# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Golata K./Makowski R. 6 6 12:1 74:31 18.00
2 Ruta K./Szczepka P. 6 4 8:5 66:53 14.00
3 Ostraszewski R./Piętka J. 6 4 8:5 59:34 14.00
4 Dębski P./Staszak Ł. 6 4 8:4 56:41 13.00
5 Kucz D./Wiśniewski M. 6 2 5:8 39:56 8.00
6 Urbanowicz J./Wiśniewski M. 6 1 4:11 46:68 8.00
7 Jaśkiel J./Różycki T. 6 0 1:12 12:69 2.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Golata K./Makowski R. 6 6 12:1 74:31 18.00
2 Ruta K./Szczepka P. 6 4 8:5 66:53 14.00 1 1 2:0 13:9 3.00
3 Ostraszewski R./Piętka J. 6 4 8:5 59:34 14.00 1 0 0:2 9:13 1.00
4 Dębski P./Staszak Ł. 6 4 8:4 56:41 13.00
5 Kucz D./Wiśniewski M. 6 2 5:8 39:56 8.00 1 1 2:0 12:3 3.00
6 Urbanowicz J./Wiśniewski M. 6 1 4:11 46:68 8.00 1 0 0:2 3:12 1.00
7 Jaśkiel J./Różycki T. 6 0 1:12 12:69 2.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/02/17 15:38 16 lutego 2019r. 08:30 (Sob.) Jaśkiel J./Różycki T. - Kucz D./Wiśniewski M. 2/6 2/6 Zobacz
2 2019/02/17 15:39 12 lutego 2019r. 18:30 (Wt.) Dębski P./Staszak Ł. - Urbanowicz J./Wiśniewski M. 6/2 6/4 Zobacz
3 2019/02/19 22:55 19 lutego 2019r. 19:30 (Wt.) Dębski P./Staszak Ł. - Kucz D./Wiśniewski M. 6/4 6/2 Zobacz
4 2019/02/26 20:57 26 lutego 2019r. 18:30 (Wt.) Urbanowicz J./Wiśniewski M. - Kucz D./Wiśniewski M. 1/6 2/6 Zobacz
5 2019/02/28 11:48 27 lutego 2019r. 20:00 (Śr.) Urbanowicz J./Wiśniewski M. - Ruta K./Szczepka P. 4/6 5/7 Zobacz
6 2019/03/02 17:08 2 marca 2019r. 10:00 (Sob.) Jaśkiel J./Różycki T. - Urbanowicz J./Wiśniewski M. 2/6 6/2 10:12 Zobacz
7 2019/03/02 17:10 2 marca 2019r. 11:30 (Sob.) Ruta K./Szczepka P. - Kucz D./Wiśniewski M. 6/7(5) 6/2 10:6 Zobacz
8 2019/03/07 21:27 7 marca 2019r. 17:30 (Czw.) Dębski P./Staszak Ł. - Golata K./Makowski R. 5/7 3/6 Zobacz
9 2019/03/09 18:00 9 marca 2019r. 17:00 (Sob.) Ostraszewski R./Piętka J. - Ruta K./Szczepka P. 5/7 4/6 Zobacz
10 2019/03/12 23:07 12 marca 2019r. 18:30 (Wt.) Ruta K./Szczepka P. - Golata K./Makowski R. 5/7 6/7(5) Zobacz
11 2019/03/23 08:41 22 marca 2019r. 19:30 (Pt.) Ostraszewski R./Piętka J. - Golata K./Makowski R. 2/6 0/6 Zobacz
12 2019/03/25 21:05 15 marca 2019r. 21:00 (Pt.) Kucz D./Wiśniewski M. - Golata K./Makowski R. 0/6 0/6 walkower Zobacz
13 2019/03/25 21:08 8 marca 2019r. 21:00 (Pt.) Kucz D./Wiśniewski M. - Ostraszewski R./Piętka J. 0/6 0/6 walkower Zobacz
14 2019/03/26 23:35 26 marca 2019r. 18:30 (Wt.) Urbanowicz J./Wiśniewski M. - Golata K./Makowski R. 6/4 4/6 7:10 Zobacz
15 2019/04/02 23:06 1 kwietnia 2019r. 20:00 (Pon.) Golata K./Makowski R. - Jaśkiel J./Różycki T. 6/0 6/0 walkower Zobacz
16 2019/04/02 23:07 30 marca 2019r. 21:00 (Sob.) Ostraszewski R./Piętka J. - Jaśkiel J./Różycki T. 6/0 6/0 walkower Zobacz
17 2019/04/02 23:07 23 marca 2019r. 21:00 (Sob.) Ruta K./Szczepka P. - Jaśkiel J./Różycki T. 6/0 6/0 walkower Zobacz
18 2019/04/02 23:08 16 marca 2019r. 21:00 (Sob.) Dębski P./Staszak Ł. - Jaśkiel J./Różycki T. 6/0 6/0 walkower Zobacz
19 2019/04/04 21:03 4 kwietnia 2019r. 19:30 (Czw.) Dębski P./Staszak Ł. - Ruta K./Szczepka P. 6/2 6/2 Zobacz
20 2019/05/03 08:22 3 maja 2019r. 08:00 (Pt.) Ostraszewski R./Piętka J. - Dębski P./Staszak Ł. 6/0 6/0 walkower Zobacz
21 2019/05/03 08:22 25 kwietnia 2019r. 17:00 (Czw.) Urbanowicz J./Wiśniewski M. - Ostraszewski R./Piętka J. anulowany Zobacz
22 2019/05/14 11:58 10 maja 2019r. 20:00 (Pt.) Ostraszewski R./Piętka J. - Urbanowicz J./Wiśniewski M. 5/7 6/2 10:4 Zobacz

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#23 Ostraszewski/Piętka - Urbanowicz/Wiśniewski 14 maja o godz. 11:58
#22 Ostraszewski/Piętka - Dębski/Staszak 3 maja o godz. 08:22
#21 Urbanowicz/Wiśniewski - Ostraszewski/Piętka 23 kwietnia o godz. 07:25
#20 Dębski/Staszak - Ruta/Szczepka 3 kwietnia o godz. 14:40
#19 Dębski/Staszak - Jaśkiel/Różycki 2 kwietnia o godz. 23:08

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#23 Ostraszewski/Piętka - Urbanowicz/Wiśniewski 5/7 6/2 10:4
#21 Urbanowicz/Wiśniewski - Ostraszewski/Piętka anulowany
#22 Ostraszewski/Piętka - Dębski/Staszak 6/0 6/0 walkower
#20 Dębski/Staszak - Ruta/Szczepka 6/2 6/2
#19 Dębski/Staszak - Jaśkiel/Różycki 6/0 6/0 walkower