Liga A LIGA B

Liga A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Orlecki Paweł 5 4 9:2 60:37 18.00
2 Jabłoński Andrzej 4 4 8:0 48:12 16.00
3 Kozub Maks 4 4 8:0 48:16 16.00
4 Bogucki Robert 4 3 6:2 41:15 13.00
5 Dobrut Krzysztof 5 2 4:6 34:46 11.00
6 Sony Sachin 3 2 4:2 30:25 9.00
7 Niedźwiedź Marek 3 2 4:2 30:26 9.00
8 Pronobis Igor 3 2 4:3 36:36 8.00
9 Wysoczański Maciej 4 1 2:6 23:39 7.00
10 Biały Maciej 5 0 1:10 32:67 6.00
11 Sójka Michał 2 1 2:3 29:25 4.00
12 Żuliński Artur 3 0 0:6 17:37 3.00
13 Urban Kacper 3 0 0:6 7:36 3.00
14 Zawisza Konrad 2 0 0:4 6:24 2.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4pkt.
  • 2:0 w/o - 4pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/10/11 10:33 11 października 2019r. 11:00 (Pt.) Orlecki Paweł - Sójka Michał 3/6 7/5 2/10 Zobacz
2 2019/10/11 13:19 Niedźwiedź Marek - Wysoczański Maciej 7/5 6/0 Zobacz
3 2019/10/11 19:59 11 października 2019r. 17:30 (Pt.) Dobrut Krzysztof - Biały Maciej 6/4 6/1 Zobacz
4 2019/10/12 18:56 12 października 2019r. 16:00 (Sob.) Bogucki Robert - Zawisza Konrad 6/1 6/1 Zobacz
5 2019/10/13 13:20 13 października 2019r. 12:00 (Niedz.) Urban Kacper - Kozub Maks 1/6 2/6 Zobacz
6 2019/10/18 22:22 18 października 2019r. 18:00 (Pt.) Pronobis Igor - Dobrut Krzysztof 6/3 7/6(6) Zobacz
7 2019/10/21 22:29 21 października 2019r. 20:00 (Pon.) Żuliński Artur - Niedźwiedź Marek 6/7(5) 3/6 Zobacz
8 2019/10/23 23:04 23 października 2019r. 21:30 (Śr.) Jabłoński Andrzej - Urban Kacper 6/1 6/1 Zobacz
9 2019/10/24 12:21 Sony Sachin - Żuliński Artur 6/4 6/1 Zobacz
10 2019/10/25 10:20 Jabłoński Andrzej - Pronobis Igor anulowany Zobacz
11 2019/10/26 21:03 26 października 2019r. 18:00 (Sob.) Bogucki Robert - Wysoczański Maciej 6/0 6/1 Zobacz
12 2019/10/29 23:15 29 października 2019r. 21:00 (Wt.) Sony Sachin - Sójka Michał 6/2 7/6 Zobacz
13 2019/11/05 23:56 5 listopada 2019r. 21:00 (Wt.) Jabłoński Andrzej - Pronobis Igor 6/1 6/3 Zobacz
14 2019/11/13 12:03 13 listopada 2019r. 12:05 (Śr.) Kozub Maks - Niedźwiedź Marek 6/3 6/1 Zobacz
15 2019/11/16 18:34 15 listopada 2019r. 18:35 (Pt.) Kozub Maks - Biały Maciej 6/3 6/1 Zobacz
16 2019/11/18 11:39 17 listopada 2019r. 19:30 (Niedz.) Biały Maciej - Pronobis Igor 2/6 6/3 7/10 Zobacz
17 2019/11/20 19:57 20 listopada 2019r. 17:30 (Śr.) Dobrut Krzysztof - Bogucki Robert 0/6 0/6 Zobacz
18 2019/11/22 21:18 22 listopada 2019r. 19:30 (Pt.) Sony Sachin - Jabłoński Andrzej 3/6 2/6 Zobacz
19 2019/11/23 19:39 23 listopada 2019r. 18:00 (Sob.) Urban Kacper - Wysoczański Maciej 1/6 1/6 Zobacz
20 2019/11/29 10:15 28 listopada 2019r. 20:00 (Czw.) Orlecki Paweł - Wysoczański Maciej 6/2 6/3 Zobacz
21 2019/12/03 18:06 29 listopada 2019r. 18:05 (Pt.) Kozub Maks - Bogucki Robert 6/2 6/3 Zobacz
22 2019/12/10 16:44 9 grudnia 2019r. 21:00 (Pon.) Dobrut Krzysztof - Orlecki Paweł 0/6 1/6 Zobacz
23 2019/12/13 20:33 13 grudnia 2019r. 19:00 (Pt.) Jabłoński Andrzej - Biały Maciej 6/0 6/1 Zobacz
24 2019/12/17 16:19 17 grudnia 2019r. 09:30 (Wt.) Żuliński Artur - Orlecki Paweł 2/6 1/6 Zobacz
25 2020/01/18 08:25 17 stycznia 2020r. 19:00 (Pt.) Dobrut Krzysztof - Zawisza Konrad 6/1 6/3 Zobacz
26 2020/01/21 22:56 21 stycznia 2020r. 20:30 (Wt.) Orlecki Paweł - Biały Maciej 6/3 6/4 Zobacz

Seria 1

Seria 2

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#46 Dobrut - Urban 6 dni temu o godz. 10:17
#45 Orlecki - Biały 20 stycznia o godz. 23:43
#44 Mikulski - Chytła 16 stycznia o godz. 15:18
#43 Jawczak - Bryliński 15 stycznia o godz. 18:20
#42 Orlecki - Pronobis 15 stycznia o godz. 13:20

Nadchodzące spotkania

#46 Dobrut - Urban jutro o godz. 19:00
#43 Jawczak - Bryliński za 4 dni o godz. 16:30
#42 Orlecki - Pronobis 3 lutego o godz. 21:00

Ostatnie wyniki

#45 Orlecki - Biały 6/3 6/4
#44 Mikulski - Chytła anulowany
#41 Dobrut - Zawisza 6/1 6/3
#35 Wojnicki - Jawczak anulowany
#40 Socha - Kwaczyński 1/6 1/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.