Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

[A] GROUP A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Naduk M./Oraczewski J. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Piórkowska Z./Miękus J. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Maszczyk M./Rosłoński B. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Górka O./Sarnecki T. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Jodkowski M./Trzaskoma A. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Korolkiewicz M./Wróbel A. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 1024.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 1024.00 pkt.
  • 2:1 - 768.00 pkt.
  • 1:2 - 512.00 pkt.
  • 0:3 - 256.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Naduk M./Oraczewski J. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Piórkowska Z./Miękus J. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Maszczyk M./Rosłoński B. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Górka O./Sarnecki T. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Jodkowski M./Trzaskoma A. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Korolkiewicz M./Wróbel A. 0 0 0:0 0:0 0.00
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
1024.00 pkt.
  • 2:1
768.00 pkt.
  • 1:2
512.00 pkt.
  • 0:3
256.00 pkt.

[A] GROUP B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Chacia R./Jędrzejewski T. 3 2 6:3 41:28 2304.00
2 Lipiński M./Miroński M. 1 1 3:0 18:5 1024.00
3 Kitliński M./Słowiński M. 1 1 3:0 18:6 1024.00
4 Fernandez C./Racchi D. 1 1 3:0 18:8 1024.00
5 Senderski K./Smakosz K. 2 0 0:6 14:36 512.00
6 Borowiecki M./Grabiński A. 2 0 0:6 10:36 512.00
7 Kapuściński M./Średniawa W. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 1024.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 1024.00 pkt.
  • 2:1 - 768.00 pkt.
  • 1:2 - 512.00 pkt.
  • 0:3 - 256.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Chacia R./Jędrzejewski T. 3 2 6:3 41:28 2304.00
2 Lipiński M./Miroński M. 1 1 3:0 18:5 1024.00 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Kitliński M./Słowiński M. 1 1 3:0 18:6 1024.00 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Fernandez C./Racchi D. 1 1 3:0 18:8 1024.00 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Senderski K./Smakosz K. 2 0 0:6 14:36 512.00 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Borowiecki M./Grabiński A. 2 0 0:6 10:36 512.00 0 0 0:0 0:0 0.00
7 Kapuściński M./Średniawa W. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/10/08 11:02 9 października 2021r. 13:00 (Sob.) Czerwonka K./Karolczak K. - Senderski K./Smakosz K. anulowany Zobacz
2 2021/10/09 13:42 9 października 2021r. 14:30 (Sob.) Chacia R./Jędrzejewski T. - Borowiecki M./Grabiński A. 6/1 6/0 6/1 Zobacz
3 2021/10/11 21:44 11 października 2021r. 20:00 (Pon.) Chacia R./Jędrzejewski T. - Senderski K./Smakosz K. 6/3 6/1 6/4 Zobacz
4 2021/10/13 22:24 13 października 2021r. 21:00 (Śr.) Lipiński M./Miroński M. - Chacia R./Jędrzejewski T. 6/0 6/3 6/2 Zobacz
5 2021/10/13 23:13 Borowiecki M./Grabiński A. - Fernandez C./Racchi D. 4/6 3/6 1/6 Zobacz
6 2021/10/15 07:55 14 października 2021r. 22:00 (Czw.) Senderski K./Smakosz K. - Kitliński M./Słowiński M. 2/6 2/6 2/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
1024.00 pkt.
  • 2:1
768.00 pkt.
  • 1:2
512.00 pkt.
  • 0:3
256.00 pkt.

[B1] GROUP A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Partyga A./Vu P. 1 1 3:0 18:9 256.00
2 Krawców H./Staśkowiak F. 1 1 2:1 18:11 192.00
3 Bartczak T./Wąs P. 1 0 1:2 11:18 128.00
4 Baran R./Salman D. 1 0 0:3 9:18 64.00
5 Mercurio J./Piekarz P. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Cobas M./Dworzyński W. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 256.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 256.00 pkt.
  • 2:1 - 192.00 pkt.
  • 1:2 - 128.00 pkt.
  • 0:3 - 64.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Partyga A./Vu P. 1 1 3:0 18:9 256.00
2 Krawców H./Staśkowiak F. 1 1 2:1 18:11 192.00
3 Bartczak T./Wąs P. 1 0 1:2 11:18 128.00
4 Baran R./Salman D. 1 0 0:3 9:18 64.00
5 Mercurio J./Piekarz P. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Cobas M./Dworzyński W. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/10/12 20:46 12 października 2021r. 19:00 (Wt.) Krawców H./Staśkowiak F. - Bartczak T./Wąs P. 6/7(3) 6/2 6/2 Zobacz
2 2021/10/15 13:43 Partyga A./Vu P. - Baran R./Salman D. 6/4 6/4 6/1 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
256.00 pkt.
  • 2:1
192.00 pkt.
  • 1:2
128.00 pkt.
  • 0:3
64.00 pkt.

[B1] GROUP B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Chudy A./Olech F. 1 1 3:0 18:6 256.00
2 Kowalski B./Wardzyński K. 1 1 2:1 17:16 192.00
3 Czerw J./Martin C. 1 0 1:2 16:17 128.00
4 Dobies J./Szurmiak K. 1 0 0:3 6:18 64.00
5 Jędrzejczak T./Pobereszko M. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Kowalski A./Marciński Ł. 0 0 0:0 0:0 0.00
7 Jankowski B./Kuligowski J. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 256.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 256.00 pkt.
  • 2:1 - 192.00 pkt.
  • 1:2 - 128.00 pkt.
  • 0:3 - 64.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Chudy A./Olech F. 1 1 3:0 18:6 256.00
2 Kowalski B./Wardzyński K. 1 1 2:1 17:16 192.00
3 Czerw J./Martin C. 1 0 1:2 16:17 128.00
4 Dobies J./Szurmiak K. 1 0 0:3 6:18 64.00
5 Jędrzejczak T./Pobereszko M. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Kowalski A./Marciński Ł. 0 0 0:0 0:0 0.00
7 Jankowski B./Kuligowski J. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/10/11 22:46 Dobies J./Szurmiak K. - Chudy A./Olech F. 3/6 1/6 2/6 Zobacz
2 2021/10/13 21:51 13 października 2021r. 20:00 (Śr.) Czerw J./Martin C. - Kowalski B./Wardzyński K. 5/7 5/7 6/3 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
256.00 pkt.
  • 2:1
192.00 pkt.
  • 1:2
128.00 pkt.
  • 0:3
64.00 pkt.

[B2] GROUP A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kozaczyński R./Raczyński K. 2 0 2:4 24:29 64.00
2 Borowiecki B./Śnieżek P. 1 1 2:1 15:11 48.00
3 Gil A./Cassinello J. 1 1 2:1 14:13 48.00
4 Niebudek G./Zarzycki M. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Pastor M./Stevnert F. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Dobrowolski P./Klimiuk D. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 64.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 64.00 pkt.
  • 2:1 - 48.00 pkt.
  • 1:2 - 32.00 pkt.
  • 0:3 - 16.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kozaczyński R./Raczyński K. 2 0 2:4 24:29 64.00
2 Borowiecki B./Śnieżek P. 1 1 2:1 15:11 48.00 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Gil A./Cassinello J. 1 1 2:1 14:13 48.00 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Niebudek G./Zarzycki M. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Pastor M./Stevnert F. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Dobrowolski P./Klimiuk D. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/10/10 12:56 10 października 2021r. 10:00 (Niedz.) Borowiecki B./Śnieżek P. - Kozaczyński R./Raczyński K. 6/2 3/6 6/3 Zobacz
2 2021/10/13 21:24 Gil A./Cassinello J. - Kozaczyński R./Raczyński K. 6/2 1/6 7/5 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
64.00 pkt.
  • 2:1
48.00 pkt.
  • 1:2
32.00 pkt.
  • 0:3
16.00 pkt.

[B2] GROUP B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Mencwel S./Rożek D. 1 1 3:0 18:6 64.00
2 Fabjaniak K./Duong B. 1 0 0:3 6:18 16.00
3 Warzybok P./Baranowski W. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Gumiężny G./Orłowski L. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Sztern A./Baran J. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Bocheńczak M./Rudziński F. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 64.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 64.00 pkt.
  • 2:1 - 48.00 pkt.
  • 1:2 - 32.00 pkt.
  • 0:3 - 16.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Mencwel S./Rożek D. 1 1 3:0 18:6 64.00
2 Fabjaniak K./Duong B. 1 0 0:3 6:18 16.00
3 Warzybok P./Baranowski W. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Gumiężny G./Orłowski L. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Sztern A./Baran J. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Bocheńczak M./Rudziński F. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/10/08 15:08 Gumiężny G./Orłowski L. - Sztern A./Baran J. anulowany Zobacz
2 2021/10/10 23:04 Mencwel S./Rożek D. - Fabjaniak K./Duong B. 6/3 6/3 6/0 Zobacz
3 2021/10/12 14:49 Gumiężny G./Orłowski L. - Bocheńczak M./Rudziński F. anulowany Zobacz
4 2021/10/12 20:51 Gumiężny G./Orłowski L. - Bocheńczak M./Rudziński F. anulowany Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
64.00 pkt.
  • 2:1
48.00 pkt.
  • 1:2
32.00 pkt.
  • 0:3
16.00 pkt.

[B2] GROUP C

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Fronczak J./Kęsik J. 1 1 3:0 18:3 64.00
2 Brzdąkiewicz B./Jastrzębski M. 2 1 2:4 18:33 64.00
3 Juszczyk A./Zawisz J. 1 0 1:2 15:15 32.00
4 Gumiężna K./Chu T. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Barbarowicz F./Kubicki P. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Pianca M./Rella F. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 64.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 64.00 pkt.
  • 2:1 - 48.00 pkt.
  • 1:2 - 32.00 pkt.
  • 0:3 - 16.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Fronczak J./Kęsik J. 1 1 3:0 18:3 64.00 1 1 3:0 18:3 64.00
2 Brzdąkiewicz B./Jastrzębski M. 2 1 2:4 18:33 64.00 1 0 0:3 3:18 16.00
3 Juszczyk A./Zawisz J. 1 0 1:2 15:15 32.00
4 Gumiężna K./Chu T. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Barbarowicz F./Kubicki P. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Pianca M./Rella F. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/10/11 12:17 Juszczyk A./Zawisz J. - Brzdąkiewicz B./Jastrzębski M. 4/6 6/2 5/7 Zobacz
2 2021/10/12 22:01 12 października 2021r. 19:30 (Wt.) Brzdąkiewicz B./Jastrzębski M. - Fronczak J./Kęsik J. 2/6 0/6 1/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
64.00 pkt.
  • 2:1
48.00 pkt.
  • 1:2
32.00 pkt.
  • 0:3
16.00 pkt.

[B3] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Hajduk M./Falkowski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Lanzano L./Viscardi V. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Frydrych R./Maksimowicz P. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Orczykowski R./Waldek M. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Siwczak A./Tarnowicz T. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Mazurek M./Bocheńczak D. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 16.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 16.00 pkt.
  • 2:1 - 12.00 pkt.
  • 1:2 - 8.00 pkt.
  • 0:3 - 4.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Hajduk M./Falkowski M. 0 0 0:0 0:0 0.00
2 Lanzano L./Viscardi V. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Frydrych R./Maksimowicz P. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Orczykowski R./Waldek M. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Siwczak A./Tarnowicz T. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Mazurek M./Bocheńczak D. 0 0 0:0 0:0 0.00
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
16.00 pkt.
  • 2:1
12.00 pkt.
  • 1:2
8.00 pkt.
  • 0:3
4.00 pkt.

[B3] LEAGUE 2

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Piesta S./Śledziewski M. 2 1 3:3 32:24 10.00
2 Lampasiak R./Szwarc P. 1 1 3:0 19:14 8.00
3 Kondej A./Chomentowski J. 1 0 0:3 5:18 2.00
4 Gwardiak B./Kisilewicz T. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Kuczmowski A./Skupiński P. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Brynczak J./Wroński R. 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 8.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 8.00 pkt.
  • 2:1 - 6.00 pkt.
  • 1:2 - 4.00 pkt.
  • 0:3 - 2.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Piesta S./Śledziewski M. 2 1 3:3 32:24 10.00
2 Lampasiak R./Szwarc P. 1 1 3:0 19:14 8.00
3 Kondej A./Chomentowski J. 1 0 0:3 5:18 2.00
4 Gwardiak B./Kisilewicz T. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Kuczmowski A./Skupiński P. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Brynczak J./Wroński R. 0 0 0:0 0:0 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/10/12 11:25 11 października 2021r. 18:00 (Pon.) Piesta S./Śledziewski M. - Lampasiak R./Szwarc P. 4/6 6/7(1) 4/6 Zobacz
2 2021/10/14 15:05 13 października 2021r. 19:00 (Śr.) Kondej A./Chomentowski J. - Piesta S./Śledziewski M. 3/6 0/6 2/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
8.00 pkt.
  • 2:1
6.00 pkt.
  • 1:2
4.00 pkt.
  • 0:3
2.00 pkt.

[C] LEAGUE 1

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Sowiński J./Lenkiewicz N. 1 1 2:0 12:6 0.00
2 Opioła M./Wierzbicki P. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Skulimowska J./Szewczyk W. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Pietrzak A./Doroz K. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Jaros M./Coruga V. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Dziurny A./Żłak M. 1 0 0:2 6:12 0.00
  • Punktacja:
  • 3:0 - 4.00 pkt.
  • 3:0 w/o - 4.00 pkt.
  • 2:1 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 2.00 pkt.
  • 0:3 - 1.00 pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Sowiński J./Lenkiewicz N. 1 1 2:0 12:6 0.00
2 Opioła M./Wierzbicki P. 0 0 0:0 0:0 0.00
3 Skulimowska J./Szewczyk W. 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Pietrzak A./Doroz K. 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Jaros M./Coruga V. 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Dziurny A./Żłak M. 1 0 0:2 6:12 0.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/10/14 21:10 14 października 2021r. 18:00 (Czw.) Dziurny A./Żłak M. - Sowiński J./Lenkiewicz N. 3/6 3/6 Zobacz
Brak terminarza.
Wynik Liczba punktów
  • 3:0
  • 3:0 w/o
4.00 pkt.
  • 2:1
3.00 pkt.
  • 1:2
2.00 pkt.
  • 0:3
1.00 pkt.

Najnowsze mecze

#62 Borowiecki/Śnieżek - Gil/Cassinello wczoraj o godz. 18:53
#61 Krawców/Staśkowiak - Partyga/Vu wczoraj o godz. 15:23
#60 Partyga/Vu - Cobas/Dworzyński wczoraj o godz. 13:45
#59 Partyga/Vu - Baran/Salman wczoraj o godz. 13:43
#58 Partyga/Vu - Mercurio/Piekarz wczoraj o godz. 13:42

Nadchodzące spotkania

#27 Pietrzak/Doroz - Sowiński/Lenkiewicz za 53 min.
#30 Pietrzak/Doroz - Jaros/Coruga jutro o godz. 20:00
#58 Partyga/Vu - Mercurio/Piekarz pojutrze o godz. 18:00
#23 Barbarowicz/Kubicki - Juszczyk/Zawisz pojutrze o godz. 18:30
#15 Dobies/Szurmiak - Czerw/Martin pojutrze o godz. 19:00

Ostatnie wyniki

#59 Partyga/Vu - Baran/Salman 6/4 6/4 6/1
#36 Senderski/Smakosz - Kitliński/Słowiński 2/6 2/6 2/6
#5 Dziurny/Żłak - Sowiński/Lenkiewicz 3/6 3/6
#11 Kondej/Chomentowski - Piesta/Śledziewski 3/6 0/6 2/6
#28 Borowiecki/Grabiński - Fernandez/Racchi 4/6 3/6 1/6

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.