# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Król Artur 27 17 37:26 312:280 48.00
2 Strzyżakowski Dariusz 18 11 25:18 213:177 32.00
3 Tarapata Zbigniew 11 11 22:2 138:77 31.00
4 Stumpf Krzysztof 11 7 15:10 132:117 20.00
5 Nowak Artur 10 4 12:12 122:114 16.00
6 Nikołajuk Jarosław 5 5 10:1 63:22 14.00
7 Musiał Tomasz 8 5 11:8 96:82 14.00
8 Kalisiewicz Robert 7 2 5:11 51:83 6.00
9 Jarosz Kryspin 7 1 4:12 50:88 5.00
10 Kusio Grzegorz 3 1 3:4 28:34 4.00
11 Kiszka Dariusz 4 1 2:6 22:41 3.00
12 Boniecki Sławomir 5 1 3:9 52:65 3.00
13 Kopczyński Andrzej 1 0 1:2 13:14 1.00
14 Skowroński Grzegorz 9 0 1:18 48:114 1.00
15 Ungier Artur 0 0 0:0 0:0 0.00
16 Krajewski Przemysław 1 0 0:2 7:13 0.00
17 Wojnicki Michał 5 0 0:10 37:63 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 2:1 - 2pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 0pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
SERIA 1 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Strzyżakowski Dariusz X 6/4 6/4 5/7 4/6 2/6 4/6 4/6 6/3 6/3 1/6 5/7 6/4 7/5 REZYG. 6/1 6/2 3/6 3/6 7/6(5) 7/6(4)
2. Stumpf Krzysztof 4/6 4/6 X 4/6 6/3 5/7 4/6 1/6 REZYG. 6/2 6/3 6/3 6/2 4/6 7/5 6/3
3. Król Artur 7/5 6/4 6/4 3/6 7/5 X 6/7(4) 0/6 6/4 4/6 6/7(3) REZYG. 2/6 4/6 6/2 6/3 REZYG. 5/7 6/3 6/4 6/3 6/4 1/6 2/6 6/1 7/6(4) 7/5 6/4 6/4 7/6(2)
4. Tarapata Zbigniew 6/2 6/4 6/4 6/1 7/6(4) 6/0 X 6/1 6/4 6/2 6/3 6/2 6/2 6/4 7/5
5. Musiał Tomasz 6/4 3/6 3/6 4/6 6/4 7/6(3) X REZYG. 6/3 6/3 6/1 6/0 4/6 1/6 5/7 7/6(6) 6/3
6. Kusio Grzegorz 6/1 7/5 REZYG. REZYG. 1/6 4/6 REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
7. Jarosz Kryspin 4/6 5/7 6/2 6/4 3/6 3/6 REZYG. X REZYG. 0/6 0/6
8. Skowroński Grzegorz 2/6 3/6 2/6 3/6 1/6 0/6 REZYG. X REZYG. 1/6 6/7(3)
9. Kiszka Dariusz REZYG. 3/6 2/6 REZYG. 2/6 3/6 6/4 6/1 REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. 0/6 0/6 REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
10. Nowak Artur 6/4 5/7 3/6 7/5 3/6 4/6 2/6 2/6 7/5 6/7(6) 3/6 REZYG. 6/1 7/6(3) REZYG. X 6/1 7/5
11. Kalisiewicz Robert 1/6 2/6 3/6 4/6 REZYG. REZYG. X 6/3 6/1
12. Nikołajuk Jarosław 6/3 6/3 6/1 6/2 REZYG. 6/0 6/0 6/0 6/0 X
13. Krajewski Przemysław 1/6 6/7(4) REZYG. REZYG. X
14. Boniecki Sławomir 6/7(5) 6/7(4) 5/7 4/6 REZYG. REZYG. 3/6 1/6 X 6/3 2/6 6/4
15. Ungier Artur REZYG. REZYG. X
16. Wojnicki Michał 4/6 6/7(2) 4/6 5/7 REZYG. REZYG. 1/6 5/7 X
17. Kopczyński Andrzej REZYG. REZYG. 3/6 6/2 4/6 X
SERIA 2 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Strzyżakowski Dariusz X 2/6 6/0 6/4 3/6 6/3 2/6 4/6 6/1 6/3 6/2 6/1 REZYG. 6/3 6/7(4) 6/1 4/6 6/3 3/6
2. Stumpf Krzysztof X 7/5 7/6(3) 3/6 3/6 REZYG. 7/5 7/5 REZYG. 7/6(5) 6/2
3. Król Artur 6/2 0/6 4/6 5/7 6/7(3) X 2/6 3/6 6/4 6/4 REZYG. 3/6 6/2 6/2 6/4 3/6 6/2 REZYG. 5/7 4/6 6/1 6/3
4. Tarapata Zbigniew 6/3 3/6 6/2 6/3 6/3 6/2 6/3 X REZYG. REZYG. 0/6 7/5 6/4
5. Musiał Tomasz 4/6 4/6 X REZYG. REZYG.
6. Kusio Grzegorz 6/4 1/6 3/6 REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
7. Jarosz Kryspin 2/6 1/6 6/3 2/6 2/6 REZYG. X REZYG.
8. Skowroński Grzegorz 5/7 5/7 4/6 6/3 2/6 REZYG. X REZYG. 2/6 0/6
9. Kiszka Dariusz REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
10. Nowak Artur 6/7(5) 2/6 7/5 6/4 6/0 5/7 4/6 REZYG. 6/2 6/0 REZYG. X
11. Kalisiewicz Robert 3/6 7/6(4) 1/6 REZYG. REZYG. X 1/6 6/3 6/4
12. Nikołajuk Jarosław 6/4 3/6 6/3 REZYG. REZYG. X
13. Krajewski Przemysław REZYG. REZYG. X
14. Boniecki Sławomir REZYG. REZYG. 6/1 3/6 4/6 X
15. Ungier Artur REZYG. REZYG. X
16. Wojnicki Michał 1/6 3/6 REZYG. REZYG. X
17. Kopczyński Andrzej REZYG. REZYG. X
SERIA 3 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Strzyżakowski Dariusz X 1/6 6/2 4/6 REZYG. REZYG. 6/1 6/2
2. Stumpf Krzysztof X 4/6 6/4 6/2 REZYG. REZYG.
3. Król Artur 6/1 2/6 6/4 6/4 4/6 2/6 X 1/6 2/6 REZYG. 6/0 6/7(2) 6/3 6/2 6/3 REZYG. 6/4 6/4
4. Tarapata Zbigniew X REZYG. REZYG.
5. Musiał Tomasz 6/1 6/2 X REZYG. REZYG.
6. Kusio Grzegorz REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
7. Jarosz Kryspin 0/6 7/6(2) 3/6 REZYG. X REZYG.
8. Skowroński Grzegorz 2/6 3/6 REZYG. X REZYG.
9. Kiszka Dariusz REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
10. Nowak Artur REZYG. REZYG. X
11. Kalisiewicz Robert 1/6 2/6 REZYG. REZYG. X
12. Nikołajuk Jarosław REZYG. REZYG. X
13. Krajewski Przemysław REZYG. REZYG. X
14. Boniecki Sławomir REZYG. REZYG. X
15. Ungier Artur REZYG. REZYG. X
16. Wojnicki Michał 4/6 4/6 REZYG. REZYG. X
17. Kopczyński Andrzej REZYG. REZYG. X
SERIA 4 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Strzyżakowski Dariusz X REZYG. REZYG. 6/0 6/2
2. Stumpf Krzysztof X REZYG. REZYG.
3. Król Artur X REZYG. 6/0 6/1 REZYG.
4. Tarapata Zbigniew X REZYG. REZYG.
5. Musiał Tomasz X REZYG. REZYG.
6. Kusio Grzegorz REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
7. Jarosz Kryspin REZYG. X REZYG.
8. Skowroński Grzegorz 0/6 1/6 REZYG. X REZYG.
9. Kiszka Dariusz REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
10. Nowak Artur REZYG. REZYG. X
11. Kalisiewicz Robert 0/6 2/6 REZYG. REZYG. X
12. Nikołajuk Jarosław REZYG. REZYG. X
13. Krajewski Przemysław REZYG. REZYG. X
14. Boniecki Sławomir REZYG. REZYG. X
15. Ungier Artur REZYG. REZYG. X
16. Wojnicki Michał REZYG. REZYG. X
17. Kopczyński Andrzej REZYG. REZYG. X
SERIA 5 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
1. Strzyżakowski Dariusz X REZYG. REZYG.
2. Stumpf Krzysztof X REZYG. REZYG.
3. Król Artur X REZYG. REZYG.
4. Tarapata Zbigniew X REZYG. REZYG.
5. Musiał Tomasz X REZYG. REZYG.
6. Kusio Grzegorz REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
7. Jarosz Kryspin REZYG. X REZYG.
8. Skowroński Grzegorz REZYG. X REZYG.
9. Kiszka Dariusz REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. X REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG. REZYG.
10. Nowak Artur REZYG. REZYG. X
11. Kalisiewicz Robert REZYG. REZYG. X
12. Nikołajuk Jarosław REZYG. REZYG. X
13. Krajewski Przemysław REZYG. REZYG. X
14. Boniecki Sławomir REZYG. REZYG. X
15. Ungier Artur REZYG. REZYG. X
16. Wojnicki Michał REZYG. REZYG. X
17. Kopczyński Andrzej REZYG. REZYG. X
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/08/26 10:35 30 kwietnia 2019r. 00:00 (Wt.) Strzyżakowski Dariusz - Musiał Tomasz 4/6 6/3 6/3 Zobacz
2 2019/08/26 10:37 7 maja 2019r. 00:00 (Wt.) Strzyżakowski Dariusz - Jarosz Kryspin 6/4 7/5 Zobacz
3 2019/08/26 10:39 13 maja 2019r. 00:00 (Pon.) Kiszka Dariusz - Musiał Tomasz 6/4 6/1 Zobacz
4 2019/08/26 10:41 19 maja 2019r. 00:00 (Niedz.) Musiał Tomasz - Król Artur 4/6 6/4 7/6(3) Zobacz
5 2019/08/26 10:42 20 maja 2019r. 00:00 (Pon.) Tarapata Zbigniew - Strzyżakowski Dariusz 6/2 6/4 Zobacz
6 2019/08/26 10:43 21 maja 2019r. 00:00 (Wt.) Nikołajuk Jarosław - Jarosz Kryspin 6/0 6/0 Zobacz
7 2019/08/26 10:48 28 maja 2019r. 00:00 (Wt.) Król Artur - Strzyżakowski Dariusz 7/5 6/4 Zobacz
8 2019/08/26 10:49 5 czerwca 2019r. 00:00 (Śr.) Król Artur - Skowroński Grzegorz 6/2 6/3 Zobacz
9 2019/08/26 16:03 10 czerwca 2019r. 00:00 (Pon.) Stumpf Krzysztof - Kiszka Dariusz 6/3 6/2 Zobacz
10 2019/08/26 16:05 11 czerwca 2019r. 00:00 (Wt.) Nikołajuk Jarosław - Strzyżakowski Dariusz 6/3 6/3 Zobacz
11 2019/08/26 16:08 14 czerwca 2019r. 00:00 (Pt.) Nikołajuk Jarosław - Strzyżakowski Dariusz 6/4 3/6 6/3 Zobacz
12 2019/08/26 20:03 17 czerwca 2019r. 00:00 (Pon.) Nikołajuk Jarosław - Kiszka Dariusz 6/0 6/0 Zobacz
13 2019/08/26 20:05 24 czerwca 2019r. 00:00 (Pon.) Tarapata Zbigniew - Kiszka Dariusz 6/2 6/3 Zobacz
14 2019/08/26 20:07 25 czerwca 2019r. 00:00 (Wt.) Strzyżakowski Dariusz - Stumpf Krzysztof 6/4 6/4 Zobacz
15 2019/08/26 20:08 27 czerwca 2019r. 00:00 (Czw.) Tarapata Zbigniew - Kusio Grzegorz 6/1 6/4 Zobacz
16 2019/08/26 20:09 3 lipca 2019r. 00:00 (Śr.) Stumpf Krzysztof - Skowroński Grzegorz 6/2 6/3 Zobacz
17 2019/08/26 20:10 6 lipca 2019r. 00:00 (Sob.) Nowak Artur - Skowroński Grzegorz 6/1 7/6(3) Zobacz
18 2019/08/26 20:11 8 lipca 2019r. 00:00 (Pon.) Stumpf Krzysztof - Skowroński Grzegorz 7/5 7/5 Zobacz
19 2019/08/26 20:15 9 lipca 2019r. 00:00 (Wt.) Tarapata Zbigniew - Strzyżakowski Dariusz 6/3 3/6 6/2 Zobacz
20 2019/08/26 20:16 18 lipca 2019r. 00:00 (Czw.) Kusio Grzegorz - Strzyżakowski Dariusz 6/1 7/5 Zobacz
21 2019/08/26 20:18 23 lipca 2019r. 00:00 (Wt.) Strzyżakowski Dariusz - Kusio Grzegorz 4/6 6/1 6/3 Zobacz
22 2019/08/26 20:20 24 lipca 2019r. 00:00 (Śr.) Stumpf Krzysztof - Nowak Artur 4/6 7/5 6/3 Zobacz
23 2019/08/26 20:21 25 lipca 2019r. 00:00 (Czw.) Nikołajuk Jarosław - Król Artur 6/1 6/2 Zobacz
24 2019/08/26 20:23 29 lipca 2019r. 00:00 (Pon.) Król Artur - Skowroński Grzegorz 6/4 3/6 6/2 Zobacz
25 2019/08/26 20:24 31 lipca 2019r. 00:00 (Śr.) Król Artur - Stumpf Krzysztof 6/4 3/6 7/5 Zobacz
26 2019/08/26 20:25 22 sierpnia 2019r. 00:00 (Czw.) Tarapata Zbigniew - Król Artur 7/6(4) 6/0 Zobacz
27 2019/09/07 08:02 6 września 2019r. 00:00 (Pt.) Strzyżakowski Dariusz - Kalisiewicz Robert 6/1 6/2 Zobacz
28 2019/09/12 21:35 12 września 2019r. 00:00 (Czw.) Jarosz Kryspin - Król Artur 6/2 6/4 Zobacz
29 2019/09/14 08:08 13 września 2019r. 00:00 (Pt.) Król Artur - Musiał Tomasz 6/4 6/4 Zobacz
30 2019/09/16 21:06 16 września 2019r. 00:00 (Pon.) Strzyżakowski Dariusz - Boniecki Sławomir 7/6(5) 7/6(4) Zobacz
31 2019/09/19 22:08 18 września 2019r. 00:00 (Śr.) Tarapata Zbigniew - Nowak Artur 6/2 6/2 Zobacz
32 2019/09/19 22:10 19 września 2019r. 00:00 (Czw.) Król Artur - Boniecki Sławomir 7/5 6/4 Zobacz
33 2019/09/28 12:43 22 września 2019r. 00:00 (Niedz.) Król Artur - Skowroński Grzegorz 6/2 6/3 Zobacz
34 2019/09/28 12:44 24 września 2019r. 00:00 (Wt.) Strzyżakowski Dariusz - Jarosz Kryspin 6/2 6/1 Zobacz
35 2019/09/28 12:45 25 września 2019r. 00:00 (Śr.) Król Artur - Krajewski Przemysław 6/1 7/6(4) Zobacz
36 2019/09/30 18:10 29 września 2019r. 00:00 (Niedz.) Król Artur - Wojnicki Michał 6/4 7/6(2) Zobacz
37 2019/10/09 19:58 3 października 2019r. 00:00 (Czw.) Stumpf Krzysztof - Król Artur 7/5 7/6(3) Zobacz
38 2019/10/14 22:52 14 października 2019r. 23:00 (Pon.) Król Artur - Kalisiewicz Robert 6/3 6/4 Zobacz
39 2019/10/17 23:16 17 października 2019r. 23:30 (Czw.) Król Artur - Wojnicki Michał 6/1 6/3 Zobacz
40 2019/10/18 22:08 18 października 2019r. 00:00 (Pt.) Musiał Tomasz - Skowroński Grzegorz 6/1 6/0 Zobacz
41 2019/10/18 22:10 16 października 2019r. 00:00 (Śr.) Tarapata Zbigniew - Stumpf Krzysztof 6/4 6/1 Zobacz
42 2019/10/18 22:11 10 października 2019r. 00:00 (Czw.) Strzyżakowski Dariusz - Kalisiewicz Robert 6/3 6/7(4) 6/1 Zobacz
43 2019/10/22 08:45 21 października 2019r. 00:00 (Pon.) Król Artur - Strzyżakowski Dariusz 6/2 0/6 4/6 Zobacz
44 2019/10/24 19:34 23 października 2019r. 00:00 (Śr.) Kalisiewicz Robert - Boniecki Sławomir 6/3 6/1 Zobacz
45 2019/10/24 22:50 24 października 2019r. 20:00 (Czw.) Król Artur - Jarosz Kryspin 3/6 6/2 6/2 Zobacz
46 2019/10/26 08:19 23 października 2019r. 00:00 (Śr.) Tarapata Zbigniew - Nowak Artur 0/6 7/5 6/4 Zobacz
47 2019/10/26 08:25 18 października 2019r. 00:00 (Pt.) Strzyżakowski Dariusz - Kalisiewicz Robert 6/1 6/2 Zobacz
48 2019/10/26 08:26 25 października 2019r. 00:00 (Pt.) Strzyżakowski Dariusz - Kalisiewicz Robert 6/0 6/2 Zobacz
49 2019/10/27 11:55 27 października 2019r. 12:00 (Niedz.) Król Artur - Skowroński Grzegorz 6/0 6/1 Zobacz
50 2019/11/02 10:10 30 października 2019r. 20:00 (Śr.) Król Artur - Nowak Artur 5/7 6/3 6/4 Zobacz
51 2019/11/05 21:06 5 listopada 2019r. 00:00 (Wt.) Musiał Tomasz - Jarosz Kryspin 6/3 6/3 Zobacz
52 2019/11/08 20:54 28 października 2019r. 00:00 (Pon.) Tarapata Zbigniew - Stumpf Krzysztof 6/3 6/3 Zobacz
53 2019/11/08 21:02 6 listopada 2019r. 00:00 (Śr.) Nowak Artur - Król Artur 7/5 6/4 Zobacz
54 2019/11/09 22:54 8 listopada 2019r. 00:00 (Pt.) Król Artur - Stumpf Krzysztof 6/4 4/6 2/6 Zobacz
55 2019/11/12 22:09 12 listopada 2019r. 23:00 (Wt.) Król Artur - Jarosz Kryspin 6/0 6/7(2) 6/3 Zobacz
56 2019/11/16 08:53 11 listopada 2019r. 00:00 (Pon.) Nowak Artur - Skowroński Grzegorz 6/2 6/0 Zobacz
57 2019/11/16 08:54 14 listopada 2019r. 00:00 (Czw.) Tarapata Zbigniew - Wojnicki Michał 6/4 7/5 Zobacz
58 2019/11/16 09:01 16 listopada 2019r. 00:00 (Sob.) Boniecki Sławomir - Kopczyński Andrzej 6/3 2/6 6/4 Zobacz
59 2019/11/22 23:51 23 listopada 2019r. 23:00 (Sob.) Król Artur - Tarapata Zbigniew 2/6 3/6 Zobacz
60 2019/11/26 20:02 25 listopada 2019r. 00:00 (Pon.) Musiał Tomasz - Król Artur 6/1 6/2 Zobacz
61 2019/11/26 20:07 26 listopada 2019r. 00:00 (Wt.) Kalisiewicz Robert - Boniecki Sławomir 1/6 6/3 6/4 Zobacz
62 2019/12/12 19:27 11 grudnia 2019r. 00:00 (Śr.) Musiał Tomasz - Nowak Artur 5/7 7/6(6) 6/3 Zobacz
63 2019/12/12 23:42 12 grudnia 2019r. 00:00 (Czw.) Król Artur - Wojnicki Michał 6/4 6/4 Zobacz
64 2019/12/21 14:00 27 listopada 2019r. 00:00 (Śr.) Stumpf Krzysztof - Nowak Artur 7/6(5) 6/2 Zobacz
65 2019/12/30 20:42 21 grudnia 2019r. 00:00 (Sob.) Nowak Artur - Wojnicki Michał 6/1 7/5 Zobacz
66 2020/01/26 15:31 26 stycznia 2020r. 16:00 (Niedz.) Król Artur - Strzyżakowski Dariusz 6/1 2/6 6/4 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#66 Król - Strzyżakowski 26 stycznia o godz. 15:29
#65 Nowak - Wojnicki 30 grudnia 2019 o godz. 20:42
#64 Stumpf - Nowak 21 grudnia 2019 o godz. 14:00
#63 Król - Wojnicki 12 grudnia 2019 o godz. 23:41
#62 Musiał - Nowak 12 grudnia 2019 o godz. 19:27

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#66 Król - Strzyżakowski 6/1 2/6 6/4
#65 Nowak - Wojnicki 6/1 7/5
#64 Stumpf - Nowak 7/6(5) 6/2
#63 Król - Wojnicki 6/4 6/4
#62 Musiał - Nowak 5/7 7/6(6) 6/3

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych