1A 1B 2A 2B 3A 3B 4A 4B 5A 5B 6A 6B

1A

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Przybylski Paweł 8 8 16:0 96:39 24.00
2 Kotowicz Filip 7 5 10:5 81:59 17.00
3 Szymanowski Marcin 7 4 8:7 72:71 15.00
4 Ptaszyński Zbigniew 7 3 7:9 71:81 13.00
5 Szmaja Maciej 4 4 8:1 52:22 12.00
6 Pilipczuk Zbigniew 7 2 5:10 62:80 11.00
7 Fras Marek 7 2 5:10 59:79 11.00
8 Toborek Andrzej 6 2 5:8 51:66 10.00
9 Tomczak Maciej 6 2 5:9 70:70 10.00
10 Stelmasik Maciej 5 2 4:7 40:57 9.00
11 Dereń Michał 6 1 4:11 58:88 8.00
12 Śniegocki Marcin 0 0 0:0 0:0 0.00
13 Liga-Ia Wakat 0 0 0:0 0:0 0.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - -1pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2018/06/07 19:20 Szymanowski Marcin - Tomczak Maciej 6/4 7/6 Zobacz
2 2018/06/11 17:28 Przybylski Paweł - Dereń Michał 6/2 6/3 Zobacz
3 2018/06/13 16:06 Przybylski Paweł - Fras Marek 6/2 6/2 Zobacz
4 2018/06/14 11:46 Pilipczuk Zbigniew - Tomczak Maciej 3/6 1/6 Zobacz
5 2018/06/17 18:16 Ptaszyński Zbigniew - Toborek Andrzej 6/3 6/3 Zobacz
6 2018/06/19 12:43 Kotowicz Filip - Pilipczuk Zbigniew 6/3 6/2 Zobacz
7 2018/06/21 11:39 Kotowicz Filip - Tomczak Maciej 6/3 6/3 Zobacz
8 2018/06/21 12:33 Fras Marek - Pilipczuk Zbigniew 6/7 3/6 Zobacz
9 2018/06/22 16:47 Przybylski Paweł - Toborek Andrzej 6/1 6/1 Zobacz
10 2018/06/25 17:26 Szymanowski Marcin - Ptaszyński Zbigniew 6/4 5/7 6/2 Zobacz
11 2018/06/26 14:47 Pilipczuk Zbigniew - Ptaszyński Zbigniew 6/2 6/4 Zobacz
12 2018/06/27 13:48 Fras Marek - Tomczak Maciej 6/4 6/3 Zobacz
13 2018/06/28 18:10 Przybylski Paweł - Szymanowski Marcin 6/3 6/3 Zobacz
14 2018/06/29 11:57 Kotowicz Filip - Fras Marek 6/4 6/1 Zobacz
15 2018/07/01 18:23 Ptaszyński Zbigniew - Fras Marek 6/2 7/6(5) Zobacz
16 2018/07/03 18:53 Szmaja Maciej - Toborek Andrzej 6/3 7/5 Zobacz
17 2018/07/05 15:57 Szmaja Maciej - Stelmasik Maciej 6/1 6/2 Zobacz
18 2018/07/05 17:19 Szymanowski Marcin - Pilipczuk Zbigniew 7/6 6/2 Zobacz
19 2018/07/06 14:34 Przybylski Paweł - Stelmasik Maciej 6/3 6/2 Zobacz
20 2018/07/07 18:40 Ptaszyński Zbigniew - Dereń Michał 6/3 4/6 7/5 Zobacz
21 2018/07/12 13:46 Toborek Andrzej - Stelmasik Maciej 6/3 6/2 Zobacz
22 2018/07/13 12:10 Kotowicz Filip - Ptaszyński Zbigniew 6/2 6/2 Zobacz
23 2018/07/19 13:26 Toborek Andrzej - Dereń Michał 6/3 6/3 Zobacz
24 2018/07/20 20:48 20 lipca 2018r. 20:50 (Pt.) Kotowicz Filip - Przybylski Paweł 4/6 4/6 Zobacz
25 2018/07/21 13:05 Ptaszyński Zbigniew - Przybylski Paweł 3/6 3/6 Zobacz
26 2018/07/24 15:50 Przybylski Paweł - Pilipczuk Zbigniew 6/3 6/0 Zobacz
27 2018/07/29 14:44 Szymanowski Marcin - Fras Marek 3/6 4/6 Zobacz
28 2018/07/31 16:39 Kotowicz Filip - Dereń Michał 6/7 6/4 6/4 Zobacz
29 2018/07/31 16:40 Pilipczuk Zbigniew - Dereń Michał 6/7 6/2 5/7 Zobacz
30 2018/08/02 12:29 Szmaja Maciej - Dereń Michał 6/2 6/0 Zobacz
31 2018/08/03 19:40 Szmaja Maciej - Fras Marek 6/1 3/6 6/2 Zobacz
32 2018/08/09 19:24 Szymanowski Marcin - Kotowicz Filip 6/4 6/3 Zobacz
33 2018/08/10 19:47 Tomczak Maciej - Toborek Andrzej 6/7 6/3 6/1 Zobacz
34 2018/08/13 17:08 Stelmasik Maciej - Szymanowski Marcin 6/3 3/1 Zobacz
35 2018/08/13 17:09 Stelmasik Maciej - Tomczak Maciej 7/6(8) 4/6 7/5 Zobacz
Kolejka 1
Fras Marek - Pilipczuk Zbigniew 6/7 3/6 Zobacz
Tomczak Maciej - Szymanowski Marcin 4/6 6/7 Zobacz
Kotowicz Filip - Liga-Ia Wakat
Ptaszyński Zbigniew - Toborek Andrzej 6/3 6/3 Zobacz
Śniegocki Marcin - Stelmasik Maciej
Przybylski Paweł - Dereń Michał 6/2 6/3 Zobacz
Kolejka 2
Dereń Michał - Szmaja Maciej 2/6 0/6 Zobacz
Stelmasik Maciej - Przybylski Paweł 3/6 2/6 Zobacz
Toborek Andrzej - Śniegocki Marcin
Liga-Ia Wakat - Ptaszyński Zbigniew
Szymanowski Marcin - Kotowicz Filip 6/4 6/3 Zobacz
Pilipczuk Zbigniew - Tomczak Maciej 3/6 1/6 Zobacz
Kolejka 3
Tomczak Maciej - Fras Marek 4/6 3/6 Zobacz
Kotowicz Filip - Pilipczuk Zbigniew 6/3 6/2 Zobacz
Ptaszyński Zbigniew - Szymanowski Marcin 4/6 7/5 2/6 Zobacz
Śniegocki Marcin - Liga-Ia Wakat
Przybylski Paweł - Toborek Andrzej 6/1 6/1 Zobacz
Szmaja Maciej - Stelmasik Maciej 6/1 6/2 Zobacz
Kolejka 4
Stelmasik Maciej - Dereń Michał
Toborek Andrzej - Szmaja Maciej 3/6 5/7 Zobacz
Liga-Ia Wakat - Przybylski Paweł
Szymanowski Marcin - Śniegocki Marcin
Pilipczuk Zbigniew - Ptaszyński Zbigniew 6/2 6/4 Zobacz
Fras Marek - Kotowicz Filip 4/6 1/6 Zobacz
Kolejka 5
Kotowicz Filip - Tomczak Maciej 6/3 6/3 Zobacz
Ptaszyński Zbigniew - Fras Marek 6/2 7/6(5) Zobacz
Śniegocki Marcin - Pilipczuk Zbigniew
Przybylski Paweł - Szymanowski Marcin 6/3 6/3 Zobacz
Szmaja Maciej - Liga-Ia Wakat
Dereń Michał - Toborek Andrzej 3/6 3/6 Zobacz
Kolejka 6
Toborek Andrzej - Stelmasik Maciej 6/3 6/2 Zobacz
Liga-Ia Wakat - Dereń Michał
Szymanowski Marcin - Szmaja Maciej
Pilipczuk Zbigniew - Przybylski Paweł 3/6 0/6 Zobacz
Fras Marek - Śniegocki Marcin
Tomczak Maciej - Ptaszyński Zbigniew
Kolejka 7
Ptaszyński Zbigniew - Kotowicz Filip 2/6 2/6 Zobacz
Śniegocki Marcin - Tomczak Maciej
Przybylski Paweł - Fras Marek 6/2 6/2 Zobacz
Szmaja Maciej - Pilipczuk Zbigniew
Dereń Michał - Szymanowski Marcin
Stelmasik Maciej - Liga-Ia Wakat
Kolejka 8
Liga-Ia Wakat - Toborek Andrzej
Szymanowski Marcin - Stelmasik Maciej 3/6 1/3 Zobacz
Pilipczuk Zbigniew - Dereń Michał 6/7 6/2 5/7 Zobacz
Fras Marek - Szmaja Maciej 1/6 6/3 2/6 Zobacz
Tomczak Maciej - Przybylski Paweł
Kotowicz Filip - Śniegocki Marcin
Kolejka 9
Śniegocki Marcin - Ptaszyński Zbigniew
Przybylski Paweł - Kotowicz Filip 6/4 6/4 Zobacz
Szmaja Maciej - Tomczak Maciej
Dereń Michał - Fras Marek
Stelmasik Maciej - Pilipczuk Zbigniew
Toborek Andrzej - Szymanowski Marcin
Kolejka 10
Szymanowski Marcin - Liga-Ia Wakat
Pilipczuk Zbigniew - Toborek Andrzej
Fras Marek - Stelmasik Maciej
Tomczak Maciej - Dereń Michał
Kotowicz Filip - Szmaja Maciej
Ptaszyński Zbigniew - Przybylski Paweł 3/6 3/6 Zobacz
Kolejka 11
Przybylski Paweł - Śniegocki Marcin
Szmaja Maciej - Ptaszyński Zbigniew
Dereń Michał - Kotowicz Filip 7/6 4/6 4/6 Zobacz
Stelmasik Maciej - Tomczak Maciej 7/6(8) 4/6 7/5 Zobacz
Toborek Andrzej - Fras Marek
Liga-Ia Wakat - Pilipczuk Zbigniew
Kolejka 12
Pilipczuk Zbigniew - Szymanowski Marcin 6/7 2/6 Zobacz
Fras Marek - Liga-Ia Wakat
Tomczak Maciej - Toborek Andrzej 6/7 6/3 6/1 Zobacz
Kotowicz Filip - Stelmasik Maciej
Ptaszyński Zbigniew - Dereń Michał 6/3 4/6 7/5 Zobacz
Śniegocki Marcin - Szmaja Maciej
Kolejka 13
Szmaja Maciej - Przybylski Paweł
Dereń Michał - Śniegocki Marcin
Stelmasik Maciej - Ptaszyński Zbigniew
Toborek Andrzej - Kotowicz Filip
Liga-Ia Wakat - Tomczak Maciej
Szymanowski Marcin - Fras Marek 3/6 4/6 Zobacz

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#403 Przygodzki - Mocek 5 godz. temu
#402 Parafiński - Andrzejewski 5 godz. temu
#401 Dołęgowski - Polus 10 godz. temu
#400 Ignatowicz - Prusinowski 10 godz. temu
#399 Wykrętowicz - Kogut 13 godz. temu

Nadchodzące spotkania

#344 Śliga - Pospiech jutro o godz. 11:00

Ostatnie wyniki

#403 Przygodzki - Mocek 6/4 6/3
#402 Parafiński - Andrzejewski 1/6 4/6
#401 Dołęgowski - Polus 6/3 6/2
#400 Ignatowicz - Prusinowski 6/4 2/6 6/2
#399 Wykrętowicz - Kogut 7/6 7/5

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych