Ekstraklasa A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Krzykwa Bartosz 5 1 4:9 50:58 25.00
2 Tyniec Paweł 4 2 5:4 37:32 23.00
3 Godlewski Piotr 4 2 5:5 43:48 23.00
4 Barański Tomasz 5 1 2:9 28:59 23.00
5 Gałecki Wojciech 3 3 6:0 36:13 21.00
6 Pawłowski Maciej 3 3 6:1 40:24 21.00
7 Wrzesień Leszek 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:1 - 7pkt.
  • 2:0 - 7pkt.
  • 2:0 w/o - 7pkt.
  • 1:2 - 5pkt.
  • 0:2 - 4pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/06/23 18:02 Krzykwa Bartosz - Pawłowski Maciej 5/7 2/6 Zobacz
2 2019/06/23 18:02 Krzykwa Bartosz - Gałecki Wojciech 4/6 1/6 Zobacz
3 2019/06/24 00:17 Krzykwa Bartosz - Godlewski Piotr 6/1 4/6 6/7 Zobacz
4 2019/06/28 20:47 25 czerwca 2019r. 17:00 (Wt.) Barański Tomasz - Gałecki Wojciech 1/6 3/6 Zobacz
5 2019/06/28 20:48 Krzykwa Bartosz - Barański Tomasz 6/2 5/7 7:10 Zobacz
6 2019/06/29 21:29 Tyniec Paweł - Gałecki Wojciech 3/6 1/6 Zobacz
7 2019/07/06 10:08 6 lipca 2019r. 08:30 (Sob.) Barański Tomasz - Pawłowski Maciej 3/6 3/6 Zobacz
8 2019/07/08 22:04 8 lipca 2019r. 19:00 (Pon.) Godlewski Piotr - Pawłowski Maciej 6/3 1/6 4/6 Zobacz
9 2019/07/10 23:03 10 lipca 2019r. 18:30 (Śr.) Barański Tomasz - Tyniec Paweł 0/6 3/6 Zobacz
10 2019/07/12 21:52 12 lipca 2019r. 18:30 (Pt.) Barański Tomasz - Godlewski Piotr 2/6 3/6 Zobacz
11 2019/07/14 14:12 Krzykwa Bartosz - Tyniec Paweł 6/3 4/6 10:7 Zobacz
12 2019/07/15 20:20 15 lipca 2019r. 15:00 (Pon.) Godlewski Piotr - Tyniec Paweł 4/6 2/6 Zobacz
Brak terminarza.

Ekstraklasa B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wiśniewski Łukasz 4 3 7:2 48:27 25.00
2 Doliński Krzysztof 3 2 5:4 30:31 18.25
3 Tobrucki Łukasz 4 0 1:8 24:47 16.00
4 Krawczyk Lukasz 3 1 2:4 26:32 14.25
5 Godlewski Grzegorz 2 2 4:1 24:16 13.50
6 Niedziela Artur 2 1 2:2 17:16 10.50
7 Głuchowski Zbigniew 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.75pkt.
  • 2:1 - 6.75pkt.
  • 2:0 w/o - 6.75pkt.
  • 1:2 - 4.75pkt.
  • 0:2 - 3.75pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
  • 0:0 - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/06/24 22:34 Tobrucki Łukasz - Doliński Krzysztof 6/4 3/6 8:10 Zobacz
2 2019/07/02 13:20 1 lipca 2019r. 18:00 (Pon.) Doliński Krzysztof - Wiśniewski Łukasz 5/7 6/4 11:9 Zobacz
3 2019/07/07 16:13 Doliński Krzysztof - Godlewski Grzegorz 1/6 6/4 6:10 Zobacz
4 2019/07/08 11:26 Wiśniewski Łukasz - Tobrucki Łukasz 6/4 6/1 Zobacz
5 2019/07/08 19:05 8 lipca 2019r. 19:05 (Pon.) Wiśniewski Łukasz - Niedziela Artur 6/0 7/5 Zobacz
6 2019/07/08 22:31 Niedziela Artur - Tobrucki Łukasz 6/2 6/1 Zobacz
7 2019/07/10 18:05 Godlewski Grzegorz - Krawczyk Lukasz 6/4 7/5 Zobacz
8 2019/07/18 08:29 Wiśniewski Łukasz - Krawczyk Lukasz 6/2 6/3 Zobacz
9 2019/07/18 22:03 18 lipca 2019r. 19:00 (Czw.) Tobrucki Łukasz - Krawczyk Lukasz 3/6 4/6 Zobacz
Brak terminarza.

1 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wrzesień Paweł 5 4 8:5 59:50 28.25
2 Reit Paweł 5 1 3:8 32:56 20.25
3 Dudek Jarosław 3 3 6:0 37:12 18.75
4 Zygmunt Rafał 3 3 6:2 37:25 18.75
5 Dyszyński Tomasz 4 1 4:6 46:50 18.00
6 Płaczkowski Michał 3 0 2:6 29:36 11.75
7 Kałuża Paweł 1 0 0:2 1:12 3.25
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.25pkt.
  • 2:1 - 6.25pkt.
  • 2:0 w/o - 6.25pkt.
  • 1:2 - 4.25pkt.
  • 0:2 - 3.25pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
  • 0:0 - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/06/27 20:15 27 czerwca 2019r. 18:00 (Czw.) Reit Paweł - Płaczkowski Michał 6/4 6/4 Zobacz
2 2019/07/01 12:55 30 czerwca 2019r. 12:00 (Niedz.) Płaczkowski Michał - Zygmunt Rafał 6/4 3/6 4:10 Zobacz
3 2019/07/02 23:45 2 lipca 2019r. 20:00 (Wt.) Wrzesień Paweł - Reit Paweł 6/4 5/7 10:7 Zobacz
4 2019/07/03 21:18 3 lipca 2019r. 18:00 (Śr.) Płaczkowski Michał - Wrzesień Paweł 3/6 6/1 3/6 Zobacz
5 2019/07/07 10:14 6 lipca 2019r. 18:00 (Sob.) Reit Paweł - Dyszyński Tomasz 2/6 3/6 Zobacz
6 2019/07/08 14:18 7 lipca 2019r. 18:00 (Niedz.) Wrzesień Paweł - Dyszyński Tomasz 7/5 5/7 6/2 Zobacz
7 2019/07/10 19:49 10 lipca 2019r. 18:00 (Śr.) Wrzesień Paweł - Kałuża Paweł 6/0 6/1 Zobacz
8 2019/07/12 21:56 12 lipca 2019r. 18:00 (Pt.) Reit Paweł - Zygmunt Rafał 0/6 3/6 Zobacz
9 2019/07/15 09:18 Dyszyński Tomasz - Dudek Jarosław 1/6 6/7 Zobacz
10 2019/07/15 09:18 Dyszyński Tomasz - Zygmunt Rafał 5/7 6/1 2/6 Zobacz
11 2019/07/18 22:06 18 lipca 2019r. 16:00 (Czw.) Reit Paweł - Dudek Jarosław 1/6 0/6 Zobacz
12 2019/07/19 12:00 19 lipca 2019r. 10:00 (Pt.) Wrzesień Paweł - Dudek Jarosław 4/6 0/6 Zobacz
Brak terminarza.

2 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Marek Grzegorz 4 4 8:0 50:23 24.00
2 Romanowicz Piotr 4 2 4:4 37:34 18.00
3 Bednarz Jacek 2 1 2:2 17:18 9.00
4 Wolski Krzysztof 2 0 0:4 11:25 6.00
5 Krupa Leszek 2 0 0:4 9:24 6.00
6 Łukowiak Dariusz 0 0 0:0 0:0 0.00
7 Soroka Piotr 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6pkt.
  • 2:0 w/o - 6pkt.
  • 2:1 - 6pkt.
  • 1:2 - 4pkt.
  • 0:2 - 3pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/06/23 18:00 Marek Grzegorz - Wolski Krzysztof 7/6 6/0 Zobacz
2 2019/06/23 18:01 Wolski Krzysztof - Romanowicz Piotr 3/6 2/6 Zobacz
3 2019/07/01 14:16 Romanowicz Piotr - Krupa Leszek 6/3 6/1 Zobacz
4 2019/07/07 16:14 Romanowicz Piotr - Bednarz Jacek 3/6 3/6 Zobacz
5 2019/07/12 02:09 Marek Grzegorz - Bednarz Jacek 6/2 6/3 Zobacz
6 2019/07/15 09:36 Marek Grzegorz - Krupa Leszek 6/1 6/4 Zobacz
7 2019/07/17 23:09 Marek Grzegorz - Romanowicz Piotr 7/6 6/1 Zobacz
Brak terminarza.

3 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ślązak Michał 5 3 7:4 54:41 23.75
2 Filochowski Maciej 3 3 6:2 43:38 17.25
3 Łomicz Robert 4 2 4:4 41:35 17.00
4 Miedziejewski Michał 3 2 5:3 38:32 15.25
5 Pecht Łukasz 4 0 1:8 27:54 12.00
6 Nejman Łukasz 2 2 4:0 24:7 11.50
7 Kaczmarek Filip 3 1 2:4 23:32 11.25
8 Wachowiak Marcin 2 0 0:4 14:25 5.50
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5.75pkt.
  • 2:1 - 5.75pkt.
  • 2:0 w/o - 5.75pkt.
  • 1:2 - 3.75pkt.
  • 0:2 - 2.75pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/06/24 12:04 24 czerwca 2019r. 09:30 (Pon.) Łomicz Robert - Ślązak Michał 4/6 4/6 Zobacz
2 2019/06/28 14:31 29 czerwca 2019r. 18:00 (Sob.) Ślązak Michał - Wachowiak Marcin anulowany Zobacz
3 2019/06/29 21:30 29 czerwca 2019r. 11:00 (Sob.) Miedziejewski Michał - Pecht Łukasz 7/6 6/0 Zobacz
4 2019/06/29 21:31 29 czerwca 2019r. 16:00 (Sob.) Ślązak Michał - Nejman Łukasz 2/6 4/6 Zobacz
5 2019/07/02 13:19 1 lipca 2019r. 20:00 (Pon.) Łomicz Robert - Pecht Łukasz 6/0 6/4 Zobacz
6 2019/07/04 21:56 3 lipca 2019r. 09:00 (Śr.) Łomicz Robert - Kaczmarek Filip 4/6 4/6 Zobacz
7 2019/07/05 00:30 Nejman Łukasz - Pecht Łukasz 6/1 6/0 Zobacz
8 2019/07/05 15:26 5 lipca 2019r. 09:00 (Pt.) Ślązak Michał - Kaczmarek Filip 6/3 6/0 Zobacz
9 2019/07/05 21:59 5 lipca 2019r. 20:00 (Pt.) Łomicz Robert - Wachowiak Marcin 6/2 7/5 Zobacz
10 2019/07/11 10:21 11 lipca 2019r. 07:00 (Czw.) Ślązak Michał - Miedziejewski Michał 6/7 6/3 10:12 Zobacz
11 2019/07/12 02:12 10 lipca 2019r. 20:00 (Śr.) Ślązak Michał - Wachowiak Marcin 6/3 6/4 Zobacz
12 2019/07/13 12:12 Filochowski Maciej - Kaczmarek Filip 6/4 6/4 Zobacz
13 2019/07/16 21:05 Miedziejewski Michał - Filochowski Maciej 6/2 4/6 4/6 Zobacz
14 2019/07/18 22:22 Pecht Łukasz - Filochowski Maciej 4/6 6/4 6/7 Zobacz
Brak terminarza.

4 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Palimonka Grzegorz 7 3 8:9 68:70 28.50
2 Urbaniak Karol 4 4 8:2 48:35 22.00
3 Zając Szymon 5 2 4:7 38:52 18.50
4 Łodziński Radosław 4 2 6:5 50:41 18.00
5 Sobierajski Wojciech 4 2 4:4 37:33 16.00
6 Zieliński Andrzej S 4 1 4:7 29:42 15.00
7 Budziński Edward 4 1 2:6 28:41 13.00
8 Borowski Fabian 2 2 4:0 25:9 11.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5.5pkt.
  • 2:1 - 5.5pkt.
  • 2:0 w/o - 5.5pkt.
  • 1:2 - 3.5pkt.
  • 0:2 - 2.5pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/06/24 00:18 Palimonka Grzegorz - Budziński Edward 1/6 2/6 Zobacz
2 2019/06/26 12:16 Urbaniak Karol - Łodziński Radosław 6/4 3/6 6/3 Zobacz
3 2019/06/29 15:15 28 czerwca 2019r. 20:00 (Pt.) Sobierajski Wojciech - Urbaniak Karol 4/6 3/6 Zobacz
4 2019/06/29 15:16 Palimonka Grzegorz - Zając Szymon 7/5 6/2 Zobacz
5 2019/07/02 23:49 2 lipca 2019r. 19:00 (Wt.) Sobierajski Wojciech - Budziński Edward 6/1 6/4 Zobacz
6 2019/07/03 21:17 Palimonka Grzegorz - Zieliński Andrzej S 3/6 6/3 7:10 Zobacz
7 2019/07/03 23:12 Borowski Fabian - Budziński Edward 7/5 6/0 Zobacz
8 2019/07/08 14:19 Zając Szymon - Budziński Edward 7/5 6/1 Zobacz
9 2019/07/10 18:05 10 lipca 2019r. 16:30 (Śr.) Palimonka Grzegorz - Borowski Fabian 2/6 2/6 Zobacz
10 2019/07/13 12:31 Łodziński Radosław - Zając Szymon 6/1 6/2 Zobacz
11 2019/07/13 15:39 Palimonka Grzegorz - Sobierajski Wojciech 7/5 6/1 Zobacz
12 2019/07/15 09:40 Sobierajski Wojciech - Zieliński Andrzej S 6/1 6/2 Zobacz
13 2019/07/15 11:49 Zając Szymon - Zieliński Andrzej S 6/3 3/6 10:8 Zobacz
14 2019/07/15 23:04 Palimonka Grzegorz - Łodziński Radosław 3/6 6/2 7/6 Zobacz
15 2019/07/17 23:11 Palimonka Grzegorz - Urbaniak Karol 4/6 6/2 8:10 Zobacz
16 2019/07/18 22:00 Urbaniak Karol - Zając Szymon 6/3 6/2 Zobacz
17 2019/07/19 10:38 Zieliński Andrzej S - Łodziński Radosław 1/6 6/4 3:10 Zobacz
Brak terminarza.

5 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wietrzykowski Wojciech 4 2 4:5 30:37 15.00
2 Kabat Jacek 4 1 2:6 31:37 12.00
3 Piotr Borkowski 2 2 4:0 25:14 10.50
4 Kazimierski Bogdan 2 1 2:2 16:15 7.50
5 Miklaszewski Piotr 2 0 1:4 8:25 5.50
6 Wnorowski Darek 1 1 2:0 12:2 5.25
7 Krajnik Bartek 1 1 2:0 12:4 5.25
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5.25pkt.
  • 2:1 - 5.25pkt.
  • 2:0 w/o - 5.25pkt.
  • 1:2 - 3.25pkt.
  • 0:2 - 2.25pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/06/24 22:33 Kazimierski Bogdan - Wietrzykowski Wojciech 6/0 6/3 Zobacz
2 2019/07/04 16:05 Wnorowski Darek - Wietrzykowski Wojciech 6/0 6/2 Zobacz
3 2019/07/04 16:58 4 lipca 2019r. 15:30 (Czw.) Kabat Jacek - Wietrzykowski Wojciech 3/6 2/6 Zobacz
4 2019/07/07 16:12 7 lipca 2019r. 08:00 (Niedz.) Kabat Jacek - Krajnik Bartek 3/6 1/6 Zobacz
5 2019/07/08 22:32 Wietrzykowski Wojciech - Miklaszewski Piotr 6/1 6/7 10:4 Zobacz
6 2019/07/09 13:51 9 lipca 2019r. 10:00 (Wt.) Kabat Jacek - Piotr Borkowski 4/6 6/7 Zobacz
7 2019/07/12 10:01 11 lipca 2019r. 15:00 (Czw.) Kazimierski Bogdan - Piotr Borkowski 2/6 2/6 Zobacz
8 2019/07/15 09:17 14 lipca 2019r. 10:00 (Niedz.) Kabat Jacek - Miklaszewski Piotr 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.

6 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Michalczuk Karol 2 2 4:0 24:4 10.50
2 Kubaszewski Michał 2 1 2:2 15:20 7.50
3 Białas Artur 3 0 0:6 10:37 6.75
4 Dziedzic Tomasz 1 1 2:0 12:0 5.25
5 Franek Sołdek 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Michalski Maciej 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5.25pkt.
  • 2:1 - 5.25pkt.
  • 2:0 w/o - 5.25pkt.
  • 1:2 - 3.25pkt.
  • 0:2 - 2.25pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/06/18 16:59 Kubaszewski Michał - Dziedzic Tomasz anulowany Zobacz
2 2019/06/23 17:59 20 czerwca 2019r. 09:00 (Czw.) Kubaszewski Michał - Michalczuk Karol 2/6 0/6 Zobacz
3 2019/06/23 17:59 20 czerwca 2019r. 06:00 (Czw.) Kubaszewski Michał - Białas Artur 7/5 6/3 Zobacz
4 2019/06/24 19:58 27 czerwca 2019r. 20:00 (Czw.) Michalski Maciej - Franek Sołdek anulowany Zobacz
5 2019/06/24 20:58 Michalski Maciej - Kubaszewski Michał anulowany Zobacz
6 2019/06/25 08:00 Michalski Maciej - Białas Artur anulowany Zobacz
7 2019/06/26 09:04 1 lipca 2019r. 20:00 (Pon.) Michalczuk Karol - Michalski Maciej anulowany Zobacz
8 2019/07/03 23:13 3 lipca 2019r. 20:00 (Śr.) Dziedzic Tomasz - Białas Artur 6/0 6/0 Zobacz
9 2019/07/04 22:26 4 lipca 2019r. 20:00 (Czw.) Michalczuk Karol - Białas Artur 6/2 6/0 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#250 Zieliński - Łodziński 5 godz. temu
#249 Pecht - Filochowski wczoraj o godz. 22:22
#248 Urbaniak - Zając wczoraj o godz. 22:00
#247 Wiśniewski - Krawczyk wczoraj o godz. 08:29
#246 Palimonka - Urbaniak 2 dni temu o godz. 23:11

Nadchodzące spotkania

#229 Kabat - Wnorowski za 1 godz.
#231 Wolski - Krupa pojutrze o godz. 09:00
#244 Wrzesień - Zygmunt za 3 dni o godz. 17:00
#197 Łomicz - Filochowski za 3 dni o godz. 20:00
#232 Wolski - Bednarz za 4 dni o godz. 20:00

Ostatnie wyniki

#223 Wrzesień - Dudek 4/6 0/6
#250 Zieliński - Łodziński 1/6 6/4 3:10
#249 Pecht - Filochowski 4/6 6/4 6/7
#194 Reit - Dudek 1/6 0/6
#222 Tobrucki - Krawczyk 3/6 4/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych