Komunikaty

 Życzymy wszystkim Zawodniczkom i Zawodnikom radosnych, pełnych miłości, nadziei oraz pokoju zbliżających się Świąt Wielkanocnych w rodzinnym ciepłym towarzystwie! 

Kozerki Team

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia - Zbawiciela Świata, cały nasz zespół składa Wam najszczersze życzenia zdrowia, pogody ducha, wiele rodzinnego ciepła i miłości oraz coraz to lepszych osiągnięć tenisowych! 

Kozerki Team

Mamy wielką przyjemność poinformować o zakończeniu I Etapu rozgrywek ligowych Pań w ramach Kozerki LEAGUE by HEAD Kobiet

Zapraszam bardzo serdecznie wszystkich, a szczególnie nasze ligowe zawodniczki na  ceremonię wręczania nagród, która odbędzie się w przedświąteczny poniedziałek (20.12) o godz. 19.30 na naszym obiekcie w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Montwiłła 41! 

Oficjalne wyniki PODIUM >>Kozerki LEAGUE by HEAD Kobiet<<  

 I    miejsce Karolina Grobelna 
 II   miejsce Beata Grabas 
 III  miejsce Paula Modzelewska  

Serdecznie gratulujemy!

W okresie od 26.07 - 08.08.2021 będzie utrudniony dostęp do kortów dla rozgrywek ligowych KOZERKI LEAGUE by HEAD z powodu rozgrywanych na naszych kortach międzynarodowych turniejów ITF Kobiet w okresie 26.07 - 01.08.2021 oraz ITF Mężczyzn w okresie 02-08.08.2021. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za Państwa wyrozumiałość. 

Z wyrazami szczcunku, 

ATTK Team

Trawają zapisy do młodzieżowej amatorskiej ligi chłopców [ KOZERKI LEAGUE by HEAD Juniorów ], które potrwają do końca kwietnia. W lidze mogą wziąć udział zawodnicy amatorzy do 20 roku życia. Rogrywki ligowe zaczynamy od maja.

Serdecznie zapraszamy do zapisów. 

ATTK Team

Z radością pragniemy poinformować o inauguracji rozpoczynających się rozgrywek KOZERKI LEAGUE by HEAD Kobiet oraz Mężczyzn. Miło nam poinformować że w pierwszym etapie rozgwywek weźmie udział sześć zawodniczek w lidze damskiej oraz dziewięciu zawodników w lidze mężczyzn. 

Życzymy fantastycznych chwil spędzonych na korcie w ramach rozgrywek i dużo przyjemności z gry w tenisa na naszych obiektach. 

Z życzeniami sukcesów, 

Zespół Akademi Tenisowej TENIS KOZERKI