Terminarz

OPEN LIGA BSG 2018/2019

TERMINARZ KTO Z KIM GRA

 

KOLEJKA  1 do zagrania pomiędzy 05.11.2018-25.11.2018

KOLEJKA  2 do zagrania pomiędzy 26.11.2018-09.12.2018

KOLEJKA 3 do zagrania pomiędzy 10.12.2018-31.12.2019

KOLEJKA 4 do zagrania pomiędzy 01.01.2019-13.01.2019

KOLEJKA 5 do zagrania pomiędzy 14.01.2019-27.01.2019

KOLEJKA 6 do zagrania pomiędzy 28.01.2019-11.02.2019

KOLEJKA 7 do zagrania pomiędzy 12.02.2019-28.02.2019

KOLEJKA 8 do zagrania pomiędzy 01.03.2019-17.03.2019

KOLEJKA 9 do zagrania pomiędzy 18.03.2019-31.03.2019

KOLEJKA 10 do zagrania pomiędzy 01.04.2019-14.04.2019

KOLEJKA 11 do zagrania pomiędzy 15.04.2019-30.04.2019

Kolejka 1

Szeler Tomasz - Babirecki Maciej
Kaszubowski Michał - Urbański Rafał 5/7 3/6 Zobacz
Kasperek Piotr - Gross Kamil 3/6 0/6 Zobacz
Bruhn Tomasz - Łukasiewicz Adam 6/2 6/0 Zobacz
Stencel Roman - Osiński Łukasz
Chlebicz Marcin - Pawłowicz Adam 3/6 0/6 Zobacz

Kolejka 2

Pawłowicz Adam - Babirecki Maciej
Osiński Łukasz - Chlebicz Marcin 3/6 6/1 10:8 Zobacz
Łukasiewicz Adam - Stencel Roman 7/5 6/3 Zobacz
Gross Kamil - Bruhn Tomasz 2/6 2/6 Zobacz
Urbański Rafał - Kasperek Piotr 6/2 6/3 Zobacz
Szeler Tomasz - Kaszubowski Michał

Kolejka 3

Kaszubowski Michał - Babirecki Maciej
Kasperek Piotr - Szeler Tomasz
Bruhn Tomasz - Urbański Rafał 7/6(2) 4/6 11:9 Zobacz
Stencel Roman - Gross Kamil 0/6 2/6 Zobacz
Chlebicz Marcin - Łukasiewicz Adam 6/3 6/1 Zobacz
Pawłowicz Adam - Osiński Łukasz 6/2 6/4 Zobacz

Kolejka 4

Osiński Łukasz - Babirecki Maciej
Łukasiewicz Adam - Pawłowicz Adam 3/6 4/6 Zobacz
Gross Kamil - Chlebicz Marcin 3/6 6/4 2:10 Zobacz
Urbański Rafał - Stencel Roman 6/1 6/0 Zobacz
Szeler Tomasz - Bruhn Tomasz
Kaszubowski Michał - Kasperek Piotr 6/4 6/3 Zobacz

Kolejka 5

Kasperek Piotr - Babirecki Maciej
Bruhn Tomasz - Kaszubowski Michał 6/3 6/2 Zobacz
Stencel Roman - Szeler Tomasz
Chlebicz Marcin - Urbański Rafał 6/4 3/6 5/10 Zobacz
Pawłowicz Adam - Gross Kamil 6/1 6/0 Zobacz
Osiński Łukasz - Łukasiewicz Adam 6/1 6/1 Zobacz

Kolejka 6

Łukasiewicz Adam - Babirecki Maciej
Gross Kamil - Osiński Łukasz
Urbański Rafał - Pawłowicz Adam 6/4 1/6 10:8 Zobacz
Szeler Tomasz - Chlebicz Marcin
Kaszubowski Michał - Stencel Roman 6/0 6/0 Zobacz
Kasperek Piotr - Bruhn Tomasz

Kolejka 7

Bruhn Tomasz - Babirecki Maciej
Stencel Roman - Kasperek Piotr 7/6(5) 7/5 Zobacz
Chlebicz Marcin - Kaszubowski Michał 4/6 7/5 10:7 Zobacz
Pawłowicz Adam - Szeler Tomasz
Osiński Łukasz - Urbański Rafał 3/6 7/6 10:6 Zobacz
Łukasiewicz Adam - Gross Kamil 1/6 6/3 5/10 Zobacz

Kolejka 8

Gross Kamil - Babirecki Maciej
Urbański Rafał - Łukasiewicz Adam 6/0 6/1 Zobacz
Szeler Tomasz - Osiński Łukasz
Kaszubowski Michał - Pawłowicz Adam 1/6 3/6 Zobacz
Kasperek Piotr - Chlebicz Marcin 1/6 1/6 Zobacz
Bruhn Tomasz - Stencel Roman 6/1 7/5 Zobacz

Kolejka 9

Stencel Roman - Babirecki Maciej
Chlebicz Marcin - Bruhn Tomasz 0/6 6/4 1:10 Zobacz
Pawłowicz Adam - Kasperek Piotr 6/0 6/1 Zobacz
Osiński Łukasz - Kaszubowski Michał
Łukasiewicz Adam - Szeler Tomasz
Gross Kamil - Urbański Rafał 2/6 3/6 Zobacz

Kolejka 10

Urbański Rafał - Babirecki Maciej
Szeler Tomasz - Gross Kamil
Kaszubowski Michał - Łukasiewicz Adam 6/3 6/2 Zobacz
Kasperek Piotr - Osiński Łukasz
Bruhn Tomasz - Pawłowicz Adam 6/7(2) 6/4 10:5 Zobacz
Stencel Roman - Chlebicz Marcin 0/6 1/6 Zobacz

Kolejka 11

Chlebicz Marcin - Babirecki Maciej
Pawłowicz Adam - Stencel Roman 6/1 6/2 Zobacz
Osiński Łukasz - Bruhn Tomasz 4/6 6/3 4:10 Zobacz
Łukasiewicz Adam - Kasperek Piotr 6/4 6/0 Zobacz
Gross Kamil - Kaszubowski Michał 3/6 6/2 6/10 Zobacz
Urbański Rafał - Szeler Tomasz