1 liga 2 liga 3 liga 4 liga

1 liga

# Zawodnik M. W. SETY GEMY PKT.
1 Krenz Krzysztof 10 8 16:5 111:58 26.00
2 Topór Piotr 14 5 11:18 109:120 24.00
3 Henkiel Sebastian 9 7 15:4 109:73 23.00
4 Szymanowski Sławomir 8 7 15:3 101:59 22.00
5 Szymanowski Marcin 7 7 14:3 95:52 21.00
6 Mocek Przemek 9 6 13:8 100:79 21.00
7 Urbański Michał 9 5 12:11 109:116 19.00
8 Guderski Marek 7 3 6:8 58:65 13.00
9 Starczewski Radosław 8 2 7:13 87:90 12.00
10 Zarębski Tomasz 10 0 1:20 47:125 10.00
11 Krupiński Tomasz 5 2 4:7 38:54 7.00
12 De La Torre David 5 1 2:8 25:51 5.00
13 Dąbrowski Adam 1 1 2:0 13:5 3.00
14 Śniegocki Marcin 4 0 2:8 24:55 0.00
15 Dereń Michał 2 0 0:4 0:24 -2.00
  • Punktacja:
  • 2:0 - 3pkt.
  • 2:1 - 3pkt.
  • 2:0 w/o - 3pkt.
  • 1:2 - 1pkt.
  • 0:2 - 1pkt.
  • 0:2 w/o - -1pkt.
# Data Termin Mecz Wynik
1 2017/11/05 14:31 Topór Piotr - Guderski Marek 0/6 3/6 Zobacz
2 2017/11/12 14:39 Urbański Michał - Śniegocki Marcin 7/6 4/6 7/6 Zobacz
3 2017/11/12 14:40 Urbański Michał - De La Torre David 6/2 7/5 Zobacz
4 2017/11/22 18:39 Szymanowski Marcin - De La Torre David 6/1 6/4 Zobacz
5 2017/11/28 09:12 Mocek Przemek - Krupiński Tomasz 6/4 6/3 Zobacz
6 2017/12/04 08:48 Krenz Krzysztof - Szymanowski Sławomir 3/6 5/7 Zobacz
7 2017/12/04 08:51 Krenz Krzysztof - Mocek Przemek 4/6 6/2 6/4 Zobacz
8 2017/12/04 08:54 Urbański Michał - Mocek Przemek 6/4 4/6 3/6 Zobacz
9 2017/12/10 18:35 Krenz Krzysztof - Topór Piotr 6/1 6/2 Zobacz
10 2017/12/17 16:23 Krenz Krzysztof - De La Torre David 6/0 1/0 Zobacz
11 2017/12/19 10:17 Krenz Krzysztof - Starczewski Radosław 6/4 7/6 Zobacz
12 2017/12/28 20:49 Zarębski Tomasz - Krupiński Tomasz 3/6 0/6 Zobacz
13 2017/12/29 08:21 Krenz Krzysztof - Zarębski Tomasz 6/2 6/2 Zobacz
14 2018/01/03 18:16 Topór Piotr - Dereń Michał 6/0 6/0 w/o Zobacz
15 2018/01/07 16:00 Śniegocki Marcin - Szymanowski Marcin 6/1 0/6 0/6 Zobacz
16 2018/01/08 13:22 Topór Piotr - Dąbrowski Adam 5/7 0/6 Zobacz
17 2018/01/13 08:14 Szymanowski Sławomir - Urbański Michał 6/1 6/3 Zobacz
18 2018/01/13 10:25 Topór Piotr - Zarębski Tomasz 6/4 6/0 Zobacz
19 2018/01/15 08:30 Szymanowski Marcin - Szymanowski Sławomir 6/0 4/6 6/4 Zobacz
20 2018/01/17 14:07 Urbański Michał - Starczewski Radosław 6/2 1/6 6/2 Zobacz
21 2018/01/17 16:51 Urbański Michał - Topór Piotr 4/6 7/6 7/5 Zobacz
22 2018/01/18 13:49 Topór Piotr - Krupiński Tomasz 6/0 6/0 w/o Zobacz
23 2018/01/23 10:04 Guderski Marek - Krupiński Tomasz 6/1 7/5 Zobacz
24 2018/01/24 13:27 Szymanowski Sławomir - Guderski Marek 6/1 7/6 Zobacz
25 2018/01/25 20:53 Guderski Marek - Henkiel Sebastian 2/6 5/7 Zobacz
26 2018/01/25 20:54 Guderski Marek - Zarębski Tomasz 6/2 6/4 Zobacz
27 2018/01/29 08:18 Szymanowski Marcin - Topór Piotr 6/3 6/4 Zobacz
28 2018/02/04 08:20 Krenz Krzysztof - Henkiel Sebastian 4/6 3/6 Zobacz
29 2018/02/07 13:03 Henkiel Sebastian - Urbański Michał 6/3 6/3 Zobacz
30 2018/02/11 10:44 Mocek Przemek - Topór Piotr 6/2 6/0 Zobacz
31 2018/02/14 12:23 Topór Piotr - De La Torre David 6/0 6/0 v/o Zobacz
32 2018/02/20 09:19 Mocek Przemek - Starczewski Radosław 2/6 6/4 6/0 Zobacz
33 2018/02/20 12:53 Henkiel Sebastian - Zarębski Tomasz 6/0 6/3 Zobacz
34 2018/02/21 16:15 Starczewski Radosław - Topór Piotr 6/2 6/1 Zobacz
35 2018/02/22 15:25 22 lutego 2018r. 15:25 (Czw.) Topór Piotr - Śniegocki Marcin 6/0 6/0 w/o Zobacz
36 2018/03/06 09:58 Szymanowski Sławomir - Henkiel Sebastian 7/5 4/6 6/4 Zobacz
37 2018/03/19 16:38 Henkiel Sebastian - Mocek Przemek 6/2 6/3 Zobacz
38 2018/03/20 09:59 Szymanowski Sławomir - Zarębski Tomasz 6/1 6/2 Zobacz
39 2018/03/25 18:08 Szymanowski Sławomir - Topór Piotr 6/0 6/1 Zobacz
40 2018/03/27 08:43 Szymanowski Marcin - Zarębski Tomasz 6/0 7/5 Zobacz
41 2018/03/29 14:55 Mocek Przemek - Zarębski Tomasz 6/1 6/3 Zobacz
42 2018/03/30 20:29 Szymanowski Marcin - Henkiel Sebastian 6/4 6/3 Zobacz
43 2018/04/05 16:32 Starczewski Radosław - Krupiński Tomasz 4/6 6/1 4/6 Zobacz
44 2018/04/05 16:32 Starczewski Radosław - De La Torre David 5/7 2/6 Zobacz
45 2018/04/07 18:40 Szymanowski Sławomir - Mocek Przemek 6/2 6/3 Zobacz
46 2018/04/11 10:26 Henkiel Sebastian - Starczewski Radosław 6/3 7/5 Zobacz
47 2018/04/12 14:26 Starczewski Radosław - Zarębski Tomasz 4/6 6/1 6/1 Zobacz
48 2018/04/14 15:56 Mocek Przemek - Guderski Marek 6/1 6/2 Zobacz
49 2018/04/18 09:20 Krenz Krzysztof - Dereń Michał 6/0 6/0 v/o Zobacz
50 2018/04/18 09:21 Krenz Krzysztof - Śniegocki Marcin 6/0 6/0 v/o Zobacz
51 2018/04/18 09:27 Szymanowski Marcin - Urbański Michał 4/6 6/1 7/5 Zobacz
52 2018/04/21 16:15 Krenz Krzysztof - Guderski Marek 6/2 6/2 Zobacz
53 2018/04/23 10:14 Urbański Michał - Zarębski Tomasz 6/3 6/4 Zobacz
54 2018/04/23 13:47 Topór Piotr - Henkiel Sebastian 3/6 5/7 Zobacz

 

 

Kolejka 1 18.10-29.10
Henkiel Sebastian - Zarębski Tomasz   link
Guderski Marek - Topór Piotr   link
Dąbrowski Adam - Starczewski Radosław   link
Dereń Michał - Szymanowski Sławomir   link
Krenz Krzysztof - Mocek Przemysław   link
Krupiński Tomasz - De La Torre David   link
Urbański Michał - Śniegocki Marcin   link
Kolejka 2 30.10-12.11
Śniegocki Marcin - Szymanowski Marcin   link
De La Torre David - Urbański Michał   link
Mocek Przemysław - Krupiński Tomasz   link
Szymanowski Sławomir - Krenz Krzysztof   link
Starczewski Radosław - Dereń Michał   link
Topór Piotr - Dąbrowski Adam   link
Zarębski Tomasz - Guderski Marek   link
Kolejka 3 13.11.-22.11
Guderski Marek - Henkiel Sebastian   link
Dąbrowski Adam - Zarębski Tomasz   link
Dereń Michał - Topór Piotr   link
Krenz Krzysztof - Starczewski Radosław   link
Krupiński Tomasz - Szymanowski Sławomir   link
Urbański Michał - Mocek Przemysław   link
Szymanowski Marcin - De La Torre David   link
Kolejka 4 23.11-3.12
De La Torre David - Śniegocki Marcin   link
Mocek Przemysław - Szymanowski Marcin   link
Szymanowski Sławomir - Urbański Michał   link
Starczewski Radosław - Krupiński Tomasz   link
Topór Piotr - Krenz Krzysztof   link
Zarębski Tomasz - Dereń Michał   link
Henkiel Sebastian - Dąbrowski Adam   link
Kolejka 5 4.12-17.12
Dąbrowski Adam - Guderski Marek   link
Dereń Michał - Henkiel Sebastian   link
Krenz Krzysztof - Zarębski Tomasz   link
Krupiński Tomasz - Topór Piotr   link
Urbański Michał - Starczewski Radosław   link
Szymanowski Marcin - Szymanowski Sławomir   link
Śniegocki Marcin - Mocek Przemysław   link
Kolejka 6 18.12-31.12
Mocek Przemysław - De La Torre David   link
Szymanowski Sławomir - Śniegocki Marcin   link
Starczewski Radosław - Szymanowski Marcin   link
Topór Piotr - Urbański Michał   link
Zarębski Tomasz - Krupiński Tomasz   link
Henkiel Sebastian - Krenz Krzysztof   link
Guderski Marek - Dereń Michał   link
Kolejka 7 1.01-14.01
Dereń Michał - Dąbrowski Adam   link
Krenz Krzysztof - Guderski Marek   link
Krupiński Tomasz - Henkiel Sebastian   link
Urbański Michał - Zarębski Tomasz   link
Szymanowski Marcin - Topór Piotr   link
Śniegocki Marcin - Starczewski Radosław   link
De La Torre David - Szymanowski Sławomir   link
Kolejka 8 15.01-28.01
Szymanowski Sławomir - Mocek Przemysław   link
Starczewski Radosław - De La Torre David   link
Topór Piotr - Śniegocki Marcin   link
Zarębski Tomasz - Szymanowski Marcin   link
Henkiel Sebastian - Urbański Michał   link
Guderski Marek - Krupiński Tomasz   link
Dąbrowski Adam - Krenz Krzysztof   link
Kolejka 9 29.01-11.02
Krenz Krzysztof - Dereń Michał   link
Krupiński Tomasz - Dąbrowski Adam   link
Urbański Michał - Guderski Marek   link
Szymanowski Marcin - Henkiel Sebastian   link
Śniegocki Marcin - Zarębski Tomasz   link
De La Torre David - Topór Piotr   link
Mocek Przemysław - Starczewski Radosław   link
Kolejka 10 12.02-4.03
Starczewski Radosław - Szymanowski Sławomir   link
Topór Piotr - Mocek Przemysław   link
Zarębski Tomasz - De La Torre David   link
Henkiel Sebastian - Śniegocki Marcin   link
Guderski Marek - Szymanowski Marcin   link
Dąbrowski Adam - Urbański Michał   link
Dereń Michał - Krupiński Tomasz   link
Kolejka 11 5.03-14.03
Krupiński Tomasz - Krenz Krzysztof   link
Urbański Michał - Dereń Michał   link
Szymanowski Marcin - Dąbrowski Adam   link
Śniegocki Marcin - Guderski Marek   link
De La Torre David - Henkiel Sebastian   link
Mocek Przemysław- Zarębski Tomasz   link
Szymanowski Sławomir - Topór Piotr   link
Kolejka 12 15.03-25.03
Topór Piotr - Starczewski Radosław   link
Zarębski Tomasz - Szymanowski Sławomir   link
Henkiel Sebastian - Mocek Przemysław   link
Guderski Marek - De La Torre David   link
Dąbrowski Adam - Śniegocki Marcin   link
Dereń Michał - Szymanowski Marcin   link
Krenz Krzysztof - Urbański Michał   link
Kolejka 13 26.04-8.04
Urbański Michał - Krupiński Tomasz   link
Szymanowski Marcin - Krenz Krzysztof   link
Śniegocki Marcin - Dereń Michał   link
De La Torre David - Dąbrowski Adam   link
Mocek Przemysław - Guderski Marek   link
Szymanowski Sławomir - Henkiel Sebastian   link
Starczewski Radosław - Zarębski Tomasz   link
Kolejka 14 9.04-18.04
Zarębski Tomasz - Topór Piotr   link
Henkiel Sebastian - Starczewski Radosław   link
Guderski Marek - Szymanowski Sławomir   link
Dąbrowski Adam - Mocek Przemysław   link
Dereń Michał - De La Torre David   link
Krenz Krzysztof - Śniegocki Marcin   link
Krupiński Tomasz - Szymanowski Marcin   link
Kolejka 15 19.04.-29.04
Szymanowski Marcin - Urbański Michał   link
Śniegocki Marcin - Krupiński Tomasz   link
De La Torre David - Krenz Krzysztof   link
Wakat Zimowa I - Dereń Michał   link
Szymanowski Sławomir - Dąbrowski Adam   link
Starczewski Radosław - Guderski Marek   link
Topór Piotr - Henkiel Sebastian

Przystąp do rozgrywek ONLINE!

Już teraz możesz przystąpić do rozgrywek przez internet! Pamiętaj aby zapoznać się z regulaminem zawodów.

Najnowsze mecze

#204 Topór - Henkiel 2 godz. temu
#203 Dołęgowski - Osuch 2 godz. temu
#202 Urbański - Zarębski 5 godz. temu
#201 Śliwiński - Kuehn 6 godz. temu
#200 Czarski - Górny wczoraj o godz. 18:49

Nadchodzące spotkania

Brak wyzwań.

Ostatnie wyniki

#204 Topór - Henkiel 3/6 5/7
#203 Dołęgowski - Osuch 6/0 6/1
#202 Urbański - Zarębski 6/3 6/4
#201 Śliwiński - Kuehn 6/3 0/6 3/6
#200 Czarski - Górny 5/7 3/6

TOP 5 - Najwięcej rozegranych spotkań

Czy wiesz, że nie musisz
za każdym razem wybierać tych rozgrywek?

Dodaj do ulubionych