Ekstraklasa A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Godlewski Piotr 5 4 8:2 58:24 32.00
2 Pawłowski Maciej 5 2 5:7 47:57 27.00
3 Tyniec Paweł 4 3 6:2 38:30 25.00
4 Krzykwa Bartosz 4 2 4:5 41:46 22.00
5 Wiśniewski Łukasz 5 0 1:10 31:62 21.00
6 Barański Tomasz 3 1 2:4 20:30 15.00
7 Godlewski Grzegorz 2 2 4:0 26:12 14.00
  • Punktacja:
  • 2:1 - 7pkt.
  • 2:0 - 7pkt.
  • 2:0 w/o - 7pkt.
  • 1:2 - 5pkt.
  • 0:2 - 4pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/04 21:03 4 maja 2020r. 16:00 (Pon.) Krzykwa Bartosz - Godlewski Piotr 6/4 7/6(3) Zobacz
2 2020/05/08 20:22 8 maja 2020r. 17:00 (Pt.) Godlewski Piotr - Tyniec Paweł 6/0 6/2 Zobacz
3 2020/05/09 20:34 10 maja 2020r. 13:00 (Niedz.) Wiśniewski Łukasz - Godlewski Piotr 2/6 1/6 Zobacz
4 2020/05/10 19:51 Krzykwa Bartosz - Pawłowski Maciej 6/2 4/6 6/3 Zobacz
5 2020/05/15 19:48 Wiśniewski Łukasz - Pawłowski Maciej 6/1 3/6 2/6 Zobacz
6 2020/05/16 08:14 Krzykwa Bartosz - Godlewski Grzegorz 5/7 1/6 Zobacz
7 2020/05/16 11:12 Krzykwa Bartosz - Tyniec Paweł 4/6 2/6 Zobacz
8 2020/05/24 22:24 Tyniec Paweł - Wiśniewski Łukasz 6/1 6/4 Zobacz
9 2020/05/26 15:17 Barański Tomasz - Godlewski Piotr 1/6 1/6 Zobacz
10 2020/05/26 15:17 Wiśniewski Łukasz - Barański Tomasz 3/6 3/6 Zobacz
11 2020/05/26 15:18 Pawłowski Maciej - Barański Tomasz 6/4 6/2 Zobacz
12 2020/05/27 14:52 Tyniec Paweł - Pawłowski Maciej 6/4 6/3 Zobacz
13 2020/05/27 21:28 Godlewski Grzegorz - Wiśniewski Łukasz 6/1 7/5 Zobacz
14 2020/05/30 00:08 29 maja 2020r. 18:00 (Pt.) Godlewski Piotr - Pawłowski Maciej 6/1 6/3 Zobacz
Brak terminarza.

Ekstraklasa B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Głuchowski Zbigniew 3 1 2:4 19:32 14.25
2 Dudek Jarosław 3 1 2:5 26:37 14.25
3 Gałecki Wojciech 2 2 4:0 24:7 13.50
4 Doliński Krzysztof 2 2 4:1 27:22 13.50
5 Zygmunt Rafał 2 0 1:4 20:28 8.50
6 Wrzesień Leszek 1 1 2:0 12:1 6.75
7 Marek Grzegorz 1 0 1:2 13:14 4.75
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.75pkt.
  • 2:1 - 6.75pkt.
  • 2:0 w/o - 6.75pkt.
  • 1:2 - 4.75pkt.
  • 0:2 - 3.75pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
  • 0:0 - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/09 17:51 Gałecki Wojciech - Dudek Jarosław 6/1 6/0 Zobacz
2 2020/05/10 19:48 10 maja 2020r. 12:00 (Niedz.) Doliński Krzysztof - Marek Grzegorz 6/7 7/6 10:8 Zobacz
3 2020/05/16 20:20 Dudek Jarosław - Doliński Krzysztof 6/7 3/6 Zobacz
4 2020/05/16 20:20 Głuchowski Zbigniew - Zygmunt Rafał 6/4 6/4 Zobacz
5 2020/05/24 09:56 Dudek Jarosław - Zygmunt Rafał 4/6 6/3 6/3 Zobacz
6 2020/05/25 16:50 Gałecki Wojciech - Głuchowski Zbigniew 6/4 6/2 Zobacz
7 2020/05/28 21:38 Wrzesień Leszek - Głuchowski Zbigniew 6/0 6/1 Zobacz
Brak terminarza.

1 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Dyszyński Tomasz 5 3 6:5 48:42 25.25
2 Nejman Łukasz 4 4 8:2 53:42 25.00
3 Tobrucki Łukasz 4 3 6:2 48:30 22.00
4 Romanowicz Piotr 4 3 6:3 49:44 22.00
5 Wrzesień Paweł 6 0 2:12 55:80 21.50
6 Ślązak Michał 4 1 4:6 40:46 18.00
7 Reit Paweł 3 1 3:5 32:41 13.75
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6.25pkt.
  • 2:1 - 6.25pkt.
  • 2:0 w/o - 6.25pkt.
  • 1:2 - 4.25pkt.
  • 0:2 - 3.25pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
  • 0:0 - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/07 20:41 Dyszyński Tomasz - Reit Paweł 6/2 6/3 Zobacz
2 2020/05/08 20:43 8 maja 2020r. 14:00 (Pt.) Ślązak Michał - Dyszyński Tomasz 0/6 6/3 2/6 Zobacz
3 2020/05/11 10:13 Ślązak Michał - Romanowicz Piotr anulowany Zobacz
4 2020/05/16 12:05 15 maja 2020r. 10:00 (Pt.) Ślązak Michał - Wrzesień Paweł 6/3 6/2 Zobacz
5 2020/05/17 13:39 Dyszyński Tomasz - Wrzesień Paweł 6/1 6/3 Zobacz
6 2020/05/20 13:55 20 maja 2020r. 10:00 (Śr.) Ślązak Michał - Romanowicz Piotr 4/6 6/7 Zobacz
7 2020/05/20 23:13 20 maja 2020r. 12:00 (Śr.) Nejman Łukasz - Wrzesień Paweł 1/6 6/3 7/6 Zobacz
8 2020/05/21 17:42 21 maja 2020r. 15:30 (Czw.) Tobrucki Łukasz - Wrzesień Paweł 7/5 6/3 Zobacz
9 2020/05/22 10:09 21 maja 2020r. 17:30 (Czw.) Nejman Łukasz - Dyszyński Tomasz 7/5 6/2 Zobacz
10 2020/05/23 20:43 Dyszyński Tomasz - Tobrucki Łukasz 0/6 2/6 Zobacz
11 2020/05/24 22:25 24 maja 2020r. 17:00 (Niedz.) Tobrucki Łukasz - Romanowicz Piotr 7/5 6/2 Zobacz
12 2020/05/25 21:32 22 maja 2020r. 14:00 (Pt.) Reit Paweł - Romanowicz Piotr 2/6 6/4 3/6 Zobacz
13 2020/05/26 14:37 26 maja 2020r. 12:00 (Wt.) Nejman Łukasz - Ślązak Michał 6/3 6/7 11:9 Zobacz
14 2020/05/27 14:49 Reit Paweł - Wrzesień Paweł 7/6 3/6 6/1 Zobacz
15 2020/05/27 21:28 27 maja 2020r. 19:00 (Śr.) Nejman Łukasz - Tobrucki Łukasz 6/4 7/6 Zobacz
16 2020/05/28 21:37 Romanowicz Piotr - Wrzesień Paweł 6/4 7/6 Zobacz
Brak terminarza.

2 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Soroka Piotr 4 4 8:1 46:28 24.00
2 Urbaniak Karol 4 3 7:2 46:26 22.00
3 Miedziejewski Michał 5 2 4:7 48:54 21.00
4 Płaczkowski Michał 5 0 2:10 31:65 17.00
5 Filochowski Maciej 3 2 4:3 37:29 15.00
6 Krawczyk Lukasz 1 1 2:0 12:3 6.00
7 Krupa Leszek 2 0 0:4 9:24 6.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 6pkt.
  • 2:0 w/o - 6pkt.
  • 2:1 - 6pkt.
  • 1:2 - 4pkt.
  • 0:2 - 3pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/08 08:16 Soroka Piotr - Płaczkowski Michał 6/3 6/2 Zobacz
2 2020/05/08 23:17 8 maja 2020r. 17:00 (Pt.) Urbaniak Karol - Filochowski Maciej 6/3 7/6(1) Zobacz
3 2020/05/09 12:41 Płaczkowski Michał - Miedziejewski Michał 4/6 6/2 2/6 Zobacz
4 2020/05/15 19:49 Soroka Piotr - Krupa Leszek 6/3 6/2 Zobacz
5 2020/05/17 22:21 17 maja 2020r. 09:00 (Niedz.) Urbaniak Karol - Miedziejewski Michał 6/3 6/2 Zobacz
6 2020/05/18 14:35 Krawczyk Lukasz - Płaczkowski Michał 6/3 6/0 Zobacz
7 2020/05/20 23:12 20 maja 2020r. 18:00 (Śr.) Urbaniak Karol - Soroka Piotr 3/6 6/2 8:10 Zobacz
8 2020/05/23 20:52 23 maja 2020r. 09:00 (Sob.) Miedziejewski Michał - Filochowski Maciej 3/6 5/7 Zobacz
9 2020/05/24 19:14 Filochowski Maciej - Płaczkowski Michał 3/6 6/1 6/1 Zobacz
10 2020/05/28 21:38 Płaczkowski Michał - Urbaniak Karol 2/6 1/6 Zobacz
11 2020/05/30 18:03 30 maja 2020r. 10:00 (Sob.) Miedziejewski Michał - Krupa Leszek 6/2 6/2 Zobacz
12 2020/05/30 22:14 Miedziejewski Michał - Soroka Piotr 4/6 5/7 Zobacz
Brak terminarza.

3 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Łomicz Robert 3 3 6:0 37:17 17.25
2 Sobierajski Wojciech 4 1 3:6 34:40 15.00
3 Czyżkowski Antek 4 2 4:4 26:34 14.25
4 Borowski Fabian 4 1 2:6 25:36 14.00
5 Palimonka Grzegorz 2 2 4:0 24:5 11.50
6 Wachowiak Marcin 1 1 2:1 11:9 5.75
7 Pecht Łukasz 2 0 0:4 8:24 5.50
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5.75pkt.
  • 2:1 - 5.75pkt.
  • 2:0 w/o - 5.75pkt.
  • 1:2 - 3.75pkt.
  • 0:2 - 2.75pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/04 21:02 4 maja 2020r. 18:00 (Pon.) Łomicz Robert - Borowski Fabian 6/2 6/4 Zobacz
2 2020/05/09 23:40 9 maja 2020r. 17:00 (Sob.) Łomicz Robert - Czyżkowski Antek 6/2 6/0 Zobacz
3 2020/05/13 22:41 13 maja 2020r. 19:00 (Śr.) Łomicz Robert - Sobierajski Wojciech 6/3 7/6(5) Zobacz
4 2020/05/19 09:18 Czyżkowski Antek - Pecht Łukasz 6/4 6/2 Zobacz
5 2020/05/19 09:19 Borowski Fabian - Palimonka Grzegorz 1/6 2/6 Zobacz
6 2020/05/20 23:15 Czyżkowski Antek - Sobierajski Wojciech 6/3 6/1 Zobacz
7 2020/05/22 10:10 Borowski Fabian - Czyżkowski Antek 6/0 6/0 walkower Zobacz
8 2020/05/23 20:53 23 maja 2020r. 17:00 (Sob.) Pecht Łukasz - Palimonka Grzegorz 0/6 2/6 Zobacz
9 2020/05/27 22:10 24 maja 2020r. 19:00 (Niedz.) Borowski Fabian - Sobierajski Wojciech 1/6 3/6 Zobacz
10 2020/05/30 22:16 Wachowiak Marcin - Sobierajski Wojciech 6/3 4/6 10:8 Zobacz
Brak terminarza.

4 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Dąbrowski Olaf 3 3 6:0 36:8 16.50
2 Budziński Edward 3 1 3:4 26:29 11.50
3 Wojton Piotr 2 2 4:0 24:2 11.00
4 Wietrzykowski Wojciech 3 0 0:6 2:36 7.50
5 Zając Szymon 1 1 2:1 16:9 5.50
6 Wnorowski Darek 1 0 0:2 2:12 2.50
7 Łodziński Radosław 1 0 0:2 2:12 2.50
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5.5pkt.
  • 2:1 - 5.5pkt.
  • 2:0 w/o - 5.5pkt.
  • 1:2 - 3.5pkt.
  • 0:2 - 2.5pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/09 23:41 9 maja 2020r. 09:00 (Sob.) Zając Szymon - Budziński Edward 4/6 6/0 6/3 Zobacz
2 2020/05/13 15:42 16 maja 2020r. 15:00 (Sob.) Wojton Piotr - Zając Szymon anulowany Zobacz
3 2020/05/14 16:07 10 maja 2020r. 10:00 (Niedz.) Wojton Piotr - Łodziński Radosław 6/1 6/1 Zobacz
4 2020/05/14 22:01 14 maja 2020r. 19:30 (Czw.) Dąbrowski Olaf - Wnorowski Darek 6/1 6/1 Zobacz
5 2020/05/17 11:21 26 maja 2020r. 10:00 (Wt.) Wojton Piotr - Dąbrowski Olaf anulowany Zobacz
6 2020/05/18 15:35 18 maja 2020r. 14:00 (Pon.) Dąbrowski Olaf - Wietrzykowski Wojciech 6/1 6/0 Zobacz
7 2020/05/20 23:10 20 maja 2020r. 15:00 (Śr.) Dąbrowski Olaf - Budziński Edward 6/3 6/2 Zobacz
8 2020/05/21 17:43 21 maja 2020r. 11:00 (Czw.) Wojton Piotr - Wietrzykowski Wojciech 6/0 6/0 Zobacz
9 2020/05/25 19:52 Budziński Edward - Wietrzykowski Wojciech 6/0 6/1 Zobacz
Brak terminarza.

5 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Urban Janusz 5 4 8:2 55:33 19.90
2 Spychała Maciej 6 3 6:8 53:67 19.20
3 Hełminiak Remigiusz 4 4 8:1 51:22 18.00
4 Zieliński Andrzej 4 1 2:7 28:46 10.20
5 Kałuża Paweł 2 2 4:0 24:8 9.00
6 Kaleta Michał 3 0 1:6 20:40 6.60
7 Kaczmarek Filip 2 0 2:4 23:28 5.60
8 Pawlak Robert 2 0 1:4 17:27 4.70
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.5pkt.
  • 2:1 - 4.5pkt.
  • 2:0 w/o - 4.5pkt.
  • 1:2 - 2.8pkt.
  • 0:2 - 1.9pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/08 23:16 8 maja 2020r. 19:00 (Pt.) Hełminiak Remigiusz - Kaleta Michał 6/0 6/0 Zobacz
2 2020/05/09 17:53 Kaleta Michał - Spychała Maciej 1/6 6/2 5/7 Zobacz
3 2020/05/10 19:47 10 maja 2020r. 17:00 (Niedz.) Hełminiak Remigiusz - Urban Janusz 6/2 6/4 Zobacz
4 2020/05/10 23:32 Kałuża Paweł - Spychała Maciej 6/3 6/1 Zobacz
5 2020/05/13 17:24 Urban Janusz - Zieliński Andrzej 6/4 6/0 Zobacz
6 2020/05/16 23:14 Urban Janusz - Spychała Maciej 6/4 6/0 Zobacz
7 2020/05/19 09:16 Kaczmarek Filip - Zieliński Andrzej 7/6 3/6 4:10 Zobacz
8 2020/05/20 13:57 Kaleta Michał - Urban Janusz 3/6 5/7 Zobacz
9 2020/05/24 15:06 Pawlak Robert - Spychała Maciej 1/6 6/2 5/7 Zobacz
10 2020/05/24 22:26 24 maja 2020r. 10:00 (Niedz.) Hełminiak Remigiusz - Spychała Maciej 6/1 6/2 Zobacz
11 2020/05/27 23:22 27 maja 2020r. 18:00 (Śr.) Hełminiak Remigiusz - Kaczmarek Filip 6/4 3/6 6/3 Zobacz
12 2020/05/28 08:51 Zieliński Andrzej - Spychała Maciej 3/6 4/6 Zobacz
13 2020/05/28 21:39 Pawlak Robert - Urban Janusz 1/6 4/6 Zobacz
14 2020/05/30 22:15 5 czerwca 2020r. 16:00 (Pt.) Kałuża Paweł - Zieliński Andrzej 6/1 6/3 Zobacz
Brak terminarza.

6 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Zaremba Krzysztof 5 4 8:2 59:31 16.50
2 Patyk Jarek 4 3 6:2 39:23 12.75
3 Girtler Krzysztof 4 3 6:3 44:29 12.75
4 Franek Sołdek 3 2 4:2 34:21 9.00
5 Miklaszewski Piotr 3 0 1:6 19:36 5.25
6 Figura Joanna 3 0 0:6 10:36 4.50
7 Białas Artur 3 0 0:6 3:36 4.50
8 Mucha Mariusz 1 1 2:0 14:10 3.75
9 Zalewski Marek 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 w/o - 3.75pkt.
  • 2:0 - 3.75pkt.
  • 2:1 - 3.75pkt.
  • 1:2 - 2.25pkt.
  • 0:2 - 1.5pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/09 17:55 Zaremba Krzysztof - Figura Joanna 6/3 6/0 Zobacz
2 2020/05/10 21:56 Zaremba Krzysztof - Białas Artur 6/2 6/0 Zobacz
3 2020/05/16 11:11 16 maja 2020r. 09:00 (Sob.) Girtler Krzysztof - Miklaszewski Piotr 4/6 7/5 10:4 Zobacz
4 2020/05/17 22:20 Zaremba Krzysztof - Miklaszewski Piotr 6/3 6/0 Zobacz
5 2020/05/17 22:21 17 maja 2020r. 14:00 (Niedz.) Girtler Krzysztof - Figura Joanna 6/2 6/0 Zobacz
6 2020/05/17 22:22 15 maja 2020r. 19:00 (Pt.) Patyk Jarek - Białas Artur 6/0 6/1 Zobacz
7 2020/05/23 20:41 23 maja 2020r. 16:00 (Sob.) Girtler Krzysztof - Franek Sołdek 5/7 3/6 Zobacz
8 2020/05/23 20:54 Mucha Mariusz - Zaremba Krzysztof 7/5 7/5 Zobacz
9 2020/05/24 22:25 Zaremba Krzysztof - Franek Sołdek 6/4 7/5 Zobacz
10 2020/05/26 22:54 23 maja 2020r. 14:00 (Sob.) Patyk Jarek - Miklaszewski Piotr 6/1 6/4 Zobacz
11 2020/05/26 22:55 26 maja 2020r. 19:30 (Wt.) Girtler Krzysztof - Patyk Jarek 6/1 6/2 Zobacz
12 2020/05/29 12:04 29 maja 2020r. 09:00 (Pt.) Patyk Jarek - Figura Joanna 6/2 6/3 Zobacz
13 2020/05/30 22:13 Franek Sołdek - Białas Artur 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#123 Wachowiak - Sobierajski wczoraj o godz. 22:16
#122 Franek - Białas wczoraj o godz. 22:13
#121 Girtler - Białas wczoraj o godz. 13:40
#120 Urban - Kaczmarek wczoraj o godz. 10:53
#119 Ślązak - Reit 2 dni temu o godz. 11:45

Nadchodzące spotkania

#104 Ślązak - Tobrucki jutro o godz. 18:00
#99 Łomicz - Pecht pojutrze o godz. 17:00
#101 Kałuża - Kaleta pojutrze o godz. 19:00
#88 Pawlak - Hełminiak pojutrze o godz. 19:00
#114 Doliński - Zygmunt za 3 dni o godz. 16:00

Ostatnie wyniki

#123 Wachowiak - Sobierajski 6/3 4/6 10:8
#102 Kałuża - Zieliński 6/1 6/3
#93 Miedziejewski - Soroka 4/6 5/7
#122 Franek - Białas 6/0 6/0
#90 Miedziejewski - Krupa 6/2 6/2

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych