# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Cieluch Arkadiusz 10 10 20:0 120:24 40.00
2 Pawłowicz Adam 10 7 16:6 109:58 33.00
3 Urbański Rafał 10 7 16:8 116:79 31.00
4 Bruhn Tomasz 9 8 16:6 96:68 29.00
5 Chlebicz Marcin 10 5 13:12 92:92 26.00
6 Kaszubowski Michał 9 4 9:11 84:88 21.00
7 Gross Kamil 9 3 8:13 78:94 19.00
8 Łukasiewicz Adam 10 2 5:16 60:115 17.00
9 Osiński Łukasz 6 3 7:8 54:55 14.00
10 Stencel Roman 9 1 2:16 35:109 12.00
11 Kasperek Piotr 8 0 0:16 36:98 8.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4pkt.
  • 2:0 w/o - 4pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - -1pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2018/11/04 20:17 Łukasiewicz Adam - Babirecki Maciej anulowany Zobacz
2 2018/11/10 20:23 10 listopada 2018r. 15:00 (Sob.) Gross Kamil - Kasperek Piotr 6/3 6/0 Zobacz
3 2018/11/13 11:19 Łukasiewicz Adam - Chlebicz Marcin anulowany Zobacz
4 2018/11/24 17:41 24 listopada 2018r. 14:00 (Sob.) Łukasiewicz Adam - Pawłowicz Adam 3/6 4/6 Zobacz
5 2018/11/25 14:14 25 listopada 2018r. 11:00 (Niedz.) Bruhn Tomasz - Stencel Roman 6/1 7/5 Zobacz
6 2018/11/25 14:57 18 listopada 2018r. 10:00 (Niedz.) Kasperek Piotr - Stencel Roman 6/7(5) 5/7 Zobacz
7 2018/11/25 18:34 25 listopada 2018r. 16:00 (Niedz.) Gross Kamil - Pawłowicz Adam 1/6 0/6 Zobacz
8 2018/12/02 15:54 2 grudnia 2018r. 13:00 (Niedz.) Gross Kamil - Stencel Roman 6/0 6/2 Zobacz
9 2018/12/08 19:12 8 grudnia 2018r. 17:00 (Sob.) Łukasiewicz Adam - Kaszubowski Michał 3/6 2/6 Zobacz
10 2018/12/12 15:35 12 grudnia 2018r. 12:30 (Śr.) Chlebicz Marcin - Osiński Łukasz 6/3 1/6 8:10 Zobacz
11 2018/12/16 15:48 16 grudnia 2018r. 12:00 (Niedz.) Bruhn Tomasz - Łukasiewicz Adam 6/2 6/0 Zobacz
12 2018/12/21 07:52 20 grudnia 2018r. 15:00 (Czw.) Urbański Rafał - Kasperek Piotr 6/2 6/3 Zobacz
13 2018/12/22 15:03 22 grudnia 2018r. 13:00 (Sob.) Gross Kamil - Bruhn Tomasz 2/6 2/6 Zobacz
14 2018/12/29 18:18 Urbański Rafał - Kaszubowski Michał 7/5 6/3 Zobacz
15 2019/01/06 12:22 6 stycznia 2019r. 10:00 (Niedz.) Pawłowicz Adam - Kasperek Piotr 6/0 6/1 Zobacz
16 2019/01/11 08:49 10 stycznia 2019r. 15:00 (Czw.) Urbański Rafał - Stencel Roman 6/1 6/0 Zobacz
17 2019/01/12 19:01 12 stycznia 2019r. 16:00 (Sob.) Cieluch Arkadiusz - Kasperek Piotr 6/2 6/1 Zobacz
18 2019/01/13 14:19 13 stycznia 2019r. 12:00 (Niedz.) Cieluch Arkadiusz - Łukasiewicz Adam 6/1 6/1 Zobacz
19 2019/01/16 18:58 Cieluch Arkadiusz - Gross Kamil anulowany Zobacz
20 2019/01/19 20:01 19 stycznia 2019r. 18:00 (Sob.) Chlebicz Marcin - Stencel Roman 6/0 6/1 Zobacz
21 2019/01/20 21:19 20 stycznia 2019r. 19:00 (Niedz.) Cieluch Arkadiusz - Kaszubowski Michał 6/1 6/1 Zobacz
22 2019/01/24 22:36 24 stycznia 2019r. 15:00 (Czw.) Urbański Rafał - Pawłowicz Adam 6/4 1/6 10:8 Zobacz
23 2019/02/02 14:17 27 stycznia 2019r. 12:00 (Niedz.) Bruhn Tomasz - Urbański Rafał 7/6(2) 4/6 11:9 Zobacz
24 2019/02/02 20:35 2 lutego 2019r. 14:00 (Sob.) Łukasiewicz Adam - Stencel Roman 7/5 6/3 Zobacz
25 2019/02/07 17:56 Urbański Rafał - Gross Kamil 6/2 6/3 Zobacz
26 2019/02/16 18:02 16 lutego 2019r. 15:00 (Sob.) Kasperek Piotr - Kaszubowski Michał 4/6 3/6 Zobacz
27 2019/02/21 06:07 21 lutego 2019r. 14:30 (Czw.) Urbański Rafał - Chlebicz Marcin anulowany Zobacz
28 2019/03/01 22:23 1 marca 2019r. 20:00 (Pt.) Cieluch Arkadiusz - Chlebicz Marcin 6/2 6/1 Zobacz
29 2019/03/09 07:12 10 marca 2019r. 18:00 (Niedz.) Cieluch Arkadiusz - Pawłowicz Adam anulowany Zobacz
30 2019/03/14 22:46 23 marca 2019r. 14:00 (Sob.) Cieluch Arkadiusz - Gross Kamil anulowany Zobacz
31 2019/03/16 12:59 16 lutego 2019r. 10:00 (Sob.) Bruhn Tomasz - Osiński Łukasz 6/4 3/6 10:4 Zobacz
32 2019/03/16 18:54 16 marca 2019r. 14:00 (Sob.) Gross Kamil - Łukasiewicz Adam 6/1 3/6 10/5 Zobacz
33 2019/03/17 19:23 20 marca 2019r. 15:00 (Śr.) Gross Kamil - Chlebicz Marcin anulowany Zobacz
34 2019/03/20 15:55 21 marca 2019r. 14:30 (Czw.) Cieluch Arkadiusz - Urbański Rafał anulowany Zobacz
35 2019/03/28 18:39 30 marca 2019r. 18:00 (Sob.) Gross Kamil - Chlebicz Marcin anulowany Zobacz
36 2019/03/29 23:05 29 marca 2019r. 20:00 (Pt.) Chlebicz Marcin - Kaszubowski Michał 4/6 7/5 10:7 Zobacz
37 2019/03/31 13:48 Urbański Rafał - Chlebicz Marcin anulowany Zobacz
38 2019/03/31 20:05 31 marca 2019r. 18:00 (Niedz.) Kaszubowski Michał - Stencel Roman 6/0 6/0 Zobacz
39 2019/04/01 09:51 Łukasiewicz Adam - Szeler Tomasz anulowany Zobacz
40 2019/04/04 16:41 4 kwietnia 2019r. 14:30 (Czw.) Urbański Rafał - Cieluch Arkadiusz 2/6 1/6 Zobacz
41 2019/04/06 20:51 6 kwietnia 2019r. 16:00 (Sob.) Łukasiewicz Adam - Kasperek Piotr 6/4 6/0 Zobacz
42 2019/04/07 21:19 7 kwietnia 2019r. 19:00 (Niedz.) Chlebicz Marcin - Kasperek Piotr 6/1 6/1 Zobacz
43 2019/04/08 14:32 28 lutego 2019r. 14:30 (Czw.) Urbański Rafał - Osiński Łukasz anulowany Zobacz
44 2019/04/12 17:36 Cieluch Arkadiusz - Osiński Łukasz anulowany Zobacz
45 2019/04/13 16:18 13 kwietnia 2019r. 14:00 (Sob.) Cieluch Arkadiusz - Gross Kamil 6/1 6/0 Zobacz
46 2019/04/13 18:27 13 kwietnia 2019r. 16:00 (Sob.) Urbański Rafał - Łukasiewicz Adam 6/0 6/1 Zobacz
47 2019/04/16 14:27 Cieluch Arkadiusz - Pawłowicz Adam anulowany Zobacz
48 2019/04/17 08:07 16 kwietnia 2019r. 20:00 (Wt.) Chlebicz Marcin - Bruhn Tomasz 0/6 6/4 1:10 Zobacz
49 2019/04/17 21:51 17 kwietnia 2019r. 20:00 (Śr.) Chlebicz Marcin - Łukasiewicz Adam 6/3 6/1 Zobacz
50 2019/04/18 11:58 18 kwietnia 2019r. 10:00 (Czw.) Cieluch Arkadiusz - Stencel Roman 6/0 6/0 Zobacz
51 2019/04/18 20:32 18 kwietnia 2019r. 14:30 (Czw.) Urbański Rafał - Chlebicz Marcin 4/6 6/3 10/5 Zobacz
52 2019/04/20 11:43 20 kwietnia 2019r. 08:00 (Sob.) Łukasiewicz Adam - Osiński Łukasz 1/6 1/6 Zobacz
53 2019/04/26 22:26 26 kwietnia 2019r. 20:00 (Pt.) Cieluch Arkadiusz - Osiński Łukasz 6/3 6/2 Zobacz
54 2019/04/27 20:07 27 kwietnia 2019r. 16:00 (Sob.) Kaszubowski Michał - Gross Kamil 6/3 2/6 10/6 Zobacz
55 2019/04/28 11:58 28 kwietnia 2019r. 10:00 (Niedz.) Cieluch Arkadiusz - Bruhn Tomasz 6/0 6/1 Zobacz
56 2019/04/28 15:08 28 kwietnia 2019r. 13:00 (Niedz.) Gross Kamil - Chlebicz Marcin 3/6 6/4 2:10 Zobacz
57 2019/04/30 21:09 11 kwietnia 2019r. 14:30 (Czw.) Urbański Rafał - Osiński Łukasz 6/3 6/7 6:10 Zobacz
58 2019/04/30 21:40 30 kwietnia 2019r. 20:00 (Wt.) Chlebicz Marcin - Pawłowicz Adam 3/6 0/6 Zobacz
59 2019/05/02 11:37 2 maja 2019r. 10:00 (Czw.) Pawłowicz Adam - Stencel Roman 6/1 6/2 Zobacz
60 2019/05/05 10:52 4 maja 2019r. 11:00 (Sob.) Pawłowicz Adam - Bruhn Tomasz 7/6(2) 4/6 5:10 Zobacz
61 2019/05/05 20:14 5 maja 2019r. 18:00 (Niedz.) Pawłowicz Adam - Kaszubowski Michał 6/1 6/3 Zobacz
62 2019/05/06 22:07 Pawłowicz Adam - Osiński Łukasz 6/2 6/4 Zobacz
63 2019/05/07 21:42 7 maja 2019r. 20:00 (Wt.) Cieluch Arkadiusz - Pawłowicz Adam 6/1 6/3 Zobacz
64 2019/05/10 22:30 10 maja 2019r. 20:00 (Pt.) Bruhn Tomasz - Kaszubowski Michał 6/3 6/2 Zobacz
65 2019/05/12 18:53 11 listopada 2018r. 18:00 (Niedz.) Łukasiewicz Adam - Kołpuć Grzegorz anulowany Zobacz
66 2019/05/12 18:54 2 grudnia 2018r. 11:15 (Niedz.) Szeler Tomasz - Osiński Łukasz anulowany Zobacz
67 2019/05/12 18:55 11 listopada 2018r. 12:00 (Niedz.) Szeler Tomasz - Bruhn Tomasz anulowany Zobacz
68 2019/05/12 18:56 27 grudnia 2018r. 12:00 (Czw.) Szeler Tomasz - Kaszubowski Michał anulowany Zobacz

TERMINARZ KTO Z KIM GRA

 

KOLEJKA  1 do zagrania pomiędzy 05.11.2018-25.11.2018

KOLEJKA  2 do zagrania pomiędzy 26.11.2018-09.12.2018

KOLEJKA 3 do zagrania pomiędzy 10.12.2018-31.12.2019

KOLEJKA 4 do zagrania pomiędzy 01.01.2019-13.01.2019

KOLEJKA 5 do zagrania pomiędzy 14.01.2019-27.01.2019

KOLEJKA 6 do zagrania pomiędzy 28.01.2019-11.02.2019

KOLEJKA 7 do zagrania pomiędzy 12.02.2019-28.02.2019

KOLEJKA 8 do zagrania pomiędzy 01.03.2019-17.03.2019

KOLEJKA 9 do zagrania pomiędzy 18.03.2019-31.03.2019

KOLEJKA 10 do zagrania pomiędzy 01.04.2019-14.04.2019

KOLEJKA 11 do zagrania pomiędzy 15.04.2019-30.04.2019

Kolejka 1
Szeler Tomasz - Babirecki Maciej
Kaszubowski Michał - Urbański Rafał 5/7 3/6 Zobacz
Kasperek Piotr - Gross Kamil 3/6 0/6 Zobacz
Bruhn Tomasz - Łukasiewicz Adam 6/2 6/0 Zobacz
Stencel Roman - Osiński Łukasz
Chlebicz Marcin - Pawłowicz Adam 3/6 0/6 Zobacz
Kolejka 2
Pawłowicz Adam - Babirecki Maciej
Osiński Łukasz - Chlebicz Marcin 3/6 6/1 10:8 Zobacz
Łukasiewicz Adam - Stencel Roman 7/5 6/3 Zobacz
Gross Kamil - Bruhn Tomasz 2/6 2/6 Zobacz
Urbański Rafał - Kasperek Piotr 6/2 6/3 Zobacz
Szeler Tomasz - Kaszubowski Michał
Kolejka 3
Kaszubowski Michał - Babirecki Maciej
Kasperek Piotr - Szeler Tomasz
Bruhn Tomasz - Urbański Rafał 7/6(2) 4/6 11:9 Zobacz
Stencel Roman - Gross Kamil 0/6 2/6 Zobacz
Chlebicz Marcin - Łukasiewicz Adam 6/3 6/1 Zobacz
Pawłowicz Adam - Osiński Łukasz 6/2 6/4 Zobacz
Kolejka 4
Osiński Łukasz - Babirecki Maciej
Łukasiewicz Adam - Pawłowicz Adam 3/6 4/6 Zobacz
Gross Kamil - Chlebicz Marcin 3/6 6/4 2:10 Zobacz
Urbański Rafał - Stencel Roman 6/1 6/0 Zobacz
Szeler Tomasz - Bruhn Tomasz
Kaszubowski Michał - Kasperek Piotr 6/4 6/3 Zobacz
Kolejka 5
Kasperek Piotr - Babirecki Maciej
Bruhn Tomasz - Kaszubowski Michał 6/3 6/2 Zobacz
Stencel Roman - Szeler Tomasz
Chlebicz Marcin - Urbański Rafał 6/4 3/6 5/10 Zobacz
Pawłowicz Adam - Gross Kamil 6/1 6/0 Zobacz
Osiński Łukasz - Łukasiewicz Adam 6/1 6/1 Zobacz
Kolejka 6
Łukasiewicz Adam - Babirecki Maciej
Gross Kamil - Osiński Łukasz
Urbański Rafał - Pawłowicz Adam 6/4 1/6 10:8 Zobacz
Szeler Tomasz - Chlebicz Marcin
Kaszubowski Michał - Stencel Roman 6/0 6/0 Zobacz
Kasperek Piotr - Bruhn Tomasz
Kolejka 7
Bruhn Tomasz - Babirecki Maciej
Stencel Roman - Kasperek Piotr 7/6(5) 7/5 Zobacz
Chlebicz Marcin - Kaszubowski Michał 4/6 7/5 10:7 Zobacz
Pawłowicz Adam - Szeler Tomasz
Osiński Łukasz - Urbański Rafał 3/6 7/6 10:6 Zobacz
Łukasiewicz Adam - Gross Kamil 1/6 6/3 5/10 Zobacz
Kolejka 8
Gross Kamil - Babirecki Maciej
Urbański Rafał - Łukasiewicz Adam 6/0 6/1 Zobacz
Szeler Tomasz - Osiński Łukasz
Kaszubowski Michał - Pawłowicz Adam 1/6 3/6 Zobacz
Kasperek Piotr - Chlebicz Marcin 1/6 1/6 Zobacz
Bruhn Tomasz - Stencel Roman 6/1 7/5 Zobacz
Kolejka 9
Stencel Roman - Babirecki Maciej
Chlebicz Marcin - Bruhn Tomasz 0/6 6/4 1:10 Zobacz
Pawłowicz Adam - Kasperek Piotr 6/0 6/1 Zobacz
Osiński Łukasz - Kaszubowski Michał
Łukasiewicz Adam - Szeler Tomasz
Gross Kamil - Urbański Rafał 2/6 3/6 Zobacz
Kolejka 10
Urbański Rafał - Babirecki Maciej
Szeler Tomasz - Gross Kamil
Kaszubowski Michał - Łukasiewicz Adam 6/3 6/2 Zobacz
Kasperek Piotr - Osiński Łukasz
Bruhn Tomasz - Pawłowicz Adam 6/7(2) 6/4 10:5 Zobacz
Stencel Roman - Chlebicz Marcin 0/6 1/6 Zobacz
Kolejka 11
Chlebicz Marcin - Babirecki Maciej
Pawłowicz Adam - Stencel Roman 6/1 6/2 Zobacz
Osiński Łukasz - Bruhn Tomasz 4/6 6/3 4:10 Zobacz
Łukasiewicz Adam - Kasperek Piotr 6/4 6/0 Zobacz
Gross Kamil - Kaszubowski Michał 3/6 6/2 6/10 Zobacz
Urbański Rafał - Szeler Tomasz

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#129 Bruhn - Kaszubowski 8 maja o godz. 12:05
#128 Cieluch - Pawłowicz 1 maja o godz. 14:20
#127 Pawłowicz - Bruhn 30 kwietnia o godz. 21:40
#126 Pawłowicz - Stencel 30 kwietnia o godz. 21:40
#125 Pawłowicz - Osiński 30 kwietnia o godz. 21:39

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#95 Szeler - Kaszubowski anulowany
#67 Szeler - Bruhn anulowany
#73 Szeler - Osiński anulowany
#66 Łukasiewicz - Kołpuć anulowany
#129 Bruhn - Kaszubowski 6/3 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych