# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pawłowicz Adam 9 8 17:2 107:51 34.00
2 Urbański Rafał 10 6 14:9 116:77 29.00
3 Chlebicz Marcin 10 6 12:8 90:64 28.00
4 Osiński Łukasz 7 7 14:3 82:40 25.00
5 Gross Kamil 8 4 10:9 82:79 21.00
6 Bruhn Tomasz 7 4 9:6 71:53 20.00
7 Łukasiewicz Adam 10 3 7:14 64:98 20.00
8 Kaszubowski Michał 7 5 10:7 85:65 19.00
9 Stencel Roman 7 2 4:10 38:71 13.00
10 Babirecki Maciej 10 0 0:20 19:120 10.00
11 Miedziński Arkadiusz 2 2 4:0 24:2 8.00
12 Cywinski Tomek 3 1 3:4 27:30 7.00
13 Miedziński Bartek 6 0 0:12 17:72 6.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4pkt.
  • 2:0 w/o - 4pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - -1pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2017/12/11 20:19 11 grudnia 2017r. 20:20 (Pon.) Cywinski Tomek - Babirecki Maciej 6/1 6/0 Zobacz
2 2017/12/21 15:59 21 grudnia 2017r. 14:30 (Czw.) Babirecki Maciej - Stencel Roman 4/6 1/6 Zobacz
3 2017/12/30 16:14 30 grudnia 2017r. 13:00 (Sob.) Pawłowicz Adam - Cywinski Tomek anulowany Zobacz
4 2018/01/02 17:19 2 stycznia 2018r. 13:30 (Wt.) Łukasiewicz Adam - Stencel Roman 6/1 7/5 Zobacz
5 2018/01/04 17:41 4 stycznia 2018r. 17:40 (Czw.) Pawłowicz Adam - Urbański Rafał 6/1 6/2 Zobacz
6 2018/01/06 16:12 6 stycznia 2018r. 14:00 (Sob.) Pawłowicz Adam - Bruhn Tomasz 6/3 7/5 Zobacz
7 2018/01/07 19:10 7 stycznia 2018r. 10:00 (Niedz.) Łukasiewicz Adam - Pawłowicz Adam 2/6 2/6 Zobacz
8 2018/01/14 14:52 14 stycznia 2018r. 12:00 (Niedz.) Bruhn Tomasz - Kaszubowski Michał 7/5 6/1 Zobacz
9 2018/01/15 17:52 13 stycznia 2018r. 10:00 (Sob.) Stencel Roman - Miedziński Arkadiusz 0/6 0/6 Zobacz
10 2018/01/16 19:52 13 stycznia 2018r. 17:00 (Sob.) Osiński Łukasz - Gross Kamil 4/6 6/0 10:6 Zobacz
11 2018/01/18 16:37 Osiński Łukasz - Urbański Rafał 6/4 6/3 Zobacz
12 2018/01/22 13:22 21 stycznia 2018r. 17:00 (Niedz.) Łukasiewicz Adam - Gross Kamil 1/6 2/6 Zobacz
13 2018/01/27 16:03 27 stycznia 2018r. 12:00 (Sob.) Bruhn Tomasz - Osiński Łukasz 4/6 7/6(5) 10:12 Zobacz
14 2018/02/03 20:41 Kaszubowski Michał - Gross Kamil 6/1 3/6 10/6 Zobacz
15 2018/02/04 20:16 4 lutego 2018r. 13:00 (Niedz.) Łukasiewicz Adam - Bruhn Tomasz 5/7 1/6 Zobacz
16 2018/02/16 15:19 16 lutego 2018r. 08:00 (Pt.) Gross Kamil - Babirecki Maciej 6/0 6/2 Zobacz
17 2018/02/17 16:17 17 lutego 2018r. 14:00 (Sob.) Gross Kamil - Stencel Roman 6/3 6/0 Zobacz
18 2018/02/18 16:36 18 lutego 2018r. 15:00 (Niedz.) Chlebicz Marcin - Urbański Rafał 1/6 3/6 Zobacz
19 2018/02/24 22:53 24 lutego 2018r. 17:00 (Sob.) Łukasiewicz Adam - Kaszubowski Michał 7/5 2/6 7:10 Zobacz
20 2018/02/25 12:16 23 marca 2018r. 12:00 (Pt.) Kaszubowski Michał - Babirecki Maciej anulowany Zobacz
21 2018/02/26 12:00 26 lutego 2018r. 08:00 (Pon.) Chlebicz Marcin - Gross Kamil 6/2 6/3 Zobacz
22 2018/02/26 18:03 11 lutego 2018r. 18:05 (Niedz.) Miedziński Bartek - Miedziński Arkadiusz 0/6 2/6 Zobacz
23 2018/02/26 18:04 18 lutego 2018r. 18:05 (Niedz.) Miedziński Bartek - Stencel Roman 2/6 3/6 Zobacz
24 2018/02/28 15:40 Urbański Rafał - Stencel Roman 6/4 6/1 Zobacz
25 2018/02/28 21:52 28 lutego 2018r. 20:00 (Śr.) Chlebicz Marcin - Miedziński Bartek 6/0 6/0 Zobacz
26 2018/02/28 21:54 28 lutego 2018r. 20:00 (Śr.) Miedziński Bartek - Babirecki Maciej anulowany Zobacz
27 2018/03/02 19:04 2 marca 2018r. 17:00 (Pt.) Chlebicz Marcin - Cywinski Tomek 6/3 7/5 Zobacz
28 2018/03/04 14:21 4 marca 2018r. 12:00 (Niedz.) Bruhn Tomasz - Urbański Rafał 2/6 0/6 Zobacz
29 2018/03/06 16:24 Kaszubowski Michał - Stencel Roman anulowany Zobacz
30 2018/03/08 19:06 8 marca 2018r. 16:00 (Czw.) Stencel Roman - Chlebicz Marcin 0/6 0/6 Zobacz
31 2018/03/11 18:32 Urbański Rafał - Cywinski Tomek 4/6 6/0 6/1 Zobacz
32 2018/03/17 14:52 16 marca 2018r. 18:00 (Pt.) Kaszubowski Michał - Miedziński Bartek 6/0 6/1 Zobacz
33 2018/03/18 07:07 17 marca 2018r. 19:00 (Sob.) Łukasiewicz Adam - Urbański Rafał 0/6 0/6 Zobacz
34 2018/03/23 11:39 23 marca 2018r. 08:00 (Pt.) Babirecki Maciej - Osiński Łukasz 0/6 1/6 Zobacz
35 2018/03/25 14:36 25 marca 2018r. 12:00 (Niedz.) Łukasiewicz Adam - Osiński Łukasz 0/6 2/6 Zobacz
36 2018/03/27 13:10 27 marca 2018r. 10:00 (Wt.) Babirecki Maciej - Pawłowicz Adam 2/6 0/6 Zobacz
37 2018/03/29 10:49 29 marca 2018r. 08:00 (Czw.) Łukasiewicz Adam - Babirecki Maciej 6/1 6/1 Zobacz
38 2018/04/07 08:27 6 kwietnia 2018r. 20:00 (Pt.) Babirecki Maciej - Kaszubowski Michał 0/6 2/6 Zobacz
39 2018/04/08 20:18 8 kwietnia 2018r. 11:00 (Niedz.) Pawłowicz Adam - Kaszubowski Michał 6/3 7/6(1) Zobacz
40 2018/04/12 17:05 11 kwietnia 2018r. 10:00 (Śr.) Urbański Rafał - Babirecki Maciej 6/2 6/1 Zobacz
41 2018/04/14 11:58 14 kwietnia 2018r. 09:00 (Sob.) Łukasiewicz Adam - Miedziński Bartek 6/2 6/3 Zobacz
42 2018/04/14 16:23 14 kwietnia 2018r. 14:00 (Sob.) Pawłowicz Adam - Gross Kamil 7/5 6/0 Zobacz
43 2018/04/15 12:19 15 kwietnia 2018r. 10:00 (Niedz.) Pawłowicz Adam - Osiński Łukasz 6/3 2/6 9:11 Zobacz
44 2018/04/15 14:15 15 kwietnia 2018r. 12:00 (Niedz.) Bruhn Tomasz - Babirecki Maciej 6/0 6/1 Zobacz
45 2018/04/17 17:55 17 kwietnia 2018r. 16:00 (Wt.) Pawłowicz Adam - Miedziński Bartek 6/1 6/3 Zobacz
46 2018/04/18 18:11 18 kwietnia 2018r. 10:00 (Śr.) Pawłowicz Adam - Chlebicz Marcin 6/2 6/4 Zobacz
47 2018/04/19 16:11 19 kwietnia 2018r. 12:30 (Czw.) Babirecki Maciej - Chlebicz Marcin 0/6 0/6 Zobacz
48 2018/04/27 15:45 Osiński Łukasz - Chlebicz Marcin 6/3 6/2 Zobacz
49 2018/04/28 16:25 28 kwietnia 2018r. 14:00 (Sob.) Bruhn Tomasz - Chlebicz Marcin 6/1 6/1 Zobacz
50 2018/04/28 19:04 28 kwietnia 2018r. 17:00 (Sob.) Gross Kamil - Urbański Rafał 6/4 1/6 10/6 Zobacz
51 2018/05/14 10:26 14 maja 2018r. 09:00 (Pon.) Łukasiewicz Adam - Chlebicz Marcin 2/6 1/6 Zobacz
52 2018/05/16 22:48 16 maja 2018r. 19:30 (Śr.) Kaszubowski Michał - Urbański Rafał 7/5 2/6 6/3 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#59 Urbański - Miedziński 16 maja o godz. 10:13
#58 Chlebicz - Kaszubowski 15 maja o godz. 17:25
#57 Łukasiewicz - Chlebicz 14 maja o godz. 10:26
#56 Osiński - Kaszubowski 2 maja o godz. 13:46
#55 Osiński - Miedziński 2 maja o godz. 13:45

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#36 Kaszubowski - Urbański 7/5 2/6 6/3
#57 Łukasiewicz - Chlebicz 2/6 1/6
#53 Gross - Urbański 6/4 1/6 10/6
#51 Bruhn - Chlebicz 6/1 6/1
#54 Osiński - Chlebicz 6/3 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych