Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Zapisy ON-LINE są wyłączone, aby zapisać się należy kontaktować się z Organizatorem zawodów.
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Glapiak P./Hyży D. 16 14 29:5 204:102 58.00
2 Wiśniewski J./Wiśniewska M. 14 9 22:11 185:135 44.00
3 Czosnowski M./Wyszyński R. 12 12 24:5 185:109 43.00
4 Skalniak A./Szulczewski M. 15 9 21:14 180:160 43.00
5 Walaszczyk P./Walaszczyk B. 14 9 19:12 157:129 40.00
6 Skolimowski K./Maj K. 16 7 17:19 174:178 39.00
7 Bunda R./Tomaszewski M. 11 9 18:4 126:69 38.00
8 Witkowski S./Wiśniak M. 14 7 17:14 158:148 38.00
9 Bunda S./Wierzbicki K. 11 8 16:8 136:90 33.00
10 Łuba A./Bednarski I. 13 5 11:17 131:144 28.00
11 Raczyński R./Januszke G. 11 6 13:14 141:136 26.00
12 Olejnik M./Jekiełek M. 11 2 6:18 92:134 18.00
13 Retzlaf D./Walaszczyk Ł. 8 3 7:11 86:95 17.00
14 Wiśniak K./Glapiak A. 9 2 5:16 92:130 14.00
15 Regilewicz M./Patynowski M. 11 1 2:20 26:125 14.00
16 Kalota S./Smyla N. 11 0 0:22 19:132 11.00
17 Pakosz A./Goryński M. 9 0 1:18 42:118 10.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4.00 pkt.
  • 2:0 w/o - 4.00 pkt.
  • 2:1 - 3.00 pkt.
  • 1:2 - 2.00 pkt.
  • 0:2 - 1.00 pkt.
  • 0:2 w/o - 0.00 pkt.
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Bunda S./Wierzbicki K. X 6/7(3) 6/2 10/3 6/3 6/1 5/7 2/6 2/6 6/4 10/2 7/5 6/2 2/6 5/7 6/7(8) 3/6 6/2 6/2 6/4 6/4 6/1 6/1 6/2 6/0
2. Pakosz A./Goryński M. X 0/6 2/6 1/6 3/6 1/6 1/6 0/6 0/6 6/7(5) 2/6 3/6 7/5 1/10 3/6 1/6 3/6 3/6 3/6 2/6
3. Bunda R./Tomaszewski M. 6/0 6/2 X 7/5 6/2 6/3 6/1 6/3 6/2 6/4 6/2 6/7(5) 2/6 3/6 5/7 6/4 7/6 6/3 6/0 6/0 6/1 6/2 6/3
4. Walaszczyk P./Walaszczyk B. 7/6(3) 2/6 3/10 6/1 6/3 5/7 2/6 X 0/6 3/6 6/3 6/4 6/4 2/6 12/10 6/2 6/2 6/2 6/1 0/6 6/7 4/6 3/6 6/2 6/2 6/2 2/6 10/7 6/0 6/0 6/0 6/0
5. Wiśniewski J./Wiśniewska M. 3/6 1/6 6/1 6/1 6/0 6/3 X 6/2 6/1 6/2 6/2 7/6 6/2 6/3 4/6 7/10 6/1 6/7 9/11 6/4 2/6 4/10 6/4 2/6 4/10 7/5 7/5 3/6 7/5 10/3 6/0 6/1 6/0 6/0
6. Witkowski S./Wiśniak M. 6/0 6/0 3/6 4/6 2/6 1/6 X 6/1 7/6(4) 6/4 6/4 7/6(5) 7/5 7/6 7/6 6/4 4/6 2/10 7/5 4/6 6/10 2/6 1/6 6/0 6/7(4) 10/12 1/6 4/6 6/0 6/1 6/0 6/1
7. Łuba A./Bednarski I. 7/5 6/2 7/6(5) 6/2 3/6 1/6 4/6 6/2 10/12 2/6 2/6 1/6 6/7(4) X 6/1 4/6 10/8 6/7(7) 4/6 2/6 3/6 2/6 2/6 6/7(7) 1/6 6/3 6/1 6/2 6/1
8. Olejnik M./Jekiełek M. 3/6 2/6 6/7 2/6 4/6 4/6 1/6 6/4 8/10 X 2/6 6/3 10/12 6/3 6/3 1/6 1/6 1/6 2/6 0/6 0/6 walkower 3/6 6/7 6/0 6/1
9. Raczyński R./Januszke G. 6/2 4/6 2/10 4/6 2/6 3/6 6/4 10/7 6/7(5) 5/7 6/2 3/6 12/10 X 6/2 1/6 10/6 3/6 2/6 2/6 2/6 6/0 6/3 6/3 6/7 10/5 6/0 6/1
10. Retzlaf D./Walaszczyk Ł. 6/3 5/7 10/1 2/6 2/6 6/7 6/7 3/6 3/6 X 2/6 4/6 1/6 7/5 4/10 7/6(5) 6/3 6/4 6/0
11. Skalniak A./Szulczewski M. 5/7 2/6 6/3 6/1 2/6 1/6 1/6 7/6 11/9 4/6 6/4 10/2 7/6(7) 6/4 6/1 6/1 2/6 6/1 6/10 6/2 6/4 X 1/6 6/3 8/10 0/6 4/6 7/6 0/6 6/10 6/4 6/2 6/1 6/1 6/1 6/1
12. Czosnowski M./Wyszyński R. 6/2 7/5 7/6(5) 6/2 6/0 7/6 4/6 6/2 10/4 5/7 6/4 10/6 6/2 6/3 6/1 6/2 6/3 6/2 6/1 5/7 10/4 6/1 3/6 10/8 X 6/3 1/6 10/6 6/1 6/3
13. Glapiak P./Hyży D. 7/6(8) 6/3 6/3 6/3 6/3 7/5 6/4 6/3 4/6 6/2 10/4 6/2 6/1 6/2 6/2 6/0 6/0 walkower 6/2 6/2 6/7(5) 3/6 6/0 6/4 3/6 6/1 6/10 X 6/1 6/2 7/6 7/5 6/1 6/0 6/0 6/0
14. Wiśniak K./Glapiak A. 2/6 2/6 4/6 6/7 2/6 2/6 5/7 5/7 0/6 7/6(4) 12/10 0/6 3/6 6/7 6/0 10/6 1/6 2/6 X 6/4 3/6 8/10
15. Skolimowski K./Maj K. 4/6 4/6 6/3 6/2 3/6 0/6 2/6 6/2 7/10 6/3 5/7 3/10 6/1 6/4 7/6(7) 6/1 6/3 7/6 3/6 7/6 5/10 4/6 0/6 4/6 2/6 1/6 3/6 6/7 5/7 4/6 6/3 10/8 X 6/1 6/0 6/0 6/0
16. Regilewicz M./Patynowski M. 1/6 1/6 0/6 1/6 0/6 0/6 0/6 1/6 0/6 1/6 3/6 1/6 0/6 1/6 1/6 1/6 1/6 0/6 1/6 0/6 X 6/3 6/2
17. Kalota S./Smyla N. 2/6 0/6 2/6 3/6 0/6 0/6 0/6 0/6 0/6 1/6 2/6 1/6 0/6 1/6 1/6 1/6 0/6 0/6 0/6 0/6 3/6 2/6 X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2021/10/30 13:05 30 października 2021r. 10:00 (Sob.) Raczyński R./Januszke G. - Witkowski S./Wiśniak M. 6/7(5) 5/7 Zobacz
2 2021/11/02 22:43 Skolimowski K./Maj K. - Pakosz A./Goryński M. 6/3 6/2 Zobacz
3 2021/11/05 23:13 Skalniak A./Szulczewski M. - Łuba A./Bednarski I. 7/6(7) 6/4 Zobacz
4 2021/11/06 19:21 Raczyński R./Januszke G. - Wiśniak K./Glapiak A. 6/0 6/3 Zobacz
5 2021/11/06 19:22 6 listopada 2021r. 15:00 (Sob.) Raczyński R./Januszke G. - Regilewicz M./Patynowski M. 6/0 6/1 Zobacz
6 2021/11/06 21:22 Retzlaf D./Walaszczyk Ł. - Olejnik M./Jekiełek M. 3/6 3/6 Zobacz
7 2021/11/07 11:42 Łuba A./Bednarski I. - Olejnik M./Jekiełek M. 6/1 4/6 10/8 Zobacz
8 2021/11/11 08:55 Bunda S./Wierzbicki K. - Wiśniak K./Glapiak A. 6/2 6/2 Zobacz
9 2021/11/11 10:57 Bunda S./Wierzbicki K. - Łuba A./Bednarski I. 5/7 2/6 Zobacz
10 2021/11/11 17:38 Witkowski S./Wiśniak M. - Wiśniak K./Glapiak A. 6/0 6/7(4) 10/12 Zobacz
11 2021/11/13 14:21 Bunda R./Tomaszewski M. - Raczyński R./Januszke G. 6/4 6/2 Zobacz
12 2021/11/13 14:21 Bunda R./Tomaszewski M. - Skolimowski K./Maj K. 6/3 6/0 Zobacz
13 2021/11/20 22:03 20 listopada 2021r. 17:30 (Sob.) Czosnowski M./Wyszyński R. - Olejnik M./Jekiełek M. 6/1 6/2 Zobacz
14 2021/11/21 12:06 Skalniak A./Szulczewski M. - Retzlaf D./Walaszczyk Ł. 6/2 6/4 Zobacz
15 2021/11/27 16:19 Wiśniewski J./Wiśniewska M. - Kalota S./Smyla N. 6/0 6/0 Zobacz
16 2021/11/27 16:20 Retzlaf D./Walaszczyk Ł. - Pakosz A./Goryński M. 6/3 5/7 10/1 Zobacz
17 2021/11/27 16:21 Łuba A./Bednarski I. - Pakosz A./Goryński M. 7/6(5) 6/2 Zobacz
18 2021/12/04 00:02 Bunda S./Wierzbicki K. - Skalniak A./Szulczewski M. 7/5 6/2 Zobacz
19 2021/12/04 17:31 Kalota S./Smyla N. - Olejnik M./Jekiełek M. 0/6 1/6 Zobacz
20 2021/12/04 17:31 4 grudnia 2021r. 15:00 (Sob.) Wiśniewski J./Wiśniewska M. - Regilewicz M./Patynowski M. 6/0 6/1 Zobacz
21 2021/12/04 17:32 4 grudnia 2021r. 11:00 (Sob.) Raczyński R./Januszke G. - Wiśniewski J./Wiśniewska M. 3/6 6/4 10/7 Zobacz
22 2021/12/05 23:05 11 grudnia 2021r. 15:00 (Sob.) Glapiak P./Hyży D. - Retzlaf D./Walaszczyk Ł. 6/7(5) 3/6 Zobacz
23 2021/12/27 13:24 Olejnik M./Jekiełek M. - Witkowski S./Wiśniak M. 4/6 4/6 Zobacz
24 2021/12/27 13:25 Retzlaf D./Walaszczyk Ł. - Skolimowski K./Maj K. 6/4 6/0 Zobacz
25 2021/12/27 13:27 11 grudnia 2021r. 18:00 (Sob.) Czosnowski M./Wyszyński R. - Łuba A./Bednarski I. 6/2 6/3 Zobacz
26 2022/01/06 14:50 27 grudnia 2021r. 19:30 (Pon.) Wiśniak K./Glapiak A. - Skolimowski K./Maj K. 6/4 3/6 8/10 Zobacz
27 2022/01/06 14:51 Skolimowski K./Maj K. - Witkowski S./Wiśniak M. 6/1 6/4 Zobacz
28 2022/01/06 16:26 Skalniak A./Szulczewski M. - Regilewicz M./Patynowski M. anulowany Zobacz
29 2022/01/06 18:34 Witkowski S./Wiśniak M. - Kalota S./Smyla N. 6/0 6/1 Zobacz
30 2022/01/08 15:32 8 stycznia 2022r. 12:30 (Sob.) Czosnowski M./Wyszyński R. - Raczyński R./Januszke G. 6/3 6/2 Zobacz
31 2022/01/08 16:25 8 stycznia 2022r. 15:00 (Sob.) Raczyński R./Januszke G. - Skalniak A./Szulczewski M. 6/2 1/6 10/6 Zobacz
32 2022/01/08 21:49 Witkowski S./Wiśniak M. - Retzlaf D./Walaszczyk Ł. 7/6 7/6 Zobacz
33 2022/01/09 21:48 Retzlaf D./Walaszczyk Ł. - Czosnowski M./Wyszyński R. 1/6 7/5 4/10 Zobacz
34 2022/01/15 13:56 Bunda S./Wierzbicki K. - Wiśniewski J./Wiśniewska M. 6/3 6/1 Zobacz
35 2022/01/16 11:11 Skolimowski K./Maj K. - Olejnik M./Jekiełek M. 6/3 7/6 Zobacz
36 2022/01/16 11:12 Wiśniewski J./Wiśniewska M. - Olejnik M./Jekiełek M. 7/6 6/2 Zobacz
37 2022/01/16 22:13 Skolimowski K./Maj K. - Łuba A./Bednarski I. 7/6(7) 6/1 Zobacz
38 2022/01/21 20:42 Czosnowski M./Wyszyński R. - Skolimowski K./Maj K. anulowany Zobacz
39 2022/01/22 12:59 Skalniak A./Szulczewski M. - Pakosz A./Goryński M. 6/3 6/1 Zobacz
40 2022/01/22 13:01 Czosnowski M./Wyszyński R. - Wiśniewski J./Wiśniewska M. 4/6 6/2 10/4 Zobacz
41 2022/01/22 13:01 22 stycznia 2022r. 11:00 (Sob.) Wiśniewski J./Wiśniewska M. - Skolimowski K./Maj K. 3/6 7/5 10/3 Zobacz
42 2022/01/24 11:55 Skalniak A./Szulczewski M. - Kalota S./Smyla N. 6/1 6/1 Zobacz
43 2022/01/30 19:33 29 stycznia 2022r. 12:30 (Sob.) Czosnowski M./Wyszyński R. - Skalniak A./Szulczewski M. 6/1 3/6 10/8 Zobacz
44 2022/01/30 20:48 30 stycznia 2022r. 18:30 (Niedz.) Czosnowski M./Wyszyński R. - Skolimowski K./Maj K. 6/1 6/3 Zobacz
45 2022/02/05 19:30 Raczyński R./Januszke G. - Olejnik M./Jekiełek M. 6/2 3/6 12/10 Zobacz
46 2022/02/05 19:31 Czosnowski M./Wyszyński R. - Bunda R./Tomaszewski M. 7/6(5) 6/2 Zobacz
47 2022/02/05 19:32 Wiśniewski J./Wiśniewska M. - Łuba A./Bednarski I. 6/2 6/2 Zobacz
48 2022/02/08 19:04 Regilewicz M./Patynowski M. - Walaszczyk P./Walaszczyk B. 0/6 0/6 Zobacz
49 2022/02/08 19:05 Walaszczyk P./Walaszczyk B. - Kalota S./Smyla N. 6/0 6/0 Zobacz
50 2022/02/12 12:34 Wiśniewski J./Wiśniewska M. - Witkowski S./Wiśniak M. 6/2 6/1 Zobacz
51 2022/02/12 15:28 4 lutego 2022r. 16:00 (Pt.) Czosnowski M./Wyszyński R. - Witkowski S./Wiśniak M. 5/7 6/4 10/6 Zobacz
52 2022/02/12 16:46 Raczyński R./Januszke G. - Skolimowski K./Maj K. 6/3 6/7 10/5 Zobacz
53 2022/02/21 18:59 20 lutego 2022r. 14:00 (Niedz.) Glapiak P./Hyży D. - Regilewicz M./Patynowski M. 6/1 6/0 Zobacz
54 2022/02/21 18:59 20 lutego 2022r. 15:00 (Niedz.) Glapiak P./Hyży D. - Wiśniak K./Glapiak A. 6/1 6/2 Zobacz
55 2022/02/21 19:00 20 lutego 2022r. 17:00 (Niedz.) Glapiak P./Hyży D. - Kalota S./Smyla N. 6/0 6/0 Zobacz
56 2022/02/22 21:23 22 lutego 2022r. 20:00 (Wt.) Glapiak P./Hyży D. - Pakosz A./Goryński M. 6/3 6/3 Zobacz
57 2022/02/25 22:06 Skalniak A./Szulczewski M. - Skolimowski K./Maj K. 6/4 6/2 Zobacz
58 2022/03/10 20:44 Walaszczyk P./Walaszczyk B. - Retzlaf D./Walaszczyk Ł. 6/2 6/2 Zobacz
59 2022/03/11 20:46 Glapiak P./Hyży D. - Wiśniewski J./Wiśniewska M. 4/6 6/2 10/4 Zobacz
60 2022/03/11 20:48 Czosnowski M./Wyszyński R. - Glapiak P./Hyży D. anulowany Zobacz
61 2022/03/11 22:23 26 lutego 2022r. 16:00 (Sob.) Skalniak A./Szulczewski M. - Olejnik M./Jekiełek M. 6/1 6/1 Zobacz
62 2022/03/24 20:43 Walaszczyk P./Walaszczyk B. - Łuba A./Bednarski I. 6/4 2/6 12/10 Zobacz
63 2022/03/24 20:43 24 marca 2022r. 19:00 (Czw.) Glapiak P./Hyży D. - Walaszczyk P./Walaszczyk B. 6/4 6/3 Zobacz
64 2022/03/26 13:55 Witkowski S./Wiśniak M. - Łuba A./Bednarski I. 6/1 7/6(4) Zobacz
65 2022/03/26 14:38 Witkowski S./Wiśniak M. - Regilewicz M./Patynowski M. 6/0 6/1 Zobacz
66 2022/04/03 15:31 9 kwietnia 2022r. 12:30 (Sob.) Raczyński R./Januszke G. - Pakosz A./Goryński M. anulowany Zobacz
67 2022/04/05 07:34 9 kwietnia 2022r. 11:00 (Sob.) Raczyński R./Januszke G. - Kalota S./Smyla N. anulowany Zobacz
68 2022/04/05 12:07 Skolimowski K./Maj K. - Bunda S./Wierzbicki K. 4/6 4/6 Zobacz
69 2022/04/06 14:09 Regilewicz M./Patynowski M. - Bunda S./Wierzbicki K. 1/6 1/6 Zobacz
70 2022/04/07 15:53 Łuba A./Bednarski I. - Kalota S./Smyla N. 6/2 6/1 Zobacz
71 2022/04/07 20:56 Walaszczyk P./Walaszczyk B. - Witkowski S./Wiśniak M. 6/3 6/4 Zobacz
72 2022/04/08 20:45 Wiśniewski J./Wiśniewska M. - Pakosz A./Goryński M. 6/1 6/1 Zobacz
73 2022/04/09 13:53 9 kwietnia 2022r. 11:00 (Sob.) Raczyński R./Januszke G. - Bunda S./Wierzbicki K. 6/2 4/6 2/10 Zobacz
74 2022/04/11 17:06 Skalniak A./Szulczewski M. - Regilewicz M./Patynowski M. 6/1 6/1 Zobacz
75 2022/04/14 20:42 Bunda S./Wierzbicki K. - Walaszczyk P./Walaszczyk B. 6/7(3) 6/2 10/3 Zobacz
76 2022/04/15 21:40 Wiśniewski J./Wiśniewska M. - Walaszczyk P./Walaszczyk B. 6/0 6/3 Zobacz
77 2022/04/15 22:56 Skalniak A./Szulczewski M. - Witkowski S./Wiśniak M. 4/6 6/4 10/2 Zobacz
78 2022/04/16 12:20 16 kwietnia 2022r. 11:00 (Sob.) Czosnowski M./Wyszyński R. - Bunda S./Wierzbicki K. 6/2 7/5 Zobacz
79 2022/04/18 22:21 Czosnowski M./Wyszyński R. - Walaszczyk P./Walaszczyk B. 6/0 7/6 Zobacz
80 2022/04/19 18:42 Bunda R./Tomaszewski M. - Olejnik M./Jekiełek M. 6/3 6/2 Zobacz
81 2022/04/19 21:38 19 kwietnia 2022r. 20:00 (Wt.) Glapiak P./Hyży D. - Skolimowski K./Maj K. 7/6 7/5 Zobacz
82 2022/04/21 20:58 Skolimowski K./Maj K. - Walaszczyk P./Walaszczyk B. 2/6 6/2 7/10 Zobacz
83 2022/04/21 23:22 21 kwietnia 2022r. 20:30 (Czw.) Glapiak P./Hyży D. - Witkowski S./Wiśniak M. 6/2 6/1 Zobacz
84 2022/04/21 23:43 Glapiak P./Hyży D. - Olejnik M./Jekiełek M. 6/0 6/0 walkower Zobacz
85 2022/04/22 20:49 22 kwietnia 2022r. 19:00 (Pt.) Wiśniewski J./Wiśniewska M. - Skalniak A./Szulczewski M. 6/1 6/7 9/11 Zobacz
86 2022/04/23 15:55 23 kwietnia 2022r. 14:00 (Sob.) Glapiak P./Hyży D. - Raczyński R./Januszke G. 6/2 6/2 Zobacz
87 2022/04/23 18:55 23 kwietnia 2022r. 17:00 (Sob.) Glapiak P./Hyży D. - Bunda R./Tomaszewski M. 6/3 7/5 Zobacz
88 2022/04/23 20:03 23 kwietnia 2022r. 18:30 (Sob.) Wiśniak K./Glapiak A. - Bunda R./Tomaszewski M. 4/6 6/7 Zobacz
89 2022/04/23 20:03 23 kwietnia 2022r. 11:00 (Sob.) Wiśniewski J./Wiśniewska M. - Wiśniak K./Glapiak A. 7/5 7/5 Zobacz
90 2022/04/26 23:36 Walaszczyk P./Walaszczyk B. - Pakosz A./Goryński M. 6/1 6/3 Zobacz
91 2022/04/28 18:44 Bunda S./Wierzbicki K. - Kalota S./Smyla N. 6/2 6/0 Zobacz
92 2022/04/28 20:43 Bunda R./Tomaszewski M. - Walaszczyk P./Walaszczyk B. 7/5 6/2 Zobacz
93 2022/04/28 20:52 24 kwietnia 2022r. 16:00 (Niedz.) Czosnowski M./Wyszyński R. - Glapiak P./Hyży D. 6/3 1/6 10/6 Zobacz
94 2022/04/28 20:52 24 kwietnia 2022r. 14:30 (Niedz.) Glapiak P./Hyży D. - Łuba A./Bednarski I. 6/2 6/2 Zobacz
95 2022/04/29 00:03 28 kwietnia 2022r. 22:00 (Czw.) Glapiak P./Hyży D. - Bunda S./Wierzbicki K. 7/6(8) 6/3 Zobacz
96 2022/04/29 22:08 29 kwietnia 2022r. 20:30 (Pt.) Glapiak P./Hyży D. - Skalniak A./Szulczewski M. 6/0 6/4 Zobacz
97 2022/04/30 14:54 Bunda R./Tomaszewski M. - Kalota S./Smyla N. 6/2 6/3 Zobacz
98 2022/04/30 18:06 Skolimowski K./Maj K. - Regilewicz M./Patynowski M. 6/1 6/0 Zobacz
99 2022/05/03 21:55 Bunda R./Tomaszewski M. - Pakosz A./Goryński M. 6/0 6/2 Zobacz
100 2022/05/03 22:03 Witkowski S./Wiśniak M. - Pakosz A./Goryński M. 6/0 6/0 Zobacz
101 2022/05/04 18:28 Bunda R./Tomaszewski M. - Łuba A./Bednarski I. 6/3 6/1 Zobacz
102 2022/05/04 20:50 Łuba A./Bednarski I. - Regilewicz M./Patynowski M. 6/3 6/1 Zobacz
103 2022/05/04 20:51 Bunda R./Tomaszewski M. - Regilewicz M./Patynowski M. 6/0 6/1 Zobacz
104 2022/05/05 22:22 Wiśniak K./Glapiak A. - Walaszczyk P./Walaszczyk B. 2/6 2/6 Zobacz
105 2022/05/05 22:22 Walaszczyk P./Walaszczyk B. - Skalniak A./Szulczewski M. 6/2 6/1 Zobacz
106 2022/05/05 22:23 Regilewicz M./Patynowski M. - Kalota S./Smyla N. 6/3 6/2 Zobacz
107 2022/05/06 09:55 Skolimowski K./Maj K. - Kalota S./Smyla N. 6/0 6/0 Zobacz
108 2022/05/06 22:03 6 maja 2022r. 20:30 (Pt.) Wiśniak K./Glapiak A. - Skalniak A./Szulczewski M. 6/7 6/0 10/6 Zobacz
Wynik Liczba punktów
  • 2:0
  • 2:0 w/o
4.00 pkt.
  • 2:1
3.00 pkt.
  • 1:2
2.00 pkt.
  • 0:2
1.00 pkt.
  • 0:2 w/o
0.00 pkt.

Najnowsze mecze

#111 Skolimowski/Maj - Kalota/Smyla 6 maja o godz. 09:55
#110 Regilewicz/Patynowski - Kalota/Smyla 5 maja o godz. 22:23
#109 Walaszczyk/Walaszczyk - Skalniak/Szulczewski 5 maja o godz. 22:22
#108 Wiśniak/Glapiak - Walaszczyk/Walaszczyk 5 maja o godz. 18:35
#107 Bunda/Tomaszewski - Regilewicz/Patynowski 4 maja o godz. 20:51

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#102 Wiśniak/Glapiak - Skalniak/Szulczewski 6/7 6/0 10/6
#111 Skolimowski/Maj - Kalota/Smyla 6/0 6/0
#110 Regilewicz/Patynowski - Kalota/Smyla 6/3 6/2
#109 Walaszczyk/Walaszczyk - Skalniak/Szulczewski 6/2 6/1
#108 Wiśniak/Glapiak - Walaszczyk/Walaszczyk 2/6 2/6

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.