Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Ekstraklasa A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Krzykwa Bartosz 4 1 2:6 27:38 19.00
2 Gałecki Wojciech 3 2 4:2 31:25 18.00
3 Wrzesień Leszek 2 2 4:0 24:8 14.00
4 Godlewski Piotr 2 1 2:2 13:12 11.00
5 Głuchowski Zbigniew 3 1 2:4 21:30 11.00
6 Tyniec Paweł 1 1 2:0 13:8 7.00
7 Barański Tomasz 1 0 0:2 4:12 4.00
  • Punktacja:
  • 2:1 - 7.00 pkt.
  • 2:0 - 7.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 7.00 pkt.
  • 1:2 - 5.00 pkt.
  • 0:2 - 4.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/08/13 19:16 13 sierpnia 2021r. 18:00 (Pt.) Godlewski Piotr - Krzykwa Bartosz 1/6 0/6 Zobacz
2 2021/08/13 19:17 13 sierpnia 2021r. 19:15 (Pt.) Krzykwa Bartosz - Tyniec Paweł 3/6 5/7 Zobacz
3 2021/08/13 21:05 Głuchowski Zbigniew - Krzykwa Bartosz 6/4 6/1 Zobacz
4 2021/08/31 16:53 Wrzesień Leszek - Gałecki Wojciech 6/2 6/4 Zobacz
5 2021/09/01 13:56 Gałecki Wojciech - Barański Tomasz 6/1 6/3 Zobacz
6 2021/09/01 13:56 Gałecki Wojciech - Głuchowski Zbigniew 7/5 6/4 Zobacz
7 2021/09/07 13:25 6 września 2021r. 20:00 (Pon.) Krzykwa Bartosz - Wrzesień Leszek 0/6 2/6 Zobacz
8 2021/09/28 21:35 Głuchowski Zbigniew - Godlewski Piotr 0/6 0/6 walkower Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:1
  • 2:0
  • 2:0 w/o
7.00 pkt.
  • 1:2
5.00 pkt.
  • 0:2
4.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Ekstraklasa B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Dzikołowski Piotr 6 4 8:4 63:51 34.50
2 Wiśniewski Łukasz 3 3 6:0 36:15 20.25
3 Dudek Jarosław 3 3 6:0 38:21 20.25
4 Zygmunt Rafał 4 0 1:8 27:48 16.00
5 Walczak Damian 3 1 2:4 24:28 14.25
6 Tobrucki Łukasz 3 0 0:6 12:36 11.25
7 Marek Grzegorz 2 1 2:3 20:21 10.50
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.75 pkt.
  • 2:1 - 6.75 pkt.
  • 2:0 w/o - 6.75 pkt.
  • 1:2 - 4.75 pkt.
  • 0:2 - 3.75 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
  • 0:0 - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/08/24 20:41 Dzikołowski Piotr - Marek Grzegorz anulowany Zobacz
2 2021/08/25 10:48 Dzikołowski Piotr - Walczak Damian anulowany Zobacz
3 2021/08/27 23:00 Wiśniewski Łukasz - Tobrucki Łukasz 6/4 6/2 Zobacz
4 2021/08/27 23:01 Wiśniewski Łukasz - Walczak Damian 6/2 6/1 Zobacz
5 2021/08/30 20:26 31 sierpnia 2021r. 16:00 (Wt.) Dzikołowski Piotr - Dudek Jarosław anulowany Zobacz
6 2021/08/31 09:59 Dzikołowski Piotr - Marek Grzegorz 7/6(4) 6/4 Zobacz
7 2021/09/03 11:43 2 września 2021r. 20:00 (Czw.) Dzikołowski Piotr - Tobrucki Łukasz 6/1 6/2 Zobacz
8 2021/09/16 10:48 15 września 2021r. 18:00 (Śr.) Dzikołowski Piotr - Walczak Damian 6/3 7/6(5) Zobacz
9 2021/09/16 10:49 Dzikołowski Piotr - Zygmunt Rafał 6/2 6/3 Zobacz
10 2021/09/16 10:50 3 września 2021r. 17:00 (Pt.) Dzikołowski Piotr - Wiśniewski Łukasz 4/6 2/6 Zobacz
11 2021/09/20 11:03 20 września 2021r. 11:00 (Pon.) Walczak Damian - Zygmunt Rafał 6/1 6/2 Zobacz
12 2021/09/22 09:56 Dudek Jarosław - Tobrucki Łukasz 6/3 6/0 Zobacz
13 2021/09/28 21:12 28 września 2021r. 13:00 (Wt.) Dzikołowski Piotr - Dudek Jarosław 3/6 4/6 Zobacz
14 2021/09/28 21:44 Marek Grzegorz - Zygmunt Rafał 3/6 6/2 10:3 Zobacz
15 2021/10/15 09:07 Dudek Jarosław - Zygmunt Rafał 7/6 7/5 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
6.75 pkt.
  • 1:2
4.75 pkt.
  • 0:2
3.75 pkt.
  • 0:2 w/o
  • 0:0
0.00 pkt.

1 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kolat Daniel 6 4 9:6 69:56 32.50
2 Dyszyński Tomasz 6 4 8:5 61:55 31.50
3 Doliński Krzysztof 5 5 10:0 61:22 31.25
4 Ślązak Michał 4 1 4:6 37:40 18.00
5 Budziński Edward 4 0 0:8 21:49 13.00
6 Płaczkowski Michał 3 0 1:6 16:39 10.75
7 Kałuża Paweł 2 1 2:3 19:23 9.50
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.25 pkt.
  • 2:1 - 6.25 pkt.
  • 2:0 w/o - 6.25 pkt.
  • 1:2 - 4.25 pkt.
  • 0:2 - 3.25 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
  • 0:0 - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/08/21 12:08 28 sierpnia 2021r. 09:00 (Sob.) Kolat Daniel - Dyszyński Tomasz anulowany Zobacz
2 2021/08/24 22:57 21 sierpnia 2021r. 09:00 (Sob.) Kolat Daniel - Doliński Krzysztof 4/6 6/7 Zobacz
3 2021/08/27 23:01 Doliński Krzysztof - Płaczkowski Michał 6/0 6/0 Zobacz
4 2021/08/27 23:02 Dyszyński Tomasz - Ślązak Michał 6/4 6/7 10:7 Zobacz
5 2021/09/01 13:57 28 sierpnia 2021r. 10:00 (Sob.) Kolat Daniel - Dyszyński Tomasz 6/1 6/4 Zobacz
6 2021/09/07 07:54 Dyszyński Tomasz - Płaczkowski Michał 6/2 6/4 Zobacz
7 2021/09/11 12:35 8 września 2021r. 09:00 (Śr.) Doliński Krzysztof - Ślązak Michał 6/3 6/1 Zobacz
8 2021/09/11 12:35 Doliński Krzysztof - Dyszyński Tomasz 6/4 6/2 Zobacz
9 2021/09/12 13:11 7 września 2021r. 20:00 (Wt.) Dyszyński Tomasz - Kałuża Paweł 7/6 6/4 Zobacz
10 2021/09/20 10:59 19 września 2021r. 16:00 (Niedz.) Dyszyński Tomasz - Budziński Edward 6/1 6/3 Zobacz
11 2021/09/21 21:16 26 sierpnia 2021r. 18:00 (Czw.) Kolat Daniel - Ślązak Michał 2/6 6/4 10:4 Zobacz
12 2021/09/21 21:17 30 sierpnia 2021r. 17:00 (Pon.) Kolat Daniel - Kałuża Paweł 6/2 4/6 9:11 Zobacz
13 2021/09/21 21:18 Kolat Daniel - Płaczkowski Michał 3/6 6/1 6/3 Zobacz
14 2021/09/22 10:19 13 września 2021r. 13:00 (Pon.) Ślązak Michał - Budziński Edward 6/3 6/3 Zobacz
15 2021/09/23 16:15 Kolat Daniel - Budziński Edward 6/3 7/6 Zobacz
16 2021/09/28 21:44 25 września 2021r. 13:00 (Sob.) Doliński Krzysztof - Budziński Edward 6/2 6/0 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
6.25 pkt.
  • 1:2
4.25 pkt.
  • 0:2
3.25 pkt.
  • 0:2 w/o
  • 0:0
0.00 pkt.

2 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Urbaniak Karol 5 5 10:2 58:31 30.00
2 Soroka Piotr 5 4 8:3 52:26 27.00
3 Miedziejewski Michał 6 2 4:8 54:59 24.00
4 Urban Janusz 5 3 7:4 42:32 22.00
5 Mokrogulski Tomasz 4 1 3:6 33:43 16.00
6 Reit Paweł 4 0 1:8 19:48 13.00
7 Kaleta Michał 3 1 2:4 12:31 6.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 6.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 1:2 - 4.00 pkt.
  • 0:2 - 3.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/08/21 13:23 13 sierpnia 2021r. 16:00 (Pt.) Urban Janusz - Reit Paweł 6/2 6/1 Zobacz
2 2021/08/21 13:24 21 sierpnia 2021r. 11:00 (Sob.) Miedziejewski Michał - Urban Janusz 3/6 2/6 Zobacz
3 2021/08/28 16:08 28 sierpnia 2021r. 14:00 (Sob.) Urban Janusz - Mokrogulski Tomasz 6/3 6/2 Zobacz
4 2021/09/20 11:00 Urbaniak Karol - Kaleta Michał 6/0 6/0 walkower Zobacz
5 2021/09/20 15:17 13 września 2021r. 17:00 (Pon.) Urbaniak Karol - Mokrogulski Tomasz 2/6 7/5 10:8 Zobacz
6 2021/09/20 15:18 23 sierpnia 2021r. 16:00 (Pon.) Urban Janusz - Urbaniak Karol 0/6 0/6 walkower Zobacz
7 2021/09/21 11:29 11 września 2021r. 14:00 (Sob.) Mokrogulski Tomasz - Miedziejewski Michał 3/6 1/6 Zobacz
8 2021/09/21 11:29 20 września 2021r. 16:00 (Pon.) Mokrogulski Tomasz - Soroka Piotr 7/5 6/4 Zobacz
9 2021/09/21 11:30 Soroka Piotr - Kaleta Michał 6/0 6/0 walkower Zobacz
10 2021/09/22 09:53 29 sierpnia 2021r. 12:00 (Niedz.) Miedziejewski Michał - Reit Paweł 7/6 6/0 Zobacz
11 2021/09/22 09:54 Miedziejewski Michał - Kaleta Michał 3/6 4/6 Zobacz
12 2021/09/22 09:54 Miedziejewski Michał - Urbaniak Karol 4/6 6/7 Zobacz
13 2021/09/22 09:55 Urbaniak Karol - Reit Paweł 6/4 4/6 10:5 Zobacz
14 2021/09/24 17:46 22 września 2021r. 11:00 (Śr.) Urban Janusz - Soroka Piotr 6/0 0/6 5:10 Zobacz
15 2021/09/24 17:47 22 września 2021r. 19:00 (Śr.) Miedziejewski Michał - Soroka Piotr 3/6 4/6 Zobacz
16 2021/09/28 21:42 28 września 2021r. 17:00 (Wt.) Soroka Piotr - Reit Paweł 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
  • 2:1
6.00 pkt.
  • 1:2
4.00 pkt.
  • 0:2
3.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

3 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Spychała Maciej 6 4 8:4 57:37 28.50
2 Kilanowski Piotr 6 4 8:5 60:51 28.50
3 Filochowski Maciej 2 1 2:2 20:19 8.50
4 Wachowiak Marcin 2 0 1:4 14:24 6.50
5 Soltys Grzegorz 2 1 2:2 12:13 5.75
6 Krawczyk Lukasz 2 1 2:2 12:15 5.75
7 Zając Szymon 2 0 0:4 9:25 5.50
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5.75 pkt.
  • 2:1 - 5.75 pkt.
  • 2:0 w/o - 5.75 pkt.
  • 1:2 - 3.75 pkt.
  • 0:2 - 2.75 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/08/28 11:07 Kilanowski Piotr - Soltys Grzegorz 6/0 6/0 walkower Zobacz
2 2021/08/28 11:08 Kilanowski Piotr - Spychała Maciej 6/2 7/6 Zobacz
3 2021/08/28 11:08 Kilanowski Piotr - Krawczyk Lukasz 2/6 1/6 Zobacz
4 2021/08/28 11:09 Kilanowski Piotr - Filochowski Maciej 4/6 3/6 Zobacz
5 2021/09/21 11:34 Kilanowski Piotr - Zając Szymon 7/6 6/2 Zobacz
6 2021/09/21 11:35 Kilanowski Piotr - Wachowiak Marcin 7/5 4/6 10:7 Zobacz
7 2021/09/21 11:35 Soltys Grzegorz - Spychała Maciej 6/1 6/0 Zobacz
8 2021/09/21 11:36 Spychała Maciej - Zając Szymon 6/1 6/0 Zobacz
9 2021/09/21 11:36 Spychała Maciej - Filochowski Maciej 6/4 6/4 Zobacz
10 2021/09/30 14:36 Spychała Maciej - Wachowiak Marcin 6/1 6/2 Zobacz
11 2021/09/30 14:36 Spychała Maciej - Krawczyk Lukasz 6/0 6/0 walkower Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
5.75 pkt.
  • 1:2
3.75 pkt.
  • 0:2
2.75 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

4 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Palimonka Grzegorz 6 3 8:6 65:48 22.20
2 Ciołek Zbigniew 4 4 8:0 48:10 18.80
3 Wojton Piotr 3 3 6:2 35:30 14.10
4 Dobrogowski Krzysztof 4 2 4:5 39:47 13.60
5 Sołdek Franciszek 4 0 1:8 22:48 9.30
6 Pawlak Robert 2 0 0:4 8:24 4.20
7 Łodziński Radosław 1 0 0:2 2:12 2.10
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.70 pkt.
  • 2:1 - 4.70 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.70 pkt.
  • 1:2 - 3.00 pkt.
  • 0:2 - 2.10 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/08/15 08:46 Ciołek Zbigniew - Pawlak Robert anulowany Zobacz
2 2021/08/16 19:22 16 sierpnia 2021r. 17:00 (Pon.) Palimonka Grzegorz - Sołdek Franciszek anulowany Zobacz
3 2021/08/18 18:25 18 sierpnia 2021r. 17:00 (Śr.) Palimonka Grzegorz - Wojton Piotr anulowany Zobacz
4 2021/08/18 18:26 23 sierpnia 2021r. 16:00 (Pon.) Palimonka Grzegorz - Pawlak Robert anulowany Zobacz
5 2021/08/24 14:22 20 sierpnia 2021r. 16:00 (Pt.) Ciołek Zbigniew - Palimonka Grzegorz 6/2 6/1 Zobacz
6 2021/08/24 22:19 24 sierpnia 2021r. 17:00 (Wt.) Ciołek Zbigniew - Sołdek Franciszek 6/1 6/1 Zobacz
7 2021/08/27 23:03 25 sierpnia 2021r. 15:00 (Śr.) Wojton Piotr - Dobrogowski Krzysztof 6/4 7/6 Zobacz
8 2021/08/27 23:04 21 sierpnia 2021r. 08:00 (Sob.) Wojton Piotr - Sołdek Franciszek 5/7 6/2 10:4 Zobacz
9 2021/08/27 23:04 Palimonka Grzegorz - Sołdek Franciszek 6/1 6/3 Zobacz
10 2021/09/02 00:39 Wojton Piotr - Palimonka Grzegorz 7/5 2/6 10:4 Zobacz
11 2021/09/03 10:54 26 sierpnia 2021r. 16:00 (Czw.) Ciołek Zbigniew - Dobrogowski Krzysztof 6/0 6/1 Zobacz
12 2021/09/07 07:57 Dobrogowski Krzysztof - Palimonka Grzegorz 3/6 6/3 7/6 Zobacz
13 2021/09/16 17:16 8 września 2021r. 19:00 (Śr.) Ciołek Zbigniew - Pawlak Robert 6/1 6/3 Zobacz
14 2021/09/19 14:05 18 września 2021r. 12:00 (Sob.) Pawlak Robert - Dobrogowski Krzysztof anulowany Zobacz
15 2021/09/28 21:43 16 września 2021r. 17:00 (Czw.) Dobrogowski Krzysztof - Sołdek Franciszek 6/4 6/3 Zobacz
16 2021/10/15 09:05 Palimonka Grzegorz - Pawlak Robert 6/1 6/3 Zobacz
17 2021/10/15 09:06 Palimonka Grzegorz - Łodziński Radosław 6/1 6/1 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
4.70 pkt.
  • 1:2
3.00 pkt.
  • 0:2
2.10 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

5 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Guś Bartek 5 4 9:3 59:30 20.80
2 Borowski Fabian 5 4 9:3 59:31 20.80
3 Zaremba Krzysztof 5 3 6:5 52:42 17.30
4 Markiewicz Artur 5 2 4:6 42:46 14.70
5 Piotrowski Łukasz 4 1 3:6 29:44 11.10
6 Magdziak Jarosław 0 0 0:0 0:0 0.00
7 Krupa Leszek 4 0 0:8 0:48 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.50 pkt.
  • 2:1 - 4.50 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.50 pkt.
  • 1:2 - 2.80 pkt.
  • 0:2 - 1.90 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/08/19 22:11 14 sierpnia 2021r. 13:00 (Sob.) Piotrowski Łukasz - Markiewicz Artur 6/4 6/4 Zobacz
2 2021/08/19 22:11 17 sierpnia 2021r. 19:00 (Wt.) Markiewicz Artur - Guś Bartek 2/6 2/6 Zobacz
3 2021/09/21 11:38 Guś Bartek - Piotrowski Łukasz 5/7 6/2 10:7 Zobacz
4 2021/09/21 11:39 28 sierpnia 2021r. 12:00 (Sob.) Guś Bartek - Zaremba Krzysztof 6/2 6/3 Zobacz
5 2021/09/21 11:39 Guś Bartek - Krupa Leszek 6/0 6/0 walkower Zobacz
6 2021/09/22 09:39 12 września 2021r. 08:00 (Niedz.) Borowski Fabian - Markiewicz Artur 6/3 6/1 Zobacz
7 2021/09/22 09:40 Borowski Fabian - Krupa Leszek 6/0 6/0 walkower Zobacz
8 2021/09/22 10:04 Borowski Fabian - Zaremba Krzysztof 4/6 7/6 4:10 Zobacz
9 2021/09/22 10:05 5 września 2021r. 17:00 (Niedz.) Piotrowski Łukasz - Zaremba Krzysztof 2/6 3/6 Zobacz
10 2021/09/22 11:43 Krupa Leszek - Zaremba Krzysztof 0/6 0/6 walkower Zobacz
11 2021/09/26 21:30 31 sierpnia 2021r. 18:00 (Wt.) Guś Bartek - Borowski Fabian anulowany Zobacz
12 2021/09/28 21:12 27 września 2021r. 18:00 (Pon.) Borowski Fabian - Guś Bartek 6/4 5/7 13:11 Zobacz
13 2021/09/28 21:39 29 sierpnia 2021r. 17:00 (Niedz.) Markiewicz Artur - Zaremba Krzysztof 7/5 7/5 Zobacz
14 2021/09/28 21:40 Markiewicz Artur - Krupa Leszek 6/0 6/0 walkower Zobacz
15 2021/10/15 09:04 26 września 2021r. 17:00 (Niedz.) Borowski Fabian - Piotrowski Łukasz 6/1 6/2 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
4.50 pkt.
  • 1:2
2.80 pkt.
  • 0:2
1.90 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

6 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Piasecki Hubert 5 5 10:0 63:39 22.50
2 Wietrzykowski Wojciech 3 2 4:2 35:26 10.90
3 Miklaszewski Piotr 3 1 3:4 29:23 9.20
4 Girtler Krzysztof 3 1 2:4 26:25 8.30
5 Kuczyński Jacek 4 0 0:8 9:48 7.60
6 Zieliński Andrzej 2 1 2:2 19:14 6.40
7 Szwedo Stanisław 2 1 2:3 18:24 6.40
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.50 pkt.
  • 2:1 - 4.50 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.50 pkt.
  • 1:2 - 2.80 pkt.
  • 0:2 - 1.90 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/08/19 22:09 18 sierpnia 2021r. 19:00 (Śr.) Wietrzykowski Wojciech - Girtler Krzysztof 6/3 6/3 Zobacz
2 2021/08/19 22:10 17 sierpnia 2021r. 20:00 (Wt.) Wietrzykowski Wojciech - Miklaszewski Piotr 6/2 7/5 Zobacz
3 2021/08/24 21:14 29 sierpnia 2021r. 10:00 (Niedz.) Kuczyński Jacek - Wietrzykowski Wojciech anulowany Zobacz
4 2021/08/24 22:21 24 sierpnia 2021r. 19:00 (Wt.) Kuczyński Jacek - Girtler Krzysztof 1/6 0/6 Zobacz
5 2021/08/24 22:22 21 sierpnia 2021r. 10:00 (Sob.) Szwedo Stanisław - Miklaszewski Piotr 6/4 1/6 10:3 Zobacz
6 2021/08/26 16:28 26 sierpnia 2021r. 20:00 (Czw.) Kuczyński Jacek - Piasecki Hubert anulowany Zobacz
7 2021/08/30 23:25 31 sierpnia 2021r. 19:00 (Wt.) Kuczyński Jacek - Miklaszewski Piotr anulowany Zobacz
8 2021/08/31 16:10 3 września 2021r. 20:00 (Pt.) Kuczyński Jacek - Miklaszewski Piotr anulowany Zobacz
9 2021/08/31 18:31 31 sierpnia 2021r. 19:00 (Wt.) Kuczyński Jacek - Miklaszewski Piotr anulowany Zobacz
10 2021/09/01 15:48 7 września 2021r. 18:00 (Wt.) Kuczyński Jacek - Piasecki Hubert anulowany Zobacz
11 2021/09/07 07:55 3 września 2021r. 20:00 (Pt.) Kuczyński Jacek - Miklaszewski Piotr 1/6 1/6 Zobacz
12 2021/09/07 07:56 6 września 2021r. 18:00 (Pon.) Kuczyński Jacek - Zieliński Andrzej 0/6 2/6 Zobacz
13 2021/09/29 08:59 8 września 2021r. 19:00 (Śr.) Piasecki Hubert - Girtler Krzysztof 6/4 6/4 Zobacz
14 2021/09/29 09:01 5 września 2021r. 17:00 (Niedz.) Piasecki Hubert - Szwedo Stanisław 7/5 7/5 Zobacz
15 2021/09/29 09:01 Piasecki Hubert - Wietrzykowski Wojciech 6/4 7/6 Zobacz
16 2021/09/29 09:02 Piasecki Hubert - Zieliński Andrzej 6/3 6/4 Zobacz
17 2021/09/30 14:35 9 września 2021r. 19:00 (Czw.) Kuczyński Jacek - Piasecki Hubert 2/6 2/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:1
  • 2:0 w/o
4.50 pkt.
  • 1:2
2.80 pkt.
  • 0:2
1.90 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#464 Dudek - Zygmunt 2 dni temu o godz. 09:07
#463 Palimonka - Łodziński 2 dni temu o godz. 09:06
#462 Palimonka - Pawlak 2 dni temu o godz. 09:05
#461 Spychała - Krawczyk 30 września o godz. 14:36
#460 Spychała - Wachowiak 30 września o godz. 14:36

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#464 Dudek - Zygmunt 7/6 7/5
#463 Palimonka - Łodziński 6/1 6/1
#462 Palimonka - Pawlak 6/1 6/3
#425 Borowski - Piotrowski 6/1 6/2
#461 Spychała - Krawczyk 6/0 6/0 walkower

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych