EKSTRA LIGA A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Sobolski Stanisław 2 1 3:3 17:17 5.00
2 Koropczuk Grzegorz 1 1 2:0 12:6 4.00
3 Moryń Tomasz 2 1 2:3 13:21 4.00
4 Fenrich Oskar 1 0 1:2 10:8 2.00
5 Szczepka Paweł 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4pkt.
  • 2:0 w/o - 4pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/04 12:50 4 lipca 2020r. 11:00 (Sob.) Koropczuk Grzegorz - Moryń Tomasz 6/4 6/2 Zobacz
2 2020/07/07 16:52 7 lipca 2020r. 15:00 (Wt.) Moryń Tomasz - Sobolski Stanisław 0/6 6/3 10:5 Zobacz
3 2020/07/14 17:38 14 lipca 2020r. 14:30 (Wt.) Fenrich Oskar - Sobolski Stanisław 4/6 6/1 5:10 Zobacz
Brak terminarza.

EKSTRA LIGA B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Urbaniak Wojciech 2 2 4:1 23:10 6.65
2 3.5 Maćkowiak Marek 1 0 1:2 9:11 1.90
3 3.5 Jaśkiel Jarek 1 0 0:2 1:12 0.95
4 Madej Mateusz 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Łuc Michał 0 0 0:0 0:0 0.00
6 Pensiek Bartosz 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.8pkt.
  • 2:0 w/o - 3.8pkt.
  • 2:1 - 2.85pkt.
  • 1:2 - 1.9pkt.
  • 0:2 - 0.95pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/02 20:19 2 lipca 2020r. 19:00 (Czw.) Urbaniak Wojciech - Maćkowiak Marek 6/3 4/6 10:5 Zobacz
2 2020/07/04 17:06 4 lipca 2020r. 15:00 (Sob.) Urbaniak Wojciech - Jaśkiel Jarek 6/1 6/0 Zobacz
Brak terminarza.

EKSTRA LIGA C

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Urbanowicz Jacek 2 1 3:3 16:16 4.50
2 Kozłowski Marek 1 1 2:0 12:4 3.60
3 Lewkonowicz Paweł 1 1 2:0 13:6 3.60
4 Zdunek Tomasz 1 1 2:1 10:9 2.70
5 Cybulski Piotr 2 0 1:4 12:20 2.70
6 Sozański Artur 1 0 0:2 4:12 0.90
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.6pkt.
  • 2:0 w/o - 3.6pkt.
  • 2:1 - 2.7pkt.
  • 1:2 - 1.8pkt.
  • 0:2 - 0.9pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/04 17:06 4 lipca 2020r. 15:00 (Sob.) Kozłowski Marek - Sozański Artur 6/1 6/3 Zobacz
2 2020/07/06 09:18 5 lipca 2020r. 15:00 (Niedz.) Urbanowicz Jacek - Zdunek Tomasz 3/6 6/3 5:10 Zobacz
3 2020/07/07 16:55 7 lipca 2020r. 15:00 (Wt.) Urbanowicz Jacek - Cybulski Piotr 0/6 6/0 10:8 Zobacz
4 2020/07/11 13:51 11 lipca 2020r. 11:00 (Sob.) Lewkonowicz Paweł - Cybulski Piotr 7/6(10) 6/0 Zobacz
Brak terminarza.

I LIGA A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Rymsza Zachary 2 2 4:0 27:18 6.40
2 Wiśniewski Adam 3 1 2:4 27:34 4.80
3 Wiśniewski Artur 2 1 2:2 22:19 4.00
4 Dolińczyk Krzysztof 2 1 2:2 18:19 4.00
5 Mróz Krzysztof 1 0 0:2 8:12 0.80
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3.2pkt.
  • 2:0 w/o - 3.2pkt.
  • 2:1 - 2.4pkt.
  • 1:2 - 1.6pkt.
  • 0:2 - 0.8pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/06 21:11 6 lipca 2020r. 18:30 (Pon.) Wiśniewski Artur - Rymsza Zachary 5/7 5/7 Zobacz
2 2020/07/08 12:34 8 lipca 2020r. 11:00 (Śr.) Wiśniewski Adam - Rymsza Zachary 3/6 5/7 Zobacz
3 2020/07/10 20:33 10 lipca 2020r. 18:30 (Pt.) Dolińczyk Krzysztof - Wiśniewski Artur 1/6 4/6 Zobacz
4 2020/07/10 20:35 10 lipca 2020r. 18:00 (Pt.) Mróz Krzysztof - Wiśniewski Adam 4/6 4/6 Zobacz
5 2020/07/14 14:39 14 lipca 2020r. 12:00 (Wt.) Wiśniewski Adam - Dolińczyk Krzysztof 2/6 5/7 Zobacz
Brak terminarza.

I LIGA B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Minta Dawid 2 1 2:2 15:17 3.75
2 Obłaczyński Dawid 1 1 2:0 12:3 3.00
3 Iwaszko Robert 1 1 2:1 12:11 2.25
4 Antczak Marek 2 0 1:4 16:24 2.25
5 Downarowicz Rafał 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 2:1 - 2.25pkt.
  • 1:2 - 1.5pkt.
  • 0:2 - 0.75pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/07 20:06 7 lipca 2020r. 17:00 (Wt.) Antczak Marek - Iwaszko Robert 7/5 4/6 7:10 Zobacz
2 2020/07/07 21:45 7 lipca 2020r. 15:30 (Wt.) Obłaczyński Dawid - Minta Dawid 6/1 6/2 Zobacz
3 2020/07/14 19:32 14 lipca 2020r. 18:00 (Wt.) Minta Dawid - Antczak Marek 6/3 6/2 Zobacz
Brak terminarza.

I LIGA C

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Łazar Karol 2 2 4:0 24:5 5.60
2 Miczek Przemysław 1 1 2:0 12:7 2.80
3 Grzegorzewski Krzysztof 1 0 0:2 7:12 0.70
4 Wypij Marek 1 0 0:2 5:12 0.70
5 Bartoszewicz Marcin 1 0 0:2 0:12 0.70
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.8pkt.
  • 2:0 w/o - 2.8pkt.
  • 2:1 - 2.1pkt.
  • 1:2 - 1.4pkt.
  • 0:2 - 0.7pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/07 20:51 7 lipca 2020r. 18:30 (Wt.) Miczek Przemysław - Grzegorzewski Krzysztof 6/3 6/4 Zobacz
2 2020/07/07 21:25 7 lipca 2020r. 19:30 (Wt.) Łazar Karol - Wypij Marek 6/2 6/3 Zobacz
3 2020/07/08 20:09 8 lipca 2020r. 19:00 (Śr.) Łazar Karol - Bartoszewicz Marcin 6/0 6/0 Zobacz
Brak terminarza.

II LIGA A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kosowicz Maciej 1 1 2:0 12:4 2.60
2 Świdrowski Wojciech 1 0 0:2 4:12 0.65
3 Klonowicz Konrad 0 0 0:0 0:0 0.00
4 Strzesak Adam 0 0 0:0 0:0 0.00
5 Wolny Los jeden 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.6pkt.
  • 2:0 w/o - 2.6pkt.
  • 2:1 - 1.95pkt.
  • 1:2 - 1.3pkt.
  • 0:2 - 0.65pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/03 19:54 3 lipca 2020r. 17:00 (Pt.) Świdrowski Wojciech - Kosowicz Maciej 2/6 2/6 Zobacz
Brak terminarza.

II LIGA B

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 2.5 Maćkowiak Maciej 2 1 3:2 22:8 3.60
2 Woś Andrzej 2 1 2:2 13:16 3.00
3 Światkowski Gracjan 1 1 2:1 7:10 1.80
4 Pałczak Andrzej 1 0 0:2 4:12 0.60
5 Wolny Los dwa 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.4pkt.
  • 2:0 w/o - 2.4pkt.
  • 2:1 - 1.8pkt.
  • 1:2 - 1.2pkt.
  • 0:2 - 0.6pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/07 21:24 7 lipca 2020r. 19:00 (Wt.) Światkowski Gracjan - Maćkowiak Maciej 0/6 6/4 10:8 Zobacz
2 2020/07/09 20:03 9 lipca 2020r. 18:00 (Czw.) Maćkowiak Maciej - Woś Andrzej 6/0 6/1 Zobacz
3 2020/07/09 20:06 9 lipca 2020r. 20:05 (Czw.) Pałczak Andrzej - Woś Andrzej 0/6 4/6 Zobacz
Brak terminarza.

II LIGA C

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Łagoda Jędrzej 3 1 3:5 19:31 3.30
2 Urbaniak Alicja 1 1 2:0 12:2 2.20
3 Krysiak Mateusz 1 1 2:1 12:7 1.65
4 Kukawski Maciej 1 0 1:2 7:10 1.10
5 Kryl Tomasz 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2.2pkt.
  • 2:0 w/o - 2.2pkt.
  • 2:1 - 1.65pkt.
  • 1:2 - 1.1pkt.
  • 0:2 - 0.55pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/05 12:55 5 lipca 2020r. 10:00 (Niedz.) Łagoda Jędrzej - Urbaniak Alicja 1/6 1/6 Zobacz
2 2020/07/08 19:01 8 lipca 2020r. 17:00 (Śr.) Łagoda Jędrzej - Krysiak Mateusz 7/5 0/6 7:10 Zobacz
3 2020/07/13 13:47 13 lipca 2020r. 08:00 (Pon.) Kukawski Maciej - Łagoda Jędrzej 6/3 1/6 9:11 Zobacz
Brak terminarza.

III LIGA A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Andruszczak-Paciorek Marta 2 2 4:1 21:12 3.50
2 Pawlicka Agnieszka 2 1 2:2 15:13 2.50
3 Gwizd Aleksandra 1 1 2:0 12:3 2.00
4 Bartoszewicz Magda 1 0 1:2 9:9 1.00
5 Żarejko Agnieszka 2 0 0:4 4:24 1.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 2pkt.
  • 2:0 w/o - 2pkt.
  • 2:1 - 1.5pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 0.5pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/07/06 19:31 6 lipca 2020r. 18:00 (Pon.) Pawlicka Agnieszka - Żarejko Agnieszka 6/1 6/0 Zobacz
2 2020/07/06 19:32 6 lipca 2020r. 17:00 (Pon.) Andruszczak-Paciorek Marta - Bartoszewicz Magda 6/3 2/6 10:7 Zobacz
3 2020/07/13 13:41 13 lipca 2020r. 11:00 (Pon.) Andruszczak-Paciorek Marta - Żarejko Agnieszka 6/3 6/0 Zobacz
4 2020/07/13 20:10 13 lipca 2020r. 18:00 (Pon.) Pawlicka Agnieszka - Gwizd Aleksandra 3/6 0/6 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#313 Szczepka - Fenrich 6 godz. temu
#312 Łazar - Miczek wczoraj o godz. 22:19
#311 Świdrowski - Strzesak wczoraj o godz. 19:32
#310 Świdrowski - Klonowicz wczoraj o godz. 19:11
#309 Klonowicz - Strzesak wczoraj o godz. 17:18

Nadchodzące spotkania

#311 Świdrowski - Strzesak jutro o godz. 18:30
#294 Gwizd - Żarejko jutro o godz. 19:00
#300 Koropczuk - Sobolski pojutrze o godz. 16:00
#291 Pensiek - Maćkowiak pojutrze o godz. 17:00
#308 Obłaczyński - Antczak pojutrze o godz. 17:00

Ostatnie wyniki

#307 Minta - Antczak 6/3 6/2
#273 Fenrich - Sobolski 4/6 6/1 5:10
#305 Wiśniewski - Dolińczyk 2/6 5/7
#293 Pawlicka - Gwizd 3/6 0/6
#290 Kukawski - Łagoda 6/3 1/6 9:11

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań