Liga A LIGA B

Liga A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Kozub Maks 3 3 6:0 36:11 12.00
2 Niedźwiedź Marek 3 2 4:2 30:26 9.00
3 Bogucki Robert 2 2 4:0 24:3 8.00
4 Jabłoński Andrzej 2 2 4:0 24:6 8.00
5 Sony Sachin 2 2 4:0 25:13 8.00
6 Dobrut Krzysztof 2 1 2:2 21:18 5.00
7 Pronobis Igor 2 1 2:2 17:21 5.00
8 Sójka Michał 2 1 2:3 29:25 4.00
9 Orlecki Paweł 1 0 1:2 12:21 2.00
10 Żuliński Artur 2 0 0:4 14:25 2.00
11 Biały Maciej 2 0 0:4 9:24 2.00
12 Wysoczański Maciej 2 0 0:4 6:25 2.00
13 Urban Kacper 2 0 0:4 5:24 2.00
14 Zawisza Konrad 1 0 0:2 2:12 1.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 4pkt.
  • 2:0 w/o - 4pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/10/11 10:33 11 października 2019r. 11:00 (Pt.) Orlecki Paweł - Sójka Michał 3/6 7/5 2/10 Zobacz
2 2019/10/11 13:19 Niedźwiedź Marek - Wysoczański Maciej 7/5 6/0 Zobacz
3 2019/10/11 19:59 11 października 2019r. 17:30 (Pt.) Dobrut Krzysztof - Biały Maciej 6/4 6/1 Zobacz
4 2019/10/12 18:56 12 października 2019r. 16:00 (Sob.) Bogucki Robert - Zawisza Konrad 6/1 6/1 Zobacz
5 2019/10/13 13:20 13 października 2019r. 12:00 (Niedz.) Urban Kacper - Kozub Maks 1/6 2/6 Zobacz
6 2019/10/18 22:22 18 października 2019r. 18:00 (Pt.) Pronobis Igor - Dobrut Krzysztof 6/3 7/6(6) Zobacz
7 2019/10/21 22:29 21 października 2019r. 20:00 (Pon.) Żuliński Artur - Niedźwiedź Marek 6/7(5) 3/6 Zobacz
8 2019/10/23 23:04 23 października 2019r. 21:30 (Śr.) Jabłoński Andrzej - Urban Kacper 6/1 6/1 Zobacz
9 2019/10/24 12:21 Sony Sachin - Żuliński Artur 6/4 6/1 Zobacz
10 2019/10/25 10:20 Jabłoński Andrzej - Pronobis Igor anulowany Zobacz
11 2019/10/26 21:03 26 października 2019r. 18:00 (Sob.) Bogucki Robert - Wysoczański Maciej 6/0 6/1 Zobacz
12 2019/10/29 23:15 29 października 2019r. 21:00 (Wt.) Sony Sachin - Sójka Michał 6/2 7/6 Zobacz
13 2019/11/05 23:56 5 listopada 2019r. 21:00 (Wt.) Jabłoński Andrzej - Pronobis Igor 6/1 6/3 Zobacz
14 2019/11/13 12:03 13 listopada 2019r. 12:05 (Śr.) Kozub Maks - Niedźwiedź Marek 6/3 6/1 Zobacz
15 2019/11/16 18:34 15 listopada 2019r. 18:35 (Pt.) Kozub Maks - Biały Maciej 6/3 6/1 Zobacz

Seria 1

Seria 2

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#17 Kozub - Biały wczoraj o godz. 18:34
#16 Urban - Wysoczański 2 dni temu o godz. 14:43
#15 Kozub - Niedźwiedź 4 dni temu o godz. 12:03
#14 Dobrut - Bogucki 8 listopada o godz. 11:57
#13 Jabłoński - Pronobis 2 listopada o godz. 00:38

Nadchodzące spotkania

#14 Dobrut - Bogucki za 3 dni o godz. 17:30

Ostatnie wyniki

#17 Kozub - Biały 6/3 6/1
#15 Kozub - Niedźwiedź 6/3 6/1
#13 Jabłoński - Pronobis 6/1 6/3
#12 Sony - Sójka 6/2 7/6
#9 Bogucki - Wysoczański 6/0 6/1

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.