1 liga 2 liga 3 liga 4 liga

1 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Przygodzki Armand 12 11 23:9 163:112 34.00
2 Szymanowski Sławomir 11 11 22:2 140:43 33.00
3 Urbański Michał 12 8 18:12 145:113 28.00
4 Kwiatek Jakub 11 7 15:10 128:93 25.00
5 Klimza Karol 11 6 17:12 132:119 23.00
6 Krenz Krzysztof 10 6 14:8 109:65 22.00
7 Mocek Przemek 8 6 12:6 95:71 20.00
8 Ignatowicz Tomasz 12 4 9:17 101:123 20.00
9 Henkiel Sebastian 7 6 13:3 97:52 19.00
10 Starczewski Radosław 11 4 14:15 143:138 19.00
11 Topór Piotr 9 3 8:12 74:78 15.00
12 Guderski Marek 6 4 9:6 76:54 14.00
13 Skorupski Włodzimierz 12 1 3:22 68:140 14.00
14 Szymanowski Marcin 14 2 4:24 24:157 -6.00
15 Krupiński Tomasz 14 1 3:26 24:161 -8.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - -1pkt.
MECZE RAZEM MECZE BEZPOŚREDNIE
# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT. M. W. SETY GEMY PKT.
1 Przygodzki Armand 12 11 23:9 163:112 34.00
2 Szymanowski Sławomir 11 11 22:2 140:43 33.00
3 Urbański Michał 12 8 18:12 145:113 28.00
4 Kwiatek Jakub 11 7 15:10 128:93 25.00
5 Klimza Karol 11 6 17:12 132:119 23.00
6 Krenz Krzysztof 10 6 14:8 109:65 22.00
7 Mocek Przemek 8 6 12:6 95:71 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
8 Ignatowicz Tomasz 12 4 9:17 101:123 20.00 0 0 0:0 0:0 0.00
9 Henkiel Sebastian 7 6 13:3 97:52 19.00 0 0 0:0 0:0 0.00
10 Starczewski Radosław 11 4 14:15 143:138 19.00 0 0 0:0 0:0 0.00
11 Topór Piotr 9 3 8:12 74:78 15.00
12 Guderski Marek 6 4 9:6 76:54 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
13 Skorupski Włodzimierz 12 1 3:22 68:140 14.00 0 0 0:0 0:0 0.00
14 Szymanowski Marcin 14 2 4:24 24:157 -6.00
15 Krupiński Tomasz 14 1 3:26 24:161 -8.00
# Data Termin Mecz Wynik
1 2018/11/28 20:07 Przygodzki Armand - Mocek Przemek 6/3 6/3 Zobacz
2 2018/12/20 09:10 Przygodzki Armand - Klimza Karol 6/3 1/6 6/2 Zobacz
3 2018/12/29 17:16 Kwiatek Jakub - Starczewski Radosław 3/6 7/6 10/6 Zobacz
4 2019/01/06 16:30 6 stycznia 2019r. 16:30 (Niedz.) Starczewski Radosław - Szymanowski Sławomir 7/5 0/6 0/6 Zobacz
5 2019/01/08 20:05 Przygodzki Armand - Kwiatek Jakub 6/4 5/7 7/5 Zobacz
6 2019/01/10 16:57 10 stycznia 2019r. 16:55 (Czw.) Przygodzki Armand - Henkiel Sebastian 4/6 7/5 0/6 Zobacz
7 2019/01/13 11:11 Guderski Marek - Klimza Karol 6/3 5/7 6/3 Zobacz
8 2019/01/13 11:11 Klimza Karol - Krupiński Tomasz 5/7 6/3 6/2 Zobacz
9 2019/01/14 10:09 Ignatowicz Tomasz - Przygodzki Armand 6/3 0/6 3/6 Zobacz
10 2019/01/14 14:08 Szymanowski Sławomir - Guderski Marek 6/3 6/1 Zobacz
11 2019/01/15 17:12 Mocek Przemek - Urbański Michał 6/4 7/6 Zobacz
12 2019/01/18 09:03 18 stycznia 2019r. 09:00 (Pt.) Ignatowicz Tomasz - Henkiel Sebastian 6/7 5/7 Zobacz
13 2019/01/21 09:18 21 stycznia 2019r. 09:20 (Pon.) Starczewski Radosław - Urbański Michał 6/4 2/6 5/7 Zobacz
14 2019/01/22 16:34 Urbański Michał - Topór Piotr 2/6 6/1 6/3 Zobacz
15 2019/01/28 10:07 28 stycznia 2019r. 10:05 (Pon.) Starczewski Radosław - Ignatowicz Tomasz 7/6 6/3 Zobacz
16 2019/02/02 16:52 Szymanowski Marcin - Skorupski Włodzimierz 6/3 6/3 Zobacz
17 2019/02/09 16:20 Kwiatek Jakub - Klimza Karol 6/2 4/6 6/1 Zobacz
18 2019/02/09 17:26 Szymanowski Marcin - Starczewski Radosław 6/4 6/3 Zobacz
19 2019/02/10 12:11 Szymanowski Sławomir - Skorupski Włodzimierz 6/0 6/2 Zobacz
20 2019/02/11 09:50 11 lutego 2019r. 09:50 (Pon.) Skorupski Włodzimierz - Mocek Przemek 3/6 2/6 Zobacz
21 2019/02/11 10:03 11 lutego 2019r. 10:05 (Pon.) Szymanowski Marcin - Guderski Marek 0/6 0/6 w/o Zobacz
22 2019/02/11 10:04 11 lutego 2019r. 10:05 (Pon.) Szymanowski Marcin - Henkiel Sebastian 0/6 0/6 w/o Zobacz
23 2019/02/11 11:50 11 lutego 2019r. 11:50 (Pon.) Szymanowski Marcin - Ignatowicz Tomasz 0/6 0/6 w/o Zobacz
24 2019/02/11 11:51 11 lutego 2019r. 11:50 (Pon.) Szymanowski Marcin - Klimza Karol 0/6 0/6 w/o Zobacz
25 2019/02/11 11:55 11 lutego 2019r. 11:55 (Pon.) Szymanowski Marcin - Krenz Krzysztof 0/6 0/6 w/o Zobacz
26 2019/02/11 11:56 11 lutego 2019r. 11:55 (Pon.) Szymanowski Marcin - Krupiński Tomasz 0/6 0/6 w/o Zobacz
27 2019/02/11 11:58 11 lutego 2019r. 11:55 (Pon.) Szymanowski Marcin - Kwiatek Jakub 0/6 0/6 w/o Zobacz
28 2019/02/11 11:59 11 lutego 2019r. 11:00 (Pon.) Szymanowski Marcin - Przygodzki Armand 0/6 0/6 w/o Zobacz
29 2019/02/11 11:59 11 lutego 2019r. 11:00 (Pon.) Szymanowski Marcin - Szymanowski Sławomir 0/6 0/6 w/o Zobacz
30 2019/02/11 12:00 11 lutego 2019r. 12:00 (Pon.) Szymanowski Marcin - Topór Piotr 0/6 0/6 w/o Zobacz
31 2019/02/11 12:01 11 lutego 2019r. 12:00 (Pon.) Szymanowski Marcin - Urbański Michał 0/6 0/6 w/o Zobacz
32 2019/02/11 12:01 11 lutego 2019r. 12:00 (Pon.) Szymanowski Marcin - Mocek Przemek 0/6 0/6 w/o Zobacz
33 2019/02/12 13:29 12 lutego 2019r. 13:30 (Wt.) Urbański Michał - Kwiatek Jakub 6/3 6/4 Zobacz
34 2019/02/16 16:12 Klimza Karol - Skorupski Włodzimierz 6/1 6/0 Zobacz
35 2019/02/17 16:56 17 lutego 2019r. 16:55 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Guderski Marek 0/6 0/6 w/o Zobacz
36 2019/02/17 16:57 17 lutego 2019r. 16:55 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Henkiel Sebastian 0/6 0/6 w/o Zobacz
37 2019/02/17 17:01 17 lutego 2019r. 17:00 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Krenz Krzysztof 0/6 0/6 w/o Zobacz
38 2019/02/17 17:02 17 lutego 2019r. 17:00 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Mocek Przemek 0/6 0/6 w/o Zobacz
39 2019/02/17 17:04 17 lutego 2019r. 17:05 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Przygodzki Armand 0/6 0/6 w/o Zobacz
40 2019/02/17 17:04 17 lutego 2019r. 17:05 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Kwiatek Jakub 0/6 0/6 w/o Zobacz
41 2019/02/17 17:05 17 lutego 2019r. 17:05 (Niedz.) Kwiatek Jakub - Ignatowicz Tomasz 6/2 6/0 Zobacz
42 2019/02/17 17:05 17 lutego 2019r. 17:05 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Ignatowicz Tomasz 0/6 0/6 w/o Zobacz
43 2019/02/17 17:05 17 lutego 2019r. 17:05 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Skorupski Włodzimierz 0/6 0/6 w/o Zobacz
44 2019/02/17 17:06 17 lutego 2019r. 17:05 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Szymanowski Sławomir 0/6 0/6 w/o Zobacz
45 2019/02/17 17:06 17 lutego 2019r. 17:05 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Topór Piotr 0/6 0/6 w/o Zobacz
46 2019/02/17 17:07 17 lutego 2019r. 17:05 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Urbański Michał 0/6 0/6 w/o Zobacz
47 2019/02/17 17:08 17 lutego 2019r. 17:10 (Niedz.) Krupiński Tomasz - Starczewski Radosław 0/6 0/6 w/o Zobacz
48 2019/02/18 09:19 18 lutego 2019r. 09:20 (Pon.) Starczewski Radosław - Przygodzki Armand 3/6 6/1 5/7 Zobacz
49 2019/02/23 16:18 23 lutego 2019r. 16:20 (Sob.) Starczewski Radosław - Klimza Karol 4/6 6/0 6/4 Zobacz
50 2019/02/23 16:40 23 lutego 2019r. 16:40 (Sob.) Kwiatek Jakub - Skorupski Włodzimierz 6/2 6/4 Zobacz
51 2019/02/23 18:26 23 lutego 2019r. 18:25 (Sob.) Ignatowicz Tomasz - Skorupski Włodzimierz 6/1 6/4 Zobacz
52 2019/02/24 11:23 Szymanowski Sławomir - Urbański Michał 6/0 3/6 6/0 Zobacz
53 2019/02/25 11:30 25 lutego 2019r. 11:30 (Pon.) Klimza Karol - Krenz Krzysztof 0/6 6/3 7/5 Zobacz
54 2019/03/10 18:41 Kwiatek Jakub - Topór Piotr 6/1 6/3 Zobacz
55 2019/03/11 13:31 11 marca 2019r. 13:30 (Pon.) Starczewski Radosław - Skorupski Włodzimierz 7/6 6/3 Zobacz
56 2019/03/13 08:43 13 marca 2019r. 08:40 (Śr.) Urbański Michał - Klimza Karol 6/7 6/2 6/2 Zobacz
57 2019/03/13 13:36 13 marca 2019r. 13:35 (Śr.) Krenz Krzysztof - Ignatowicz Tomasz 6/3 6/0 Zobacz
58 2019/03/13 13:37 13 marca 2019r. 13:35 (Śr.) Krenz Krzysztof - Topór Piotr 6/1 6/2 Zobacz
59 2019/03/13 13:37 13 marca 2019r. 13:35 (Śr.) Krenz Krzysztof - Skorupski Włodzimierz 6/0 6/1 Zobacz
60 2019/03/15 12:30 15 marca 2019r. 12:30 (Pt.) Klimza Karol - Topór Piotr 6/2 6/3 Zobacz
61 2019/03/16 10:45 Szymanowski Sławomir - Topór Piotr 6/0 6/0 Zobacz
62 2019/03/16 16:36 Przygodzki Armand - Guderski Marek 7/5 1/6 6/4 Zobacz
63 2019/03/18 10:27 18 marca 2019r. 10:25 (Pon.) Ignatowicz Tomasz - Topór Piotr 7/6 0/6 6/4 Zobacz
64 2019/03/28 11:32 Henkiel Sebastian - Urbański Michał 6/2 6/2 Zobacz
65 2019/03/31 08:12 Topór Piotr - Skorupski Włodzimierz 6/1 6/2 Zobacz
66 2019/04/02 20:12 Mocek Przemek - Henkiel Sebastian 7/6 5/7 6/4 Zobacz
67 2019/04/05 08:31 3 kwietnia 2019r. 08:30 (Śr.) Ignatowicz Tomasz - Urbański Michał 1/6 2/6 Zobacz
68 2019/04/07 16:32 Mocek Przemek - Starczewski Radosław 6/4 1/6 7/5 Zobacz
69 2019/04/09 10:24 Urbański Michał - Skorupski Włodzimierz 6/7 7/5 6/1 Zobacz
70 2019/04/09 18:17 9 kwietnia 2019r. 18:15 (Wt.) Krenz Krzysztof - Przygodzki Armand 2/6 6/2 2/6 Zobacz
71 2019/04/09 18:18 9 kwietnia 2019r. 18:20 (Wt.) Krenz Krzysztof - Kwiatek Jakub 6/3 6/3 Zobacz
72 2019/04/09 21:07 6 kwietnia 2019r. 21:05 (Sob.) Szymanowski Sławomir - Mocek Przemek 6/4 6/4 Zobacz
73 2019/04/10 11:05 Szymanowski Sławomir - Ignatowicz Tomasz 6/4 6/4 Zobacz
74 2019/04/11 17:06 Krenz Krzysztof - Szymanowski Sławomir 4/6 1/6 Zobacz
75 2019/04/13 10:46 Przygodzki Armand - Urbański Michał 4/6 6/2 6/1 Zobacz
76 2019/04/13 18:25 Ignatowicz Tomasz - Klimza Karol 4/6 3/6 Zobacz
77 2019/04/16 17:52 Przygodzki Armand - Skorupski Włodzimierz 6/1 6/4 Zobacz
78 2019/04/17 13:46 Szymanowski Sławomir - Kwiatek Jakub 6/3 6/0 Zobacz
79 2019/04/17 20:02 Guderski Marek - Starczewski Radosław 6/3 3/6 7/6 Zobacz
80 2019/04/18 15:36 Krenz Krzysztof - Henkiel Sebastian 5/7 3/6 Zobacz
Kolejka 1
Henkiel Sebastian - Ignatowicz Tomasz 7/6 7/5 Zobacz
Kwiatek Jakub - Klimza Karol 6/2 4/6 6/1 Zobacz
Guderski Marek - Szymanowski Marcin 6/0 6/0 w/o Zobacz
Przygodzki Armand - Mocek Przemek 6/3 6/3 Zobacz
Krupiński Tomasz - Szymanowski Sławomir 0/6 0/6 w/o Zobacz
Urbański Michał - Topór Piotr 2/6 6/1 6/3 Zobacz
Krenz Krzysztof - Starczewski Radosław
Kolejka 2
Starczewski Radosław - Skorupski Włodzimierz 7/6 6/3 Zobacz
Topór Piotr - Krenz Krzysztof 1/6 2/6 Zobacz
Szymanowski Sławomir - Urbański Michał 6/0 3/6 6/0 Zobacz
Mocek Przemek - Krupiński Tomasz 6/0 6/0 w/o Zobacz
Szymanowski Marcin - Przygodzki Armand 0/6 0/6 w/o Zobacz
Klimza Karol - Guderski Marek 3/6 7/5 3/6 Zobacz
Ignatowicz Tomasz - Kwiatek Jakub 2/6 0/6 Zobacz
Kolejka 3
Kwiatek Jakub - Henkiel Sebastian
Guderski Marek - Ignatowicz Tomasz
Przygodzki Armand - Klimza Karol 6/3 1/6 6/2 Zobacz
Krupiński Tomasz - Szymanowski Marcin 6/0 6/0 w/o Zobacz
Urbański Michał - Mocek Przemek 4/6 6/7 Zobacz
Krenz Krzysztof - Szymanowski Sławomir 4/6 1/6 Zobacz
Skorupski Włodzimierz - Topór Piotr 1/6 2/6 Zobacz
Kolejka 4
Topór Piotr - Starczewski Radosław
Szymanowski Sławomir - Skorupski Włodzimierz 6/0 6/2 Zobacz
Mocek Przemek - Krenz Krzysztof
Szymanowski Marcin - Urbański Michał 0/6 0/6 w/o Zobacz
Klimza Karol - Krupiński Tomasz 5/7 6/3 6/2 Zobacz
Ignatowicz Tomasz - Przygodzki Armand 6/3 0/6 3/6 Zobacz
Henkiel Sebastian - Guderski Marek
Kolejka 5
Guderski Marek - Kwiatek Jakub
Przygodzki Armand - Henkiel Sebastian 4/6 7/5 0/6 Zobacz
Krupiński Tomasz - Ignatowicz Tomasz 0/6 0/6 w/o Zobacz
Urbański Michał - Klimza Karol 6/7 6/2 6/2 Zobacz
Krenz Krzysztof - Szymanowski Marcin 6/0 6/0 w/o Zobacz
Skorupski Włodzimierz - Mocek Przemek 3/6 2/6 Zobacz
Starczewski Radosław - Szymanowski Sławomir 7/5 0/6 0/6 Zobacz
Kolejka 6
Szymanowski Sławomir - Topór Piotr 6/0 6/0 Zobacz
Mocek Przemek - Starczewski Radosław 6/4 1/6 7/5 Zobacz
Szymanowski Marcin - Skorupski Włodzimierz 6/3 6/3 Zobacz
Klimza Karol - Krenz Krzysztof 0/6 6/3 7/5 Zobacz
Ignatowicz Tomasz - Urbański Michał 1/6 2/6 Zobacz
Henkiel Sebastian - Krupiński Tomasz 6/0 6/0 w/o Zobacz
Kwiatek Jakub - Przygodzki Armand 4/6 7/5 5/7 Zobacz
Kolejka 7
Przygodzki Armand - Guderski Marek 7/5 1/6 6/4 Zobacz
Krupiński Tomasz - Kwiatek Jakub 0/6 0/6 w/o Zobacz
Urbański Michał - Henkiel Sebastian 2/6 2/6 Zobacz
Krenz Krzysztof - Ignatowicz Tomasz 6/3 6/0 Zobacz
Skorupski Włodzimierz - Klimza Karol 1/6 0/6 Zobacz
Starczewski Radosław - Szymanowski Marcin 4/6 3/6 Zobacz
Topór Piotr - Mocek Przemek
Kolejka 8
Mocek Przemek - Szymanowski Sławomir 4/6 4/6 Zobacz
Szymanowski Marcin - Topór Piotr 0/6 0/6 w/o Zobacz
Klimza Karol - Starczewski Radosław 6/4 0/6 4/6 Zobacz
Ignatowicz Tomasz - Skorupski Włodzimierz 6/1 6/4 Zobacz
Henkiel Sebastian - Krenz Krzysztof 7/5 6/3 Zobacz
Kwiatek Jakub - Urbański Michał 3/6 4/6 Zobacz
Guderski Marek - Krupiński Tomasz 6/0 6/0 w/o Zobacz
Kolejka 9
Krupiński Tomasz - Przygodzki Armand 0/6 0/6 w/o Zobacz
Urbański Michał - Guderski Marek
Krenz Krzysztof - Kwiatek Jakub 6/3 6/3 Zobacz
Skorupski Włodzimierz - Henkiel Sebastian
Starczewski Radosław - Ignatowicz Tomasz 7/6 6/3 Zobacz
Topór Piotr - Klimza Karol 2/6 3/6 Zobacz
Szymanowski Sławomir - Szymanowski Marcin 6/0 6/0 w/o Zobacz
Kolejka 10
Szymanowski Marcin - Mocek Przemek 0/6 0/6 w/o Zobacz
Klimza Karol - Szymanowski Sławomir
Ignatowicz Tomasz - Topór Piotr 7/6 0/6 6/4 Zobacz
Henkiel Sebastian - Starczewski Radosław
Kwiatek Jakub - Skorupski Włodzimierz 6/2 6/4 Zobacz
Guderski Marek - Krenz Krzysztof
Przygodzki Armand - Urbański Michał 4/6 6/2 6/1 Zobacz
Kolejka 11
Urbański Michał - Krupiński Tomasz 6/0 6/0 w/o Zobacz
Krenz Krzysztof - Przygodzki Armand 2/6 6/2 2/6 Zobacz
Skorupski Włodzimierz - Guderski Marek
Starczewski Radosław - Kwiatek Jakub 6/3 6/7 6/10 Zobacz
Topór Piotr - Henkiel Sebastian
Szymanowski Sławomir - Ignatowicz Tomasz 6/4 6/4 Zobacz
Mocek Przemek - Klimza Karol
Kolejka 12
Klimza Karol - Szymanowski Marcin 6/0 6/0 w/o Zobacz
Ignatowicz Tomasz - Mocek Przemek
Henkiel Sebastian - Szymanowski Sławomir
Kwiatek Jakub - Topór Piotr 6/1 6/3 Zobacz
Guderski Marek - Starczewski Radosław 6/3 3/6 7/6 Zobacz
Przygodzki Armand - Skorupski Włodzimierz 6/1 6/4 Zobacz
Krupiński Tomasz - Krenz Krzysztof 0/6 0/6 w/o Zobacz
Kolejka 13
Krenz Krzysztof - Urbański Michał
Skorupski Włodzimierz - Krupiński Tomasz 6/0 6/0 w/o Zobacz
Starczewski Radosław - Przygodzki Armand 3/6 6/1 5/7 Zobacz
Topór Piotr - Guderski Marek
Szymanowski Sławomir - Kwiatek Jakub 6/3 6/0 Zobacz
Mocek Przemek - Henkiel Sebastian 7/6 5/7 6/4 Zobacz
Szymanowski Marcin - Ignatowicz Tomasz 0/6 0/6 w/o Zobacz
Kolejka 14
Ignatowicz Tomasz - Klimza Karol 4/6 3/6 Zobacz
Henkiel Sebastian - Szymanowski Marcin 6/0 6/0 w/o Zobacz
Kwiatek Jakub - Mocek Przemek
Guderski Marek - Szymanowski Sławomir 3/6 1/6 Zobacz
Przygodzki Armand - Topór Piotr
Krupiński Tomasz - Starczewski Radosław 0/6 0/6 w/o Zobacz
Urbański Michał - Skorupski Włodzimierz 6/7 7/5 6/1 Zobacz
Kolejka 15
Skorupski Włodzimierz - Krenz Krzysztof 0/6 1/6 Zobacz
Starczewski Radosław - Urbański Michał 6/4 2/6 5/7 Zobacz
Topór Piotr - Krupiński Tomasz 6/0 6/0 w/o Zobacz
Szymanowski Sławomir - Przygodzki Armand
Mocek Przemek - Guderski Marek
Szymanowski Marcin - Kwiatek Jakub 0/6 0/6 w/o Zobacz
Klimza Karol - Henkiel Sebastian

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#312 Augustyniak - Paterowicz 3 godz. temu
#311 Augustyniak - Drozd 3 godz. temu
#310 Augustyniak - Juzyk 3 godz. temu
#309 Augustyniak - Szukała 3 godz. temu
#308 Urbański - Romański 3 godz. temu

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#223 Raniś - Śliga anulowany
#312 Augustyniak - Paterowicz 0/6 0/6 w/o
#311 Augustyniak - Drozd 0/6 0/6 w/o
#310 Augustyniak - Juzyk 0/6 0/6 w/o
#309 Augustyniak - Szukała 0/6 0/6 w/o

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

TOP 5 - Liczba ostrzeżeń

Brak ostrzerzeń.

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych