1. Liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Naydenov A./Adamik P. 5 4 9:3 63:47 336.00
2 Łukasik P./Łukasik K. 5 3 7:6 62:66 256.00
3 Kolasa M./Pałus T. 4 4 8:3 62:38 240.00*
4 Piecha M./Dzięciołowski P. 5 2 5:7 58:63 208.00
5 Gnatowsky W./Jost N. 4 1 3:6 34:47 144.00
6 Piecha C./Wiendlocha M. 5 0 3:10 54:72 128.00
  • Punktacja:
  • 2:0 w/o - 80pkt.
  • 2:0 - 80pkt.
  • 2:1 - 64pkt.
  • 1:2 - 32pkt.
  • 0:2 - 16pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Naydenov A./Adamik P. 5 4 9:3 63:47 336.00
2 Łukasik P./Łukasik K. 5 3 7:6 62:66 256.00
3 Kolasa M./Pałus T. 4 4 8:3 62:38 240.00*
4 Piecha M./Dzięciołowski P. 5 2 5:7 58:63 208.00
5 Gnatowsky W./Jost N. 4 1 3:6 34:47 144.00
6 Piecha C./Wiendlocha M. 5 0 3:10 54:72 128.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/08/09 21:28 9 sierpnia 2019r. 19:00 (Pt.) Łukasik P./Łukasik K. - Kolasa M./Pałus T. 6/4 1/6 3/6 Zobacz
2 2019/08/23 15:29 23 sierpnia 2019r. 15:30 (Pt.) Piecha M./Dzięciołowski P. - Piecha C./Wiendlocha M. 6/3 7/5 Zobacz
3 2019/08/23 17:15 23 sierpnia 2019r. 15:30 (Pt.) Łukasik P./Łukasik K. - Piecha C./Wiendlocha M. 2/6 7/5 7/6(5) Zobacz
4 2019/08/26 19:20 26 sierpnia 2019r. 17:00 (Pon.) Łukasik P./Łukasik K. - Gnatowsky W./Jost N. 6/1 6/4 Zobacz
5 2019/08/28 21:29 28 sierpnia 2019r. 19:00 (Śr.) Piecha M./Dzięciołowski P. - Gnatowsky W./Jost N. 3/6 6/3 6/3 Zobacz
6 2019/09/03 21:04 3 września 2019r. 19:00 (Wt.) Piecha M./Dzięciołowski P. - Łukasik P./Łukasik K. 7/6(6) 4/6 5/7 Zobacz
7 2019/09/03 22:22 3 września 2019r. 20:30 (Wt.) Piecha M./Dzięciołowski P. - Kolasa M./Pałus T. 3/6 4/6 Zobacz
8 2019/09/06 20:00 6 września 2019r. 18:30 (Pt.) Naydenov A./Adamik P. - Łukasik P./Łukasik K. 6/1 6/4 Zobacz
9 2019/09/14 12:33 14 września 2019r. 11:00 (Sob.) Naydenov A./Adamik P. - Kolasa M./Pałus T. 2/6 7/6(5) 3/6 Zobacz
10 2019/09/15 14:52 14 września 2019r. 12:30 (Sob.) Kolasa M./Pałus T. - Piecha C./Wiendlocha M. 6/3 4/6 6/0 Zobacz
11 2019/09/16 17:41 16 września 2019r. 17:00 (Pon.) Naydenov A./Adamik P. - Gnatowsky W./Jost N. 6/2 6/3 Zobacz
12 2019/09/18 19:41 18 września 2019r. 18:30 (Śr.) Naydenov A./Adamik P. - Piecha M./Dzięciołowski P. 6/4 6/3 Zobacz
13 2019/09/21 12:38 21 września 2019r. 11:30 (Sob.) Naydenov A./Adamik P. - Piecha C./Wiendlocha M. 6/3 3/6 6/3 Zobacz
14 2019/09/23 18:45 Gnatowsky W./Jost N. - Piecha C./Wiendlocha M. 6/4 6/4 Zobacz
Brak terminarza.

2. Liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Walczak Ł./Sobczak A. 4 4 8:0 48:13 160.00
2 Wroński I./Wroński S. 4 2 5:4 38:29 104.00
3 Klos T./Przybysławski T. 3 2 4:3 34:24 80.00
4 Karwacki M./Wiszkowski F. 3 0 0:6 2:36 24.00
5 Owczarczyk Ł./Pajestka A. 2 0 0:4 4:24 16.00
6 Stefańczyk K./Krzeczowski S. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 40pkt.
  • 2:0 w/o - 40pkt.
  • 2:1 - 32pkt.
  • 1:2 - 16pkt.
  • 0:2 - 8pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Walczak Ł./Sobczak A. 4 4 8:0 48:13 160.00
2 Wroński I./Wroński S. 4 2 5:4 38:29 104.00
3 Klos T./Przybysławski T. 3 2 4:3 34:24 80.00
4 Karwacki M./Wiszkowski F. 3 0 0:6 2:36 24.00
5 Owczarczyk Ł./Pajestka A. 2 0 0:4 4:24 16.00
6 Stefańczyk K./Krzeczowski S. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/08/14 12:22 Walczak Ł./Sobczak A. - Wroński I./Wroński S. 6/1 6/1 Zobacz
2 2019/08/15 19:51 15 sierpnia 2019r. 18:30 (Czw.) Walczak Ł./Sobczak A. - Klos T./Przybysławski T. 6/3 6/2 Zobacz
3 2019/08/21 19:59 21 sierpnia 2019r. 19:00 (Śr.) Walczak Ł./Sobczak A. - Karwacki M./Wiszkowski F. 6/1 6/1 Zobacz
4 2019/08/23 20:01 23 sierpnia 2019r. 18:30 (Pt.) Walczak Ł./Sobczak A. - Owczarczyk Ł./Pajestka A. 6/2 6/2 Zobacz
5 2019/08/31 11:01 31 sierpnia 2019r. 11:00 (Sob.) Wroński I./Wroński S. - Karwacki M./Wiszkowski F. 6/0 6/0 Zobacz
6 2019/09/15 13:39 11 września 2019r. 19:00 (Śr.) Wroński I./Wroński S. - Klos T./Przybysławski T. 7/5 3/6 2/6 Zobacz
7 2019/09/20 07:39 19 września 2019r. 15:00 (Czw.) Klos T./Przybysławski T. - Karwacki M./Wiszkowski F. 6/0 6/0 Zobacz
8 2019/09/30 08:40 Wroński I./Wroński S. - Owczarczyk Ł./Pajestka A. 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.

3. Liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Jacoszek M./Góra S. 4 4 8:0 49:21 80.00
2 Tobola J./Jokisz B. 5 3 7:4 59:38 72.00
3 Szwarc Ł./Burzyński M. 4 3 6:3 48:29 60.00
4 Zawartka J./Oleśniewicz B. 3 0 0:6 8:36 12.00
5 Niestolik M./Niestolik W. 3 0 0:6 3:36 8.00
6 Barteczko J./Telenga-Barteczko J. 1 0 0:2 6:13 4.00
7 Goł K./Szafranowicz M. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 20pkt.
  • 2:0 w/o - 20pkt.
  • 2:1 - 16pkt.
  • 1:2 - 8pkt.
  • 0:2 - 4pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Jacoszek M./Góra S. 4 4 8:0 49:21 80.00
2 Tobola J./Jokisz B. 5 3 7:4 59:38 72.00
3 Szwarc Ł./Burzyński M. 4 3 6:3 48:29 60.00
4 Zawartka J./Oleśniewicz B. 3 0 0:6 8:36 12.00
5 Niestolik M./Niestolik W. 3 0 0:6 3:36 8.00
6 Barteczko J./Telenga-Barteczko J. 1 0 0:2 6:13 4.00
7 Goł K./Szafranowicz M. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/08/09 19:57 Tobola J./Jokisz B. - Zawartka J./Oleśniewicz B. 6/1 6/3 Zobacz
2 2019/08/15 14:47 Jacoszek M./Góra S. - Zawartka J./Oleśniewicz B. 6/2 6/2 Zobacz
3 2019/08/23 22:31 23 sierpnia 2019r. 20:00 (Pt.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Jacoszek M./Góra S. 6/7(5) 3/6 Zobacz
4 2019/09/11 19:24 Tobola J./Jokisz B. - Niestolik M./Niestolik W. 6/1 6/0 Zobacz
5 2019/09/12 22:09 12 września 2019r. 18:30 (Czw.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Niestolik M./Niestolik W. 6/2 6/0 Zobacz
6 2019/09/13 19:17 Tobola J./Jokisz B. - Barteczko J./Telenga-Barteczko J. 6/0 7/6(5) Zobacz
7 2019/09/13 22:24 13 września 2019r. 19:00 (Pt.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Zawartka J./Oleśniewicz B. 6/0 6/0 Zobacz
8 2019/09/17 20:23 17 września 2019r. 18:00 (Wt.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Tobola J./Jokisz B. 3/6 6/4 6/4 Zobacz
9 2019/09/19 22:20 19 września 2019r. 20:30 (Czw.) Jacoszek M./Góra S. - Niestolik M./Niestolik W. 6/0 6/0 walkower Zobacz
10 2019/09/23 19:30 Tobola J./Jokisz B. - Jacoszek M./Góra S. 4/6 4/6 Zobacz
11 2019/10/06 10:18 30 września 2019r. 20:00 (Pon.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Barteczko J./Telenga-Barteczko J. anulowany Zobacz
12 2019/10/15 23:45 10 października 2019r. 20:00 (Czw.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Barteczko J./Telenga-Barteczko J. anulowany Zobacz
13 2019/10/15 23:45 13 października 2019r. 10:00 (Niedz.) Szwarc Ł./Burzyński M. - Goł K./Szafranowicz M. anulowany Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#163 Szwarc/Burzyński - Barteczko/Telenga-Barteczko 6 października 2019 o godz. 10:18
#162 Tobola/Jokisz - Jacoszek/Góra 23 września 2019 o godz. 19:29
#161 Gnatowsky/Jost - Piecha/Wiendlocha 23 września 2019 o godz. 18:44
#160 Klos/Przybysławski - Karwacki/Wiszkowski 18 września 2019 o godz. 18:40
#159 Jacoszek/Góra - Niestolik/Niestolik 16 września 2019 o godz. 21:53

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#157 Szwarc/Burzyński - Goł/Szafranowicz anulowany
#163 Szwarc/Burzyński - Barteczko/Telenga-Barteczko anulowany
#155 Szwarc/Burzyński - Barteczko/Telenga-Barteczko anulowany
#145 Wroński/Wroński - Owczarczyk/Pajestka 6/0 6/0
#162 Tobola/Jokisz - Jacoszek/Góra 4/6 4/6

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych