Kontakt z Organizatorem

Magdalena Wielec - Tennis Stars League Owner

tel. 790 004 853

e-mail: magda.wielec@gmail.com

Tennis Stars League - MĘSKA LIGA DEBLOWA PRO (min. NTRP 4.5)

Zgłoszeni mężczyźni grają w dowolnie łączonych teamach i każdy zbiera punkty indywidualnie – będą obowiązywać te same zasady wpisywania wyzwań i wyników jakie obowiązują w przypadku ligi mikstowo-deblowej TSL, wprowadzamy wyzwanie deblowe w formie 2 wyzwań singlowych. Kapitan Teamu A rzuca wyzwanie Kapitanowi Teamu B i analogicznie Partner Kapitana Teamu A rzuca wyzwanie Partnerowi Kapitana Teamu B. Ważne, aby wyniki w każdym z tych wyzwań zostały wprowadzone tego samego dnia, najlepiej przed północą. Jeśli ktoś z ntrp 4.5 ma ochotę grać zarówno w lidze gry pojedynczej, w lidze mikstowo-deblowej, oraz w lidze deblowej PRO to jest taka możliwość. Wpisowe wynosi 200 PLN za sezon który trwa do 09.10.2021. Do Masters zakwalifikuje się 16 osób czyli będą 2 grupy z 4 parami deblowymi– rozlosowanymi dzień po zakończeniu Sezonu Zasadniczego (czyli 20.08.2021), które zagrają po 3 mecze w grupach – każdy team z każdym, a następnie po 2 najlepsze teamy z grupy będą walczyć systemem pucharowym do wyłonienia Zwycięzców w Finale Masters, zaplanowanym na sobotę 9.10.2021.

FACEBOOK

Nasz grupa TENNIS STARS LEAGUE na FB ułatwia umawianie się na mecze i znajdywanie partnerek/partnerów do gry z dnia na dzień, czasem z godziny na godzinę, jest świetnym źródłem informacji o nadchodzących turniejach w Warszawie, wyjazdach tenisowych i nie tylko 

https://www.facebook.com/groups/tennisstarsleague 

To tutaj również wrzucamy zdjęcia i posty z oznaczeniem #walczymyowyjazdzRELAKSMISJA. Zalecane jest wyszukiwanie partnerów do gry przez wspomnianą grupę, poprzez wrzucanie/komentowanie postów, a po znalezieniu chętnej osoby do gry ustawienie wyzwania na www.korty.org, aby po meczu wpisać wynik i otrzymać punkty do rankingu.

Osoby zainteresowane graniem również w Lidze Mikstowo-Deblowej i/lub w Lidze Męskiej Deblowej PRO zapraszam do dołączenia do dodatkowej, dedykowanej grupy na FB:

https://www.facebook.com/groups/tennisstarsleaguemixtydeble/ 

Jeśli chcesz otrzymać więcej szczegółów wyślij proszę zgłoszenie poprzez "Zapisz się online" lub poprzez stronę www.tennisstars.pl zakładka "dołącz"

Współpraca

Jesteś zainteresowany współpracą? Oferujemy kompleksowy system do zarządzania rozgrywkami tenisowymi.

Dowiedz się więcej