siwek Piotr - Bertrand Krzysztof
Bielawski Przemysław - Strzelczyk Michał 6/2 3/6 10:5 Zobacz
Kohnke Piotr - Gąsior Stanisław 3/6 2/6 Zobacz
Kolejka 3
Gąsior Stanisław - Malanowski Wojtek
Strzelczyk Michał - Kohnke Piotr 7/6 6/1 Zobacz
Bertrand Krzysztof - Bielawski Przemysław 0/6 1/6 Zobacz
Kaszubowski Wiesław - Siwek Piotr 6/1 6/0 Zobacz
Gawecki Piotr - Aszyk Arkadiusz
Bartelik Rafał - Skurczynski Darek
Pertkiewicz Wojciech - Wojciuk Kamil 0/6 0/6 walkower Zobacz
Kulbikowski Sebastian - Maciejewski Maciej
Wroński Jan - Pek Damian 3/6 6/7(4) Zobacz
Osiński Łukasz - Dylewski Marian
Kolejka 4
Dylewski Marian - Malanowski Wojtek
Pek Damian - Osiński Łukasz 6/0 6/3 Zobacz
Maciejewski Maciej - Wroński Jan 1/6 3/6 Zobacz
Wojciuk Kamil - Kulbikowski Sebastian
Skurczynski Darek - Pertkiewicz Wojciech 6/0 6/0 walkower Zobacz
Aszyk Arkadiusz - Bartelik Rafał 6/0 6/3 Zobacz
Siwek Piotr - Gawecki Piotr
Bielawski Przemysław - Kaszubowski Wiesław 7/5 2/6 10:5 Zobacz
Kohnke Piotr - Bertrand Krzysztof
Gąsior Stanisław - Strzelczyk Michał
Kolejka 5
Strzelczyk Michał - Malanowski Wojtek 4/6 3/6 Zobacz
Bertrand Krzysztof - Gąsior Stanisław 0/6 2/6 Zobacz
Kaszubowski Wiesław - Kohnke Piotr
Gawecki Piotr - Bielawski Przemysław
Bartelik Rafał - Siwek Piotr
Pertkiewicz Wojciech - Aszyk Arkadiusz 0/6 0/6 walkower Zobacz
Kulbikowski Sebastian - Skurczynski Darek
Wroński Jan - Wojciuk Kamil
Osiński Łukasz - Maciejewski Maciej
Dylewski Marian - Pek Damian
Kolejka 6
Pek Damian - Malanowski Wojtek
Maciejewski Maciej - Dylewski Marian
Wojciuk Kamil - Osiński Łukasz
Skurczynski Darek - Wroński Jan 6/0 6/3 Zobacz
Aszyk Arkadiusz - Kulbikowski Sebastian 1/6 3/6 Zobacz
Siwek Piotr - Pertkiewicz Wojciech 6/0 6/0 walkower Zobacz
Bielawski Przemysław - Bartelik Rafał 6/3 6/2 Zobacz
Kohnke Piotr - Gawecki Piotr
Gąsior Stanisław - Kaszubowski Wiesław 6/0 6/1 Zobacz
Strzelczyk Michał - Bertrand Krzysztof
Kolejka 7
Bertrand Krzysztof - Malanowski Wojtek 6/7 6/3 5:10 Zobacz
Kaszubowski Wiesław - Strzelczyk Michał
Gawecki Piotr - Gąsior Stanisław
Bartelik Rafał - Kohnke Piotr
Pertkiewicz Wojciech - Bielawski Przemysław 0/6 0/6 walkower Zobacz
Kulbikowski Sebastian - Siwek Piotr
Wroński Jan - Aszyk Arkadiusz 6/2 6/7(6) 4:10 Zobacz
Osiński Łukasz - Skurczynski Darek 0/6 3/6 Zobacz
Dylewski Marian - Wojciuk Kamil
Pek Damian - Maciejewski Maciej
Kolejka 8
Maciejewski Maciej - Malanowski Wojtek
Wojciuk Kamil - Pek Damian
Skurczynski Darek - Dylewski Marian
Aszyk Arkadiusz - Osiński Łukasz 6/1 6/2 Zobacz
Siwek Piotr - Wroński Jan
Bielawski Przemysław - Kulbikowski Sebastian 4/6 5/7 Zobacz
Kohnke Piotr - Pertkiewicz Wojciech 6/0 6/0 walkower Zobacz
Gąsior Stanisław - Bartelik Rafał
Strzelczyk Michał - Gawecki Piotr
Bertrand Krzysztof - Kaszubowski Wiesław
Kolejka 9
Kaszubowski Wiesław - Malanowski Wojtek 6/2 2/6 10:5 Zobacz
Gawecki Piotr - Bertrand Krzysztof
Bartelik Rafał - Strzelczyk Michał
Pertkiewicz Wojciech - Gąsior Stanisław 0/6 0/6 walkower Zobacz
Kulbikowski Sebastian - Kohnke Piotr
Wroński Jan - Bielawski Przemysław
Osiński Łukasz - Siwek Piotr 0/6 6/4 6:10 Zobacz
Dylewski Marian - Aszyk Arkadiusz 6/3 1/6 4:10 Zobacz
Pek Damian - Skurczynski Darek
Maciejewski Maciej - Wojciuk Kamil
Kolejka 10
Wojciuk Kamil - Malanowski Wojtek 5/7 3/6 Zobacz
Skurczynski Darek - Maciejewski Maciej
Aszyk Arkadiusz - Pek Damian
Siwek Piotr - Dylewski Marian
Bielawski Przemysław - Osiński Łukasz 6/2 6/0 Zobacz
Kohnke Piotr - Wroński Jan
Gąsior Stanisław - Kulbikowski Sebastian
Strzelczyk Michał - Pertkiewicz Wojciech 6/0 6/0 walkower Zobacz
Bertrand Krzysztof - Bartelik Rafał
Kaszubowski Wiesław - Gawecki Piotr
Kolejka 11
Gawecki Piotr - Malanowski Wojtek
Bartelik Rafał - Kaszubowski Wiesław
Pertkiewicz Wojciech - Bertrand Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
Kulbikowski Sebastian - Strzelczyk Michał
Wroński Jan - Gąsior Stanisław
Osiński Łukasz - Kohnke Piotr
Dylewski Marian - Bielawski Przemysław 3/6 7/5 10:7 Zobacz
Pek Damian - Siwek Piotr 6/4 6/1 Zobacz
Maciejewski Maciej - Aszyk Arkadiusz 0/6 6/7(4) Zobacz
Wojciuk Kamil - Skurczynski Darek 3/6 2/6 Zobacz
Kolejka 12
Skurczynski Darek - Malanowski Wojtek 7/6(6) 2/6 10:8 Zobacz
Aszyk Arkadiusz - Wojciuk Kamil 6/4 7/5 Zobacz
Siwek Piotr - Maciejewski Maciej
Bielawski Przemysław - Pek Damian
Kohnke Piotr - Dylewski Marian
Gąsior Stanisław - Osiński Łukasz 6/1 6/0 Zobacz
Strzelczyk Michał - Wroński Jan
Bertrand Krzysztof - Kulbikowski Sebastian
Kaszubowski Wiesław - Pertkiewicz Wojciech 6/0 6/0 walkower Zobacz
Gawecki Piotr - Bartelik Rafał
Kolejka 13
Bartelik Rafał - Malanowski Wojtek
Pertkiewicz Wojciech - Gawecki Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
Kulbikowski Sebastian - Kaszubowski Wiesław
Wroński Jan - Bertrand Krzysztof
Osiński Łukasz - Strzelczyk Michał
Dylewski Marian - Gąsior Stanisław 2/6 6/7(5) Zobacz
Pek Damian - Kohnke Piotr 6/1 6/2 Zobacz
Maciejewski Maciej - Bielawski Przemysław 5/7 0/6 Zobacz
Wojciuk Kamil - Siwek Piotr 6/4 6/0 Zobacz
Skurczynski Darek - Aszyk Arkadiusz
Kolejka 14
Aszyk Arkadiusz - Malanowski Wojtek 1/6 4/6 Zobacz
Siwek Piotr - Skurczynski Darek 2/6 4/6 Zobacz
Bielawski Przemysław - Wojciuk Kamil 6/3 6/2 Zobacz
Kohnke Piotr - Maciejewski Maciej
Gąsior Stanisław - Pek Damian
Strzelczyk Michał - Dylewski Marian
Bertrand Krzysztof - Osiński Łukasz
Kaszubowski Wiesław - Wroński Jan
Gawecki Piotr - Kulbikowski Sebastian
Bartelik Rafał - Pertkiewicz Wojciech 6/0 6/0 walkower Zobacz
Kolejka 15
Pertkiewicz Wojciech - Malanowski Wojtek 0/6 0/6 walkower Zobacz
Kulbikowski Sebastian - Bartelik Rafał
Wroński Jan - Gawecki Piotr
Osiński Łukasz - Kaszubowski Wiesław
Dylewski Marian - Bertrand Krzysztof
Pek Damian - Strzelczyk Michał 6/3 6/2 Zobacz
Maciejewski Maciej - Gąsior Stanisław 2/6 0/6 Zobacz
Wojciuk Kamil - Kohnke Piotr 6/3 6/4 Zobacz
Skurczynski Darek - Bielawski Przemysław
Aszyk Arkadiusz - Siwek Piotr 6/4 6/2 Zobacz
Kolejka 16
Siwek Piotr - Malanowski Wojtek
Bielawski Przemysław - Aszyk Arkadiusz 4/6 6/4 10:7 Zobacz
Kohnke Piotr - Skurczynski Darek 4/6 3/6 Zobacz
Gąsior Stanisław - Wojciuk Kamil 6/4 6/4 Zobacz
Strzelczyk Michał - Maciejewski Maciej
Bertrand Krzysztof - Pek Damian
Kaszubowski Wiesław - Dylewski Marian 6/2 6/2 Zobacz
Gawecki Piotr - Osiński Łukasz
Bartelik Rafał - Wroński Jan
Pertkiewicz Wojciech - Kulbikowski Sebastian 0/6 0/6 walkower Zobacz
Kolejka 17
Kulbikowski Sebastian - Malanowski Wojtek
Wroński Jan - Pertkiewicz Wojciech 6/0 6/0 walkower Zobacz
Osiński Łukasz - Bartelik Rafał
Dylewski Marian - Gawecki Piotr
Pek Damian - Kaszubowski Wiesław
Maciejewski Maciej - Bertrand Krzysztof
Wojciuk Kamil - Strzelczyk Michał 6/3 3/6 8:10 Zobacz
Skurczynski Darek - Gąsior Stanisław
Aszyk Arkadiusz - Kohnke Piotr 6/0 6/2 Zobacz
Siwek Piotr - Bielawski Przemysław 4/6 1/6 Zobacz
Kolejka 18
Bielawski Przemysław - Malanowski Wojtek 6/1 3/6 7:10 Zobacz
Kohnke Piotr - Siwek Piotr
Gąsior Stanisław - Aszyk Arkadiusz 6/3 6/3 Zobacz
Strzelczyk Michał - Skurczynski Darek 6/4 6/2 Zobacz
Bertrand Krzysztof - Wojciuk Kamil
Kaszubowski Wiesław - Maciejewski Maciej
Gawecki Piotr - Pek Damian
Bartelik Rafał - Dylewski Marian
Pertkiewicz Wojciech - Osiński Łukasz 0/6 0/6 walkower Zobacz
Kulbikowski Sebastian - Wroński Jan
Kolejka 19
Wroński Jan - Malanowski Wojtek 0/6 0/6 walkower Zobacz
Osiński Łukasz - Kulbikowski Sebastian
Dylewski Marian - Pertkiewicz Wojciech 6/0 6/0 walkower Zobacz
Pek Damian - Bartelik Rafał 7/5 6/1 Zobacz
Maciejewski Maciej - Gawecki Piotr
Wojciuk Kamil - Kaszubowski Wiesław
Skurczynski Darek - Bertrand Krzysztof
Aszyk Arkadiusz - Strzelczyk Michał 6/2 6/3 Zobacz
Siwek Piotr - Gąsior Stanisław 1/6 0/6 Zobacz
Bielawski Przemysław - Kohnke Piotr 6/2 6/1 Zobacz

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#185 Skurczynski - Maciejewski wczoraj o godz. 14:47
#184 Gąsior - Strzelczyk wczoraj o godz. 13:45
#183 Skurczynski - Bartelik wczoraj o godz. 10:57
#182 Pek - Strzelczyk 4 dni temu o godz. 19:22
#181 Pek - Maciejewski 5 dni temu o godz. 15:02

Nadchodzące spotkania

#180 Gąsior - Pek za 7 godz.
#177 Aszyk - Bertrand jutro o godz. 15:00
#183 Skurczynski - Bartelik za 3 dni o godz. 08:00
#178 Aszyk - Pek za 3 dni o godz. 14:00
#185 Skurczynski - Maciejewski za 4 dni o godz. 12:00

Ostatnie wyniki

#182 Pek - Strzelczyk 6/3 6/2
#175 Gąsior - Aszyk 6/3 6/3
#174 Pek - Bartelik 7/5 6/1
#179 Malanowski - Kaszubowski 2/6 6/2 5:10
#176 Malanowski - Wroński 6/0 6/0 walkower

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych