Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.
Liga Pro Liga 1

Liga 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Drwięga L./Witkowska M. 13 13 26:2 156:44 50.00
2 Kowalczyk R./Doliński G. 13 12 24:3 154:65 48.00
3 Jaros P./Makowski W. 12 10 22:6 147:84 42.00
4 Olejniczak K./Robak J. 12 8 18:8 124:80 38.00
5 Turzański P./Matuszewski A. 12 7 15:10 112:92 34.00
6 Jellinek T./Kopczyński J. 13 7 16:15 148:144 33.00
7 Karski M./Czerw P. 12 6 12:15 114:121 27.00
8 Janiak P./Janiak M. 9 5 11:8 84:76 25.00
9 Stanisławska A./Wesołowski K. 11 3 8:16 78:106 22.00
10 Latek M./Bobczyński P. 10 4 9:14 92:110 21.00
11 Krauze O./Paliesika L. 13 3 8:21 95:151 15.00
12 Gordon L./Długoborski M. 11 1 3:20 53:134 15.00
13 Socha J./Żurkiewicz K. 8 1 3:15 59:103 10.00
14 Jagusiak M./Lewandowskii M. 11 0 0:22 26:132 10.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.00 pkt.
  • 2:1 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
SERIA 1 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
1. Jagusiak M./Lewandowskii M. X 0/6 0/6 walkower 0/6 3/6 1/6 1/6 0/6 1/6 4/6 0/6 3/6 0/6 0/6 3/6 2/6 0/6 1/6 2/6 0/6 2/6 2/6 1/6
2. Krauze O./Paliesika L. 6/0 6/0 walkower X 0/6 5/7 0/6 0/6 1/6 1/6 6/7(4) 6/2 10/5 6/4 1/6 4/10 0/6 1/6 1/6 6/4 6/10 1/6 4/6 3/6 2/6 3/6 2/6 6/0 6/0 walkower 2/6 0/6
3. Stanisławska A./Wesołowski K. 6/0 6/3 6/0 7/5 X 0/6 0/6 4/6 3/6 6/3 6/1 4/6 7/6 5:10 0/6 4/6 2/6 0/6 6/2 4/6 7:10 1/6 4/6 2/6 0/6
4. Drwięga L./Witkowska M. 6/1 6/1 6/0 6/0 6/0 6/0 X 6/1 6/1 6/1 6/2 6/4 6/1 6/0 6/0 6/2 6/2 6/2 6/2 6/2 6/3 6/1 4/6 10:2 6/1 6/2 6/7 6/2 10:8
5. Olejniczak K./Robak J. 6/0 6/1 6/1 6/1 6/4 6/3 1/6 1/6 X 6/0 6/1 7/5 6/2 3/6 6/0 9:11 4/6 3/6 6/3 6/4 6/4 7/5 6/1 6/3 2/6 6/4 6:10
6. Gordon L./Długoborski M. 6/4 6/0 7/6(4) 2/6 5/10 3/6 1/6 1/6 2/6 0/6 1/6 X 3/6 2/6 2/6 1/6 0/6 3/6 0/6 0/6 4/6 1/6 2/6 1/6
7. Jellinek T./Kopczyński J. 6/3 6/0 4/6 6/1 10/4 6/4 6/7 10:5 4/6 1/6 5/7 2/6 6/3 6/2 X 3/6 7/5 12:10 7/5 6/3 1/6 2/6 7/6 6/1 4/6 4/6 6/4 2/6 9/11 6/2 3/6 5/10
8. Turzański P./Matuszewski A. 6/0 6/3 6/0 6/1 6/0 6/4 0/6 0/6 6/2 6/1 6/3 5/7 10:12 X 6/3 6/2 0/6 3/6 6/1 6/4 5/7 2/6 7/5 7/6 4/6 1/6
9. Latek M./Bobczyński P. 6/2 6/0 6/1 4/6 10/6 2/6 2/6 6/3 0/6 11:9 6/0 6/3 5/7 3/6 3/6 2/6 X 3/6 2/6 7/6 2/6 8/10 2/6 0/6
10. Kowalczyk R./Doliński G. 6/1 6/2 6/1 6/4 6/2 6/0 2/6 2/6 6/4 6/3 6/0 6/0 6/1 6/2 6/0 6/3 6/3 6/2 X 6/4 6/3 6/1 6/1 6/2 6/1 2/6 6/2 10/5
11. Karski M./Czerw P. 6/0 6/2 6/3 6/2 2/6 6/4 10:7 2/6 3/6 3/6 4/6 6/4 6/1 6/7 1/6 1/6 4/6 6/7 6/2 10/8 4/6 3/6 X 5/7 6/2 10:5 4/6 0/6
12. Janiak P./Janiak M. 6/2 6/1 6/3 6/2 6/1 6/4 1/6 6/4 2:10 4/6 5/7 6/4 6/4 7/5 6/2 1/6 1/6 X 2/6 3/6
13. Socha J./Żurkiewicz K. 0/6 0/6 walkower 1/6 2/6 1/6 3/6 4/6 6/2 11/9 5/7 6/7 2/6 1/6 7/5 2/6 5:10 X 4/6 4/6
14. Jaros P./Makowski W. 6/2 6/0 6/2 6/0 7/6 2/6 8:10 6/2 4/6 10:6 6/2 6/1 2/6 6/3 10/5 6/4 6/1 6/2 6/0 6/2 2/6 5/10 6/4 6/0 6/2 6/3 6/4 6/4 X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/10/11 16:26 11 października 2020r. 15:30 (Niedz.) Drwięga L./Witkowska M. - Krauze O./Paliesika L. 6/0 6/0 Zobacz
2 2020/10/13 18:03 13 października 2020r. 16:30 (Wt.) Drwięga L./Witkowska M. - Olejniczak K./Robak J. 6/1 6/1 Zobacz
3 2020/10/13 20:31 13 października 2020r. 18:30 (Wt.) Olejniczak K./Robak J. - Jagusiak M./Lewandowskii M. 6/0 6/1 Zobacz
4 2020/10/18 17:41 18 października 2020r. 16:00 (Niedz.) Karski M./Czerw P. - Krauze O./Paliesika L. 6/3 6/2 Zobacz
5 2020/10/18 18:37 18 października 2020r. 17:00 (Niedz.) Drwięga L./Witkowska M. - Gordon L./Długoborski M. 6/1 6/2 Zobacz
6 2020/10/19 19:12 22 października 2020r. 19:00 (Czw.) Olejniczak K./Robak J. - Stanisławska A./Wesołowski K. anulowany Zobacz
7 2020/10/19 19:15 19 października 2020r. 18:00 (Pon.) Drwięga L./Witkowska M. - Jagusiak M./Lewandowskii M. 6/1 6/1 Zobacz
8 2020/10/20 21:22 20 października 2020r. 19:30 (Wt.) Stanisławska A./Wesołowski K. - Gordon L./Długoborski M. 6/3 6/1 Zobacz
9 2020/10/22 12:18 22 października 2020r. 11:00 (Czw.) Drwięga L./Witkowska M. - Karski M./Czerw P. 6/2 6/3 Zobacz
10 2020/10/23 12:16 Kowalczyk R./Doliński G. - Socha J./Żurkiewicz K. 6/2 6/1 Zobacz
11 2020/10/24 12:25 Olejniczak K./Robak J. - Latek M./Bobczyński P. anulowany Zobacz
12 2020/10/25 17:18 25 października 2020r. 16:00 (Niedz.) Karski M./Czerw P. - Gordon L./Długoborski M. 6/4 6/1 Zobacz
13 2020/10/25 18:15 25 października 2020r. 16:00 (Niedz.) Krauze O./Paliesika L. - Kowalczyk R./Doliński G. 1/6 4/6 Zobacz
14 2020/10/25 18:15 25 października 2020r. 16:30 (Niedz.) Drwięga L./Witkowska M. - Latek M./Bobczyński P. 6/2 6/2 Zobacz
15 2020/10/27 08:48 26 października 2020r. 18:00 (Pon.) Jagusiak M./Lewandowskii M. - Kowalczyk R./Doliński G. 1/6 2/6 Zobacz
16 2020/10/27 21:48 27 października 2020r. 19:00 (Wt.) Krauze O./Paliesika L. - Turzański P./Matuszewski A. 0/6 1/6 Zobacz
17 2020/10/29 16:22 29 października 2020r. 11:00 (Czw.) Karski M./Czerw P. - Kowalczyk R./Doliński G. 4/6 3/6 Zobacz
18 2020/10/30 11:01 31 października 2020r. 14:00 (Sob.) Krauze O./Paliesika L. - Olejniczak K./Robak J. anulowany Zobacz
19 2020/10/31 15:57 31 października 2020r. 14:00 (Sob.) Olejniczak K./Robak J. - Jaros P./Makowski W. 2/6 6/4 6:10 Zobacz
20 2020/11/01 18:15 1 listopada 2020r. 16:00 (Niedz.) Karski M./Czerw P. - Latek M./Bobczyński P. 6/7 6/2 10/8 Zobacz
21 2020/11/02 20:52 2 listopada 2020r. 18:00 (Pon.) Turzański P./Matuszewski A. - Jagusiak M./Lewandowskii M. 6/0 6/3 Zobacz
22 2020/11/03 17:16 3 listopada 2020r. 15:30 (Wt.) Drwięga L./Witkowska M. - Socha J./Żurkiewicz K. 6/1 6/2 Zobacz
23 2020/11/03 21:28 3 listopada 2020r. 19:00 (Wt.) Jagusiak M./Lewandowskii M. - Jellinek T./Kopczyński J. 3/6 0/6 Zobacz
24 2020/11/07 14:28 7 listopada 2020r. 12:30 (Sob.) Janiak P./Janiak M. - Jaros P./Makowski W. 2/6 3/6 Zobacz
25 2020/11/07 18:16 7 listopada 2020r. 16:00 (Sob.) Olejniczak K./Robak J. - Stanisławska A./Wesołowski K. 6/4 6/3 Zobacz
26 2020/11/08 13:44 8 listopada 2020r. 12:00 (Niedz.) Olejniczak K./Robak J. - Latek M./Bobczyński P. 3/6 6/0 9:11 Zobacz
27 2020/11/08 19:07 8 listopada 2020r. 16:30 (Niedz.) Drwięga L./Witkowska M. - Janiak P./Janiak M. 6/1 4/6 10:2 Zobacz
28 2020/11/11 16:07 11 listopada 2020r. 14:00 (Śr.) Jaros P./Makowski W. - Karski M./Czerw P. 6/4 6/0 Zobacz
29 2020/11/11 19:35 11 listopada 2020r. 16:00 (Śr.) Turzański P./Matuszewski A. - Jellinek T./Kopczyński J. 6/3 5/7 10:12 Zobacz
30 2020/11/14 11:49 Kowalczyk R./Doliński G. - Gordon L./Długoborski M. 6/0 6/0 Zobacz
31 2020/11/14 17:52 14 listopada 2020r. 16:00 (Sob.) Stanisławska A./Wesołowski K. - Jaros P./Makowski W. 2/6 0/6 Zobacz
32 2020/11/14 17:53 14 listopada 2020r. 14:00 (Sob.) Jaros P./Makowski W. - Socha J./Żurkiewicz K. 6/4 6/4 Zobacz
33 2020/11/15 15:38 15 listopada 2020r. 14:00 (Niedz.) Jaros P./Makowski W. - Latek M./Bobczyński P. 6/2 6/0 Zobacz
34 2020/11/15 15:40 15 listopada 2020r. 12:00 (Niedz.) Jellinek T./Kopczyński J. - Jaros P./Makowski W. 6/2 3/6 5/10 Zobacz
35 2020/11/15 18:17 15 listopada 2020r. 15:30 (Niedz.) Drwięga L./Witkowska M. - Kowalczyk R./Doliński G. 6/2 6/2 Zobacz
36 2020/11/16 19:57 16 listopada 2020r. 18:00 (Pon.) Jagusiak M./Lewandowskii M. - Gordon L./Długoborski M. 4/6 0/6 Zobacz
37 2020/11/16 23:01 16 listopada 2020r. 19:30 (Pon.) Janiak P./Janiak M. - Kowalczyk R./Doliński G. 1/6 1/6 Zobacz
38 2020/11/17 21:22 17 listopada 2020r. 19:00 (Wt.) Stanisławska A./Wesołowski K. - Jagusiak M./Lewandowskii M. 6/0 6/3 Zobacz
39 2020/11/21 18:52 21 listopada 2020r. 12:00 (Sob.) Jellinek T./Kopczyński J. - Socha J./Żurkiewicz K. 6/4 2/6 9/11 Zobacz
40 2020/11/22 17:25 22 listopada 2020r. 09:30 (Niedz.) Gordon L./Długoborski M. - Jellinek T./Kopczyński J. 3/6 2/6 Zobacz
41 2020/11/22 17:26 22 listopada 2020r. 15:30 (Niedz.) Jellinek T./Kopczyński J. - Krauze O./Paliesika L. 4/6 6/1 10/4 Zobacz
42 2020/11/22 17:35 22 listopada 2020r. 15:30 (Niedz.) Drwięga L./Witkowska M. - Stanisławska A./Wesołowski K. 6/0 6/0 Zobacz
43 2020/11/23 20:44 23 listopada 2020r. 18:00 (Pon.) Turzański P./Matuszewski A. - Latek M./Bobczyński P. 6/3 6/2 Zobacz
44 2020/11/24 10:48 23 listopada 2020r. 19:30 (Pon.) Jagusiak M./Lewandowskii M. - Janiak P./Janiak M. 2/6 1/6 Zobacz
45 2020/11/24 20:21 24 listopada 2020r. 20:00 (Wt.) Jaros P./Makowski W. - Krauze O./Paliesika L. 6/2 6/0 Zobacz
46 2020/11/29 18:00 Latek M./Bobczyński P. - Krauze O./Paliesika L. 6/1 4/6 10/6 Zobacz
47 2020/11/30 20:08 30 listopada 2020r. 17:00 (Pon.) Latek M./Bobczyński P. - Kowalczyk R./Doliński G. 3/6 2/6 Zobacz
48 2020/12/01 21:21 1 grudnia 2020r. 19:30 (Wt.) Karski M./Czerw P. - Jagusiak M./Lewandowskii M. 6/0 6/2 Zobacz
49 2020/12/02 21:49 2 grudnia 2020r. 19:00 (Śr.) Karski M./Czerw P. - Socha J./Żurkiewicz K. 5/7 6/2 10:5 Zobacz
50 2020/12/02 21:50 3 grudnia 2020r. 19:00 (Czw.) Karski M./Czerw P. - Stanisławska A./Wesołowski K. anulowany Zobacz
51 2020/12/05 17:00 5 grudnia 2020r. 15:00 (Sob.) Olejniczak K./Robak J. - Socha J./Żurkiewicz K. 6/1 6/3 Zobacz
52 2020/12/09 21:31 9 grudnia 2020r. 19:00 (Śr.) Karski M./Czerw P. - Turzański P./Matuszewski A. 1/6 4/6 Zobacz
53 2020/12/12 14:11 12 grudnia 2020r. 12:00 (Sob.) Jagusiak M./Lewandowskii M. - Latek M./Bobczyński P. 2/6 0/6 Zobacz
54 2020/12/13 18:57 29 listopada 2020r. 15:30 (Niedz.) Drwięga L./Witkowska M. - Jaros P./Makowski W. 6/7 6/2 10:8 Zobacz
55 2020/12/13 23:01 13 grudnia 2020r. 12:00 (Niedz.) Jellinek T./Kopczyński J. - Kowalczyk R./Doliński G. 1/6 2/6 Zobacz
56 2020/12/15 19:40 15 grudnia 2020r. 17:00 (Wt.) Drwięga L./Witkowska M. - Turzański P./Matuszewski A. 6/0 6/0 Zobacz
57 2020/12/17 23:38 17 grudnia 2020r. 19:00 (Czw.) Stanisławska A./Wesołowski K. - Kowalczyk R./Doliński G. 2/6 0/6 Zobacz
58 2020/12/19 17:36 19 grudnia 2020r. 14:00 (Sob.) Jaros P./Makowski W. - Kowalczyk R./Doliński G. 6/2 2/6 5/10 Zobacz
59 2020/12/20 16:06 20 grudnia 2020r. 12:00 (Niedz.) Jellinek T./Kopczyński J. - Stanisławska A./Wesołowski K. 6/4 6/7 10:5 Zobacz
60 2020/12/20 16:09 19 grudnia 2020r. 12:00 (Sob.) Jellinek T./Kopczyński J. - Janiak P./Janiak M. 4/6 4/6 Zobacz
61 2020/12/21 21:07 21 grudnia 2020r. 18:00 (Pon.) Kowalczyk R./Doliński G. - Turzański P./Matuszewski A. 6/0 6/3 Zobacz
62 2020/12/28 15:21 6 grudnia 2020r. 12:00 (Niedz.) Jellinek T./Kopczyński J. - Latek M./Bobczyński P. 7/5 6/3 Zobacz
63 2020/12/28 22:00 17 listopada 2020r. 19:00 (Wt.) Stanisławska A./Wesołowski K. - Turzański P./Matuszewski A. 0/6 4/6 Zobacz
64 2021/01/02 18:50 28 listopada 2020r. 16:00 (Sob.) Stanisławska A./Wesołowski K. - Krauze O./Paliesika L. 6/0 7/5 Zobacz
65 2021/01/03 14:37 3 stycznia 2021r. 12:00 (Niedz.) Jellinek T./Kopczyński J. - Drwięga L./Witkowska M. 4/6 1/6 Zobacz
66 2021/01/03 18:50 3 stycznia 2021r. 16:30 (Niedz.) Olejniczak K./Robak J. - Krauze O./Paliesika L. 6/1 6/1 Zobacz
67 2021/01/06 16:17 6 stycznia 2021r. 12:00 (Śr.) Jellinek T./Kopczyński J. - Karski M./Czerw P. 7/6 6/1 Zobacz
68 2021/01/06 21:26 6 stycznia 2021r. 17:30 (Śr.) Turzański P./Matuszewski A. - Jaros P./Makowski W. 4/6 1/6 Zobacz
69 2021/01/07 18:26 10 stycznia 2021r. 12:30 (Niedz.) Janiak P./Janiak M. - Latek M./Bobczyński P. anulowany Zobacz
70 2021/01/13 22:10 13 stycznia 2021r. 19:00 (Śr.) Karski M./Czerw P. - Stanisławska A./Wesołowski K. 2/6 6/4 10:7 Zobacz
71 2021/01/17 15:24 17 stycznia 2021r. 13:30 (Niedz.) Kowalczyk R./Doliński G. - Olejniczak K./Robak J. 6/4 6/3 Zobacz
72 2021/01/17 18:35 17 stycznia 2021r. 16:30 (Niedz.) Olejniczak K./Robak J. - Karski M./Czerw P. 6/3 6/4 Zobacz
73 2021/01/21 22:41 22 stycznia 2021r. 17:30 (Pt.) Drwięga L./Witkowska M. - Olejniczak K./Robak J. anulowany Zobacz
74 2021/01/25 07:04 24 stycznia 2021r. 16:00 (Niedz.) Krauze O./Paliesika L. - Gordon L./Długoborski M. 6/7(4) 6/2 10/5 Zobacz
75 2021/01/29 21:23 29 stycznia 2021r. 18:30 (Pt.) Olejniczak K./Robak J. - Gordon L./Długoborski M. 6/0 6/1 Zobacz
76 2021/02/07 13:07 7 lutego 2021r. 11:00 (Niedz.) Latek M./Bobczyński P. - Gordon L./Długoborski M. 6/0 6/3 Zobacz
77 2021/02/10 13:37 15 lutego 2021r. 19:30 (Pon.) Latek M./Bobczyński P. - Janiak P./Janiak M. anulowany Zobacz
78 2021/02/14 13:22 13 lutego 2021r. 16:00 (Sob.) Janiak P./Janiak M. - Stanisławska A./Wesołowski K. 6/1 6/4 Zobacz
79 2021/02/14 19:08 14 lutego 2021r. 17:00 (Niedz.) Krauze O./Paliesika L. - Janiak P./Janiak M. 3/6 2/6 Zobacz
80 2021/02/18 14:00 12 lutego 2021r. 11:30 (Pt.) Drwięga L./Witkowska M. - Kowalczyk R./Doliński G. anulowany Zobacz
81 2021/02/18 14:00 6 lutego 2021r. 16:00 (Sob.) Drwięga L./Witkowska M. - Socha J./Żurkiewicz K. anulowany Zobacz
82 2021/02/18 14:01 24 stycznia 2021r. 15:30 (Niedz.) Drwięga L./Witkowska M. - Karski M./Czerw P. anulowany Zobacz
83 2021/02/18 14:02 17 stycznia 2021r. 15:00 (Niedz.) Drwięga L./Witkowska M. - Latek M./Bobczyński P. anulowany Zobacz
84 2021/02/18 14:03 13 stycznia 2021r. 11:00 (Śr.) Drwięga L./Witkowska M. - Krauze O./Paliesika L. anulowany Zobacz
85 2021/02/18 14:07 31 stycznia 2021r. 15:00 (Niedz.) Drwięga L./Witkowska M. - Gordon L./Długoborski M. anulowany Zobacz
86 2021/02/18 14:08 17 lutego 2021r. 19:00 (Śr.) Gordon L./Długoborski M. - Karski M./Czerw P. anulowany Zobacz
87 2021/02/18 14:09 7 lutego 2021r. 16:00 (Niedz.) Jaros P./Makowski W. - Krauze O./Paliesika L. anulowany Zobacz
88 2021/02/18 15:16 Olejniczak K./Robak J. - Socha J./Żurkiewicz K. anulowany Zobacz
89 2021/02/20 12:14 7 lutego 2021r. 14:00 (Niedz.) Jaros P./Makowski W. - Janiak P./Janiak M. anulowany Zobacz
90 2021/02/20 12:15 31 stycznia 2021r. 11:30 (Niedz.) Jaros P./Makowski W. - Latek M./Bobczyński P. anulowany Zobacz
91 2021/02/27 11:45 26 lutego 2021r. 18:30 (Pt.) Jaros P./Makowski W. - Gordon L./Długoborski M. 6/2 6/1 Zobacz
92 2021/03/18 21:31 20 stycznia 2021r. 18:00 (Śr.) Turzański P./Matuszewski A. - Socha J./Żurkiewicz K. 7/5 7/6 Zobacz
93 2021/03/28 15:58 28 marca 2021r. 14:00 (Niedz.) Olejniczak K./Robak J. - Jellinek T./Kopczyński J. 7/5 6/2 Zobacz
94 2021/03/28 18:34 28 marca 2021r. 16:00 (Niedz.) Olejniczak K./Robak J. - Janiak P./Janiak M. 6/4 7/5 Zobacz
95 2021/04/07 20:29 Turzański P./Matuszewski A. - Gordon L./Długoborski M. 6/2 6/1 Zobacz
96 2021/04/28 08:13 Krauze O./Paliesika L. - Jagusiak M./Lewandowskii M. 6/0 6/0 walkower Zobacz
97 2021/04/29 18:22 Janiak P./Janiak M. - Turzański P./Matuszewski A. 7/5 6/2 Zobacz
98 2021/05/01 07:19 Krauze O./Paliesika L. - Socha J./Żurkiewicz K. 6/0 6/0 walkower Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
4.00 pkt.
  • 2:1
3.00 pkt.
  • 1:2
2.00 pkt.
  • 0:2
1.00 pkt.

Najnowsze mecze

#146 Krauze/Paliesika - Socha/Żurkiewicz 28 kwietnia o godz. 08:13
#145 Krauze/Paliesika - Jagusiak/Lewandowskii 28 kwietnia o godz. 08:11
#144 Woźniak/Jędrzejczak - Modro/Kłosiński 22 kwietnia o godz. 20:54
#143 Turzański/Marzec - Modro/Kłosiński 19 kwietnia o godz. 09:30
#142 Janiak/Janiak - Turzański/Matuszewski 9 kwietnia o godz. 19:54

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#146 Krauze/Paliesika - Socha/Żurkiewicz 6/0 6/0 walkower
#142 Janiak/Janiak - Turzański/Matuszewski 7/5 6/2
#145 Krauze/Paliesika - Jagusiak/Lewandowskii 6/0 6/0 walkower
#143 Turzański/Marzec - Modro/Kłosiński 6/2 6/4
#144 Woźniak/Jędrzejczak - Modro/Kłosiński 6/4 6/2

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych