I liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Jańczak Wojciech 8 6 12:7 93:84 26.00*
2 Jaworski Jacek 5 4 8:2 60:41 21.00
3 Jachim Andrzej 5 4 8:3 64:47 20.00
4 Szymanek Kamil 6 3 6:7 56:60 17.00
5 Ruta Dominik 7 2 7:11 73:90 17.00
6 Słania Artur 5 3 6:5 54:44 16.00
7 Drąg Paweł 7 1 5:12 59:76 14.00
8 Duszyński Maciej 5 1 3:8 36:54 10.00
9 Wilk Jan 2 1 2:2 19:18 0.00*
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5pkt.
  • 2:1 - 4pkt.
  • 2:0 w/o - 4pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Jańczak Wojciech 8 6 12:7 93:84 26.00*
2 Jaworski Jacek 5 4 8:2 60:41 21.00
3 Jachim Andrzej 5 4 8:3 64:47 20.00
4 Szymanek Kamil 6 3 6:7 56:60 17.00 1 1 2:0 12:4 5.00
5 Ruta Dominik 7 2 7:11 73:90 17.00 1 0 0:2 4:12 1.00
6 Słania Artur 5 3 6:5 54:44 16.00
7 Drąg Paweł 7 1 5:12 59:76 14.00
8 Duszyński Maciej 5 1 3:8 36:54 10.00
9 Wilk Jan 2 1 2:2 19:18 0.00*
# Data Termin Mecz Wynik
1 2019/01/28 10:29 28 stycznia 2019r. 10:30 (Pon.) Ruta Dominik - Szymanek Kamil 3/6 1/6 Zobacz
2 2019/01/29 22:00 29 stycznia 2019r. 20:00 (Wt.) Jachim Andrzej - Drąg Paweł 6/2 6/3 Zobacz
3 2019/02/05 21:47 5 lutego 2019r. 20:00 (Wt.) Jachim Andrzej - Jańczak Wojciech 6/7(4) 5/7 Zobacz
4 2019/02/06 18:39 6 lutego 2019r. 17:00 (Śr.) Drąg Paweł - Ruta Dominik 6/4 2/6 5:10 Zobacz
5 2019/02/09 17:04 9 lutego 2019r. 12:00 (Sob.) Jańczak Wojciech - Szymanek Kamil 6/7(2) 2/6 Zobacz
6 2019/02/13 16:04 13 lutego 2019r. 14:00 (Śr.) Jańczak Wojciech - Drąg Paweł 6/3 0/6 6/3 Zobacz
7 2019/02/16 14:54 16 lutego 2019r. 12:00 (Sob.) Wilk Jan - Szymanek Kamil 6/4 6/2 Zobacz
8 2019/02/19 22:46 19 lutego 2019r. 20:00 (Wt.) Ruta Dominik - Jachim Andrzej 6/7(3) 6/4 4/6 Zobacz
9 2019/02/22 17:13 22 lutego 2019r. 15:00 (Pt.) Drąg Paweł - Szymanek Kamil 6/3 3/6 3/6 Zobacz
10 2019/02/24 13:15 24 lutego 2019r. 11:00 (Niedz.) Jachim Andrzej - Duszyński Maciej 6/3 6/4 Zobacz
11 2019/02/26 21:40 26 lutego 2019r. 20:00 (Wt.) Jachim Andrzej - Szymanek Kamil 6/4 6/1 Zobacz
12 2019/02/26 21:42 26 lutego 2019r. 20:00 (Wt.) Jańczak Wojciech - Wilk Jan 6/3 6/4 Zobacz
13 2019/02/27 22:50 27 lutego 2019r. 20:00 (Śr.) Jańczak Wojciech - Ruta Dominik 6/1 6/7(5) 6/4 Zobacz
14 2019/03/02 18:11 2 marca 2019r. 16:00 (Sob.) Duszyński Maciej - Jaworski Jacek 6/4 6/4 Zobacz
15 2019/03/07 10:56 7 marca 2019r. 09:30 (Czw.) Słania Artur - Szymanek Kamil 6/3 6/2 Zobacz
16 2019/03/07 21:58 7 marca 2019r. 20:00 (Czw.) Drąg Paweł - Jaworski Jacek 5/7 1/6 Zobacz
17 2019/03/10 23:44 10 marca 2019r. 19:00 (Niedz.) Ruta Dominik - Duszyński Maciej 6/3 6/3 Zobacz
18 2019/03/11 21:47 11 marca 2019r. 20:00 (Pon.) Słania Artur - Jańczak Wojciech 4/6 2/6 Zobacz
19 2019/03/20 21:40 20 marca 2019r. 20:00 (Śr.) Słania Artur - Jaworski Jacek 6/7(4) 2/6 Zobacz
20 2019/03/24 13:20 24 marca 2019r. 12:00 (Niedz.) Drąg Paweł - Duszyński Maciej 6/1 6/0 Zobacz
21 2019/03/24 19:13 24 marca 2019r. 17:00 (Niedz.) Jańczak Wojciech - Jaworski Jacek 5/7 2/6 Zobacz
22 2019/04/01 22:03 Jańczak Wojciech - Duszyński Maciej 3/6 6/4 11:9 Zobacz
23 2019/04/04 19:47 4 kwietnia 2019r. 18:00 (Czw.) Ruta Dominik - Jaworski Jacek 5/7 3/6 Zobacz
24 2019/04/08 18:14 10 kwietnia 2019r. 20:00 (Śr.) Słania Artur - Jachim Andrzej anulowany Zobacz
25 2019/04/09 10:38 9 kwietnia 2019r. 09:00 (Wt.) Słania Artur - Drąg Paweł 6/1 6/3 Zobacz
26 2019/04/17 21:34 17 kwietnia 2019r. 20:00 (Śr.) Ruta Dominik - Słania Artur 6/4 2/6 2/6 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#427 Skuza - Śledzicki 4 godz. temu
#426 Śledzicki - Kamiński 4 godz. temu
#425 Radomski - Zaborowski wczoraj o godz. 18:34
#424 Sobczak - Madej 2 dni temu o godz. 18:08
#423 Ruta - Słania 3 dni temu o godz. 21:34

Nadchodzące spotkania

#418 Słania - Duszyński pojutrze o godz. 14:00
#427 Skuza - Śledzicki za 3 dni o godz. 10:00
#421 Sobczak - Jemioł za 5 dni o godz. 12:00
#400 Olejnik - Momot za 5 dni o godz. 18:30
#416 Sokołowski - Radomski za 5 dni o godz. 19:00

Ostatnie wyniki

#422 Komarzeniec - Pietrzyk 7/5 2/6 1:10
#425 Radomski - Zaborowski 6/4 6/2
#411 Fonderski - Suchorukow 3/6 6/2 6/2
#407 Piekarz - Abutbul 6/2 6/4
#412 Fronc - Fonderski 0/6 3/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych