I liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wilk Jan 5 5 10:1 66:41 24.00
2 Barański Miłosz 5 4 9:3 71:48 21.00
3 Zaborski Ksawery 5 4 8:3 64:47 20.00
4 Gdula Sebastian 5 4 8:4 58:51 19.00
5 Czubara Marek 3 2 5:3 41:32 11.00
6 Wierzchowski Tomasz 3 2 4:3 34:28 10.00
7 Suchorukow Aleksiej 4 1 4:6 47:60 10.00
8 Słania Artur 6 1 3:11 53:76 10.00
9 Jaworski Jacek 3 1 3:4 30:35 8.00
10 Jachim Andrzej 5 1 2:9 46:62 8.00
11 Duszyński Maciej 3 1 3:5 29:39 7.00
12 Kuźma Mariusz 4 0 2:8 41:59 6.00
13 Janczak Emil 1 0 1:2 9:11 2.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 5pkt.
  • 2:1 - 4pkt.
  • 2:0 w/o - 4pkt.
  • 1:2 - 2pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - 0pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Wilk Jan 5 5 10:1 66:41 24.00
2 Barański Miłosz 5 4 9:3 71:48 21.00
3 Zaborski Ksawery 5 4 8:3 64:47 20.00
4 Gdula Sebastian 5 4 8:4 58:51 19.00
5 Czubara Marek 3 2 5:3 41:32 11.00
6 Wierzchowski Tomasz 3 2 4:3 34:28 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
7 Suchorukow Aleksiej 4 1 4:6 47:60 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
8 Słania Artur 6 1 3:11 53:76 10.00 0 0 0:0 0:0 0.00
9 Jaworski Jacek 3 1 3:4 30:35 8.00 1 1 2:0 12:4 5.00
10 Jachim Andrzej 5 1 2:9 46:62 8.00 1 0 0:2 4:12 1.00
11 Duszyński Maciej 3 1 3:5 29:39 7.00
12 Kuźma Mariusz 4 0 2:8 41:59 6.00
13 Janczak Emil 1 0 1:2 9:11 2.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2020/01/28 10:54 Gdula Sebastian - Jachim Andrzej anulowany Zobacz
2 2020/01/31 13:01 31 stycznia 2020r. 11:00 (Pt.) Zaborski Ksawery - Suchorukow Aleksiej 6/1 6/7 6/4 Zobacz
3 2020/02/06 10:37 6 lutego 2020r. 09:00 (Czw.) Słania Artur - Zaborski Ksawery 2/6 5/7 Zobacz
4 2020/02/11 13:32 11 lutego 2020r. 12:00 (Wt.) Zaborski Ksawery - Wilk Jan 3/6 4/6 Zobacz
5 2020/02/13 10:25 13 lutego 2020r. 09:00 (Czw.) Gdula Sebastian - Słania Artur 6/2 7/5 Zobacz
6 2020/02/18 22:09 18 lutego 2020r. 20:00 (Wt.) Zaborski Ksawery - Jachim Andrzej 6/4 7/6(3) Zobacz
7 2020/02/19 14:50 19 lutego 2020r. 12:00 (Śr.) Kuźma Mariusz - Wierzchowski Tomasz 3/6 7/6(4) 1/6 Zobacz
8 2020/02/19 20:45 19 lutego 2020r. 19:00 (Śr.) Barański Miłosz - Słania Artur 6/2 6/4 Zobacz
9 2020/02/23 19:02 23 lutego 2020r. 17:00 (Niedz.) Słania Artur - Czubara Marek 3/6 6/2 2/6 Zobacz
10 2020/02/23 19:37 23 lutego 2020r. 18:00 (Niedz.) Wierzchowski Tomasz - Barański Miłosz 3/6 0/6 Zobacz
11 2020/02/25 22:03 25 lutego 2020r. 20:00 (Wt.) Jachim Andrzej - Czubara Marek 1/6 6/7(2) Zobacz
12 2020/02/26 13:33 26 lutego 2020r. 11:00 (Śr.) Wilk Jan - Kuźma Mariusz 7/6(10) 6/1 Zobacz
13 2020/02/28 11:53 28 lutego 2020r. 10:00 (Pt.) Gdula Sebastian - Suchorukow Aleksiej 6/3 6/2 Zobacz
14 2020/02/28 16:37 21 lutego 2020r. 12:00 (Pt.) Gdula Sebastian - Kuźma Mariusz 6/2 2/6 6/4 Zobacz
15 2020/03/03 22:19 3 marca 2020r. 20:00 (Wt.) Wilk Jan - Jachim Andrzej 6/4 6/3 Zobacz
16 2020/03/04 16:57 4 marca 2020r. 19:00 (Śr.) Barański Miłosz - Suchorukow Aleksiej anulowany Zobacz
17 2020/03/04 20:48 4 marca 2020r. 19:00 (Śr.) Barański Miłosz - Duszyński Maciej 6/3 6/3 Zobacz
18 2020/03/07 07:53 6 marca 2020r. 10:00 (Pt.) Czubara Marek - Gdula Sebastian 6/1 2/6 6/7(5) Zobacz
19 2020/03/11 15:53 11 marca 2020r. 13:00 (Śr.) Suchorukow Aleksiej - Kuźma Mariusz 7/5 7/6(6) Zobacz
20 2020/03/18 19:41 18 marca 2020r. 19:40 (Śr.) Wilk Jan - Barański Miłosz 6/4 4/6 7/6 Zobacz
21 2020/03/20 13:20 20 marca 2020r. 11:00 (Pt.) Wierzchowski Tomasz - Gdula Sebastian 7/5 6/0 Zobacz
22 2020/05/10 16:52 10 maja 2020r. 15:00 (Niedz.) Wilk Jan - Słania Artur 6/1 6/3 Zobacz
23 2020/05/11 13:10 10 maja 2020r. 18:00 (Niedz.) Barański Miłosz - Suchorukow Aleksiej 6/7(7) 6/4 7/5 Zobacz
24 2020/05/20 21:31 20 maja 2020r. 20:00 (Śr.) Zaborski Ksawery - Jaworski Jacek 7/5 6/1 Zobacz
25 2020/05/26 11:26 24 maja 2020r. 16:00 (Niedz.) Słania Artur - Jaworski Jacek 6/1 6/7 6/4 Zobacz
26 2020/05/27 08:42 26 maja 2020r. 20:00 (Wt.) Jaworski Jacek - Jachim Andrzej 6/1 6/3 Zobacz
27 2020/06/01 16:07 1 czerwca 2020r. 14:00 (Pon.) Janczak Emil - Duszyński Maciej 6/4 3/6 9:11 Zobacz
28 2020/06/02 22:50 2 czerwca 2020r. 20:30 (Wt.) Jachim Andrzej - Duszyński Maciej 6/1 6/7 6/4 Zobacz
Brak terminarza.

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#610 Mazur - Torój 22 min. temu
#609 Wach - Olszak 11 godz. temu
#608 Olszak - Kargul 11 godz. temu
#607 Torój - Dzięcioł wczoraj o godz. 22:26
#606 Lu - Kałuski wczoraj o godz. 18:34

Nadchodzące spotkania

#575 Grigor - Skiba jutro o godz. 20:00
#606 Lu - Kałuski pojutrze o godz. 13:00
#599 Dworak - Jędrejek za 3 dni o godz. 14:00
#608 Olszak - Kargul za 3 dni o godz. 18:00
#605 Lu - Tkaczyk za 3 dni o godz. 19:00

Ostatnie wyniki

#610 Mazur - Torój 1/6 2/6
#590 Chałabiś - Niezbecki 6/3 3/6 6/3
#603 Grigor - Fronc 6/1 6/3
#604 Kałuski - Jeleniewski 6/4 6/4
#386 Socha - Górecki 4/6 6/4 6/2

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych