I liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wilk Jan 7 6 13:4 84:62 30.00
2 Słania Artur 7 6 13:6 79:67 28.00
3 Jaworski Jacek 8 5 12:8 99:85 27.00*
4 Jańczak Wojciech 8 5 11:9 88:95 26.00
5 Drąg Paweł 8 3 8:10 87:74 19.00*
6 Jachim Andrzej 8 2 7:12 83:96 16.00*
7 Duszyński Marek 7 1 6:12 63:71 15.00
8 Barański Miłosz 7 2 4:12 64:90 13.00
9 Padło Grzegorz 3 2 4:3 29:32 0.00*
10 Czubara Marek 1 0 0:2 8:12 0.00*
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5pkt.
  • 2:1 - 4pkt.
  • 2:0 w/o - 4pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wilk Jan 7 6 13:4 84:62 30.00
2 Słania Artur 7 6 13:6 79:67 28.00
3 Jaworski Jacek 8 5 12:8 99:85 27.00*
4 Jańczak Wojciech 8 5 11:9 88:95 26.00
5 Drąg Paweł 8 3 8:10 87:74 19.00*
6 Jachim Andrzej 8 2 7:12 83:96 16.00*
7 Duszyński Marek 7 1 6:12 63:71 15.00
8 Barański Miłosz 7 2 4:12 64:90 13.00
9 Padło Grzegorz 3 2 4:3 29:32 0.00*
10 Czubara Marek 1 0 0:2 8:12 0.00*
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5pkt.
  • 2:1 - 4pkt.
  • 2:0 w/o - 4pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2018/10/22 10:08 23 października 2018r. 20:00 (Wt.) Duszyński Marek - Jachim Andrzej anulowany Zobacz
2 2018/10/23 22:04 23 października 2018r. 20:00 (Wt.) Padło Grzegorz - Jaworski Jacek 6/3 4/6 10:8 Zobacz
3 2018/10/23 22:44 23 października 2018r. 20:00 (Wt.) Jachim Andrzej - Drąg Paweł 2/6 6/7(11) Zobacz
4 2018/10/24 18:04 24 października 2018r. 13:00 (Śr.) Jańczak Wojciech - Duszyński Marek 4/6 7/6(4) 13:11 Zobacz
5 2018/10/25 21:55 25 października 2018r. 19:30 (Czw.) Wilk Jan - Barański Miłosz 7/6(5) 6/2 Zobacz
6 2018/10/29 20:48 30 października 2018r. 20:00 (Wt.) Jachim Andrzej - Padło Grzegorz anulowany Zobacz
7 2018/10/29 22:17 Drąg Paweł - Słania Artur 5/7 6/3 6:10 Zobacz
8 2018/10/31 08:29 30 października 2018r. 20:00 (Wt.) Jachim Andrzej - Wilk Jan 6/4 3/6 3/6 Zobacz
9 2018/10/31 20:37 31 października 2018r. 18:00 (Śr.) Jańczak Wojciech - Wilk Jan 4/6 0/6 Zobacz
10 2018/11/03 17:04 3 listopada 2018r. 15:00 (Sob.) Słania Artur - Jańczak Wojciech 5/7 6/3 5:10 Zobacz
11 2018/11/06 21:10 6 listopada 2018r. 19:00 (Wt.) Jachim Andrzej - Czubara Marek 6/4 6/4 Zobacz
12 2018/11/07 22:39 7 listopada 2018r. 20:00 (Śr.) Jańczak Wojciech - Padło Grzegorz 5/7 6/7(1) Zobacz
13 2018/11/13 22:29 13 listopada 2018r. 19:00 (Wt.) Jachim Andrzej - Jańczak Wojciech 6/1 6/7(3) 4/6 Zobacz
14 2018/11/21 21:47 21 listopada 2018r. 20:00 (Śr.) Duszyński Marek - Drąg Paweł 2/6 0/6 Zobacz
15 2018/11/27 21:58 27 listopada 2018r. 19:00 (Wt.) Jachim Andrzej - Barański Miłosz 6/3 3/6 6/7(6) Zobacz
16 2018/11/28 21:41 28 listopada 2018r. 20:00 (Śr.) Drąg Paweł - Wilk Jan 4/6 4/6 Zobacz
17 2018/11/28 21:57 28 listopada 2018r. 20:00 (Śr.) Duszyński Marek - Słania Artur 6/0 4/6 7:10 Zobacz
18 2018/12/04 21:43 5 listopada 2018r. 20:00 (Pon.) Jańczak Wojciech - Drąg Paweł 7/5 6/4 Zobacz
19 2018/12/05 22:10 5 grudnia 2018r. 20:00 (Śr.) Wilk Jan - Słania Artur 6/4 4/6 9:11 Zobacz
20 2018/12/11 21:29 11 grudnia 2018r. 20:00 (Wt.) Drąg Paweł - Padło Grzegorz 6/3 6/1 Zobacz
21 2018/12/12 22:11 12 grudnia 2018r. 20:00 (Śr.) Słania Artur - Barański Miłosz 7/6(4) 6/2 Zobacz
22 2018/12/17 22:22 Jańczak Wojciech - Jaworski Jacek 1/6 6/3 4/6 Zobacz
23 2018/12/19 22:05 19 grudnia 2018r. 20:00 (Śr.) Jaworski Jacek - Słania Artur 4/6 6/2 4/6 Zobacz
24 2018/12/29 15:09 Wilk Jan - Jaworski Jacek 7/6(4) 6/4 Zobacz
25 2018/12/30 11:30 Słania Artur - Jachim Andrzej 6/1 6/2 Zobacz
26 2018/12/30 16:05 30 grudnia 2018r. 12:00 (Niedz.) Duszyński Marek - Barański Miłosz 6/4 6/3 Zobacz
27 2019/01/04 16:02 4 stycznia 2019r. 14:00 (Pt.) Duszyński Marek - Wilk Jan 6/1 3/6 10:12 Zobacz
28 2019/01/05 21:52 5 stycznia 2019r. 19:00 (Sob.) Jaworski Jacek - Duszyński Marek 6/3 1/6 6/4 Zobacz
29 2019/01/06 20:24 6 stycznia 2019r. 18:00 (Niedz.) Barański Miłosz - Jaworski Jacek 5/7 3/6 Zobacz
30 2019/01/07 16:58 7 stycznia 2019r. 15:00 (Pon.) Drąg Paweł - Jaworski Jacek 6/7(4) 4/6 Zobacz
31 2019/01/08 21:46 8 stycznia 2019r. 20:00 (Wt.) Jachim Andrzej - Jaworski Jacek 2/6 3/6 Zobacz
32 2019/01/09 22:34 9 stycznia 2019r. 20:00 (Śr.) Drąg Paweł - Barański Miłosz 6/3 6/7(7) 9:11 Zobacz
33 2019/01/10 18:49 10 stycznia 2019r. 17:00 (Czw.) Jachim Andrzej - Duszyński Marek 6/2 6/3 Zobacz
34 2019/01/17 17:14 17 stycznia 2019r. 15:00 (Czw.) Barański Miłosz - Jańczak Wojciech 4/6 2/6 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#246 Barański - Jańczak 5 dni temu o godz. 17:14
#245 Momot - Nesterak 6 dni temu o godz. 21:43
#244 Fronc - Warsz 6 dni temu o godz. 21:33
#243 Warsz - Górecki 15 stycznia o godz. 19:02
#242 Abutbul - Wojnowski 15 stycznia o godz. 01:51

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#246 Barański - Jańczak 4/6 2/6
#245 Momot - Nesterak 1/6 6/4 3:10
#244 Fronc - Warsz 6/1 6/0
#243 Warsz - Górecki 4/6 6/7
#219 Sobczak - Smoliński 6/0 6/0 walkower

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń