Regulamin

REGULAMIN LADIES CUP PRAGA 

 1. Minimalny czas rezerwacji kortu rozegrania meczu wynosi 1,5h.
 2. Mecze rozgrywamy systemem jeden set do 9 gemów. Przy stanie 8:8 o zwycięstwie decyduje tiebreak do 7pkt.
 3. Jeśli w planowanym czasie nie uda się wyłonić zwyciężczyni a nie ma możliwości przedłużenia rezerwacji należy umówić się na dokończenie meczu w innym terminie lub uznać aktualny wynik jako końcowy. Wyboru wariantu należy dokonać przed meczem.
 4. Przed rozpoczęciem gry zawodniczki ustalają czy grają piłkami organizatorów, czy własnymi.
 5. O wyjściu z grupy decyduje ilość punktów.
 6. Punktacja: 3 pkt wygrana, 2 pkt wygrana walkowerem, 1 pkt za rozegranie meczu.
 7. Po ustaleniu terminu i rezerwacji kortu można zgłosić potrzebę pomocy przy liczeniu punktów, bądź wsparcia mentalnego podczas rozgrywek.
 8. Opłata za spotkanie dzielona jest po 1/2 na obie zawodniczki, a cena kortu jest naliczana w systemie karnetowym.
 9. Uczestnictwem w Ladies Cup Praga automatycznie wyraża się zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu ustalenia spotkań i wymiany informacji na temat wyników rozgrywek.
 10. I runda - WYJŚCIE Z GRUPY (grupy 4 lub 5 osobowe po jednym pojedynku każdy z każdym. Dwie najlepsze zawodniczki z każdej z grup awansują do grupy mistrzowskiej, pozostałe do niemistrzowskiej) przewidziana jest w terminie od 18.05 do 30.06;                                                                                          II runda - ROZGRYWKI WYŁANIAJĄCE -   lipiec/sierpień; III runda - MASTERS - FINAŁ (jesień).
 11. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do Kierownika rozgrywek Karoliny Szyszkowskiej tel.691-504-917 lub w recepcji klubu tel.723-333-338                                                       

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!

Wyróżnione oferty