[A] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Rosłoński B./Średniawa W. 5 4 11:4 82:69 9216.00
2 Cyrański Ł./Lipiński M. 5 3 11:8 102:99 9216.00
3 Słowiński J./Naduk M. 4 4 10:1 65:35 8192.00
4 Kłos P./Okrutny D. 5 2 7:11 83:91 7168.00
5 Chacia R./Kopeć P. 5 1 5:12 69:84 6656.00
6 Skowroński M./Kapuściński M. 4 0 3:11 60:83 3584.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 2048pkt.
  • 3:1 - 2048pkt.
  • 3:2 - 2048pkt.
  • 2:0 - 2048pkt.
  • 2:1 - 2048pkt.
  • 3:0 w/o - 2048pkt.
  • 2:0 w/o - 2048pkt.
  • 2:3 - 1536pkt.
  • 1:2 - 1536pkt.
  • 0:3 - 1024pkt.
  • 1:3 - 1024pkt.
  • 0:2 - 1024pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Rosłoński B./Średniawa W. 5 4 11:4 82:69 9216.00 1 1 2:1 15:15 2048.00
2 Cyrański Ł./Lipiński M. 5 3 11:8 102:99 9216.00 1 0 1:2 15:15 1536.00
3 Słowiński J./Naduk M. 4 4 10:1 65:35 8192.00
4 Kłos P./Okrutny D. 5 2 7:11 83:91 7168.00
5 Chacia R./Kopeć P. 5 1 5:12 69:84 6656.00
6 Skowroński M./Kapuściński M. 4 0 3:11 60:83 3584.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/19 23:34 19 maja 2020r. 20:00 (Wt.) Cyrański Ł./Lipiński M. - Skowroński M./Kapuściński M. 5/7 3/6 7/6(3) 7/6(3) 7/6(4) Zobacz
2 2020/05/25 07:21 21 maja 2020r. 20:00 (Czw.) Skowroński M./Kapuściński M. - Kłos P./Okrutny D. 6/7(4) 6/4 1/6 3/6 Zobacz
3 2020/05/26 22:19 26 maja 2020r. 20:00 (Wt.) Cyrański Ł./Lipiński M. - Kłos P./Okrutny D. 6/2 7/6(2) 1/6 7/6(3) Zobacz
4 2020/05/27 13:02 27 maja 2020r. 11:00 (Śr.) Cyrański Ł./Lipiński M. - Chacia R./Kopeć P. 4/6 6/3 6/4 6/4 Zobacz
5 2020/06/04 12:28 3 czerwca 2020r. 20:30 (Śr.) Skowroński M./Kapuściński M. - Rosłoński B./Średniawa W. 4/6 4/6 5/7 Zobacz
6 2020/06/19 12:01 Chacia R./Kopeć P. - Kłos P./Okrutny D. 3/6 7/5 6/2 2/6 4/6 Zobacz
7 2020/06/21 14:59 Rosłoński B./Średniawa W. - Słowiński J./Naduk M. 3/6 3/6 4/6 Zobacz
8 2020/06/21 15:11 Słowiński J./Naduk M. - Chacia R./Kopeć P. 6/2 7/5 6/3 Zobacz
9 2020/06/21 15:12 Słowiński J./Naduk M. - Cyrański Ł./Lipiński M. 7/5 3/6 6/4 Zobacz
10 2020/06/21 15:40 Rosłoński B./Średniawa W. - Cyrański Ł./Lipiński M. 7/5 2/6 6/4 Zobacz
11 2020/06/21 23:32 21 czerwca 2020r. 19:00 (Niedz.) Rosłoński B./Średniawa W. - Kłos P./Okrutny D. 7/6(1) 7/5 6/4 Zobacz
12 2020/06/22 23:15 22 czerwca 2020r. 21:30 (Pon.) Chacia R./Kopeć P. - Rosłoński B./Średniawa W. 3/6 4/6 1/6 Zobacz
13 2020/06/22 23:37 Chacia R./Kopeć P. - Skowroński M./Kapuściński M. 6/0 6/0 walkower Zobacz
14 2020/06/23 10:05 Kłos P./Okrutny D. - Słowiński J./Naduk M. 0/6 0/6 Zobacz
Brak terminarza.

[A] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Miroński M./Salla R. 4 4 12:1 77:44 4096.00
2 Jędrzejewski T./Piotrowski A. 4 3 9:3 65:56 3584.00
3 Oraczewski J./Sarnecki T. 4 2 6:8 59:66 3072.00
4 Trzaskoma A./Tomczak M. 4 1 3:11 53:76 2560.00
5 Laskowski P./Mercurio J. 4 0 5:12 71:83 2560.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 1024pkt.
  • 3:1 - 1024pkt.
  • 3:2 - 1024pkt.
  • 2:0 - 1024pkt.
  • 2:1 - 1024pkt.
  • 3:0 w/o - 1024pkt.
  • 2:0 w/o - 1024pkt.
  • 2:3 - 768pkt.
  • 1:2 - 768pkt.
  • 0:3 - 512pkt.
  • 1:3 - 512pkt.
  • 0:2 - 512pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Miroński M./Salla R. 4 4 12:1 77:44 4096.00
2 Jędrzejewski T./Piotrowski A. 4 3 9:3 65:56 3584.00
3 Oraczewski J./Sarnecki T. 4 2 6:8 59:66 3072.00
4 Trzaskoma A./Tomczak M. 4 1 3:11 53:76 2560.00 1 1 3:2 21:21 1024.00
5 Laskowski P./Mercurio J. 4 0 5:12 71:83 2560.00 1 0 2:3 21:21 768.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/29 21:13 29 maja 2020r. 19:00 (Pt.) Trzaskoma A./Tomczak M. - Oraczewski J./Sarnecki T. 2/6 2/6 4/6 Zobacz
2 2020/05/31 23:28 31 maja 2020r. 20:00 (Niedz.) Trzaskoma A./Tomczak M. - Laskowski P./Mercurio J. 5/7 7/6 2/6 6/2 10:3 Zobacz
3 2020/06/04 08:09 3 czerwca 2020r. 20:00 (Śr.) Miroński M./Salla R. - Oraczewski J./Sarnecki T. 7/5 6/3 6/1 Zobacz
4 2020/06/08 01:33 7 czerwca 2020r. 20:00 (Niedz.) Laskowski P./Mercurio J. - Jędrzejewski T./Piotrowski A. 6/7 3/6 4/6 Zobacz
5 2020/06/09 23:32 9 czerwca 2020r. 20:00 (Wt.) Trzaskoma A./Tomczak M. - Jędrzejewski T./Piotrowski A. 4/6 4/6 6/7 Zobacz
6 2020/06/10 13:37 10 czerwca 2020r. 11:00 (Śr.) Oraczewski J./Sarnecki T. - Jędrzejewski T./Piotrowski A. 4/6 2/6 4/6 Zobacz
7 2020/06/18 19:52 Miroński M./Salla R. - Laskowski P./Mercurio J. 6/4 3/6 6/2 6/4 Zobacz
8 2020/06/20 01:37 19 czerwca 2020r. 20:00 (Pt.) Miroński M./Salla R. - Trzaskoma A./Tomczak M. 6/4 6/3 6/3 Zobacz
9 2020/06/20 13:30 20 czerwca 2020r. 11:00 (Sob.) Oraczewski J./Sarnecki T. - Laskowski P./Mercurio J. 1/6 3/6 6/2 6/4 6/3 Zobacz
10 2020/06/21 21:23 21 czerwca 2020r. 19:00 (Niedz.) Miroński M./Salla R. - Jędrzejewski T./Piotrowski A. 6/1 7/5 6/3 Zobacz
Brak terminarza.

[B1] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Czerwonka K./Karolczak K. 5 5 14:4 103:72 2560.00
2 Kitliński M./Słowiński M. 5 4 13:7 108:86 2304.00
3 Niedbała M./Półkoszek D. 5 3 12:8 107:96 2176.00
4 Racchi D./Rojas C. 4 1 6:9 75:79 1408.00
5 Choroś A./Rozmus P. 4 1 5:8 51:69 1408.00
6 Kowalski B./Wardzyński K. 5 0 1:15 54:96 1280.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 512pkt.
  • 3:1 - 512pkt.
  • 3:2 - 512pkt.
  • 2:0 - 512pkt.
  • 2:1 - 512pkt.
  • 3:0 w/o - 512pkt.
  • 2:0 w/o - 512pkt.
  • 2:3 - 384pkt.
  • 1:2 - 384pkt.
  • 0:3 - 256pkt.
  • 1:3 - 256pkt.
  • 0:2 - 256pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Czerwonka K./Karolczak K. 5 5 14:4 103:72 2560.00
2 Kitliński M./Słowiński M. 5 4 13:7 108:86 2304.00
3 Niedbała M./Półkoszek D. 5 3 12:8 107:96 2176.00
4 Racchi D./Rojas C. 4 1 6:9 75:79 1408.00 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Choroś A./Rozmus P. 4 1 5:8 51:69 1408.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Kowalski B./Wardzyński K. 5 0 1:15 54:96 1280.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/22 07:23 20 maja 2020r. 20:00 (Śr.) Czerwonka K./Karolczak K. - Niedbała M./Półkoszek D. 6/4 6/4 3/6 6/1 Zobacz
2 2020/05/28 12:54 27 maja 2020r. 20:00 (Śr.) Czerwonka K./Karolczak K. - Racchi D./Rojas C. 6/7 6/4 7/5 6/7 6/3 Zobacz
3 2020/06/02 07:59 1 czerwca 2020r. 20:00 (Pon.) Kitliński M./Słowiński M. - Racchi D./Rojas C. 3/6 6/3 6/4 6/4 Zobacz
4 2020/06/04 16:59 3 czerwca 2020r. 20:00 (Śr.) Czerwonka K./Karolczak K. - Kowalski B./Wardzyński K. 6/4 6/4 6/1 Zobacz
5 2020/06/09 23:01 Kitliński M./Słowiński M. - Niedbała M./Półkoszek D. 6/2 5/7 7/5 3/6 7/5 Zobacz
6 2020/06/10 08:42 9 czerwca 2020r. 19:00 (Wt.) Kowalski B./Wardzyński K. - Racchi D./Rojas C. 4/6 3/6 2/6 Zobacz
7 2020/06/15 22:43 15 czerwca 2020r. 20:30 (Pon.) Czerwonka K./Karolczak K. - Kitliński M./Słowiński M. 6/2 2/6 7/6 6/4 Zobacz
8 2020/06/16 00:44 15 czerwca 2020r. 21:30 (Pon.) Choroś A./Rozmus P. - Kowalski B./Wardzyński K. 6/2 6/3 6/4 Zobacz
9 2020/06/18 17:47 Choroś A./Rozmus P. - Niedbała M./Półkoszek D. 7/6(5) 2/6 7/6(5) 3/6 3/6 Zobacz
10 2020/06/18 23:31 18 czerwca 2020r. 22:00 (Czw.) Czerwonka K./Karolczak K. - Choroś A./Rozmus P. 6/1 6/3 Zobacz
11 2020/06/21 12:08 21 czerwca 2020r. 10:00 (Niedz.) Kowalski B./Wardzyński K. - Kitliński M./Słowiński M. 5/7 2/6 6/4 3/6 Zobacz
12 2020/06/21 14:18 21 czerwca 2020r. 12:00 (Niedz.) Choroś A./Rozmus P. - Kitliński M./Słowiński M. 0/6 4/6 3/6 Zobacz
13 2020/06/22 22:07 22 czerwca 2020r. 20:00 (Pon.) Niedbała M./Półkoszek D. - Racchi D./Rojas C. 7/6(5) 6/4 5/4 Zobacz
14 2020/06/23 23:07 23 czerwca 2020r. 20:00 (Wt.) Kowalski B./Wardzyński K. - Niedbała M./Półkoszek D. 3/6 5/7 3/6 Zobacz
Brak terminarza.

[B1] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Parchomiuk H./Jasieński M. 5 4 14:6 102:71 1216.00
2 Kowalski A./Wróbel A. 5 3 11:7 96:74 1152.00
3 Balwierczyk A./Piórkowska Z. 5 3 9:7 87:60 1024.00
4 Buze M./Kłos T. 4 3 9:5 79:74 896.00
5 Bucki Ł./Sielanko Ł. 5 1 4:11 55:74 832.00
6 Marek G./Marcinkowski J. 4 0 0:11 0:66 128.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 256pkt.
  • 3:1 - 256pkt.
  • 3:2 - 256pkt.
  • 2:0 - 256pkt.
  • 2:1 - 256pkt.
  • 3:0 w/o - 256pkt.
  • 2:0 w/o - 256pkt.
  • 2:3 - 192pkt.
  • 1:2 - 192pkt.
  • 0:3 - 128pkt.
  • 1:3 - 128pkt.
  • 0:2 - 128pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Parchomiuk H./Jasieński M. 5 4 14:6 102:71 1216.00
2 Kowalski A./Wróbel A. 5 3 11:7 96:74 1152.00
3 Balwierczyk A./Piórkowska Z. 5 3 9:7 87:60 1024.00
4 Buze M./Kłos T. 4 3 9:5 79:74 896.00
5 Bucki Ł./Sielanko Ł. 5 1 4:11 55:74 832.00
6 Marek G./Marcinkowski J. 4 0 0:11 0:66 128.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/17 07:24 18 maja 2020r. 20:00 (Pon.) Buze M./Kłos T. - Balwierczyk A./Piórkowska Z. anulowany Zobacz
2 2020/05/24 10:28 23 maja 2020r. 10:00 (Sob.) Buze M./Kłos T. - Balwierczyk A./Piórkowska Z. 6/4 7/5 7/6 Zobacz
3 2020/05/26 09:53 25 maja 2020r. 19:00 (Pon.) Bucki Ł./Sielanko Ł. - Buze M./Kłos T. 1/6 5/7 6/7 Zobacz
4 2020/05/27 01:18 Kowalski A./Wróbel A. - Parchomiuk H./Jasieński M. 2/6 6/4 6/3 3/6 6/3 Zobacz
5 2020/05/27 10:16 26 maja 2020r. 18:00 (Wt.) Kowalski A./Wróbel A. - Buze M./Kłos T. anulowany Zobacz
6 2020/05/27 19:55 27 maja 2020r. 16:00 (Śr.) Parchomiuk H./Jasieński M. - Buze M./Kłos T. 6/4 6/3 6/4 Zobacz
7 2020/05/28 22:16 28 maja 2020r. 17:00 (Czw.) Parchomiuk H./Jasieński M. - Balwierczyk A./Piórkowska Z. 2/6 6/3 6/4 6/4 Zobacz
8 2020/05/31 12:09 30 maja 2020r. 11:00 (Sob.) Bucki Ł./Sielanko Ł. - Balwierczyk A./Piórkowska Z. 1/6 3/6 2/6 Zobacz
9 2020/06/04 11:19 1 czerwca 2020r. 21:00 (Pon.) Kowalski A./Wróbel A. - Buze M./Kłos T. 5/7 6/7 6/4 6/3 6/7 Zobacz
10 2020/06/04 12:26 2 czerwca 2020r. 18:00 (Wt.) Parchomiuk H./Jasieński M. - Bucki Ł./Sielanko Ł. 2/6 6/3 4/6 6/2 6/3 Zobacz
11 2020/06/17 00:30 4 czerwca 2020r. 18:00 (Czw.) Kowalski A./Wróbel A. - Balwierczyk A./Piórkowska Z. 2/6 7/6 5/7 Zobacz
12 2020/06/17 01:19 16 czerwca 2020r. 18:00 (Wt.) Bucki Ł./Sielanko Ł. - Kowalski A./Wróbel A. 3/6 2/6 Zobacz
13 2020/06/19 17:05 Balwierczyk A./Piórkowska Z. - Marek G./Marcinkowski J. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
14 2020/06/22 11:03 Parchomiuk H./Jasieński M. - Marek G./Marcinkowski J. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
15 2020/06/22 17:23 Kowalski A./Wróbel A. - Marek G./Marcinkowski J. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
16 2020/06/27 13:22 Bucki Ł./Sielanko Ł. - Marek G./Marcinkowski J. 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.

[B1] LEAGUE 3

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Borowiecki M./Grabiński A. 5 4 11:3 76:34 576.00
2 Szkiełkowski M./Urbański K. 5 4 8:2 58:27 576.00
3 Kaszubski P./Kubicki P. 5 4 9:3 66:34 576.00
4 Dobies J./Śnieżek P. 5 2 7:7 60:45 480.00
5 Porczak K./Tauzowski T. 4 0 0:10 0:60 192.00
6 Monachowski M./Wyrębek R. 4 0 0:10 0:60 192.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 128pkt.
  • 3:1 - 128pkt.
  • 3:2 - 128pkt.
  • 2:0 - 128pkt.
  • 2:1 - 128pkt.
  • 3:0 w/o - 128pkt.
  • 2:0 w/o - 128pkt.
  • 2:3 - 96pkt.
  • 1:2 - 96pkt.
  • 0:3 - 64pkt.
  • 1:3 - 64pkt.
  • 0:2 - 64pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Borowiecki M./Grabiński A. 5 4 11:3 76:34 576.00 2 1 3:2 25:24 192.00
2 Szkiełkowski M./Urbański K. 5 4 8:2 58:27 576.00 2 1 2:2 22:20 192.00
3 Kaszubski P./Kubicki P. 5 4 9:3 66:34 576.00 2 1 2:3 24:27 192.00
4 Dobies J./Śnieżek P. 5 2 7:7 60:45 480.00
5 Porczak K./Tauzowski T. 4 0 0:10 0:60 192.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Monachowski M./Wyrębek R. 4 0 0:10 0:60 192.00 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/20 21:59 20 maja 2020r. 18:00 (Śr.) Borowiecki M./Grabiński A. - Kaszubski P./Kubicki P. 6/4 6/4 6/3 Zobacz
2 2020/05/24 14:50 Dobies J./Śnieżek P. - Porczak K./Tauzowski T. 6/0 6/0 6/0 Zobacz
3 2020/05/27 23:10 27 maja 2020r. 20:00 (Śr.) Dobies J./Śnieżek P. - Borowiecki M./Grabiński A. 6/3 2/6 2/6 Zobacz
4 2020/06/08 16:18 Borowiecki M./Grabiński A. - Porczak K./Tauzowski T. 6/0 6/0 6/0 v/o Zobacz
5 2020/06/09 08:12 8 czerwca 2020r. 18:30 (Pon.) Kaszubski P./Kubicki P. - Dobies J./Śnieżek P. 6/4 6/2 6/1 Zobacz
6 2020/06/11 11:10 Dobies J./Śnieżek P. - Monachowski M./Wyrębek R. anulowany Zobacz
7 2020/06/11 14:53 Kaszubski P./Kubicki P. - Porczak K./Tauzowski T. 6/0 6/0 Zobacz
8 2020/06/11 14:54 Kaszubski P./Kubicki P. - Monachowski M./Wyrębek R. 6/0 6/0 Zobacz
9 2020/06/14 09:50 Dobies J./Śnieżek P. - Monachowski M./Wyrębek R. 6/0 6/0 6/0 Zobacz
10 2020/06/14 16:21 Borowiecki M./Grabiński A. - Monachowski M./Wyrębek R. 6/0 6/0 6/0 w/o Zobacz
11 2020/06/15 20:02 Szkiełkowski M./Urbański K. - Porczak K./Tauzowski T. 6/0 6/0 Zobacz
12 2020/06/15 20:03 Szkiełkowski M./Urbański K. - Monachowski M./Wyrębek R. 6/0 6/0 Zobacz
13 2020/06/17 21:57 17 czerwca 2020r. 20:00 (Śr.) Borowiecki M./Grabiński A. - Szkiełkowski M./Urbański K. 5/7 2/6 Zobacz
14 2020/06/21 13:27 21 czerwca 2020r. 12:00 (Niedz.) Szkiełkowski M./Urbański K. - Kaszubski P./Kubicki P. 3/6 6/7 Zobacz
15 2020/06/22 21:21 22 czerwca 2020r. 20:00 (Pon.) Dobies J./Śnieżek P. - Szkiełkowski M./Urbański K. 3/6 4/6 Zobacz
Brak terminarza.

[B2] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Bogucka M./Stevnert F. 5 4 10:2 68:26 304.00
2 Mannetta M./Pianca M. 3 2 5:3 38:27 160.00
3 Mencwel S./Potrzebowski M. 3 1 3:5 26:40 144.00
4 Kochański M./Jabłoński Ł. 2 2 5:1 34:26 128.00
5 Kowalik K./Barbarowicz F. 4 0 0:10 26:61 96.00
6 Wojtkowski T./Rużyłło J. 1 0 0:2 0:12 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 64pkt.
  • 3:1 - 64pkt.
  • 3:2 - 64pkt.
  • 2:0 - 64pkt.
  • 2:1 - 64pkt.
  • 3:0 w/o - 64pkt.
  • 2:0 w/o - 64pkt.
  • 2:3 - 48pkt.
  • 1:2 - 48pkt.
  • 0:3 - 32pkt.
  • 1:3 - 32pkt.
  • 0:2 - 32pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Bogucka M./Stevnert F. 5 4 10:2 68:26 304.00
2 Mannetta M./Pianca M. 3 2 5:3 38:27 160.00
3 Mencwel S./Potrzebowski M. 3 1 3:5 26:40 144.00
4 Kochański M./Jabłoński Ł. 2 2 5:1 34:26 128.00
5 Kowalik K./Barbarowicz F. 4 0 0:10 26:61 96.00
6 Wojtkowski T./Rużyłło J. 1 0 0:2 0:12 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/29 07:59 28 maja 2020r. 18:00 (Czw.) Kowalik K./Barbarowicz F. - Mencwel S./Potrzebowski M. 3/6 4/6 Zobacz
2 2020/06/02 22:40 2 czerwca 2020r. 21:00 (Wt.) Mannetta M./Pianca M. - Bogucka M./Stevnert F. 2/6 3/6 Zobacz
3 2020/06/04 08:50 3 czerwca 2020r. 18:30 (Śr.) Kochański M./Jabłoński Ł. - Kowalik K./Barbarowicz F. 6/3 7/5 6/4 Zobacz
4 2020/06/04 20:48 4 czerwca 2020r. 18:30 (Czw.) Mannetta M./Pianca M. - Mencwel S./Potrzebowski M. 6/0 3/6 6/2 Zobacz
5 2020/06/09 20:44 9 czerwca 2020r. 18:30 (Wt.) Mannetta M./Pianca M. - Kowalik K./Barbarowicz F. 6/1 6/4 6/2 Zobacz
6 2020/06/19 12:47 19 czerwca 2020r. 07:00 (Pt.) Kochański M./Jabłoński Ł. - Bogucka M./Stevnert F. 3/6 6/4 6/4 Zobacz
7 2020/06/21 21:15 Bogucka M./Stevnert F. - Wojtkowski T./Rużyłło J. 6/0 6/0 w/o Zobacz
8 2020/06/21 21:16 Bogucka M./Stevnert F. - Mencwel S./Potrzebowski M. 6/1 6/2 6/3 Zobacz
9 2020/06/23 12:50 22 czerwca 2020r. 19:00 (Pon.) Kowalik K./Barbarowicz F. - Bogucka M./Stevnert F. 0/6 0/6 w/o Zobacz
Brak terminarza.

[B2] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ancypa K./Piekarz P. 3 2 7:5 59:57 88.00
2 Cobas M./Dworzyński W. 3 2 7:3 60:43 88.00
3 Kozaczyński R./Raczyński K. 3 2 5:6 49:52 80.00
4 Fronczak J./Kęsik J. 3 0 3:8 45:61 56.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 32pkt.
  • 3:1 - 32pkt.
  • 3:2 - 32pkt.
  • 2:0 - 32pkt.
  • 2:1 - 32pkt.
  • 3:0 w/o - 32pkt.
  • 2:0 w/o - 32pkt.
  • 2:3 - 24pkt.
  • 1:2 - 24pkt.
  • 0:3 - 16pkt.
  • 1:3 - 16pkt.
  • 0:2 - 16pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Ancypa K./Piekarz P. 3 2 7:5 59:57 88.00 1 1 2:1 16:18 32.00
2 Cobas M./Dworzyński W. 3 2 7:3 60:43 88.00 1 0 1:2 18:16 24.00
3 Kozaczyński R./Raczyński K. 3 2 5:6 49:52 80.00
4 Fronczak J./Kęsik J. 3 0 3:8 45:61 56.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/03/17 12:40 19 marca 2020r. 18:00 (Czw.) Fronczak J./Kęsik J. - Kozaczyński R./Raczyński K. anulowany Zobacz
2 2020/03/17 12:40 17 marca 2020r. 18:00 (Wt.) Fronczak J./Kęsik J. - Ancypa K./Piekarz P. anulowany Zobacz
3 2020/05/27 20:40 27 maja 2020r. 18:00 (Śr.) Kozaczyński R./Raczyński K. - Ancypa K./Piekarz P. 2/6 6/3 2/6 6/3 6/4 Zobacz
4 2020/05/28 20:05 28 maja 2020r. 18:00 (Czw.) Fronczak J./Kęsik J. - Ancypa K./Piekarz P. 5/7 6/2 2/6 4/6 Zobacz
5 2020/06/02 19:12 2 czerwca 2020r. 17:00 (Wt.) Kozaczyński R./Raczyński K. - Fronczak J./Kęsik J. 5/7 6/2 6/2 Zobacz
6 2020/06/09 19:11 Kozaczyński R./Raczyński K. - Parfjanowicz S./Rams M. anulowany Zobacz
7 2020/06/09 20:51 9 czerwca 2020r. 17:00 (Wt.) Kozaczyński R./Raczyński K. - Cobas M./Dworzyński W. 5/7 3/6 2/6 Zobacz
8 2020/06/17 19:09 17 czerwca 2020r. 17:00 (Śr.) Fronczak J./Kęsik J. - Cobas M./Dworzyński W. 4/6 6/4 1/6 6/7 Zobacz
9 2020/06/25 20:17 25 czerwca 2020r. 18:00 (Czw.) Ancypa K./Piekarz P. - Cobas M./Dworzyński W. 7/6 2/6 7/6 Zobacz
Brak terminarza.

[B3] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Orczykowski R./Stawiński M. 1 1 2:1 16:12 16.00
2 Senderski K./Bieńkowski M. 1 0 1:2 12:16 12.00
3 Nowacki P./Ziajkowski T. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Kozaczyński B./Łomacki T. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Cudny S./Paprocki M. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Millan E./Gil A. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 16pkt.
  • 3:1 - 16pkt.
  • 3:2 - 16pkt.
  • 2:0 - 16pkt.
  • 2:1 - 16pkt.
  • 3:0 w/o - 16pkt.
  • 2:0 w/o - 16pkt.
  • 2:3 - 12pkt.
  • 1:2 - 12pkt.
  • 0:3 - 8pkt.
  • 1:3 - 8pkt.
  • 0:2 - 8pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Orczykowski R./Stawiński M. 1 1 2:1 16:12 16.00
2 Senderski K./Bieńkowski M. 1 0 1:2 12:16 12.00
3 Nowacki P./Ziajkowski T. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Kozaczyński B./Łomacki T. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Cudny S./Paprocki M. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Millan E./Gil A. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/22 07:52 21 maja 2020r. 18:00 (Czw.) Senderski K./Bieńkowski M. - Orczykowski R./Stawiński M. 4/6 6/4 2/6 Zobacz
Brak terminarza.

[B3] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pastor M./Piróg M. 1 1 2:1 17:15 8.00
2 Cholewa Ł./Zamojski G. 1 0 1:2 15:17 6.00
3 Dubek M./Kałęcki R. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Bielawski W./Świacki N. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Michalak D./Kaczkowski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 8pkt.
  • 3:1 - 8pkt.
  • 3:2 - 8pkt.
  • 2:0 - 8pkt.
  • 2:1 - 8pkt.
  • 3:0 w/o - 8pkt.
  • 2:0 w/o - 8pkt.
  • 2:3 - 6pkt.
  • 1:2 - 6pkt.
  • 0:3 - 4pkt.
  • 1:3 - 4pkt.
  • 0:2 - 4pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Pastor M./Piróg M. 1 1 2:1 17:15 8.00
2 Cholewa Ł./Zamojski G. 1 0 1:2 15:17 6.00
3 Dubek M./Kałęcki R. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Bielawski W./Świacki N. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Michalak D./Kaczkowski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/06/18 11:11 17 czerwca 2020r. 20:00 (Śr.) Pastor M./Piróg M. - Cholewa Ł./Zamojski G. 6/4 7/5 4/6 Zobacz
Brak terminarza.

[B3] LEAGUE 3

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Warzybok P./Baranowski W. 2 2 6:0 36:8 8.00
2 Gumiężna K./Chu T. 1 0 0:3 8:18 2.00
3 Słodyczka S./Krawczyk D. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Czerwiec E./Niewiadomski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Szmyt J./Migdał A. 1 0 0:3 0:18 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 4pkt.
  • 3:1 - 4pkt.
  • 3:2 - 4pkt.
  • 2:0 - 4pkt.
  • 2:1 - 4pkt.
  • 3:0 w/o - 4pkt.
  • 2:0 w/o - 4pkt.
  • 2:3 - 3pkt.
  • 1:2 - 3pkt.
  • 0:3 - 2pkt.
  • 1:3 - 2pkt.
  • 0:2 - 2pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Warzybok P./Baranowski W. 2 2 6:0 36:8 8.00
2 Gumiężna K./Chu T. 1 0 0:3 8:18 2.00
3 Słodyczka S./Krawczyk D. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Czerwiec E./Niewiadomski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Szmyt J./Migdał A. 1 0 0:3 0:18 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/05/31 11:33 30 maja 2020r. 18:00 (Sob.) Gumiężna K./Chu T. - Warzybok P./Baranowski W. 4/6 2/6 2/6 Zobacz
2 2020/06/15 10:35 Warzybok P./Baranowski W. - Szmyt J./Migdał A. 6/0 6/0 6/0 walkower Zobacz
Brak terminarza.

[C] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Barcikowska A./Siwczak A. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Fabjaniak K./Zielińska K. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Szmalc M./Kilijańczyk B. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Brzdąkiewicz B./Stolarczyk I. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Rudzyński F./Test T. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 2pkt.
  • 3:1 - 2pkt.
  • 3:2 - 2pkt.
  • 2:0 - 2pkt.
  • 2:1 - 2pkt.
  • 3:0 w/o - 2pkt.
  • 2:0 w/o - 2pkt.
  • 2:3 - 1.5pkt.
  • 1:2 - 1.5pkt.
  • 0:3 - 1pkt.
  • 1:3 - 1pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Barcikowska A./Siwczak A. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Fabjaniak K./Zielińska K. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Szmalc M./Kilijańczyk B. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Brzdąkiewicz B./Stolarczyk I. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Rudzyński F./Test T. 0 0 0:0 0:0 0.00
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#611 Bucki/Sielanko - Marek/Marcinkowski 23 czerwca o godz. 14:33
#610 Kłos/Okrutny - Słowiński/Naduk 23 czerwca o godz. 10:04
#609 Chacia/Kopeć - Skowroński/Kapuściński 22 czerwca o godz. 23:36
#608 Kowalski/Wróbel - Marek/Marcinkowski 22 czerwca o godz. 17:23
#607 Parchomiuk/Jasieński - Marek/Marcinkowski 22 czerwca o godz. 11:03

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#611 Bucki/Sielanko - Marek/Marcinkowski 6/0 6/0
#562 Ancypa/Piekarz - Cobas/Dworzyński 7/6 2/6 7/6
#593 Kowalski/Wardzyński - Niedbała/Półkoszek 3/6 5/7 3/6
#573 Kowalik/Barbarowicz - Bogucka/Stevnert 0/6 0/6 w/o
#610 Kłos/Okrutny - Słowiński/Naduk 0/6 0/6